ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 березня 2015 р. справа № 804/2356/15 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Прудника С.В.
при секретарі судового засідання Германюк Т.В.
за участю:
представника позивача Скачкової В.Г.
представник відповідача не прибув
розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельно-проектна компанія "Трест реконструкції та розвитку" до Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області про визнання протиправними дій, та скасування податкового повідомлення рішення № 0000152201 від 22.01.2015 р., -
ВСТАНОВИВ :
06 лютого 2015 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» (далі - ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку», позивач) звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області (далі - ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська, відповідач), в якому просить суд:
- визнати неправомірними дії Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області при складання Акту №4073/04-22-62-1/23937028 від 19.12.2014р. про проведенні документальної позапланової невиїзної перевірки ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» з питань повноти нарахування орендної плати за землю за період з 01.01.2014р. по 31.10.2014р. та нарахування боргу в сумі 453393,60 грн.
- скасувати винесене Державною податковою інспекцією у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області податкове повідомлення-рішення № 0000152201 від 22.01.2015 року.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська було проведено документальну позапланову невиїзну перевірку ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» з питань повноти нарахування орендної плати за землю за період з 01.01.2014 року по 31.10.2014 року, за результатом якої складено акт № 4073/04-22-62-1/23937028 від 19.12.2014 року. На підставі даного акту відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення № 0000152201 від 22.01.2015 року, яким нараховано податкове зобов'язання за платежем "орендна плата з юридичних осіб" у розмірі 680090,40 грн. Зазначає, що позивачем 01.11.2002 року з Дніпропетровською міською радою як орендодавцем було укладено договір оренди земельної ділянки строком на 15 років, відповідно до умов якого передбачено сплату орендної плати за площу 2,1009 га та 1,7900 га у розмірі 1792714,32 грн. на термін дії договору. Довідка про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 08.08.2002 року є невід'ємногю частиною договору оренди. Позивач вказує на те, що зміни до договору оренди земельної ділянки у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України внесено згідно рішення господарського суду Дніпропетровської області від 20.05.2014 року по справі № 904/1955/14, що набрало законної сили 11.09.2014 року. Також зазначає про те, що будь-які зміни, що внесені до договору оренди землі, починають діяти на майбутнє і не можуть впливати на суми орендної плати, які були сплачено у минулих періодах. Позивач у період з 01.01.2014 року до набрання рішення господарського суду Дніпропетровської області від 20.05.2014 року по справі № 904/1955/14 законної сили правомірно сплачував орендну плату на підставі умов договору оренди землі від 01.11.2002 року, отже підстави для винесення податкового повідомлення-рішення № 0000152201 від 22.01.2015 року, яким нараховано податкове зобов'язання за платежем "орендна плата з юридичних осіб" відсутні (а.с. 4-9).
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 09.02.2015 року відкрито провадження у адміністративній справі, та призначено справу до розгляду у відкритому судовому засіданні (а.с. 1).
У судовому засіданні 31.03.2015 року представник позивача позов підтримала та просила задовольнити його з підстав, викладених у позовній заяві.
Представник відповідача у судове засідання не прибув, надав до суду письмові заперечення, в обґрунтування яких зазначив, що ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська було проведено документальну позапланову невиїзну перевірку ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» з питань повноти нарахування орендної плати за землю за період з 01.01.2014 року по 31.10.2014 року. Встановлено, що між позивачем та Дніпропетровською міською радою було укладено договір оренди земельної ділянки. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок, що передані у користуванні ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» за укладеним договором оренди у 2014 році складає 14517190,23 грн. та 12686026,14 грн. У зв'язку із чим в ході проведення перевірки встановлено порушення норм податкового кодексу України в частині заниження суми нарахованої орендної плати за перевіряємий період на 453393,60 грн. Отже у відповідності до норм Податкового кодексу України позивачу правомірно було нарахованого грошове зобов'язання з орендної плати з юридичних осіб на суму основного платежу у розмірі 453393,60 грн. та штрафні санкції на суму 266696,80 грн. (а.с. 90-91).
