415/2758/14-п
3/415/669/14
ПОСТАНОВА
Іменем України
18.06.14 року місто Лисичанськ
Суддя Лисичанського міського суду Луганської області Грибанова Л.О., розглянувши адміністративний матеріал, наданий ДПІ у місті Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку ІНФОРМАЦІЯ_2, РФ, громадянку України, ІНФОРМАЦІЯ_3, працюючу головним бухгалтером ТДВ «Лисичанський желатиновий завод», заміжню, зареєстровану та проживаючу в ІНФОРМАЦІЯ_4,
за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ст.163-4 ч.2 КУпАП,
встановила:
З протоколу серії АА №619718 від 16 червня 2014 року вбачається, що 30 квітня 2014 року, при проведенні документальної позапланової виїзної перевірки ТДВ «Лисичанський желатиновий завод» у місті Лисичанську, з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01 січня 2013 року до 31 грудня 2013 року, валютного та іншого законодавства за період з 01 січня 2013 року до 31 грудня 2013 року (акт №37/12-09-22/00418030 від 30 квітня 2014 року), співробітниками ДПІ у місті Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області встановлено порушення вимог діючого законодавства, припущенні головним бухгалтером підприємства ОСОБА_1, яка, являючись особою, відповідно до змісту протоколу, протягом року підданою адміністративному стягненню за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.163-4 ч.1 КУпАП, повторно, в порушення вимог ст.51 п.51.1, ст.171 п.171.2 абзац а), ст.176 п.176.2 абзац б), ст.176 п.176.2 абзац г) Податкового Кодеку України від 02 грудня 2010 року (№2755-VІ зі змінами та доповненнями), несвоєчасно надала до ДПІ за встановленою формою повідомлення щодо відомостей про доходи громадян, а саме, здійснила несвоєчасне подання до ДПІ у місті Лисичанську по встановленій формі звіту про суми нарахованих (сплачених) на користь платників податку (форма І ДФ) за І-VІ квартал 2013 року, чим було порушено порядок надання відомостей щодо виплачених доходів.
Під час підготовки матеріалу до розгляду, судом встановлено, що дії ОСОБА_1 кваліфіковані за ознаками складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.163-4 ч.2 КУпАП, санкція якого передбачає відповідальність
за порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб та надання відомостей про виплачені доходи, вчинене особою, яка протягом року була піддана адміністративному стягненню за скоєння одного із порушень, передбачених ст.163-4 ч.1 КУпАП,
При цьому,
адміністративний матеріал стосовно ОСОБА_1 в порушення вимог ст.251 КУпАП, відповідно до яких доказами у справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у встановленому законом порядку орган встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи по суті, не містить відповідну постанову суду, яка б підтвердила факт притягнення ОСОБА_1 протягом року до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення, передбаченого ст.163-4 ч.1 КУпАП (про що зазначено у протоколі про адміністративне правопорушення), та, відповідно, і кваліфікацію дій останньої щодо інкримінованих подій (викладених у протоколі серії АА №619718 від 16 червня 2014 року), безпосередньо за ознаками ст.163-4 ч.2 КУпАП,
протокол серії АА №619718 від 16 червня 2014 року стосовно ОСОБА_1 за ознаками складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.163-4 ч.2 КУпАП, в порушення вимог ст.256 КУпАП, щодо змісту протоколу про адміністративне правопорушення, не містить інформації щодо гранічних термінів надання звітів: за І-VІ квартал 2013 року, а також, безпосередньо, дату надання ОСОБА_1 до ДПІ за встановленою формою повідомлення щодо відомостей про доходи громадян, що підтверджувало б несвоєчасність дій останньої,
що, в цілому, перешкоджає обєктивному розгляду даної справи, впливає на всебічність та обєктивність правової оцінки факту та обставин скоєння адміністративного правопорушення, а також, на правильність, обґрунтованість та справедливість застосування до правопорушника заходів адміністративного стягнення, і, в цілому, унеможливлює розгляд даного адміністративного матеріалу по суті, у зв`язку з чим, останній підлягає поверненню до ДПІ у місті Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області, для належного оформлення.
На підставі викладеного, керуючись ст.163-4 ч.2, ст.251, ст.278 КУпАП,
постановила:
Справу про адміністративне правопорушення, передбачене ст.163-4 ч.2 КУпАП, у відношенні ОСОБА_1, повернути до ДПІ у місті Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: