Постанова № 4478691, 11.08.2009, Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Дата ухвалення
11.08.2009
Номер справи
2а-6428/09/1/0170
Номер документу
4478691
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Київська, 150, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95493

ПОСТАНОВА

Іменем України

11.08.09Справа №2а-6428/09/1/0170 Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючої судді Трещової О.Р. , при секретарі Кравченко О.І., за участю представника позивача Коновалової П.С., довіреність № 56/10 від 05.06.09 року,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом Державної податкової інспекції у м. Сімферополі АР Крим

до Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією "Карент Україна" в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією "Карент Україна"

про стягнення,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим звернулася з адміністративним позовом ДПІ в м. Сімферополь АР Крим до Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» про стягнення заборгованості по штрафним санкціям з податку а прибуток у розмірі 625,80 гривень.

Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 18.05.09 року по справі було відкрито провадження.

Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 18.05.09 року по справі було закінчено підготовче провадження та справу призначеного до судового розгляду.

У судове засідання представник позивача ДПІ в м. Сімферополь АР Крим позовні вимоги підтримав у повному обсязі та по суті справи пояснив наступне. 09.10.2008 року посадовими особами податкових органів було складено акт про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності за 11 місяців 2007 року, 2007 рік та 1 квартал 2008 року № 7474/15-1/26485696 від 09.10.08 року. За результатами акту про результати невиїзної документальної перевірки було складено та надіслано податкове повідомлення-рішення від 24.10.2008 року № 0017701501/0, за яким на Сімферопольську філію дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» було накладено штраф у розмірі 680 гривень.

18 листопада 2008 року ДПІ в м. Сімферополь АР Крим була складена перша податкова вимога від 18 листопада 2008 року № 1/3199 на суму податкового боргу Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в розмірі 625,80 гривень.

08 січня 2009 року ДПІ в м. Сімферополь АР Крим була складена друга податкова вимога від 08 січня 2009 року № 2/67 на суму податкового боргу Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в розмірі 625,80 гривень.

Станом на день розгляду справи податковий борг сплачений не був. Позивачем здійснювалися заходи щодо стягнення податкового боргу з Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна», але здійснені заходи результатів не надали, відповідачем податковий борг не погашений. Таким чином, представник позивача просив суд задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.

У судове засідання представник відповідача Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» не зявився, повідомлений належним чином про час, дату та місце розгляду справи через ЗМІ, про причини неявки суд не повідомлений.

Приймаючи до уваги, що в матеріалах справи достатньо доказів для зясування обставин по справі, суд вважає можливим на підставі статті 128 КАС України розглядати справу у відсутності представника відповідача.

Дослідивши матеріали справи та оцінивши докази по справі в їх сукупності, вислухавши пояснення представника позивача, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі з наступних підстав.

Згідно з частиною 1 статті 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до п. 4 частини 1 статті 17 КАС України компетенція адміністративних судів поширюється на спори за зверненням субєкта владних повноважень у випадках, встановлених законом.

Пунктом 7 частини 1 статті 3 КАС України дано визначення субєктів владних повноважень, до яких належать орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший субєкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Частиною 1,3 статті 4 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” від 04.12.1990 року № 509-ХІІ Державна податкова адміністрація України є центральним органом виконавчої влади. Державні податкові інспекції у районах, містах (крім міст Києва та Севастополя), районах у містах, міжрайонні та об'єднані державні податкові інспекції підпорядковуються відповідним державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Відповідно до підпункту 2.1.4 п. 2.1. статті 2 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” № 2191-ІІІ від 21.12.2000 року податкові органи визнані контролюючими органами стосовно податків і зборів (обовязкових платежів), які справляються до бюджетів та державних цільових фондів. Отже, вони наділені компетенцією, визначеною підпунктом 2.2.1 пункту 2.2. статті 2 Закону здійснювати перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати зазначених податків.

Отже, органи державної податкової служби у відносинах з субєктами господарювання, під час реалізації своїх завдань та функцій, встановлених законодавством України, являються субєктами владних повноважень.

Таким чином, судом встановлено, що ДПІ в м. Сімферополь АР Крим є органом виконавчої влади та субєктом владних повноважень.