Дослідивши всі документи і матеріали, заслухавши пояснення представника позивача, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд вважає позовні вимоги такими, що не підлягають задоволенню, виходячи з наступних підстав.
Відповідно до частин 1, 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ. До адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження.
Відповідно до наявних матеріалів справи, на підставі рішення Дніпропетровської міської ради від 19.06.2002 року № 206/2, 01.11.2002 року між Дніпропетровською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкцій та розвитку» (орендар) був укладений договір оренди земельної ділянки терміном на п'ятнадцять років, відповідно до якого ТОВ «БПК «Трест реконструкцій та розвитку» прийняло в строкове платне користування земельні ділянки загальними площами 2,1009 га та 1,7900 га, що знаходяться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Шинна, 226 (Бабушкінський район) і зареєстровані в Державному реєстрі земель за кадастровими номерами 66017014 та 66017018 відповідно (а.с. 59-62).
Цільове призначення земельних ділянок за цим договором - фактичне розміщення виробничої бази, код цільового використання землі (УКЦВЗ) 1.10.5 (інша промисловість).
Пунктами 3.1, 3.2 договору передбачено, що сума орендної плати за користування земельними ділянками на термін дії договору складає 1792714,32 грн.
Згідно пунктів 3.2, 3.3 договору орендна плата за користування земельними ділянками сплачується у грошовій формі в розмірі земельного податку, вноситься на розрахунковий рахунок Держказначейства за місцем податкового звіту щомісячно (до 15 числа наступного місяця) і на майбутній період вноситься на термін не більше одного календарного року. Розмір земельного податку переглядається у разі законодавчої зміни ставок земельного податку.
На підставі рішення Дніпропетровської міської ради від 20.04.2005 року № 504/26 з урахуванням перереєстрації ЗАТ «Трест реконструкції та розвитку» в ТОВ «Будівельно- проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» в договір на підставі додаткового договору від 18.05.2005 року (державна реєстрація від 22.06.2005 року за № 040510400505) внесені відповідні зміни щодо назви землекористувача (а.с. 63-64).
З матеріалів справи вбачається, що у період з 08.12.2014 року по 12.12.2014 року на підставі наказу від 28.11.2014 року № 2095 повідомлення від 28.11.2014 року № 553 ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська, відповідно до п.п.75.1.2 п.75.1 ст.75, п.п. 78.1.1 п.78.1 ст.78, п.79.1, п.79.2 ст.79 Податкового кодексу України проведено документальну позапланову невиїзну перевірку ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» з питань повноти нарахування орендної плати за землю за період з 01.01.2014 року по 31.10.2014 року, за результатом якої складено акт № 4073/04-22-62-1/23937028 від 19.12.2014 року (а.с. 10-14).
Перевіркою встановлено порушення порушення підпункту 16.1.4. пункту 16.1. статті 16 та пункту 288.5. статті 288 Податкового кодексу України, рішення Дніпропетровської міської ради від 02.02.2011 року №216/8, внаслідок чого встановлено заниження орендної плати за земельні ділянки, розташовані на території Бабушкінського району за період з 01.01.2014 року по 31.10.2014 року на 453393,60 грн.
На підставі акту перевірки № 4073/04-22-62-1/23937028 від 19.12.2014 року 22.01.2015 року ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська винесено податкове повідомлення-рішення № 0000152201, яким ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» збільшено суму грошового зобов'язання за платежем «орендна плата з юридичних осіб» у розмірі 680090,40 грн., у тому числі: 453393,60 грн. - за основним платежем, 226696,80 грн. - за штрафними (фінансовими) санкціями.
Досліджуючи правомірність винесеного податкового повідомлення-рішення, суд виходить з наступного.
