Рішення № 46182822, 30.06.2015, Господарський суд Львівської області

Дата ухвалення
30.06.2015
Номер справи
914/1427/15
Номер документу
46182822
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30.06.2015 р. Справа№ 914/1427/15

За позовом: Львівського міського комунального підприємства «Львівводоканал», м.Львів

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Клуб професійного футболу «Карпати», м. Львів

про стягнення додаткової плати за скид стічних вод з перевищенням допустимих забруднень в сумі 1 640,70 грн.

Суддя Коссак С.М.

при секретарі Куць М.Я.

Представники:

Від позивача: Портах С.Я. - представник за довіреністю № 01-6170, від 03.11.2014р.

Від відповідача: Козодій М.В. - представник за довіреністю, від 01.06.2015р.,

присутній в засіданні: Шляхтур П.М. - головний інженер ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати».

На розгляд господарського суду Львівської області Львівським міським комунальним підприємством «Львівводоканал» подала позов до Товариства з обмеженою відповідальністю «Клуб професійного футболу «Карпати» про стягнення додаткової плати за скид стічних вод з перевищенням допустимих забруднень в сумі 1 640,70 грн.

Ухвалою суду від 05.05.2015р. порушено провадження у справі та призначено судовий розгляд справи на 25.05.2015р.

Ухвалою господарського суду Львівської області від 05.05.2015р. позовну заяву прийнято до розгляду, порушено провадження у справі та призначено її до судового розгляду на 25.05.2015р.

З підстав зазначених в ухвалі суду від 25.05.2015р. розгляд справи відкладено на 15.06.2015р.

В судовому засіданні 15.06.2015р., з метою повного та всесторонього дослідження всіх обставин справи оголошено перерву до 22.06.2015р., а 22.06.2015р. до 30.06.2015р.

26.06.2015р. позивачем подано пояснення по справі (вх.№ 26442/15).

26.06.2015р. відповідачем подано відзив на позовну заяву (вх.№ 26530/15)

В судовому засіданні 30.06.2015р. представника позивача позовні вимоги підтримують з підстав зазначених в позовній заяві, письмових пояснень (вх. № 24320/15 від 11.06.2015р.) та пояснень (вх. 25246/15 від 19.06.2015р., вх. № 26442/15/15 від 26.06.2015р.) Просять позов задоволити повністю та стягнути з стягнути з відповідача 1 640,70 грн. за скид стічних вод з перевищенням допустимих забруднень.

В судовому засіданні 30.06.2015р. представник відповідача просить в позові відмовити повністю з підстав зазначених у відзиві на позовну заяву (вх.26530/15 від 26.06.2015р). Зазначає, що отримані результату відбору є помилковими, а тому не погоджуються з результатами проведеного головного аналізу проб.

В судовому засіданні головний інженер відповідача Шляхтур П.М. надав усні пояснення по справі. Заперечив проти заявлених позовних вимог, зазначив, що був присутній під час відбору проби та отримав проби для проведення контрольного аналізу.

В судовому засіданні 30.06.2015р. оголошено вступну та резолютивну частину рішення.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши та оцінивши докази в їх сукупності, суд встановив наступне.

Між позивачем у справі - Львівським міським комунальним підприємством «Львівводоканал» та відповідачем у справі - Товариством з обмеженою відповідальністю «Клуб професійного футболу «Карпати» укладено договір №306730 від 25.05.2011р. про подачу води з комунального водопроводу та приймання стічних вод до каналізаційної мережі (надалі - Договір).

Відповідно до п.1.1. Договору Львівводоканал надає послуги у забезпеченні питної водою та прийманні стічних вод, а Абонент користується послугами: здійснює забір води з водопроводу, скид стічних вод у каналізацію і сплачує вартість наданих послуг на умовах, які визначені Договором та чинним законодавством України, зокрема: Законом України «Про питну воду і питне водопостачання», «Правилами користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах та селищах України», «Правилами технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення», «Правилами приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації міст і селищ України», «Правилами приймання стічних вод підприємств у систему міської каналізації Львова».

Відповідно до пункту 2.1.1. цього Договору Львівводоканал зобов'язується надати передбачені цим Договором послуги постачання питної води, яка відповідає чинному стандарту (ГОСТ 2874-82) або дозволу Держстандарту України та Міністерства охорони здоров'я України на відхилення від стандарту в об'ємі 7529 куб.м/міс. та послуги приймання стічних вод, у яких не перевищено допустимі концентрації забруднювальних речовин в об'ємі:- 7529 куб. м./міс., дощових (талих) стічних вод - 4577 куб.м/міс.

Відповідно до п.2.2.1. Договору Абонент зобов'язується отримати а Львівводоканал технічні умови (в разі їх відсутності) на приєднання Абонента до мереж водопроводу та каналізації, погодити паспорт водного господарства (в разі його відсутності) протягом одного місяця з моменту укладення Договору і у встановленому порядку отримати Дозвіл на скид стічних вод, погодивши проект Ліміту на скид забруднювальних речовин.

Відповідно до 2.2.3. Договору Абонент зобов'язується надати перелік своїх об'єктів (структурних підрозділів), які використовують воду (від яких приймаються стоки), згідно з Првилами користування, за формою, що відповідає Додатку №1 до Договору; повідомляти про зміни перелічених даних не пізніше 20-ти днів від їх виникнення.

Так, Додатком №1 до Договору визначено перелік організацій відповідача, які використовують воду (від яких приймаються стоки). Відповідно цього Додатку передбачено: Спортивно - оздоровчий комплекс «Софія» за адресою м. Львів, просп. Шевченка, 10

Згідно п.2.2.7. Договору відповідач зобов'язувався не перевищувати встановлені ліміти водоспоживання і водовідведення та допустимі концентрації забруднювальних речовин в контрольних колодязях на каналізаційних випусках Абонента.

Пунктом 4.4. Договору визначено, що об'єм відібраної води, а також об'єм скинутих стічних вод понад встановлений ліміт оплачується в п'ятикратному розмірі. При відсутності технічних умов і неотриманні їх на протязі чотирьох місяців від дати укладення Договору, весь об'єм води та стоків вважається понадлімітним і оплачується в п'ятикратному розмірі. При відсутності дозволу на скид забруднювальних речовин чи закінчення строку його дії весь об'єм стоків вважається понадлімітним і оплачується в п'ятикратному розмірі.

Відповідачу доведено Ліміт № 1676 на скид забруднювальних речовин в систему міської каналізації, в якому наведено значення їх допустимих концентрацій.

На виконання п.2.1.3. Договору та пунктів 3.1.4, 3.2.4 Правил приймання стічних вод підприємств у систему міської каналізації Львова, затверджених рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 18.09.2002р. №292 позивачем в присутності представника відповідача здійснено вибірковий відбір проб стічних вод відповідача, про що складено акт №6046 від 14.05.2014р. про відбір контрольної вибіркової проби стічних вод для проведення головного і контрольного хімічних аналізів КК-1., вид проби - Разова.

Хіміко-бактеріологічною лабораторією ЛМКП «Львівводоканал» складено результати вимірювань № 321 (показники якості стічних вод), згідно з рішенням міськвиконкому від 18.09.2002р. №292 відповідно до акту про відбір проби №6046 від 14.05.2014р., в якому наведено дату початку робіт - 14.05.2014р. та дату оформлення таких результатів - 22.05.2014р.

В Акті зазначено, що проби для проведення контрольного аналізу запломбовано (пломба ЛВК-13) та передано абонентові, що результати контрольного аналізу можуть розглядатись, якщо вони будуть подані абонентом водоканалу не пізніше 72 годин після закінчення цього аналізу; абонент має право погодитись з результатами головного аналізу Проби і контрольний аналіз не проводити; при відсутності результатів контрольного аналізу всі розрахунки виконуються відповідно до результату головного аналізу.

Вказаний Акт підписаний уповноваженим представником відповідача головним інженером Шляхтур П.М. без будь-яких зауважень, в тому числі щодо місця та порядку відбору проб; відповідачу передано проби для проведення контрольного аналізу.

Відповідно п. 7.2.17 Правил контрольний аналіз проби - це аналіз, який може бути використаний як Контролюючою службою, так і підприємством для перевірки і уточнення результатів головного аналізу. Контрольний аналіз проводиться підприємством.

Відповідно до п. 7.2.20. Правил контрольний аналіз може здійснюватись підприємством лише в хімічних лабораторіях (п.7.1.32) Інспекції у такому порядку.

Відповідно п.7.2.20.1. Правил зняття пломб з проб для проведення контрольного аналізу відбувається в присутності представників підприємства, лабораторії і контролюючої служби. Про час зняття пломб підприємство зобов'язане завчасно повідомити контролюючу службу (позивача) чи її повноважний відділ. Результати контрольного аналізу оформляються офіційним документом лабораторії (п.7.2.20.4).

Відповідно Правил при відсутності результатів контролю аналізу, незгоді Абонента з порядком здійснення арбітражного аналізу чи з порядком застосування його результатів - всі розрахунки виконуються відповідно до результатів головного аналізу (п.7.2.22.).

Лабораторія зобов'язана повідомити Водоканал телефонограмою про факт закінчення аналізу вдень його закінчення (п.7.2.23 Правил).

Крім цього, відповідно п.7.2.24 Правил результати контрольного аналізу подаються підприємством на розгляд водоканалу не пізніше 72 год. після закінчення аналізу. Якщо вказаний термін минув, результати контрольного аналізу не розглядаються, зберігання проби для арбітражного аналізу припиняється, розрахунки виконуються згідно з п. 7.2.22.

Доказів належного проведення контрольного аналізу відповідно п. 7.2.20.1. та п.7.2.24. Правил не подано, то розрахунки виконуються відповідно до результатів головного аналізу (п. 7.2.22.).

За результатами вимірювань №321 (показники якості стічних вод), оформлених 22.05.2014р., вміст азоту амонійного та аміаку (за азотом) у стічних водах становить 39 г/куб.м. при допустимій концентрації 30 г/куб.м згідно встановленого для абоненту Ліміту №1676. В результаті чого здійснено розрахунок № 5545/36 від 05.06.2014р. величини додаткової плати для абонента за скид стічних вод з порушенням вимог Правил щодо їх складу і властивостей на загальну суму 1 640,70 грн.

Відповідно до п.7.4.6. Правил у разі виявлення перевищення норм (ДК), встановлених Правилами: Водоканал скеровує Підприємству повідомлення (телефонограму) про порушення Правил після закінчення головного аналізу. У триденний термін за умови здійснення контрольного аналізу. У 15-дений термін, якщо контрольного аналізу підприємством не проводилося. Першим днем терміну вважається день, наступний після закінчення аналізу (п.7.4.6.1.).

Листом про порушення вимог до скиду стічних вод від 23.05.2014р. (докази надіслання в матеріалах справи) Водоканал повідомив відповідача про виявлення результатів аналізу проб стічних вод перевищення допустимих якісних показників стічних вод (аміак).

Таким чином, доводи відповідача про неповідомлення його позивачем спростовуються.

Посилання відповідача у відзиві (вх. № 26530/15 від 26.06.2015р), про неотримання листа про порушення вимог до скиду стічних вод від 23.05.2014р., належними та допустимими доказами не підтверджено.

Крім цього, позивачем направлено відповідачу претензію №5545 від 11.07.2014р. вих.№ 35-3848 про додаткову плату за скид стічних вод з порушенням вимог Правил щодо їх складу і властивостей на суму 1 640,70 грн. із Актом про відбір проби від 14.05.2014р. №6046, результати вимірювання № 321, Розрахунок додаткової плати за скид стічних вод № 5545/36 від 05.06.2014р. та рахунки на сплату,

У відповідь на претензію, відповідач направив позивачу лист № 444 від 29.07.2014р., в якому зазначив, що товариство про порушення Правил після закінчення головного аналізу не надходило, контрольний аналіз товариством не проводилося. Також отримані результати відбору є помилковими та не можуть погодитися з результатами проведеного головного аналізу проб, який тривав понад два місяці. Тому просить провести повторний відбір стічних вод.