Відповідно до ст.2 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” № 3813 від 24.12.1993 року головним завданням державних податкових інспекцій є здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів податків, зборів та інших платежів і неподаткових доходів (далі - податків, інших платежів) і внесків до державних цільових фондів, встановлених законодавством України.

Пунктом 11 ч. 1 ст. 11 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” від 4 грудня 1990 року N 509-XII визначено, що податкові органи мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку та розмірах, встановлених законами України.

Таким чином, судом встановлено, що ДПІ в м. Сімферополь АР Крим уповноважена здійснювати контроль за додержанням податкового законодавства.

Відповідно до частини 1 статті 55 Господарського кодексу України субєктом господарювання визнаються учасники господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючи господарську компетенцію (сукупність господарських прав та обовязків), мають відокремлене майно і несуть відповідальність за своїми зобовязаннями в межах цього майна, крім випадків встановлених законом. Згідно з п. 1 частини 2 статті 55 ГК України юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, підприємства, створені відповідно до Господарського кодексу України та зареєстровані в установленому законом порядку визнаються субєктами господарювання.

Судом встановлено, що Дочірнє підприємство зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна 16.01.2003 року Печерською районною у місті Києві державною адміністрацією включено до ЄДР юридичних осіб, ідентифікаційний код 24923152, місце знаходження товариства: 01001, м. Київ, пров. Музейний, 4, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію субєкта підприємницької діяльності - юридичної особи від 16.01.2003 року.

Відповідно до Статуту Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна», затвердженого Радою Директорів Засновника, протокол № 01-01/31/01 від 01 лютого 2001 року, зареєстрованого Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією 23.02.2001 року, та довідки з ЄДРПОУ Київського міського управління статистики № 9294 від 22.07.2003 року, зазначене товариство на реалізацію своїх цілей та завдань здійснює таку господарську діяльність: здавання під найом автомобілів, прокат речей особистого користування та побутових товарів, технічне обслуговування та ремонт автомобілів за замовленням населення, діяльність транспортних агентств, роздрібну торгівлю автотоварами.

Відповідно до п. 1.3 Статуту Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» має право створювати на території України і за її межами філії та представництва, які діють від його імені на підставі Положень про них, затверджених товариством.

Судом встановлено, що Дочірнім підприємством зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» створена Сімферопольська філія дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна», яке не є юридичною особою, але стосовно якої проводилася перевірка відповідачем по справі.

Відповідно до статті 48 КАС України адміністративно-процесуальна правосубєктність, тобто здатність мати та особисто здійснювати особисто свої процесуальні права та обовязки належить підприємствам, установам та організаціям, які є юридичними особами.

Отже, відповідач по справі Дочірнє підприємство зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна», яке є юридичною особою, в даній адміністративній справі діє в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна».

Відповідно до пункту 1.1 ст. 1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» платники податків - юридичні особи, їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, а також фізичні особи, які мають статус суб'єктів підприємницької діяльності чи не мають такого статусу, на яких згідно з законами покладено обов'язок утримувати та/або сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі), пеню та штрафні санкції.

Згідно довідки про взяття на облік платника податків від 12.01.2004 року за № 2805, Дочірнє підприємство зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» було взяте на облік ДПІ у Печерському районі м. Києва 21 липня 1997 року за № 2160 СП.

Згідно довідки про взяття на облік платника податків від 28.01.2004 року за № 3065/28-1, Сімферопольська філія Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» була взята на облік ДПІ м. Сімферополь АР Крим 27.01.2004 року за № 1216-Ж.

Таким чином, судом встановлено, що Дочірнє підприємство зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» є субєктом господарювання, юридичною особою, діє в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна, зобовязане виконувати обовязки, покладені на нього законами у звязку зі здійсненням господарської діяльності та є належним відповідачем по справі, а Сымферопольська філія також є платником податку і також повинна його сплачувати у порядку, визначеному законом.

Відповідно до ст. 67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відповідно до п.2,3 ч.1 ст.9 Закону України “Про систему оподаткування” від 25 червня 1991 року N 1251-XII платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобовязані подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів); сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.

Судом встановлено, що Сімферопольська філія дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» є платником податку на прибуток.

Порядок, підстави та строки сплати податку на прибуток, надання податкової звітності встановлений Законом України “Про оподаткування прибутку підприємств” від 28.12.1994 року N 333/94.

