Ухвала суду № 45710357, 18.06.2015, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
18.06.2015
Номер справи
804/14951/14
Номер документу
45710357
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

і м е н е м У к р а ї н и

18 червня 2015 рокусправа № 804/14951/14

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді:Богданенка І.Ю.,

суддів: Уханенка С.А. Дадим Ю.М. ,

за участю секретаря судового засідання:Сколишева О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську апеляційну скаргу державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області

на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 02 жовтня 2014 року

у справі № 804/14951/14

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг»

до Броварської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області, державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області

про визнання протиправними дій, зобовязання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

У вересні 2014 року товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг» звернулося у Дніпропетровський окружний адміністративний суд з позовом до Броварської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області, державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області в якому пролило, з урахуванням уточнень, визнати протиправними дій Броварської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області щодо проведення зустрічної звірки; щодо коригування показників податкової звітності в підсистемах автоматизованої інформаційної системи «Податковий блок», в тому числі у автоматизованій інформаційній підсистемі «Система автоматизованого співставлення податкових зобовязань та податкового кредиту з податку на додану вартість в розрізі контрагентів на рівні ДПА України» сум податкового кредиту та податкових зобовязань з податку на додану вартість, на підставі акту від 11 серпня 2014 року № 87/10-06-22-02/39126321. Зобовязати державну податкову інспекцію у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області відновити показники податкової звітності в підсистемах автоматизованої інформаційної системи «Податковий блок», в тому числі у автоматизованій інформаційній підсистемі «Система автоматизованого співставлення податкових зобовязань та податкового кредиту з податку на додану вартість в розрізі контрагентів на рівні ДПА України» сум податкового кредиту та податкових зобовязань з податку на додану вартість за період з 01 квітня 2014 року по 30 червня 2014 року, а також зобовязати Броварську обєднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Київській області та державну податкову інспекцію у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області вилучити з усіх податкових електронних баз даних Головного управління Міндоходів у Київській області та Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області інформацію, внесену на підставі акту від 11 серпня 2014 року № 87/10-06-22-02/39126321.

Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 02 жовтня 2014 року позовні вимоги задоволено частково. Визнано протиправними дії Броварської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області щодо проведення зустрічної звірки, за результатами якої складено акт від 11 серпня 2014 року № 87/10-06-22-02/39126321 та проведення коригувань показників податкової звітності в підсистемах автоматизованої інформаційної системи «Податковий блок», в тому числі у автоматизованій інформаційній підсистемі «Система автоматизованого співставлення податкових зобовязань та податкового кредиту з податку на додану вартість в розрізі контрагентів на рівні ДПА України» на підставі акту від 11 серпня 2014 року № 87/10-06-22-02/39126321. Зобовязано державну податкову інспекцію у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області відновити показники податкової звітності товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг» в підсистемах автоматизованої інформаційної системи «Податковий блок», в тому числі у автоматизованій інформаційній підсистемі «Система автоматизованого співставлення податкових зобовязань та податкового кредиту з податку на додану вартість в розрізі контрагентів на рівні ДПА України» сум податкового кредиту та податкових зобовязань з податку на додану вартість, зазначених у податкових деклараціях з податку на додану вартість за період з 01 квітня 2014 року по 30 червня 2014 року. В задоволенні іншої частини позовних вимог відмовлено.

Не погодившись з постановою суду першої інстанції, державна податкова інспекція у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області подала апеляційну скаргу, в якій посилаючись на порушення норм матеріального та процесуального права, просить скасувати оскаржувану постанову в частині задоволених позовних вимог та прийняти нову, якою відмовити у задоволенні позовних вимог.

Перевіривши законність та обґрунтованість постанови суду першої інстанції, дослідивши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено та матеріалами справи підтверджено, що товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг» зареєстроване за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, та перебуває на податковому обліку в державній податковій інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області.

Броварською обєднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Київській області, згідно з підпунктом 20.1.4 пункту 20.1 статті 20, пункту 73.5 статті 73, підпункту 75.1.2 пункту 75.1 статті 75, статті 79 Податкового кодексу України, проведено зустрічну звірку товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг» щодо документального підтвердження господарських відносин із підприємствами-постачальниками та підприємствами-покупцями за період з 01 квітня 2014 року по 30 червня 2014 року, за результатами якої складено акт від 11 серпня 2014 року № 87/10-06-22-02/39126321 про неможливість проведення зустрічної звірки, у звязку з тим, що підприємству присвоєно стан платника « 9» - направлено повідомлення про відсутність за місцезнаходженням.

Звіркою встановлено порушення пункту 187.1 статті 187, пунктів 198.1, 198.3, 198.6 статті 198 Податкового кодексу України, а саме за період квітень-червень 2014 року не підтверджено взаємовідносини з підприємствами-покупцями на суму податку на додану вартість 6542385,85 грн. та підприємствами-постачальниками на суму податку на додану вартість 6512906,02 грн.

Відповідно до пункту 73.3 статті 73 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право звернутися до платників податків та інших субєктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання інформації (вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом), необхідної для виконання покладених на органи державної податкової служби функцій, завдань, та її документального підтвердження. Такий запит підписується керівником (заступником керівника) контролюючого органу і повинен містити перелік інформації, яка запитується, та документів, що її підтверджують, а також підстави для надіслання запиту.

При цьому, письмовий запит про подання інформації надсилається платнику податків або іншим субєктам інформаційних відносин за наявності хоча б однієї з таких підстав, зокрема, у разі проведення зустрічної звірки.

Запит вважається врученим, якщо його надіслано поштою листом з повідомленням про вручення за податковою адресою або надано під розписку платнику податків або іншому субєкту інформаційних відносин або його посадовій особі.

Платники податків та інші субєкти інформаційних відносин зобовязані подавати інформацію, визначену у запиті контролюючого органу, та її документальне підтвердження протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження запиту (якщо інше не передбачено цим Кодексом).

Пунктом 73.5 статті 73 Податкового кодексу України органам доходів і зборів надано право проводити зустрічні звірки даних субєктів господарювання щодо платника податків з метою отримання податкової інформації. Зустрічною звіркою вважається співставлення даних первинних бухгалтерських та інших документів субєкта господарювання, що здійснюється контролюючими органами з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для зясування їх реальності та повноти відображення в обліку платника податків. Зустрічні звірки не є перевірками і проводяться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до пунктів 2-4 Порядку проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1232 від 27 грудня 2010 року зустрічні звірки проводяться у субєктів господарювання, щодо здійснення операцій з якими під час перевірки платника податків та зборів виникають сумніви стосовно факту здійснення таких операцій або якщо існують розбіжності задекларованих у деклараціях з податку на додану вартість показників податкового кредиту та податкових зобовязань. З метою проведення зустрічної звірки орган державної податкової служби (ініціатор) надсилає органу державної податкової служби (виконавцю), на обліку в якому перебуває субєкт господарювання, запит про проведення зустрічної звірки для підтвердження отриманих від платника податків та зборів даних. Зустрічна звірка може бути проведена органом державної податкової служби (ініціатором) самостійно у разі, коли субєкт господарювання перебуває на обліку в тому ж органі державної податкової служби, в якому перебуває платник податків, або в межах одного населеного пункту. Орган державної податкової служби (виконавець), який проводить зустрічну звірку, складає довідку за наявності інформації, для отримання якої надіслано запит органом державної податкової служби (ініціатором), та її документального підтвердження. У разі відсутності запитуваної органом державної податкової служби (ініціатором) інформації орган державної податкової служби (виконавець) надсилає завірений печаткою запит про подання інформації та її документального підтвердження субєкту господарювання за його адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) рекомендованим листом з повідомленням про вручення чи особисто вручає субєкту господарювання або його законному чи уповноваженому представникові під розписку.

Пунктом 2.2 Методичних рекомендацій щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затверджених наказом Державної податкової служби України від 22 квітня 2011 року № 236, встановлено, що необхідність проведення зустрічних звірок субєктів господарювання визначається посадовими (службовими) особами органів державної податкової служби (далі - органи ДПС) за результатами проведеного аналізу даних та встановлених розбіжностей в податкових деклараціях, автоматизованих інформаційних системах органів державної податкової служби України (АІС ДПА України, Система автоматизованого співставлення податкових зобовязань та податкового кредиту, Єдиний реєстр податкових накладних тощо), а також аналізу податкової інформації та документів, отриманих із внутрішніх (у т.ч. від підрозділів податкової міліції тощо) або зовнішніх джерел (у т.ч. від платників податків), які свідчать (можуть свідчити) про порушення такими платниками податків податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС.

Згідно з пунктом 3.2 Методичних рекомендацій щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок з метою спрощення процедури проведення зустрічних звірок субєктів господарювання (особливо тих, які віднесені до категорії великих платників податків) за наявності інформації, зазначеної у запиті органу ДПС - ініціатора, та її документального підтвердження, орган ДПС - виконавець протягом трьох робочих днів проводить на їх підставі зустрічну звірку та складає Довідку про результати проведення зустрічної звірки відповідно до підпункту 4.6 пункту 4 Методичних рекомендацій. При цьому інформація на запит та її документальне підтвердження можуть бути наявними в органі ДПС - виконавця у звязку із направленням субєктом господарювання за місцем реєстрації інформації відповідно до вимог статей 72 та 73 глави 7 розділу II та інших норм Кодексу, за результатами попередньо проведених звірок (перевірок) та отриманих відповідних документів субєкта господарювання тощо. У разі відсутності в органі ДПС - виконавця запитуваної інформації та її документального підтвердження, такий орган протягом 2-х робочих днів з дня отримання запиту надсилає завірений печаткою Запит про надання інформації та її документального підтвердження (додаток 2) субєкту господарювання за його адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) рекомендованим листом з повідомленням про вручення чи особисто вручає субєкту господарювання або його законному (уповноваженому) представникові під розписку.

Пунктом 4.4 Методичних рекомендацій щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затверджених наказом Державної податкової служби України №236 від 22.04.2011р., встановлено, що у разі встановлення фактів, що не дають змогу провести зустрічну звірку субєкта господарювання, зокрема у звязку із зняттям з обліку, встановленням відсутності субєкта господарювання та/або його посадових осіб за місцезнаходженням (податковою адресою), відповідальний підрозділ не пізніше двох робочих днів від дати надходження запиту складає Акт про неможливість проведення зустрічної звірки субєкта господарювання (далі - Акт) (додаток 3), реєструє його у Журналі реєстрації довідок про результати проведення зустрічної звірки (актів про неможливість проведення зустрічної звірки субєкта господарювання, неявки для підписання, відмови від писання Довідки про результати проведення зустрічної звірки) (далі - Журнал реєстрації довідок/актів) (додаток 4) та вживає відповідних заходів, передбачених актами ДПС України.

Разом з тим судом встановлено, що Броварською обєднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Київській області не надано доказів направлення на адресу товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг» та отримання ним запиту про подання інформації та її документального підтвердження.

За таких обставин, позивач не був належним чином повідомлений про проведення зустрічної звірки (перевірки), чим фактично був позбавлений права на надання інформації. Йому не було направлено запитів щодо надання інформації для проведення зустрічної звірки, а за результатами звірки замість довідки був складений акт.

В акті про неможливість проведення зустрічної звірки зазначено, що позивачу присвоєно стан платника « 9» - направлено повідомлення про відсутність за місцезнаходженням.

Між тим, законодавством України встановлено відповідний порядок встановлення відсутності юридичної особи за її місцезнаходженням.

Так, згідно з статтею 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» у разі надходження державному реєстратору від органу державної податкової служби повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням державний реєстратор зобовязаний надіслати поштовим відправленням протягом пяти робочих днів з дати надходження зазначеного повідомлення юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки. У разі ненадання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу, державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей датою, встановленою для чергового подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу. Якщо державному реєстратору повернуто поштове відправлення, державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Проте, відповідно до Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, станом на 08 вересня 2014 року, запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням відсутній. Податкова адреса позивача (його місцезнаходження) є: 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Боброва, буд. 12.

З матеріалів справи вбачається, що податковим органом зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг» не проведено, дії по співставленню даних первинних бухгалтерських та інших документів позивача не здійснено, відповідної довідки не складено, про що свідчить й саме складання акту про неможливість проведення зустрічної звірки.

Між тим, слід зазначити, що спірний акт Броварської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області не є актом про неможливість проведення зустрічної звірки позивача, а фактично є актом про проведення документальної невиїзної позапланової перевірки, яка у спосіб, визначений законодавством, не проводилась.

Таким чином, дії Броварської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області щодо проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг» здійснені не на підставі та не у межах, визначених Податковим кодексом України, а тому, такі дії є протиправними.

Судом першої інстанції встановлено, що податковим органом на підставі акту від 11 серпня 2014 року № 87/10-06-22-02/39126321 про неможливість проведення зустрічної звірки здійснено коригування показників податкової звітності товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг» у автоматизованій інформаційній системі «Податковий Блок», в тому числі у автоматизованій інформаційній підсистемі «Система автоматизованого співставлення податкових зобовязань та податкового кредиту з податку на додану вартість в розрізі контрагентів на рівні ДПА України».

Разом з тим слід зазначити, що податковим органом, за результатами зустрічної звірки, податкові повідомлення-рішення не приймалися.

Відповідно до Методичних рекомендацій щодо приймання та компютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України, затверджених наказом Державної податкової служби України від 14 червня 2012 року № 516, за відсутності зауважень до оформлення податкової звітності вона реєструється і вважається прийнятою. Обробка та занесення інформації до електронних баз виконується підрозділом ведення та захисту податкової звітності, у разі відсутності зазначеного підрозділу підрозділами, на які покладено цю функцію. За відповідність інформації у базах податкової звітності даним податкових документів, наданих платником податків, несуть відповідальність підрозділи ведення та захисту податкової звітності.

З наведеного вбачається, що обовязок платника податків подати декларацію з податку на додану вартість узгоджується з обовязком податкового органу прийняти таку декларацію та, при відсутності зауважень до її оформлення, відобразити показники цієї декларації у відповідних базах податкової звітності.

Таким чином, показники податкового кредиту та податкових зобовязань конкретного платника податків, які відображаються в Деталізованій базі співставлення, формуються на підставі показників поданих таким платником податків податкових декларацій з податку на додану вартість з додатками, і повинні їм відповідати.

Відповідно до пункту 7.2 Методичних рекомендацій щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затверджених наказом Державної податкової адміністрації України від 22 квітня 2011 року № 236, при отриманні матеріалів зустрічної звірки після закінчення перевірки платника податків орган ДПС ініціатор, у разі не підтвердження реальності здійснення господарських відносин із субєктом господарювання (їх виду, обсягу, якості, розрахунків тощо) - здійснює заходи щодо проведення документальної позапланової перевірки такого платника податків з урахуванням вимог Кодексу.

Пунктом 75.1 статті 75 Податкового кодексу України, визначено що контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Відповідно до пункту 58.1 статті 58 Податкового кодексу України у разі коли сума грошового зобовязання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 цього Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян), або у разі коли за результатами перевірки контролюючий орган встановлює факт невідповідності суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації, або зменшує розмір задекларованого відємного значення обєкта оподаткування податком на прибуток або відємного значення суми податку на додану вартість, розрахованого платником податків відповідно до розділу V цього Кодексу, такий контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення.

З аналізу наведених норм випливає, що підставою для коригування податкових зобовязань, податкового кредиту та бюджетного відшкодування може бути лише податкове повідомлення-рішення, складене на підставі акту, і саме податкове повідомлення рішення є актом індивідуальної дії, який встановлює обовязки для платника податків.

Отже, в електронних базах даних показників податкового кредиту та податкових зобовязань позивача на підставі акту від 11 серпня 2014 року № 87/10-06-22-02/39126321 про неможливість проведення зустрічної звірки, без прийняття податкового повідомлення-рішення або без зміни цих показників самим позивачем шляхом подання уточнюючих декларацій (розрахунків), порушує права та інтереси позивача, оскільки позивач, як платник податків, має право розраховувати на те, що задекларовані ним в податкових деклараціях показники податкового кредиту та податкових зобовязань відповідають показникам з централізованої бази даних податкової звітності.

Суд апеляційної інстанції погоджується з висновками суду першої інстанції, що дії, які полягають у коригуванні в автоматизованій інформаційній системі «Податковий Блок», в тому числі у автоматизованій інформаційній підсистемі «Система автоматизованого співставлення податкових зобовязань та податкового кредиту з податку на додану вартість в розрізі контрагентів на рівні ДПА України», показників податкового кредиту та податкових зобовязань з податку на додану вартість позивача в розрізі контрагентів на підставі акту від 11 серпня 2014 року № 87/10-06-22-02/39126321, вчинені відповідачем не у спосіб, що передбачений законодавством України та без урахування всіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії), а тому зазначені дії Броварської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області слід визнати протиправними, зобовязавши, при цьому, державну податкову інспекціюу Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області вчинити дії щодо відновлення в автоматизованій інформаційній системі «Податковий Блок», в тому числі у автоматизованій інформаційній підсистемі «Система автоматизованого співставлення податкових зобовязань та податкового кредиту з податку на додану вартість в розрізі контрагентів на рівні ДПА України» показників податкових зобовязань і податкового кредиту товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг» за відповідний період.

Суд першої інстанції також дійшов вірного висновку щодо відмови у задоволенні позовних вимог про зобовязання Броварської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області та державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області вилучити з усіх податкових електронних баз даних Головного управління Міндоходів у Київській області та Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області інформацію, внесену на підставі акту від 11 серпня 2014 року № 87/10-06-22-02/39126321, оскільки зобовязання державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області відновити показники податкової звітності товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг» в підсистемах автоматизованої інформаційної системи «Податковий блок», у тому числі у автоматизованій інформаційній підсистемі «Система автоматизованого співставлення податкових зобовязань та податкового кредиту з податку на додану вартість в розрізі контрагентів на рівні ДПА України» сум податкового кредиту та податкових зобовязань з податку на додану вартість, які зазначені у податкових деклараціях з податку на додану вартість позивача за період з 01 квітня 2014 року по 30 червня 2014 року, є необхідним і достатнім заходом щодо захисту порушеного права позивача.

З урахуванням викладеного, суд першої інстанції дійшов обґрунтованих висновків щодо часткового задоволення позовних вимог товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Актив-Торг».

Суд апеляційної інстанції вважає, що доводи апеляційної скарги не дають підстав для висновку про неправильне застосування судом першої інстанції норм матеріального чи процесуального права, яке призвело або могло призвести до неправильного вирішення справи.

За таких обставин, суд апеляційної інстанції вважає, що судом першої інстанції повно встановлені обставини справи та надана правильна юридична оцінка, у звязку з чим підстави для задоволення апеляційної скарги та скасування постанови суду відсутні.

Відповідно до частини 1 статті 200 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Керуючись статтями 196, 198, 200, 205, 206, 212 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області залишити без задоволення.

Постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 02 жовтня 2014 року залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена у касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів.

Головуючий:І.Ю. Богданенко

Суддя:С.А. Уханенко

Суддя:Ю.М. Дадим