Ухвала суду № 43903218, 06.08.2012, Житомирський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
06.08.2012
Номер справи
22-а/0690/5421/11
Номер документу
43903218
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

____________

______________

Головуючий у 1-й інстанції: Лешко С.М.

Суддя-доповідач:ОСОБА_1

УХВАЛА

"06" серпня 2012 р. Справа № 22-а/0690/5421/11

Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Малахова Н.М.,

розглянувши заяву управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації про перегляд судового рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами у справі за позовом ОСОБА_2 до Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації про визнання бездіяльності протиправною і зобов'язання вчинити дії ,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою Апеляційного суду Житомирської області від 21 листопада 2011 року апеляційну скаргу управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації задоволено частково. Постанову Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 26 січня 2010 року в частині стягнення з управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м.Києві державної адміністрації на користь ОСОБА_2 доплати до заробітної плати, передбаченої ст.39 Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" в сумі 33849 грн.15 коп. за період з 01 жовтня 2006 року по 01 серпня 2009 року скасовано та прийнято нову постанову. Зобов'язано управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м Києві державної адміністрації нарахувати та виплатити ОСОБА_2 доплати до заробітної плати, передбачену ч.1 ст.39 Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", за період з 08 жовтня 2008 року по 01 серпня 2009 року, з врахуванням раніше виплачених сум за вказаний період.

18 червня 2012 року управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації звернулось до Житомирського апеляційного адміністративного суду з заявою про перегляд вказаного судового рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами.

У відповідності до ч.4 ст.248 КАС України до заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами додається , зокрема, документ про сплату судового збору.

Заява управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами подана без додержання вимог вищенаведеної норми, оскільки до неї не додано документу про сплату судового збору.

Згідно ст.3 Закону України "Про судовий збір" судовий збір справляється, зокрема, за подання до суду апеляційної і касаційної скарг на судові рішення, заяви про перегляд судового рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Пунктом 10 ч.2 ст.4 вищевказаного Закону встановлено ставки судового збору за подання до суду заяви про перегляд судового рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами, розмір якої становить 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви іншої заяви і скарги, а у разі подання позовної заяви майнового характеру - 50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми.

Таким чином, судовий збір має бути сплачено в розмірі 16,10 грн. на рахунок 31216206781002. Найменування отримувача УДКСУ у м.Житомирі. Банк отримувача ГУДКСУ у Житомирській області, МФО 811039, Код ЄДРПОУ отримувача 38035726, Код класифікації доходів бюджету 22030001, Призначення платежу: "Судовий збір за позовом (П.І.Б.) ЖААС, код 37446362". Код платника - ідентифікаційний код.

Посилання заявника на приписи п.20 ч.1 ст.5 Закону України "Про судовий збір" не є переконливим, оскільки за змістом наведеної норми органи праці та соціального захисту населення звільняються від сплати судового збору лише у конкретних випадках та виключно за умови їх звернення до суду з позовом. Отже, у разі оскарження рішень судів, ухвалених у справах, в яких ці органи є відповідачами, в апеляційному або касаційному порядку, органи праці та соціального захисту населення повинні сплачувати судовий збір на загальних підставах.

Відповідно до ч.3 ст.250 КАС України до заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 248 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу, згідно яких заява за нововиявленими обставинами залишається без руху з наданням строку для усунення зазначених недоліків.

Ухвала вважається виконаною у встановлений строк, якщо до вказаної дати необхідні документи були подані до канцелярії суду або відправлені поштою.

Керуючись ст.ст.108,248,250 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Заяву управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами залишити без руху.

Надати управлінню праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації строк до "22" серпня 2012 р. для усунення зазначених недоліків.

Роз'яснити управлінню праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації , що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк, заява про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами буде повернута.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя Н.М. Малахова

Роздруковано та надіслано рек. з пов. :

1- в справу

2- відповідачу управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації вул.Курнатовського,7-а,м.Київ,02125