ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15.04.2015 р. Справа№ 914/269/15
За позовом: Стрийського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Моршинської міської ради, м.Моршин
До відповідача: Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, Стрийський район с.Задеревач
Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки
Суддя Березяк Н.Є.
Секретар Кравець О.І.
Представники:
від прокурора: Кузик З.П.
від позивача: Олійник М.З. - представник
від відповідача: не з'явився
Сторонам роз'яснено права та обов'язки, передбачені ст. ст. 20, 22 ГПК України.
Суть спору: Подано позов Стрийського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Моршинської міської ради до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.
Ухвалою суду від 29.01.15 р. порушено провадження у справі та призначено на 16.02.15р.
Причини відкладення розгляду справи викладені в попередніх ухвалах господарського суду Львівської області.
В судовому засіданні 16.02.15 р. судом оглянуто оригінали документів, які в належно завірених копіях долучені до матеріалів справи.
В судовому засіданні 15.04.2015 р. прокурор та представник позивача позовні вимоги підтримали повністю та просили задоволити з підстав та мотивів викладених в позовній заяві та наданих поясненнях.
Відповідач в судові засідання не з'явився, відзиву на позов не подав, хоча належним чином був повідомлений про час і місце розгляду справи ухвалами суду, які направлялись йому рекомендованою кореспонденцією з повідомленням про вручення. За таких обставин суд вважає, що справа у відповідності до вимог ст.75 ГПК України, може бути розглянута за відсутності відповідача.
В судовому завданні 15.04.15 р. оголошено вступну та резолютивну частину рішення.
Суд заслухавши пояснення представника прокуратури та позивача, дослідивши матеріали справи, та оцінивши докази в їх сукупності, встановив наступне:
29 листопада 2003 року між Моршинською міською радою (надалі Орендодавець) та ПП ОСОБА_1 (надалі Орендар) було укладено договір оренди земельної ділянки, згідно якого Орендар на підставі рішення Моршинської міської ради від 31 жовтня 2003 року № 439 передає в оренду терміном на 25 р., а Орендар приймає в строкове платне володіння і користування земельну ділянку площею 0,4446 га., для створення зони по наданню відпочинкових послуг., яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1.
Відповідно до акта приймання - передачі земельної ділянки в оренду від 29 листопада 2003 року, Орендодавець передав, а Орендар отримав в оренду вище зазначену ділянку.
Відповідно до п. 2.1 Договору, плата за землю справляється в розмірі ставки земельного податку та складає 2 230,65 грн. в рік, в тому числі ПДВ 371,78 грн. та вноситься Орендарем щомісячно рівними частинами на розрахунковий рахунок Моршинської міської ради. Платіж здійснюється не пізніше 15 числа наступного місяця.
Згідно п. 2.3 договору, розмір орендної плати не є сталим і змінюється в зв'язку з проведенням щорічної індексації грошової оцінки та внесення змін на підставі діючого законодавства, інших нормативних документів. При зміні орендної плати Орендодавець повідомляє про це Орендаря відповідно до рішення міської ради.
Відповідно до витягів з технічної документації нормативна грошова оцінка земельної ділянки № 01-16/4-1725 площею 2690 кв.м., яка розташована в АДРЕСА_1 та знаходиться на праві користування ФОП ОСОБА_1 станом на 15.05.2014 року складає 1 544 947,70 грн. та № 01-16/4-1726 земельної ділянки площею 1756 кв.м. станом на 15.05.2014 року складає 1 008 523,48 грн.
24.05.12 р. Моршинською міською радою було прийнято рішення № 359 «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Моршина» та згідно п.2 даного рішення введено в дію нову нормативну оцінку з 01 червня 2012 року.
Відповідно до п. п. 1.1, 1.2 рішення № 359 нормативні витрати на освоєння та облаштування території м. Моршина з розрахунку за 1 кв.м. - 48,63 грн/кв.м., а базова вартість 1 кв.м. земель м. Моршина з врахуванням регіональних факторів становить 223,70 грн./кв.м.
Моршинською міською радою на адресу відповідача були направлено повідомлення (від 01.07.2014 р. № 125/03.13) про зміну річної суми податкового зобов'язання по земельному податку та орендній платі за земельні ділянки комунальної власності та пропозицією укласти Додаткову угоду до Договору. Кадастрові номери земельних ділянок № НОМЕР_2 та № НОМЕР_3.