Відповідно до вимог чинного законодавства України земельні відносини в Україні регулюються Земельним кодексом України, а справляння плати за землю з 01 січня 2011 року - Податковим Кодексом України. При цьому статтею 206 Земельного кодексу України встановлено, що використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється відповідно до закону. При цьому, згідно частини 2 цієї статті плата за землю справляється відповідно до закону, а з 1 січня 2011 року будь-які питання щодо оподаткування регулюються Податковим кодексом України, і не можуть встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів, що містять виключно положення щодо внесення змін до Податкового кодексу України та/або положення, які встановлюють відповідальність за порушення норм податкового законодавства.
Підпунктом 4.1.1. пункту 4.1. статті 4 Податкового кодексу України закріплено принцип «загальності оподаткування», тобто, кожна особа зобов'язана сплачувати встановлені Податковим кодексом України, законами з питань митної справи податки та збори, платником яких вона є згідно з положеннями цього Кодексу.
Податком є обов'язковий безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податків відповідно до Податкового кодексу України. Платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом.
Податковий обов'язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов'язків платника податків (пункт 36.3. статті 36 Податкового кодексу України).
Пунктом 8.2. статті 8 Податкового кодексу України передбачено, що до загальнодержавних належать податки та збори, що встановлені цим Кодексом і є обов'язковими до сплати на усій території України, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до підпунктів 14.1.72, 14.1.73, 14.147 пункту 14.1 статті 14, підпункту 9.1.10 пункту 9.1 статті 9 Податкового кодексу України, плата за землю це загальнодержавний податок, який справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Земельний податок це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів. Землекористувачами є юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди.
Справляння плати за землю, в тому числі розміри та порядок плати за використання земельних ресурсів, а також відповідальність платників та контроль за правильністю обчислення і справляння земельного податку, здійснюється відповідно до положень Податкового кодексу України з урахуванням критеріїв, які визначені у розділі ХІІІ «Плата за землю».
Так, згідно статей 269, 270 Податкового кодексу України платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі (яким в даному випадку виступає позивач). Об'єктом оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, а також земельні частки (паї), які перебувають у власності.
Законом України «Про оренду землі», а саме статтею 1 визначено, що оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.
Відповідно до статтей 13, 48, 15 Закону України «Про оренду землі», договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов'язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов'язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства. Договір оренди землі набирає чинності після його державної реєстрації. Однією із істотних умов договору оренди землі між орендодавцем та орендарем є орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, форм платежу, строків, порядку її внесення і перегляду та відповідальності за її несплату .
Згідно із ст. 21 Закону України «Про оренду землі», орендна плата за землю - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюється за згодою сторін у договорі оренди. Обчислення розміру орендної плати за землю здійснюється з урахуванням індексів інфляції, якщо інше не передбачено договором оренди.
Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку, як визначено у пункті 288.1 статті 288 Податкового кодексу України, є договір оренди такої земельної ділянки.
За приписами пункту 288.5 статті 288 Податкового кодексу України розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:
не може бути меншою:
для земель сільськогосподарського призначення - розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом;
для інших категорій земель - трикратного розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом.
Тобто, з 01 січня 2011 року мінімальний розмір річної орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності та грошову оцінку яких встановлено, становить 3% від їх грошової оцінки.
З метою приведення рішень Дніпропетровської міської ради та її виконавчого комітету у галузі земельних відносин у відповідність до вимог чинного законодавства Дніпропетровською міською радою в зв'язку з вступом в дію з 01.01.2011 року Податкового кодексу України було прийнято рішення від 02.02.2011 року № 216/8, яким встановлено річний розмір орендної плати за користування земельними ділянками на території міста у мінімальному розмірі орендної плати, визначеному Податковим кодексом України, незалежно від мети використання.
Відповідно до статті 144 Конституції України, рішення, прийняті органами місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, є обов'язковими до виконання на відповідній території.
Так, статтею 289 Податкового кодексу України вказано, що для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.
Згідно пункту 286.1. статті 286 Податкового кодексу України підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру. Дані державного земельного кадастру це сукупність відомостей і документів про місце розташування та правовий режим земельних ділянок, їх оцінку, класифікацію земель, кількісну та якісну характеристики, розподіл серед власників землі та землекористувачів, підготовлених відповідно до закону.
Для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.
Пунктом 274.1. статті 274 Податкового кодексу України визначено, що ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.
Згідно Витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 06.10.2014 року нормативна грошова оцінка земельної ділянки по вул. Шинна, 22-6 площею 2,1009 га. складає 14517190,23 грн., земельної ділянки по вул. Шинна, 22-6 площею 1,7900 га складає 12686026,14 грн., в той час як позивач вказує в поданій декларацій від 10.02.2014 року грошову оцінку земельної ділянки, яка була чинна станом на 08.08.2002 рік.
З матеріалів справи вбачається, що рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 20.05.2014 року по справі № 904/1955/14 за позовом прокурора м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Дніпропетровської міської ради до ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку», третя особа ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська про внесення змін до договору, що набрало законної сили 11.09.2014 року, внесено зміни до п.п. 1.3, 3.1, 3.2 Договору оренди земельної ділянки від 01.11.2002 року в частині визначення річної орендної плати за земельні ділянки, що визначені як не сталі та такі, що можуть змінюватись у разі зміни нормативної грошової оцінки земельних ділянок та обчислюються відповідно до Податкового кодексу України.
Судом під час розгляду справи встановлено, що позивач подав до ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська декларацію з орендної плати за землю за 2014 рік, та сплачував задекларовану суму орендної плати, що підтверджується копіями платіжних доручень, що знаходяться у матеріалах справи.
Отже, з врахуванням вимог щодо мінімального розміру орендної плати, встановленого пунктом 288.5. статті 288 Податкового кодексу України - у трикратному розмірі земельного податку для земель інших категорій, ніж землі сільськогосподарського призначення, сума орендної плати за земельні ділянки позивача за вказані періоди має складати 68009,04 грн. щомісячно.
Також суд зазначає, що приймаючи до уваги те, що збільшення мінімального розміру орендної плати за землю відбулося не у зв'язку з волевиявленням сторін договору, а у зв'язку зі зміною ставки податку відповідно до закону та прийнятого Дніпропетровською міською радою рішення, то необхідність сплати орендної плати у новому розмірі виникла у позивача незалежно від внесення змін до договорів оренди за ініціативою сторін договору оренди землі.
З огляду на характер спірних правовідносин та суб'єктний склад осіб, які приймають участь у справі, щодо заявлених позовних вимог про визнання неправомірними дії Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області при складання Акту № 4073/04-22-62-1/23937028 від 19.12.2014 р. про проведенні документальної позапланової невиїзної перевірки ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» з питань повноти нарахування орендної плати за землю за період з 01.01.2014 р. по 31.10.2014 р. та нарахування боргу в сумі 453393,60 грн. суд зазначає наступне.
Позивач в обґрунтування такої вимоги зазначив, що не згоден із викладеними в акті перевірки виявленими порушеннями.
Суд зазначає, що акт перевірки це службовий документ, який підтверджує факт проведення документальної перевірки фінансово-господарської діяльності платника податків і є носієм доказової інформації про виявлені порушення вимог податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби.
За результатами розгляду керівником органу державної податкової служби (його заступником) акта перевірки, заперечень посадових осіб платника податків або його законних представників та інших матеріалів перевірки, у терміни та порядку, встановлені Кодексом, приймаються відповідні податкові повідомлення-рішення.
Таким чином, акт перевірки лише фіксує обставини, встановлені під час проведення перевірки, факти виявлених порушень законодавства та не є остаточним документом, зобов'язуючим до вчинення будь-яких дій. Права та обов'язки для суб'єкта господарювання, перевірку якого проведено, породжує саме рішення, прийняте на підставі складеного за результатами перевірки акту, а не акт перевірки.
