копія ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 квітня 2015 р. Справа № 804/4381/15
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Горбалінського В.В.
розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області до товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство «Дніпробудкомплект» про тимчасову заборону діяльності, -
ВСТАНОВИВ:
14.11.2013 року державна екологічна інспекція у Дніпропетровській області звернулася до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство «Дніпробудкомплект», в якому просить:
1. тимчасово заборонити (зупинити) діяльність щодо експлуатації джерел утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря товариством з обмеженою відповідальністю науково-виробничим підприємством «Дніпробудкомплект» (код ЄДРПОУ 32185218), що знаходиться за адресою: вул. Будівельників, 47, м. Дніпропетровськ, 49000, юридична адреса: вул. 20-річ. Перемоги, б.4, кв.21, 49000, про що видати виконавчий лист та направити його на адресу державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області;
2. тимчасово заборонити (зупинити) діяльність щодо утворення та розміщення відходів без ліміту на утворення та розміщення відходів товариством з обмеженою відповідальністю науково-виробничим підприємством «Дніпробудкомплект» (код ЄДРПОУ 32185218), що знаходиться за адресою: вул. Будівельників, 47, м. Дніпропетровськ, 49000, юридична адреса: вул. 20-річ. Перемоги, б.4, кв.21, 49000, про що видати виконавчий лист та направити його на адресу державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області;
3. тимчасово заборонити (зупинити) діяльність щодо мийки автотранспорту на території товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничим підприємством «Дніпробудкомплект» (код ЄДРПОУ 32185218), що знаходиться за адресою: вул. Будівельників, 47, м. Дніпропетровськ, 49000, юридична адреса: вул. 20-річ. Перемоги, б.4, кв.21, 49000, про що видати виконавчий лист та направити його на адресу державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області;
В обґрунтування позовних вимог зазначено, що за результатами планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства України ТОВ НВП «Дніпробудкомплект», проведеної з 11.10.2013 року по 31.10.2013 року складено акт, в якому виявлено грубі порушення вимог природоохоронного законодавства, у зв'язку з чим позивач відповідно до вимог ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» просить тимчасово заборонити (зупинити) діяльність підприємства.
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23 грудня 2013 року провадження у справі було закрито.
Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 03 червня 2014 року ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23 грудня 2013 року скасовано та справу повернуто до того ж суду для продовження розгляду по суті.
Представником позивача було надано до суду клопотання про розгляд справи в порядку письмового провадження
Представник відповідача у судове засідання не з'явився. Про дату, час та місце судового розгляду справи повідомлявся належним чином (судова повістка про виклик до суду була надіслана на юридичну адресу підприємства: м. Дніпропетровськ, вул. 20-річ. Перемоги, 4/21, що підтверджується реєстром на відправлення рекомендованої кореспонденції від 27.03.2015 року. Окрім того, копія судової повістки надіслана на електронну пошту: sales@abc.dp.ua, зазначену на бланку підприємства. Вказане підтверджується звітом про надсилання електронного листа та довідкою від 07.04.2015 року).В матеріалах справи містяться письмові заперечення проти позову, в яких відповідач посилається на порушення позивачем строків звернення до суду, необґрунтованість заявлених позовних вимог та як наслідок відсутність підстав для задоволення позову.
Відповідно до ч.6 ст.128 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Отже, враховуючи зазначені вище підстави, суд вирішив розглянути справу у письмовому провадженні.
Вивчивши матеріали справи та письмові докази в ній суд встановив.
Наказом державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області від 26.09.2013 року № 1441-П «Про проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства України ТОВ НВП «Дніпробудкомплект» (з орендарями, суборендарями, співвласниками, правоприємниками та ін.), що знаходиться за адресою: вул. Будівельників,47, м. Дніпропетровськ, 49000; вул. Наб.Перемоги,118, корп.3, оф.3 м. Дніпропетровськ,49000» призначено проведення з 11.10.2013 року по 31.10.2013 року планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ НВП «Дніпробудкомплект», про що було видано відповідне направлення та повідомлення.
В період з 11.10.2013 року по 31.10.2013 року працівниками державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області проведено перевірку ТОВ НВП «Дніпробудкомплект» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів щодо поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами про що складено відповідний Акт.
