ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
____________
______________
10002, м.Житомир, майдан Путятинський, 3/65 тел.(0412) 48-16-02
УХВАЛА
"22" червня 2011 р. Справа № 2а/1770/1375/2011
номер рядка статистичного звіту 6.1
Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Охрімчук І.Г.,
розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області на постанови Рівненського окружного адміністративного суду від "23" травня 2011 р. у справі за позовом Приватного малого підприємства Фірма "Спецрембуд" до ОСОБА_1 державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області про визнання протиправною та скасування постанови ,-
ВСТАНОВИВ:
Постановою Рівненського окружного адміністративного суду від 23.05.2011р. позов задоволено.
Не погоджуючись з винесеною судом першої інстанції постановою, відповідач подав апеляційну скаргу.
Перевіривши дану апеляційну скаргу, суд дійшов висновку про те, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та має бути залишена без руху з огляду на наступне.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 187 КАС України в апеляційній скарзі зазначаються вимоги особи, яка подає апеляційну скаргу, до суду апеляційної інстанції.
Відповідно до ч.1 ст.198 КАС України за наслідками розгляду апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право:
1) залишити апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін;
2) змінити постанову суду;
3) скасувати її та прийняти нову постанову суду;
4) скасувати постанову суду і залишити позовну заяву без розгляду або закрити провадження у справі;
5) визнати постанову суду нечинною і закрити провадження у справі;
6) скасувати постанову суду і направити справу на новий розгляду до суду першої інстанції.
У поданій апеляційній скарзі позивачем не зазначено конкретно, в чому полягають його вимоги відповідно до ст. 198 КАС України.
Крім того, суд апеляційної інстанції звертає увагу на таке.
Частиною 6 ст.187 КАС України встановлено, зокрема, що до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
За змістом підпунктів 1,2 пункту 3 розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" КАСУ до набрання чинності законом, який регулює порядок сплати і розмір судового збору, судовий збір при зверненні до адміністративного суду сплачується у порядку, встановленому законодавством для державного мита. Розмір судового збору визначається відповідно до підпункту "б" п.1 ст.3 Декрету КМУ "Про державне мито" , крім випадків встановлених підпунктом 3 цього пункту.
Відповідно до підпункту "б" п.1 ст.3 Декрету КМУ "Про державне мито" розміри ставок державного мита із скарг за неправомірні дії органів державного управління і службових осіб, що ущемляють права громадян встановлюється в розмірі 0,2 неоподаткованого мінімуму доходів громадян.
Статтею 3 п.1 підпункту "з" Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" передбачено, що судовий збір із апеляційних скарг на рішення судів підлягає оплаті у розмірі 50 відсотків, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, а з майнових спорів ставки, виходячи з оспорюваної суми.
Таким чином, скаржник повинен був сплатити судовий збір за подачу апеляційної скарги у розмірі 1,70 грн. на розрахунковий рахунок: 31416537700002, одержувач УДК в м. Житомирі, Код ЄДПРПОУ: 22062319, Банк отримувача: ГУДКУ у Житомирській області, МФО:811039, Код класифікації доходів: 22090100.
Однак, до матеріалів апеляційної скарги не подано доказів сплати судовий збір за подання апеляційної скарги.
Таким чином, апеляційна скарга подана без додержання вимог ст. 187 КАС України.
Відповідно до частини 5 статті 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 КАС України, застосовуються правила статті 108 КАС України, згідно яких апеляційна скарга залишається без руху з наданням строку для усунення зазначених недоліків.
Ухвала вважається виконаною у встановлений строк, якщо до вказаної дати необхідні документи були подані до канцелярії суду або відправлені поштою.
Керуючись ст. ст. 108, 187, ч.5 ст.189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області залишити без руху.
Надати ОСОБА_1 державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області строк до "14" липня 2011 р. для усунення зазначених недоліків.
Роз'яснити ОСОБА_1 державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області , що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк, апеляційна скарга буде повернута.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Суддя І.Г. Охрімчук
Роздруковано та надіслано рек. з пов.:
1- в справу
2- відповідачу ОСОБА_1 державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області вул.С.Бандери,41,м.Рівне,33014