У відповідь на лист відповідача № 444 від 29.07.2014р., позивач листом № 35-4518 від 13.08.2014р. зазначив, представником товариства (головний інженер Шляхтур П.М.) було ознайомлено з правом проведення контрольного аналізу та порядок використання його результатів, про що є запис в Акті № 6046 від 14.05.2014р. Відповідач не скористався свої правом проведення контрольного аналізу, напер погодившись з результатами головного аналізу (п.7.2.19 Правил).

Проба для контрольного аналізу передається підприємством в хімічну лабораторію відразу після відбору (п.7.2.18.2. Правил). Зберігання проб Підприємством припустиме, як виняток, лише у разі неможливості проведення аналізу відразу після відбору. У цьому випадку проби зберігаються в холодильній шафі (при температурі 3-4 С) не більше 24-х годин від часу відбору (п. 7.2.18.4.).

Відповідно до п.7.2.19 Правил, підприємство має право контрольний аналіз не проводити (п.7.2.22.), наперед погоджуючись з результатами головного Аналізу.

Листом № 491 від 19.08.2014р. відповідач відхилив доводи листа від 13.08.2014р. № 35-4518, зазначаючи, що товариство не скористалося правом проведення контрольного аналізу.

При винесенні рішення суд виходив з такого.

Спірні правовідносини регулюються Договором №306730 від 25.05.2011р. між позивачем та відповідачем, Водним кодексом України, Законом України «Про питну воду і питне водопостачання», Правилами приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, затверджених Державним комітетом будівництва, архітектури та житлової політики України від 19.02.2002р. №37, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 26 квітня 2002р. за №403/6691, Правилами приймання стічних вод підприємств у систему міської каналізації Львова, затверджених рішенням виконкому Львівської міської ради від 18.09.2002 р. №292.

За п. 3 ч. 1 статті 44 Водного кодексу України водокористувачі зобов'язані дотримувати встановлених нормативів гранично допустимого скидання забруднюючих речовин та встановлених лімітів забору води, лімітів використання води та лімітів скидання забруднюючих речовин, а також санітарних та інших вимог щодо впорядкування своєї території.

Відповідно до п.4.3.1 Правил приймання стічних вод підприємств у систему міської каналізації Львова, затверджених рішенням виконкому Львівської міської ради від 18.09.2002 р. №292 (надалі - Правила) уповноваженим органом Львівського міськвиконкому затверджено перелік підприємств, Дозвіл на скид для яких надається на підставі доведеного Ліміту на скид забруднювальних речовин в систему міської каналізації.

За пунктом 3.5.1. вищезазначених Правил підприємство зобов'язане здійснювати систематичних контроль за кількістю та якістю стічних вод, які вони скидають до системи міської каналізації (п.7.3.). Не перевищувати встановлені ліміти водовідведення та допустимі показники стічних вод в КК на своїх випусках.

Пунктами 3.1.4, 3.1.5Правил визначено, що Водоканал зобов'язаний здійснювати контроль за якістю стічних вод, що скидають Підприємства, а також за режимом і обсягом скиду, виставляти Підприємствам до оплати рахунки за послуги водовідведення. У випадку виявлення з боку Підприємств порушень Правил (перевищення встановлених показників об'єму та якості стічних вод, скид без Дозволу, невиконання вимог Акту тощо), Водоканалом нараховується додаткова плата із застосуванням коефіцієнта кратності (розділи 8,9 Правил).

Відповідно до п. 3.2.4. Правил Водоканал має право у будь-який час самостійно або за участю представника Абонента (попередивши підприємство) відбирати проби стічних вод. Проводити обстеження водопровідних і каналізаційних систем будь-якого водоспоживача та складати акти за результатами цих обстежень (п.3.2.3. Правил).

Відповідно до пункту 6.1. Правил граничні нормативні показники якості стічних вод, що скидаються Підприємством у міську каналізацію (загальні вимоги, додаток 10.1.) встановлюється згідно з державними правилами приймання з урахуванням таких факторів: допустима концентрація забруднювальних речовин в міській каналізації (на випуску підприємства); допустима концентрація забруднювальних речовин на вході в міські КОС; величини лімітів на скид забруднювальних речовин, які встановленні Водоканалу ДУЕП в дозволі на спеціальне водокористування; допустимий вміст солей важких металів в осадах стічних вод; вміст солей у воді місцевого водопроводу.