Відповідно до п. 4.1.1. статті 4 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов'язання, яку зазначає у податковій декларації.

Підпунктом 4.1.4. статті 4 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” встановлено, що податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює: а) календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;

б) календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Відповідно до пп. 11.1 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” від 28.12.1994 року №3394 передбачені такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік.

Таким чином, Сімферопольська філія дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» зобовязана щоквартально протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового кварталу, подавати до ДПІ в м. Сімферополь АР Крим декларації з податку на прибуток.

Судом встановлено, що 09.10.2008 року посадовими особами податкових органів було складено акт про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності за 11 місяців 2007 року, 2007 рік та 1 квартал 2008 року № 7474/15-1/26485696 від 09.10.08 року, в якому вказано, що 09.10.08 року проводилася невиїзна документальна перевірка Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна», в результаті якої встановлено, що в порушення пп.. 4.1.4. п. 4.1. ст. 4 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року N 2181-III, п. 16.4. ст. 16 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» платником податків Сімферопольською філією дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» несвоєчасно була подана:

1)розрахунок податкових декларацій щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства за 3 квартал 2007 року граничний строк подання 09.11.2007 року, фактичний строк подання 06.08.2008 року;

2)розрахунок податкових декларацій щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства за 11 місяців 2007 року граничний строк подання 22.12.2007 року, фактичний строк подання 06.08.2008 року;

3)розрахунок податкових декларацій щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства за 2007 рік граничний строк подання 11.02.2008 року, фактичний строк подання 06.08.2008 року;

4)розрахунок податкових декларацій щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства за 1 квартал 2008 року граничний строк подання 12.05.08 року, фактичний строк подання 06.08.2008 року.

Цей акт про результати невиїзної документальної перевірки був надісланий відповідачеві 09.10.08 року та отриманий ним 13.10.2008 року, що підтверджується поштовим повідомленням № 5046365.

За результатами акту про результати невиїзної документальної перевірки було складено та надіслано податкове повідомлення-рішення від 24.10.2008 року № 0017701501/0, в якому вказано, що на підставі акту перевірки № 7474/15-1/26485696 від 09.10.08 року встановлено порушення пп.. 4.1.4. п. 4.1. ст. 4 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року N 2181-III, п. 16.4. ст. 16 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», а саме несвоєчасне подання відповідачем податкової звітності, за що на Сімферопольську філію дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» було накладено штраф у розмірі 680 гривень, який підлягає сплаті у десятиденний термін з дня отримання цього податкового повідомлення-рішення.

Це податкове повідомлення-рішення було надіслане Сімферопольській філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» 04.11.2008 року та отримано 06.11.2008 року, що підтверджується поштовим повідомленням № 5388053.

Відповідно до підпункту 6.2.1. пункту 6.2 ст. 6 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року № 2181-III у разі, коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.

Відповідно до підпункту 6.2.3. пункту 6.2 ст. 6 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року № 2181-III податкові вимоги надсилаються:

а) перша податкова вимога - не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобов'язання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;

б) друга податкова вимога - не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Отже, судом встановлено, що відповідно до Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року № 2181-III інформація про виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк зазначається у першій податковій вимозі, у другій податковій вимозі може значиться повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Судом встановлено, що 18 листопада 2008 року ДПІ в м. Сімферополь АР Крим була складена перша податкова вимога від 18 листопада 2008 року № 1/3199 на суму податкового боргу Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в розмірі 625,80 гривень. Податкова вимога від 18 листопада 2008 року була надіслана поштою 01.12.2008 року, що підтверджується відтиском штампу поштового оператора на конверті.

03.12.08 року був складений акт неможливості вручення податкової вимоги та перевірки місцезнаходження за юридичною адресою Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» від 03.12.08 року, в якому вказано, що лист, направлений з повідомленням, повернено оператором поштового звязку з відміткою “відсутня організація”. Факт повернення відправнику листа підтверджено копією конверту. Також в цьому акті було встановлено факт неможливості вручення податкової вимоги № 1/3199 від 18 листопада 2008 року Дочірньому підприємству зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» поштою. На підставі викладеного та підпункту 5.8 п. 5 “Порядку направлення органами державної податкової України податкових вимог платникам податків”, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України № 266 від 03.07.01 року, податкова вимога № 1/3199 від 18 листопада 2008 року розміщена на дошці оголошень (повідомлень) з 03.12.08 року.

