Ухвала суду № 43641505, 14.04.2015, Господарський суд Дніпропетровської області

Дата ухвалення
14.04.2015
Номер справи
29/5005/11439/2011
Номер документу
43641505
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

14.04.15р. Справа № 29/5005/11439/2011

Суддя господарського суду Дніпропетровської області Полєв Д.М.

при секретарі судового засідання Карпенко К.М.

за участю представників сторін:

від кредиторів - представники не з'явились

від боржника - представник ліквідатора Малий С.В. за довіреністю №1 від 12.09.2013р.

розглянувши справу

за заявою Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "ПКФ "Интертехнология", м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 7, кв. 24

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ПКФ "Интертехнология", м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 7, кв. 24 порушено 31.08.11 р. за заявою Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області .

Постановою від 07.09.11 р. боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура у справі, призначено ліквідатора - арбітражного керуючого Бєлову Ганну Ігорівну, ліцензія АВ №547881 (м. Дніпропетровськ, вул. Жуковського, 41/1; ідентифікаційний номер 2780319209).

20.12.2012р. ухвалою суду припинено повноваження ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Бєлову Г.І., ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Ткаченко Д.В.

Ухвалою суду від 25.07.2013р. припинено повноваження ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Ткаченко Д.В., ліквідатором банкрута призначено Андросову В.Є.

12.12.2013р. ухвалою суду припинено повноваження ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Андросової В.Є., ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Малу Альону Володимирівну, свідоцтво № 635 від 21.03.2013р.

Ліквідатором подано на затвердження суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши в судовому засіданні пояснення представника ліквідатора, встановлено наступне.

Відповідно до ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатор з дня свого призначення здійснює інвентаризацію та оцінку майна банкрута, вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, подає до господарського суду заяви про визнання недійсними угод боржника, тощо.

Згідно з ч.1 ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються показники виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації), відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів.

Розглянувши звіт ліквідатора банкрута, ліквідаційний баланс, суд вважає, що ліквідатором здійснено всі необхідні заходи щодо розшуку майна, яке належить банкруту, та підлягає включенню до ліквідаційної маси.

З ліквідаційного балансу вбачається, що у банкрута відсутні будь-які товарно-матеріальні цінності та інші активи, які належать банкруту на праві власності чи повного господарського відання.

Для перевірки наявності у банкрута прав власності на майно ліквідатором направлено запити до органів, якими здійснюється реєстрація та облік майна та майнових активів суб'єктів господарювання за місцезнаходженням банкрута.

Згідно довідок Відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ з обслуговування м. Дніпропетровськ та Солонянського району №1 підпорядкованого ГУМВС України в Дніпропетровській області №14/1РЕР-1472 від 12.04.2013р., Державної інспекції сільського господарства в Дніпропетровській області №07.2/13-26/6391 від 11.10.2013 р., Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті №1863-05/1/1-14 від 05.10.2014 р., Департаменту льотної придатності №20.01.19-9692 від 03.09.2014р. за боржником автотранспортних засобів і механізмів, сільськогосподарської техніки, плавзасобів, повітряних суден та іншого рухомого або нерухомого майна не зареєстровано.

Відповідно до Інформації з Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна №22172409 від 27.05.2014р. інформація щодо наявності реєстрації права власності чи користування на об'єкти нерухомого майна, земельних ділянок та їх обтяжень, що належить банкруту відсутні.

Згідно довідки ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області №6650/10/11-2 від 05.07.2013р. банкрута має відкриті рахунки у ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК".

Відповідно до довідки ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" № 30.1.0.0/2 від 07.10.2013р. грошові кошти на рахунках банкрута в зазначеній банківській установі відсутні та станом на 10.09.2013р. заборгованість банкрута перед зазначеним банком становить 114,07грн.

Станом на 14.04.2015р. грошові вимоги банком до суду та ліквідатору не заявлено.

Також, як вбачається з матеріалів справи, що у зв'язку з тим, ліквідаційна процедура здійснюється за процедурою ст. 52 Закону, яка передбачає особливості банкрутства відсутнього боржника, місцезнаходження керівних органів, банкрута не встановлено, а отже ліквідатор позбавлений можливості отримання наявної будь-якої бухгалтерської та іншої документації банкрута та як наслідок не має можливості проведення фінансового аналізу господарської діяльності підприємства, в тому числі виявлення дебіторів банкрута.

Таким чином, дебіторську заборгованість банкрута, товарно-матеріальні цінності основні засоби, які належать банкруту ліквідатором не виявлено, про що свідчить додані до звіту документи.

З огляду на викладене, ліквідаційна маса не формувалась, її реалізація не проводилась, договори купівлі-продажу не укладались.

Одночасно під час ліквідаційної процедури ліквідатором здійснювались заходи щодо виявлення можливих кредиторів банкрута.

Відповідно до п.5 ст. 52 Закону ліквідатор письмово повідомляє про визнання господарським судом відсутнього боржника банкрутом усіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута.

Так, на виконання вимог зазначеного положення Закону ліквідатором направлено запити до Жовтневого районного центру зайнятості м. Дніпропетровська, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Дніпропетровську Дніпропетровської області, Жовтневої районної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Жовтневому ВДВС Дніпропетровського МУЮ.

Відповідно до довідки Жовтневого ВДВС Дніпропетровського МУЮ №3102 від 27.02.2015 р. на виконанні виконавчих документів стосовно боржника у відділі не перебуває.

Таким чином в ході ліквідаційної процедури ліквідатором розглянуто та визнано вимоги наступних кредиторів:

- Державна податкова інспекція у Жовтневому районі м. Дніпропетровська - 5678,71грн. (2 черга);

- Жовтнева районна виконавча дирекція Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, м. Дніпропетровськ - 97,50грн. (2 черга);

- Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дніпропетровську Дніпропетровської області - 95,16грн. (2 черга);

- Жовтневий районний центр зайнятості, м. Дніпропетровськ - 65,20грн. (2 черга).

Встановлені вимоги кредиторів залишились незадоволеними у зв'язку з відсутністю майна боржника.

Згідно п.6 ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Всі наведені вище обставини є підставою для затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

За результатами ліквідаційної процедури у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Враховуючи викладене, розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, суд знаходить достатньо підстав щодо його затвердження.

Згідно до п. 6 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.

Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22, 32, п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд, -

УХВАЛИВ:

Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "ПКФ "Интертехнология", м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 7, кв. 24.

Ліквідувати юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "ПКФ "Интертехнология", м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 7, кв. 24 (ЄДРПОУ 35111568).

Провадження у справі припинити.

Копії цієї ухвали направити кредиторам банкрута та державним органам відповідно до п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Суддя Д.М. Полєв