Згідно пункту 6.2. вказаних Правил для підприємств, внесених до переліку (п.4.3.1), допустима концентрація встановлюється згідно з доведеним Лімітом на скид (п.4.5), дотримання встановлених допустимих концентрацій визначається в КК на Випусках Підприємства.

Пунктом 8.3.3 цих Правил визначено, що при виявленні скиду до Міської каналізації стічних вод з порушенням Правил щодо їх складу та властивостей, об'єм стічних вод визначається за розрахунковий період, в якому здійснено відбір проб, згідно з груповим рахунком водоканалу і актом про відбір.

Пунктом 2.6 Правил передбачено, що встановлення абонентам режиму та нормативів скидання забруднювальних речовин у міську каналізацію, формулювання висновку щодо відповідності фактичних показників якості стічних вод допустимим, а також виконання розрахунку входять виключно до компетенції водоканалу.

Згідно п.3.2.6 Правил Водоканал має право проводити хімічний аналіз проб стічних вод підприємств та робити офіційні висновки про відповідність фактичних концентрацій забруднювальних речовин стічних вод допустимим (п.2.6).

Відповідно до пунктів 7.4.3.,7.4.4. Правил, на відібранні проби складається акт про відбір проб. Відбір проб проводиться уповноваженими працівниками контролюючих служб. При цьому на підприємство покладаються обов'язки згідно з п. 3.5.5.

Відповідно до п. 3.5.5. Правил підприємство зобов'язане забезпечити можливість проведення контролюючими службами у будь-який час доби обстеження підприємства з питання роботи локальних КОС та контролю за скиданням стічних вод у міську каналізацію, надавати необхідні документи та експлуатаційний персонал.

На підставі пунктів 3.1.4., 3.2.3., 3.2.4. Правил позивачем було здійснено вибірковий відбір проб стічних вод відповідача, про що складено Акт № 6046 від 14.05.2014р.

В Акті зазначено, що проби для проведення контрольного аналізу запломбовано (пломба ЛВК-13) та передано абонентові, що результати контрольного аналізу можуть розглядатись, якщо вони будуть подані абонентом водоканалу не пізніше 72 годин після закінчення цього аналізу; абонент має право погодитись з результатами головного аналізу Проби і контрольний аналіз не проводити; при відсутності результатів контрольного аналізу всі розрахунки виконуються відповідно до результату головного аналізу.

Вказаний Акт підписаний уповноваженим представником відповідача головним інженером Шляхтур П.М. без будь-яких зауважень.

Відповідно п.7.2.24 Правил результати контрольного аналізу подаються підприємством на розгляд водоканалу не пізніше 72 год. після закінчення аналізу. Якщо вказаний термін минув, результати контрольного аналізу не розглядаються, зберігання проби для арбітражного аналізу припиняється, розрахунки виконуються згідно з п. 7.2.22.

Доказів належного проведення контрольного аналізу відповідно п. 7.2.20.1. та п.7.2.24. Правил не подано, то розрахунки виконуються відповідно до результатів головного аналізу (п. 7.2.22.).

Судом встановлено, що контрольний аналіз відповідачем не проводився. Це підтверджується у судовому засіданні представником відповідача та випливає з пояснень головного інженера Шляхтура П.М. Твердження відповідача, щодо спростування проведення повторним відбором контрольних проб в січні 2015р. перевищень якісних показників стічних вод, суд не бере до уваги, оскільки результати відбору проб в січні 2015р. не можуть спростовувати результати вимірювань показників якості відбору якості за Актом від 14.05.2014р. Крім цього, предметом даної справи не є акт відбору в січні 2015р. та доказів повторного аналізу відповідачем до матеріалів справи належних та допустимих доказів не подано.

Також, суд наголошує, що згідно 7.4.6. Правил у разі виявлення перевищення норм (ДК), встановлених Правилами: Водоканал скеровує Підприємству повідомлення (телефонограму) про порушення Правил після закінчення головного аналізу. У триденний термін за умови здійснення контрольного аналізу. У 15-дений термін, якщо контрольного аналізу підприємством не проводилося. Першим днем терміну вважається день, наступний після закінчення аналізу (п.7.4.6.1 Правил).

Таким чином, твердження відповідача про його неповідомлення спростовується наявними у справі матеріалами.

Пунктом 4.2 «Інструкції про встановлення та стягнення плати за скид промислових та інших стічних вод у системи каналізації населених пунктів», затвердженої наказом Держбуду України від 19.02.2002 року № 37, встановлено, що 20 % плати за скид понаднормативних забруднень (1 875,10 грн.) перераховуються до утвореного в міському бюджеті фонду охорони навколишнього природного середовища.

Хіміко-бактеріологічна лабораторія по контролю за якістю очистки стічних вод на каналізаційних спорудах ЛМКП «Львівводоканал», на час проведення вимірювань спірної проби стічних вод, була належно атестована метрологічною службою на право проводити вимірювання.

З матеріалів справи та з пояснень представників позивача вбачається, що відповідачем не дотримано вимого Правил щодо проведення контрольного аналізу. Відповідно до пункту 7.2.14 Правил Проба для головного аналізу передається в хімічну лабораторію пункт 7.2.32); якщо проби відібрано Водоканалом - головний аналіз проводить хімічна лабораторія Водоканалу.

Хіміко-бактеріологічною лабораторією ЛМКП «Львівводоканал» складено результати вимірювань № 321 (показники якості стічних вод), відповідно до акту про відбір проби №6046 від 14.05.2014р., в якому наведено дату початку робіт - 14.05.2014р. та дату оформлення таких результатів - 22.05.2014р.

Посилання відповідача у відзиві (вх.№ 26530/15 від 26.06.2015р), про неотримання листа про порушення вимог до скиду стічних вод від 23.05.2014р., належними та допустимими доказами не підтверджено.

Договір про подачу води з комунального водопроводу та прийняття стічних вод до каналізаційної мережі, на підставі якого склалися правовідносини між сторонами, не припинив своєї дії, не визнаний недійсним і підлягає виконанню сторонами.

Відповідно до пункту 2.3 Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, затверджених Державним комітетом будівництва, архітектури та житлової політики України від 19.02.2002р. №337, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 26 квітня 2002р. за №403/6691 підприємства мають право перевіряти розрахунки допустимих концентрацій забруднюючих речовин в стічних водах свого Підприємства, виконані Водоканалом та оскаржувати їх; звертатися до суду з оскарженням неправомірно (на їх погляд) виставлених рахунків та вимагати проведення аналізу стічних вод підприємства.

Таким чином, суди прийшов до висновку про наявність підстав для задоволення позову.

Відповідно до ст. 33 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Згідно ст. 34 ГПК України, господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Відповідно до ст. 43 ГПК України, господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом.

Судові витрати, відповідно до ст. 49 ГПК України, покласти на відповідача.

Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 1, 33, 34, 43, 49, 82, 83, 84, 85 ГПК України, суд -

В И Р І Ш И В:

1. Позов задоволити повністю.

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Клуб професійного футболу «Карпати» (79019, м. Львів, вул. Януша, буд. 1; ідентифікаційний код юридичної особи 31805003) на користь Львівського міського комунального підприємства «Львівводоканал» (79017, м. Львів, вул. Зелена, 64; ідентифікаційний код юридичної особи 03348471) 1 357,82 грн. як додаткову плату за скид стічних вод з перевищенням норм показників стічних вод та 1 827,00 грн. витрат по сплаті судового збору.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Клуб професійного футболу «Карпати» (79019, м. Львів, вул. Януша, буд. 1; ідентифікаційний код юридичної особи 31805003) в дохід міського бюджету Львова (фонд охорони навколишнього природного середовища м. Львова, пл. Ринок, 1, рахунок 33110331700002 за кодом бюджетної класифікації: 24062100 «Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього середовища внаслідок господарської та іншої діяльності» банк ГУДКУ у Львівській області, код ЄДРПОУ: 38008294, код МФО 825014) нарахування у розмірі 282,88 грн. за скид понаднормативних забруднень.

4. Накази видати відповідно до статті 116 ГПК України.

Повний текст рішення складено та підписано 06.07.2015року.

Суддя Коссак С.М.