Проаналізувавши всі обставини та матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги підлягають до задоволення.
В судовому засіданні 15.04.15 р. оголошено вступну та резолютивну частину рішення.
Суд заслухавши пояснення представника прокуратури та представника позивача, дослідивши матеріали справи, та оцінивши докази в їх сукупності, встановив наступне:
Відповідно до ч. 1 ст. 36-1 Закону України «Про прокуратуру» представництво прокуратурою інтересів громадянина або держави в суді полягає у здійсненні прокурорами від імені держави процесуальних та інших дій, спрямованих на захист у суді інтересів громадянина або держави у випадках, передбачених законом. Підставою представництва в суді інтересів держави є наявність порушень або загрози порушень інтересів держави (ч. 3 ст. 36-1 Закону України «Про прокуратуру»).
Згідно з рішенням Конституційного Суду України від 08.04.1999 у справі № 1-1/99 з урахуванням того, що «інтереси держави» є оціночним поняттям, прокурор чи його заступник у кожному конкретному випадку самостійно визначає з посиланням на законодавство, на підставі якого подається позов, в чому саме відбулося чи може відбутися порушення матеріальних або інших інтересів держави, обґрунтовує у позовній заяві необхідність їх захисту та зазначає орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносин. Державні інтереси закріплюються як нормами Конституції України, так і нормами інших правових актів. Інтереси держави можуть збігатись повністю, частково або не збігатись зовсім з інтересами господарських товариств з часткою державної власності у статутному фонді.
Як вбачається із матеріалів справи, позов заявлено Стрийським міжрайонним прокурором в межах наданих йому законодавством повноважень в інтересах держави в особі Моршинської міської ради для захисту її прав, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування» та Податковим кодексом України, а тому суд вважає, що прокурором доведено підставність звернення з відповідним позовом.
Відповідно до ст. 792 Цивільного кодексу України за договором найму (оренди) земельної ділянки наймодавець зобов'язується передати наймачеві земельну ділянку на встановлений строк у володіння та користування за плату. Відносини щодо найму (оренди) земельної ділянки регулюються законом.
Статтею 1 Закону України «Про оренду землі» передбачено, що орендою землі є засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.
Згідно з п. 14.1.125 ст. 14 Податкового кодексу України нормативна грошова оцінка земельних ділянок - це капіталізований рентний дохід із земельної ділянки, визначений відповідно до законодавства центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів.
Відповідно до ч. 5 ст. 5 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка використовується при визначенні розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.
Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 13 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться у разі визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.
Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до державних стандартів, норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться: щодо земельних ділянок розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення - не рідше ніж один раз на 5-7 років; розташованих за межами населених пунктів земельних ділянок сільськогосподарського призначення - не рідше ніж один раз на 5-7 років, а несільськогосподарського призначення - не рідше ніж один раз на 7-10 років (ст. 18 Закону України «Про оцінку земель»).
Відповідно до ч. 2 ст. 20 Закону України «Про оцінку земель» дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.
Розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у м. Моршин на території Моршинської міської ради, що є об'єктом договору, внесення змін до якого є предметом позовних вимог, становить за площу земельної ділянки, 2690 кв.м. - 1 544 947,70 грн., а за площу земельної ділянки 223,70 кв.м. - 1 008 523,48 грн., що підтверджується витягами з технічної документації управління Держкомзему у Стрийському районі Львівської області.
Згідно з ч. 1 ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населених пунктів затверджується відповідною сільською, селищною, міською радою.
Відповідно до ч. 4 ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» рішення рад щодо технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок набирають чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.1 статті 271 Податкового кодексу України.
Рішення рад щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом (п. 271.1 ст. 271 Податкового кодексу України).
Згідно з ст. 3 Бюджетного кодексу України бюджетний період для всіх бюджетів, що складають бюджетну систему України, становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року. Неприйняття Верховною Радою України закону про Державний бюджет України до 1 січня відповідного року не є підставою для встановлення іншого бюджетного періоду.
Моршинською селищною радою 24.05.12 р. прийнято рішення № 359 «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Моршина», яким було затверджено нормативні витрати на освоєння та облаштування території м. Моршина з розрахунку за 1 кв.м. - 48,63 грн/кв.м., а базова вартість 1 кв.м. земель м. Моршина з врахуванням регіональних факторів становить 223,70 грн./кв.м. Введено в дію нову нормативну оцінку з 01 червня 2012 року.
Відповідно до п. 13 Договору розмір орендної плати переглядається один раз в рік у разі: зміни умов господарювання, передбачених договором; зміни розмірів земельного податку, підвищення цін, тарифів, зміни коефіцієнтів індексації, визначених законодавством; погіршення стану орендованої земельної ділянки не з вини орендаря, що підтверджено документами; в інших випадках, передбачених законом.
Пунктом 2.3 договору, передбачено що розмір орендної плати не є сталим і змінюється в зв'язку з проведенням щорічної індексації грошової оцінки та внесення змін на підставі діючого законодавства, інших нормативних документів. При зміні орендної плати Орендодавець повідомляє про це Орендаря відповідно до рішення міської ради.
Згідно з ст. 30 Закону України «Про оренду землі» зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується у судовому порядку.
Відповідно до ст. 651 ЦК України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.
Сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозиції про це другій стороні за договором. Сторона договору, яка одержала пропозицію про зміну чи розірвання договору, у двадцятиденний строк після одержання пропозиції повідомляє другу сторону про результати її розгляду. У разі якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору або у разі неодержання відповіді у встановлений строк з урахуванням часу поштового обігу, заінтересована сторона має право передати спір на вирішення суду (ст. 188 ГК України).
Як вбачається із матеріалів справи, позивач звертався до відповідача з листам від 01.07.2014 р. № 125/03.13, у якому повідомив про необхідність підписання додатків до договору та зміни зазначеного у договорі розміру орендної плати.
Враховуючи наведене та беручи до уваги, що рішенням Моршинської міської ради №359 від 24.05.12 р. затверджено нормативні витрати на освоєння та облаштування території м.Моршина з розрахунку за 1 кв.м. - 48,63 грн/кв.м., а базова вартість 1 кв.м. земель м. Моршина з врахуванням регіональних факторів становить 223,70 грн./кв.м., яке набрало чинності та не скасовано, було встановлено інший розмір орендної плати, ніж передбачено п.2.1 договору, суд вважає за необхідне позовну вимогу позивача задоволити та внести зміни та доповнення у п. 2.1 договору оренди землі від 19.02.2004 р., який зареєстровано у книзі реєстрації договорів оренди землі по Моршинській міській раді 19 лютого 2004 року, реєстраційний номер № 04 04 445 00009 шляхом викладення п. 2.1 Договору у наступній редакції: «п. 2.1 Нормативна грошова оцінка земельної ділянки (кадастровий номер НОМЕР_4) становить 1 544 947 грн. 70 коп. відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Управлінням Держземагенства у Стрийському районі Львівської області від 15.05.2014 року № 01-16/4-1725.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки (кадастровий номер НОМЕР_3) становить 1 008 523 грн. 48 коп. відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Управлінням Держземагенства у Стрийському районі Львівської області від 15.05.2014 року № 01-16/4-1726.
Орендна плата за земельну ділянку (кадастровий номер НОМЕР_4), згідно рішення Моршинської міської ради від 31 липня 2007 року № 487 становить 3% від нормативної грошової оцінки і вноситься орендарем у грошовій формі, що складає в рік 46 348 грн. 43 коп. (сорок шість тисяч триста сорок вісім гривень 43 копійки), або 362 грн. 37 коп. (три тисячі вісімсот шістдесят дві гривні 37 копійок) в місяць щомісячними платежами на р/р 33218815700624, код платежу 13050500, код Банку 825014, код ЄДРПОУ 37969195 у банку ГУ ДКСУ у Львівській області, отримувач - міський бюджет м. Моршин.
Орендна плата за земельну ділянку (кадастровий номер НОМЕР_3), згідно рішення Моршинської міської ради від 31 липня 2007 року № 487 становить 4% від нормативної грошової оцінки і вноситься орендарем у грошовій формі, що складає в рік 40340 грн. 94 коп. (сорок тисяч триста сорок гривень 94 копійок), або 3361 грн. 74 коп. (три тисячі триста шістдесят одна гривня 74 копійок) в місяць щомісячними платежами на р/р 33218815700624, код платежу 13050500, код Банку 825014, код ЄДРПОУ 37969195 у банку ГУ ДКСУ у Львівській області, отримувач - міський бюджет м. Моршин.».