Контролюючий орган не позбавлений права викладати в акті перевірки власні суб'єктивні висновки щодо зафіксованих обставин, та в подальшому обґрунтовувати ними власну позицію щодо наявності певних допущених платником податків порушень у разі виникнення спору щодо прийнятих на підставі такого акту рішень. Оцінка акту перевірки, в тому числі і оцінка дій посадових осіб податкового органу щодо його складання, викладення у ньому висновків перевірки, а також щодо самих висновків перевірки, надається при вирішенні спору щодо оскарження рішення, прийнятого на підставі такого акту, дій податкового органу, що здійснюються за таким актом перевірки.
За таких обставин суд відмовляє ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» в задоволенні позовних вимог в цій частині.
Згідно статті 69 Кодексу адміністративного судочинства України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.
Відповідно до частини 1 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу, а суд згідно статті 86 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Відповідно до частини 2 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідач як суб'єкт владних повноважень довів суду правомірність своїх дій та рішень.
З огляду на встановлені в судовому засіданні обставини справи та досліджені докази, суд приходить до висновку, що податкове повідомлення-рішення № 0000152201 від 22.01.2015 року, яким ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» збільшено суму грошового зобов'язання за платежем «орендна плата з юридичних осіб» у розмірі 680090,40 грн., у тому числі: 453393,60 грн. - за основним платежем, 226696,80 грн. - за штрафними (фінансовими) санкціями, відповідає вимогам чинного законодавства, є обґрунтованим, прийняте з дотриманням вимог статті 19 Конституції України, Податкового кодексу України, отже підстави для задоволення позовних вимог відсутні.
Вирішуючи питання щодо розподілу судових витрат, суд виходить з наступного.
Згідно частини 1 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа).
Також, відповідно до частини 2 статті 4 Закону України "Про судовий збір", розмір ставки судового збору за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру становить 2 відсотки розміру майнових вимог, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати.
Згідно частини 3 статті 4 Закону України "Про судовий збір" під час подання адміністративного позову майнового характеру сплачується 10 відсотків розміру ставки судового збору. Решта суми судового збору стягується з позивача або відповідача пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимоги.
Враховуючи, що позовні вимоги в данному випадку в частині скасування податкового повідомлення рішення № 0000152201 від 22.01.2015 року є майновими, отже, позивач повинен сплатити за подання до адміністративного суду адміністративного позову в частині заявлених майнових вимог судовий збір у розмірі 4872,00 грн., що становить 4 розмірів мінімальної заробітної плати, а фактично сплачено лише 487,20 грн., тому, суд вважає за необхідне стягнути решту судового збору з позивача у розмірі 4384,80 грн. (4872,00 грн. - 487,20 грн).
На підставі частини 3 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, в судовому засіданні 31 березня 2015 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Виготовлення постанови у повному обсязі відкладено на 06 квітня 2015 року, про що повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частини постанови в судовому засіданні.
Керуючись ст. ст. 2, 6, 7, 11, 14, 70, 71, 86, 94, 158-163, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ :
У задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельно-проектна компанія "Трест реконструкції та розвитку" до Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області про визнання протиправними дій, та скасування податкового повідомлення рішення № 0000152201 від 22.01.2015 р. - відмовити повністю.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельно-проектна компанія "Трест реконструкції та розвитку" (код ЄДРПОУ 23937028, індекс 69035, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Зої Космодем'янської, будинок 7) решту суми судового збору у розмірі 4384,80 грн. (чотири тисячі триста вісімдесят чотири гривні 80 копійок) сплаченого на реквізити: одержувач - УДКСУ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська Дніпропетровської області, банк одержувача - ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області, код ОКПО 37989253, розрахунковий рахунок 31210206784008, МФО 805012, код класифікації доходів бюджету - 22030001.
Постанова суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд, в порядку та у строки, передбачені ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України, та набирає законної сили відповідно до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст постанови складений 06 квітня 2015 року.
Суддя С. В. Прудник