Судом встановлено, що 08 січня 2009 року ДПІ в м. Сімферополь АР Крим була складена друга податкова вимога від 08 січня 2009 року № 2/67 на суму податкового боргу Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в розмірі 625,80 гривень.

23.01.2009 року був складений акт неможливості вручення податкової вимоги та перевірки місцезнаходження за юридичною адресою Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» та Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» від 23.01.2009 року, в якому вказано, що лист, направлений з повідомленням повернено оператором поштового звязку з відміткою “відсутня організація”. Також в цьому акті було встановлено факт неможливості вручення податкової вимоги № 2/67 від 08 січня 2009 року Дочірньому підприємству зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» поштою. На підставі викладеного та підпункту 5.8 п. 5 “Порядку направлення органами державної податкової України податкових вимог платникам податків”, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України № 266 від 03.07.01 року, податкова вимога № 2/67 від 08 січня 2009 року розміщена на дошці оголошень (повідомлень) з 23.01.2009 року.

Судом встановлено, що станом на день розгляду справи відповідачем не погашені суми податкового зобов`язання з податку, вказані у першій та другій податкових вимогах.

Відповідно до п. 1.3. ст.. 1 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» податковий борг (недоїмка) податкове зобовязання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійне узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобовязання.

Згідно матеріалів справи, наданих позивачем, встановлено, що у відповідача була наявна переплата у розмірі 54,20 гривні, таким чином, сума податкового боргу, наявного у відповідача, складає 625,80 гривень, що підтверджується розрахунком суми позову станом на 03.04.2009 року, наданого позивачем, довідкою про стан розрахунків із бюджетом 03.07.2009 року.

Оскільки Сімферопольська філія дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» відповідно до законодавства є платником податків, але вона є філією Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» та тому відповідачем є саме Дочірнє підприємство зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна», тому податковий борг Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» підлягає стягненню саме з Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна».

Таким чином, податковий борг Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» складає 625,80 гривень.

Суд звертає увагу на те, що відповідно до п.1.6 ст.1 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року № 2181-IIIпримусове стягнення - звернення стягнення на активи платника податків у рахунок погашення його податкового боргу, без попереднього узгодження його суми таким платником податків.

Згідно з підпунктом 3.1.1. п.3.1 ст.3 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року № 2181-III активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду.

Відповідно до пункту 11 частини 1 статті 11 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України, мають право, зокрема, застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку та розмірах, встановлених законами України.

Судом встановлено, що позивачем здійснювалися заходи щодо стягнення податкового боргу з Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» в особі Сімферопольської філії дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна», що підтверджується складеним позивачем рішенням № 74/24-1 від 23.02.2009 року про стягнення засобів та продаж інших активів платника податків за рахунок погашення його податкового боргу, але здійснені заходи результатів не надали, відповідачем податковий борг не погашений.

Відповідно до частини 4 статті 94 КАС України, у справах, в яких позивачем є субєкт владних повноважень, і відповідачем фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.

Судом 11.08.09 року оголошена вступна та резолютивна частина постанови, а 17.08.09 року постанова складена у повному обсязі.

На підставі викладеного, керуючись статтями 158, 159, 160, 163 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1.Позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.

2.Стягнути з Дочірнього підприємства зі 100% іноземною інвестицією «Карент Україна» (ідентифікаційний код 24923152) податкову заборгованість з податку на прибуток підприємств у розмірі 625,80 гривень (р/р 31112009700002 в ГУ ДКУ в АР Крим, код податку 11021000, Держбюджет м. Сімферополь АР Крим, ЗКПО 34740405, МФО 824026).

3.Копію постанови надіслати сторонам.

Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня складення у повному обсязі у разі неподання заяви про апеляційне оскарження (апеляційної скарги).

Якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження апеляційна скарга не подана, постанова набуває законної сили через 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Протягом 10 днів з дня складення постанови у повному обсязі через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим до Севастопольського апеляційного адміністративного суду може бути подана заява про апеляційне оскарження, після подачі якої протягом 20 днів може бути подана апеляційна скарга.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження (10 днів).

Суддя Трещова О.Р.