Відповідно до п. 14.1.136 ст. 14 Податкового кодексу України орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності є обов'язковим платежем, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.
Згідно з п. 288.1 ст. 288 Податкового кодексу України підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.
Відповідно до п. 288.5.2 ст. 288 Податкового кодексу України розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може перевищувати: а) для земельних ділянок, наданих для розміщення, будівництва, обслуговування та експлуатації об'єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з відновлювальних джерел, включаючи технологічну інфраструктуру таких об'єктів (виробничі приміщення, бази, розподільчі пункти (пристрої), електричні підстанції, електричні мережі), - 3 відсотки нормативної грошової оцінки; б) для інших земельних ділянок, наданих в оренду - 12 відсотків нормативної грошової оцінки землі.
Згідно з ч. 2 ст. 21 Закону України «Про оренду землі» розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до Податкового кодексу України).
Підпунктом 2.4 п. 2 Положення, встановлено ставку річного розміру орендної плати за земельні ділянки для обслуговування свердловин та технологічної інфраструктури, об'єктів зв'язку, господарських споруд обслуговуючої інфраструктури, електричних підстанцій становить 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
Відповідно до п. 2.19 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України № 6 від 17.05.11 р. «Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин» у разі прийняття уповноваженим органом рішення про внесення змін до ставок орендної плати за землю та затвердження нових коефіцієнтів, що використовуються для розрахунку орендної плати за земельні ділянки, такі обставини можуть не братися судом до уваги лише у разі скасування відповідного рішення органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування в установленому законом порядку. Згідно зі статтею 632 ЦК України ціна у договорі встановлюється за домовленістю сторін. У визначених законом випадках застосовуються ціни (тарифи, ставки тощо), які встановлюються або регулюються уповноваженими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування. Оскільки орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності є регульованою ціною, то законодавча зміна граничного розміру цієї плати є підставою для перегляду розміру орендної плати, встановленої умовами договору.
Доказів скасування рішення № 359 від 24.05.12 р. Моршинської міської ради, яким було затверджено нормативні витрати на освоєння та облаштування території м. Моршина сторонами не надано, тому суд вважає за необхідне позовну вимогу прокурора, зазначену у п. 2 позовної заяви, задоволити та внести зміни до договору оренди землі від 29.11.03 р., який зареєстровано у книзі реєстрації договорів оренди землі по Моршинській міській раді 19 лютого 2004 року, реєстраційний номер № 04 04 445 00009, та викласти п. 2.1 договору у наступній редакції: «п. 2.1 Нормативна грошова оцінка земельної ділянки (кадастровий номер НОМЕР_4) становить 1 544 947 грн. 70 коп. відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Управлінням Держземагенства у Стрийському районі Львівської області від 15.05.2014 року № 01-16/4-1725.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки (кадастровий номер НОМЕР_3) становить 1 008 523 грн. 48 коп. відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Управлінням Держземагенства у Стрийському районі Львівської області від 15.05.2014 року № 01-16/4-1726.
Орендна плата за земельну ділянку (кадастровий номер НОМЕР_4), згідно рішення Моршинської міської ради від 31 липня 2007 року № 487 становить 3% від нормативної грошової оцінки і вноситься орендарем у грошовій формі, що складає в рік 46 348 грн. 43 коп. (сорок шість тисяч триста сорок вісім гривень 43 копійки), або 362 грн. 37 коп. (три тисячі вісімсот шістдесят дві гривні 37 копійок) в місяць щомісячними платежами на р/р 33218815700624, код платежу 13050500, код Банку 825014, код ЄДРПОУ 37969195 у банку ГУ ДКСУ у Львівській області, отримувач - міський бюджет м. Моршин.
Орендна плата за земельну ділянку (кадастровий номер НОМЕР_3), згідно рішення Моршинської міської ради від 31 липня 2007 року № 487 становить 4% від нормативної грошової оцінки і вноситься орендарем у грошовій формі, що складає в рік 40340 грн. 94 коп. (сорок тисяч триста сорок гривень 94 копійок), або 3361 грн. 74 коп. (три тисячі триста шістдесят одна гривня 74 копійок) в місяць щомісячними платежами на р/р 33218815700624, код платежу 13050500, код Банку 825014, код ЄДРПОУ 37969195 у банку ГУ ДКСУ у Львівській області, отримувач - міський бюджет м. Моршин.».
Частиною 2 ст. 34 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування. Згідно з ст.33 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Відповідно до ч. 1 ст. 49 Господарського процесуального кодексу України судовий збір у спорах, що виникають при укладенні, зміні та розірванні договорів покладаються на сторону, яка безпідставно ухиляється від прийняття пропозицій іншої сторони, або на обидві сторони, якщо господарським судом відхилено частину пропозицій кожної із сторін.
На підставі викладеного та керуючись ст. 36-1 Закону України «Про прокуратуру», ст. ст. 5, 13, 18, 20, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. ст. 1, 21, 30 Закону України «Про оренду землі», ст. 3 Бюджетного кодексу України, ст. ст. 651, 792 Цивільного кодексу України, ст. 188 Господарського кодексу України, п. 14.1.136 ст. 14, п. 271.1 ст. 271, п. 288.1 ст. 288, п. 288.5.2 ст. 288 Податкового кодексу України та ст. ст. 3, 12, 33, 34, 44, 49, 75, 82, 83, 84, 85, ч.1 ст.111-28 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити повністю.
2. Внести зміни у п. 2.1 Договору оренди земельної ділянки від 29.11.2003 року, укладеного між Моршинською міською радою (82482, Львівська область, м. Моршин, вул. І.Франка, 15, ЄДРПОУ 04372448) та ПП ОСОБА_1 (82487, АДРЕСА_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1), який зареєстровано у книзі реєстрації договорів оренди землі по Моршинській міській раді 19 лютого 2004 року, реєстраційний номер № 04 04 445 00009, шляхом викладення п. 2.1 договору у наступній редакції: «п. 2.1 Нормативна грошова оцінка земельної ділянки (кадастровий номер НОМЕР_4) становить 1 544 947 грн. 70 коп. відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Управлінням Держземагенства у Стрийському районі Львівської області від 15.05.2014 року № 01-16/4-1725.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки (кадастровий номер НОМЕР_3) становить 1 008 523 грн. 48 коп. відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Управлінням Держземагенства у Стрийському районі Львівської області від 15.05.2014 року № 01-16/4-1726.
Орендна плата за земельну ділянку (кадастровий номер НОМЕР_4), згідно рішення Моршинської міської ради від 31 липня 2007 року № 487 становить 3% від нормативної грошової оцінки і вноситься орендарем у грошовій формі, що складає в рік 46 348 грн. 43 коп. (сорок шість тисяч триста сорок вісім гривень 43 копійки), або 362 грн. 37 коп. (три тисячі вісімсот шістдесят дві гривні 37 копійок) в місяць щомісячними платежами на р/р 33218815700624, код платежу 13050500, код Банку 825014, код ЄДРПОУ 37969195 у банку ГУ ДКСУ у Львівській області, отримувач - міський бюджет м. Моршин.
Орендна плата за земельну ділянку (кадастровий номер НОМЕР_3), згідно рішення Моршинської міської ради від 31 липня 2007 року № 487 становить 4% від нормативної грошової оцінки і вноситься орендарем у грошовій формі, що складає в рік 40340 грн. 94 коп. (сорок тисяч триста сорок гривень 94 копійок), або 3361 грн. 74 коп. (три тисячі триста шістдесят одна гривня 74 копійок) в місяць щомісячними платежами на р/р 33218815700624, код платежу 13050500, код Банку 825014, код ЄДРПОУ 37969195 у банку ГУ ДКСУ у Львівській області, отримувач - міський бюджет м. Моршин.».
3. Стягнути з ПП ОСОБА_1 (82487, АДРЕСА_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) в дохід Державного бюджету України 1218,00 грн. судового збору.
4. Наказ видати відповідно до статті 116 Господарського процесуального кодексу України.
5. Рішення суду може бути оскаржено протягом 10 днів до Львівського апеляційного господарського суду.
Повний текст рішення виготовлений та підписаний 20.04.2015 року.
Суддя Березяк Н.Є.