Справа №2-н-424/11
Ухвала
про відкриття провадження в справі
02.08.2011 року Суддя Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Зайцев А.В., розглянувши заяву ВАТ "Енергопостачальна компанія "Житомиробленерго" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електроенергію,-
встановив:
Заявник звернувся до суду із заявою, в якій просить стягнути з боржника заборгованість за спожиту електроенергію в сумі 434,55 грн.
Заява щодо форми і змісту відповідає вимогам ст. 98 ЦПК України.
Кошти з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи сплачено.
Справа підсудна Бердичівському міськрайонному суду.
Відсутні підстави для повернення заяви або відмови у відкритті провадження.
Керуючись ст. ст. 97, 98, 100 ЦПК України,-
Ухвалив:
Відкрити наказне провадження в справі № 2-н-424/11 за заявою ВАТ "Енергопостачальна компанія "Житомиробленерго" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електроенергію
Суддя
Судове рішення № 46217430, Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області було прийнято 02.08.2011. Форма судочинства - Цивільне, форма рішення - Ухвала суду. На цій сторінці ви зможете знайти ключові дані про це судове рішення. Ми забезпечуємо зручний та швидкий доступ до актуальних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі недавніх судових прецедентів. Наша база даних включає повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам зручно знаходити ключові дані.
Це рішення відноситься до справи № 0603/2-н-424/11. Юридичні особи, які зазначені в тексті цього судового документа: