ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"22" червня 2015 р. Справа № 907/505/15
Суддя Ващиліна Н.М., розглянувши матеріали справи
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю „Фукс мастила Україна", м.Львів
до товариства з обмеженою відповідальністю "Алді", с.Іванівці Мукачівського району
про стягнення суми 71595,29 грн. заборгованості за договором поставки №ХО 32/12 від 22.02.2012 в т.ч. 59 267,65грн. - основний борг та 12327,64грн. - інфляційні нарахування,
Представники:
від позивача - Хащівський О.І. - представник за довіреністю № 370 від 26.05.2015;
від відповідача - Стогнієнко О.Б., директор.
СУТЬ СПОРУ: товариством з обмеженою відповідальністю „Фукс мастила Україна", м.Львів заявлено позов до товариства з обмеженою відповідальністю "Алді", с.Іванівці Мукачівського району про стягнення суми 71595,29 грн. заборгованості за договором поставки №ХО 32/12 від 22.02.2012 в т.ч. 59 267,65грн. - основний борг та 12327,64грн. - інфляційні нарахування.
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою господарського суду Закарпатської області від 13 травня 2015 року порушено провадження у справі №907/505/15 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю „Фукс мастила Україна", м.Львів до товариства з обмеженою відповідальністю "Алді", с.Іванівці Мукачівського району про стягнення суми 71595,29 грн. заборгованості за договором поставки №ХО 32/12 від 22.02.2012 в т.ч. 59 267,65грн. - основний борг та 12327,64грн. - інфляційні нарахування, розгляд справи призначено на 03.06.2015. Ухвалою суду від 03.06.2015 розгляд справи відкладено на 22.06.2015 на 12:00 год.
Представниками сторін в судовому засіданні 22.06.2015 подано суду спільну заяву, якою просять суд у зв'язку з можливістю добровільного врегулювання спору відкласти розгляд справи на більш тривалий термін та продовжити строк розгляду спору у відповідності до положень ч.3 ст. 69 Господарського процесуального кодексу України на 15 днів.
Строк вирішення спору, встановлений ст. 69 Господарського процесуального кодексу України, закінчується 13.07.2015.
Відповідно до ст. 69 Господарського процесуального кодексу України у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
Враховуючи клопотання сторін, з метою забезпечення правильного та всебічного розгляду справи, суд вважає за необхідне задоволити клопотання та продовжити строк розгляду спору на 15 днів.
Керуючись ст.ст. 69, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
СУД УХВАЛИВ:
1. Продовжити строк вирішення спору на п'ятнадцять днів до 28.07.2015.
Суддя Н.М. Ващиліна
Судове рішення № 45401117, Господарський суд Закарпатської області було прийнято 22.06.2015. Форма судочинства - Господарське, форма рішення - Ухвала суду. На цій сторінці ви зможете знайти корисні дані про це судове рішення. Ми забезпечуємо зручний та швидкий доступ до поточних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі недавніх судових прецедентів. Наша база даних включає повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам легко знаходити корисні дані.
Це рішення відноситься до справи № 907/505/15. Компанії, які зазначені в тексті цього судового документа: