ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
22 квітня 2015 року м. Київ К/800/18431/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Кошіль В.В.,
перевіривши касаційну скаргу Державного будівельного комбінату Управління справами Верховної ради України
на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 20.01.2015
та постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 27.10.2014
у справі № 826/12265/14
за позовом Державного будівельного комбінату Управління справами Верховної ради України
до Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві
про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -
ВСТАНОВИВ:
21.04.2015 (згідно штампа на касаційній скарзі) Державний будівельний комбінат Управління справами Верховної ради України подав касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України разом з клопотанням про поновлення строку.
Касаційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Відповідно до частини 4 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених статтею 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Поважними причини пропуску строку на подання касаційної скарги можуть бути будь-які фактичні дані, через наявність яких особа, яка має право на подання касаційної скарги, не змогла її подати у встановлені строки.
В клопотанні про поновлення строку на касаційне оскарження скаржником зазначено, що скарга подається з пропуском строку на касаційне оскарження на думку скаржника з поважних причин, тому позивач бажає скористатись своїм правом на касаційне оскарження надане Конституцією України. При цьому скаржник не наводить поважних причин пропуску строку та не надає доказів, коли було направлено оскаржуване рішення судом апеляційної інстанції. Також скаржником не надано і належних доказів несвоєчасного отримання рішення суду, якими за даних обставин могли б бути конверт (у разі отримання рішення суду поштою) або розписка (у разі його нарочного отримання).
Керуючись ст. 165, ч. 4 ст. 214 КАС України, –
УХВАЛИВ:
1. Залишити без руху касаційну скаргу Державного будівельного комбінату Управління справами Верховної ради України.
2. Встановити строк тридцять днів з моменту отримання даної ухвали для усунення недоліків в касаційній скарзі.
3. Ухвала набирає законної сили відповідно до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути переглянута Верховним Судом України у випадках, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України.
Суддя В.В. Кошіль