Під час перевірки виявлено та у Акті відображено наступні порушення:
1. В орендованих приміщеннях влаштовано цех з виробництва бетонних виробів для будівництва. В наявності робочий проект з розділом ОВНС «Будівлі та споруди, що розташовані по вул. Будівельників, 47 м. Дніпропетровськ, 49000», однак екологічна експертиза в цілому по проекту «Будівлі та споруди, що розташовані по вул. Будівельників, 47, м. Дніпропетровськ, 49000» відсутня. В ході перевірки було встановлено, що на території підприємства влаштовано місце для мийки автотранспорту (бетоновозів), яке представляє собою бетоновану площадку, обваловану з ухилом до місця збору забруднених стічних вод від мийки автотранспорту, який представляє собою пластмасову ємність. Проектна документація з розділом ОВНС на влаштування мийки автотранспорту (бетоновозів) відсутня, висновок екологічної експертизи відсутній. Вказане є порушенням ст.ст. 26-29, 51 ЗУ «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.ст.14,32 ЗУ «Про екологічну експертизу»;
2. До 25.12.2012 року підприємство здійснювало діяльність без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Слід зазначити, що інвентаризація викидів та відповідно дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря не відповідають фактичному стану підприємства по переліку та кількості обладнання, що є джерелом утворення викидів та експлуатується на підприємстві, а саме: труба для відводу вихлопних газів в приміщенні механічної майстерні, та механічна майстерня, в якій проводиться дрібний ремонт автотранспорту із фарбувальними роботами. Статзвітність по форму 2-ТП (повітря) не складається, журнали первинної облікової документації щодо охорони атмосферного повітря не ведуться, розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку на розгляд не надано. Вказане є порушенням ст.ст.10,11 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря», ст.ст. 20-2, 24 ЗУ «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.ст. 8, 11 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»;
3. На підприємстві експлуатується пилогазоочисне обладнання (ГОУ). Паспорти ГОУ відсутні, контроль ефективності роботи ГОУ не здійснюється. Вказане є порушенням ст. 10 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря», «Правил технічної експлуатації установок очистки газу»;
4. Індивідуальні балансові норми водоспоживання та водовідведення на одиницю продукції відсутні, журнали первинної облікової документації у сфері охорони водних ресурсів не ведуться. Вказане є порушенням ст.ст. 40, 44 Водного кодексу України;
5. В ході візуального обстеження встановлено, що територія підприємства не в повній мірі обладнана твердим суцільним покриттям, збирання зливових вод не влаштовано, відведення зливових стічних вод здійснюється по ухилу місцевості. Вказане є порушенням ст.ст. 44,70,105 Водного кодексу України, ст. 35 ЗУ «Про охорону земель», ст. 96 Земельного кодексу України;
6. В ході проведення перевірки встановлено, що при діяльності підприємства утворюються наступні види відходів, які не враховані в матеріалах інвентаризації відходів, а саме: відпрацьовані гальмівні колодки, відходи тари з-під лакофарбових матеріалів, відпрацьована оргтехніка, відходи макулатури, відходи теплоізоляційних матеріалів, відпрацьовані фільтри ГОУ, відходи кровельних матеріалів, відходи від зачистки бетоновозів. Ліміт та дозвіл на утворення та розміщення відходів виробництва на підприємстві відсутній, зареєстровані картки об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів не розроблено, технічні паспорти відходів відсутні. Вказане є порушенням ст.ст. 7, 17, 26, 27, 32, 33 ЗУ «Про відходи», ст. 55 ЗУ «Про охорону навколишнього природного середовища»;
7. Первинний поточний облік кількості відходів, які утворюються на підприємстві (за формою 1-ВТ) ведеться не достовірно, статистична звітність в частині поводження з відходами складається не в повному обсязі. Вказане є порушенням ст. 17 ЗУ «Про відходи»;
8. На час перевірки надано договір від 01.06.08 № 659/08 про надання послуг з вивезення та видалення твердих побутових відходів з ТОВ «Грінко-Дніпро». Договори щодо видалення чи утилізації інших відходів та підтверджуючі документи що підтверджують факт своєчасної передачі відходів на час перевірки на розгляд не надані. Вказане є порушенням ст.ст.8,11 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», ст.20-2 ЗУ «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 17 ЗУ «Про відходи»;
9. На момент перевірки документи, які перевіряються в ході інспекційної перевірки, надано не в повному обсязі. Вказане є порушенням. Ст. 20-2 ЗУ «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.ст.8,11 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».
06.11.2013 року позивачем винесено припис № 4-10779-11-3 та надано строк для усунення виявлених порушень.
Державна екологічна інспекція у Дніпропетровській області здійснює свою діяльність на підставі Положення про державну екологічну інспекцію в Автономній республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, яке затверджено наказом Міністерства екології та природних ресурсів України № 429 від 04.11.2011 року (редакція, станом на час виникнення спірних правовідносин).
Пунктом 4.2 вказаного Положення, передбачено, що Державна екологічна інспекція у Дніпропетровській області, відповідно до покладених на неї завдань, здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням територіальними органами центральних органів виконавчої влади, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності і господарювання, громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, а також юридичними особами - нерезидентами вимог природоохоронного законодавства.
Відповідно до пункту 6.4 вказаного Положення Держекоінспекція у Дніпропетровській області для виконання покладених на неї завдань проводить перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Згідно з частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та Законами України.
Правові і організаційні основи та екологічні вимоги в галузі охорони та атмосферного повітря визначено Законом України "Про охорону атмосферного повітря".
Відповідно до статті 12 Закону України "Про охорону атмосферного повітря" господарська чи інші види діяльності, пов'язані з порушенням умов і вимог до викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря і рівнів впливу фізичних та біологічних факторів на його стан, передбачених дозволами, може бути обмежена, тимчасово заборонена (зупинена) або припинена відповідно до законодавства.
Згідно з ч. 5 ст. 11 Закону України «"Про охорону атмосферного повітря" викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися після отримання дозволу, який видається територіальним органом спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів за погодженням із територіальним органом спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань охорони здоров'я.
Статтею 10 Закону України "Про охорону атмосферного повітря" передбачені зобов'язання підприємств, установ, організацій та громадян-суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та діяльність яких пов'язана з впливом фізичних та біологічних факторів на його стан, зокрема: здійснювати організаційно-господарські, технічні та інші заходи щодо забезпечення виконання вимог, передбачених стандартами та нормативами екологічної безпеки у галузі охорони атмосферного повітря, дозволами на викиди забруднюючих речовин тощо; вживати заходів щодо зменшення обсягів викидів забруднюючих речовин і зменшення впливу фізичних факторів; здійснювати контроль за обсягом і складом забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря і рівнями фізичного впливу та вести їх постійний облік.
В ході здійсненої перевірки виявлено порушення вимог Закону України «Про охорону атмосферного повітря» під час експлуатації пилогазоочисного обладнання.
Правові, організаційні та економічні засади діяльності, пов'язаної із запобіганням або зменшенням обсягів утворення відходів, їх збиранням, перевезенням, зберіганням, сортуванням, обробленням, утилізацією та видаленням, знешкодженням та захороненням, а також з відверненням негативного впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров'я людини на території України визначено Законом України «Про відходи».
Відповідно до статті 32 Закону України «Про відходи» заборонено вести будь-яку господарську діяльність, пов'язану з утворенням відходів, без одержання від уповноважених органів виконавчої влади у сфері поводження з відходами лімітів на обсяги утворення та розміщення відходів.
В ході здійсненої перевірки виявлено порушення вимог Закону України «Про відходи» в частині неврахування відходів, які утворюються в ході діяльності підприємства, відсутні технічні паспорти на відходи, ліміти та дозволи на розміщення відходів виробництва.
Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища» визначає правові, економічні та соціальні основи організації охорони навколишнього природного середовища в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь.
Відповідно до вимог п. «в» ч. 1 ст. 20-2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» до компетенції центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів у сфері охорони навколишнього природного середовища належить, зокрема, обмеження чи зупинення (тимчасове) діяльності підприємств і об'єктів незалежно від їх підпорядкування та форми власності, якщо їх експлуатація здійснюється з порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища, вимог дозволів на виконання природних ресурсів з перевищенням нормативів гранично допустимих викидів впливу фізичних та біологічних факторів і лімітів скидів забруднюючих речовин.
Відповідно до частини 4 пункту "в" Порядку обмеження, тимчасової заборони (зупинення) чи припинення діяльності підприємств, установ, організацій і об'єктів у разі порушення ними законодавства про охорону навколишнього природного середовища затвердженого Постановою Верховної Ради України від 29 жовтня 1992 року N 2751-XII діяльність підприємств обмежується або тимчасово забороняється (зупиняється) у разі перевищення ними лімітів використання природних ресурсів, порушення екологічних нормативів, екологічних стандартів, а також вимог екологічної безпеки, зокрема використання природних ресурсів, викидів і скидів забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище, складування, захоронення, зберігання або розміщення виробничих, побутових та інших відходів без відповідних дозволів.
Відповідно до статті 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» визначено, що при проектуванні, розміщенні, будівництві, введенні в дію нових і реконструкції діючих підприємств, споруд та інших об'єктів, удосконаленні існуючих і впровадженні нових технологічних процесів та устаткування, а також в процесі експлуатації цих об'єктів забезпечується екологічна безпека людей, раціональне використання природних ресурсів, додержання нормативів шкідливих впливів на навколишнє природне середовище. При цьому повинні передбачатися вловлювання, утилізація, знешкодження шкідливих речовин і відходів або повна їх ліквідація, виконання інших вимог щодо охорони навколишнього природного середовища і здоров'я людей.
Підприємства, установи й організації, діяльність яких пов'язана з шкідливим впливом на навколишнє природне середовище, незалежно від часу введення їх у дію повинні бути обладнані спорудами, устаткуванням і пристроями для очищення викидів і скидів або їх знешкодження, зменшення впливу шкідливих факторів, а також приладами контролю за кількістю і складом забруднюючих речовин та за характеристиками шкідливих факторів.
Проекти господарської та іншої діяльності повинні мати матеріали оцінки її впливу на навколишнє природне середовище і здоров'я людей.
Оцінка здійснюється з урахуванням вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища, екологічної ємкості даної території, стану навколишнього природного середовища в місці, де планується розміщення об'єктів, екологічних прогнозів, перспектив соціально-економічного розвитку регіону,потужності та видів сукупного впливу шкідливих факторів та об'єктів на навколишнє природне середовище.
Підприємства, установи та організації, які розміщують, проектують, будують, реконструюють, технічно переозброюють, вводять в дію підприємства, споруди та інші об'єкти, а також проводять дослідну діяльність, що за їх оцінкою може негативно вплинути на стан навколишнього природного середовища, подають центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, спеціальну заяву про це.
Забороняється введення в дію підприємств, споруд та інших об'єктів, на яких не забезпечено в повному обсязі додержання всіх екологічних вимог і виконання заходів, передбачених у проектах на будівництво та реконструкцію (розширення та технічне переоснащення).
Правові та організаційні засади, основні принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, повноваження органів державного нагляду (контролю), їх посадових осіб і права, обов'язки та відповідальність суб'єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю) визначено Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (далі - Закон).
Відповідно до статті 1 цього Закону державний нагляд (контроль) - це діяльність уповноважених законом центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, державних колегіальних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування в межах повноважень, передбачених законом, щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб'єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, прийнятного рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища; засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.
Частиною 5 статті 4 Закону визначено, що повне або часткове зупинення виробництва (виготовлення) або реалізації продукції, виконання робіт, надання послуг допускається за постановою адміністративного суду, ухваленою за результатами розгляду позову органу державного нагляду (контролю) щодо застосування заходів реагування. Вжиття інших заходів реагування, передбачених законом, допускається за вмотивованим письмовим рішенням керівника органу державного нагляду (контролю) чи його заступника, а у випадках, передбачених законом, - із наступним підтвердженням обґрунтованості вжиття таких заходів адміністративним судом.
Пунктом 7 статті 7 Закону передбачено, що на підставі акта, складеного за результатами здійснення заходу, в ході якого виявлено порушення вимог законодавства, орган державного нагляду (контролю) за наявності підстав для повного або часткового зупинення виробництва (виготовлення), реалізації продукції, виконання робіт, надання послуг звертається у порядку та строки, встановлені законом, з відповідним позовом до адміністративного суду. У разі необхідності вжиття інших заходів реагування орган державного нагляду (контролю) протягом п'яти робочих днів з дня завершення здійснення заходу державного нагляду (контролю) складає припис, розпорядження, інший розпорядчий документ щодо усунення порушень, виявлених під час здійснення заходу, а у випадках, передбачених законом, також звертається у порядку та строки, встановлені законом, до адміністративного суду з позовом щодо підтвердження обґрунтованості вжиття до суб'єкта господарювання заходів реагування, передбачених відповідним розпорядчим документом.
Доказів виконання відповідачем винесеного припису від 06.11.2013 року до суду також не надано.
З огляду на виявлені порушення, допущення яких не спростоване відповідачем, суд погоджується із доводами позивача про те, що подальша діяльність щодо експлуатації джерел утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, діяльність щодо утворення та розміщення відходів без ліміту на утворення та розміщення відходів, діяльність щодо мийки автотранспорту на території товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничим підприємством «Дніпробудкомплект» створює загрозу навколишньому природному середовищу, що є підставою для вжиття судом заходів реагування.
За змістом частин 4, 5 ст. 11 КАС України суд повинен визначити характер спірних правовідносин та зміст правової вимоги, матеріальний закон, який їх регулює, а також факти, що підлягають встановленню і лежать в основі вимог та заперечень; з'ясувати, які є докази на підтвердження зазначених фактів.
Таким чином, суд дійшов висновку, що поданих доказів достатньо для встановлення обставин справи та для ухвалення судового рішення.
Одним з принципів адміністративного судочинства, передбачених ст.7 Кодексу адміністративного судочинства України, є принцип законності, який відповідно до ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України, полягає в наступному, суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу, а суд згідно ст.86 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
За наведених обставин позовні вимоги позивача є обґрунтованими, а тому підлягають задоволенню.
Керуючись ст.ст. 158-163, 167, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області до товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство «Дніпробудкомплект» про тимчасову заборону діяльності - задовольнити.
Тимчасово заборонити (зупинити) діяльність щодо експлуатації джерел утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря товариством з обмеженою відповідальністю науково-виробничим підприємством «Дніпробудкомплект» (код ЄДРПОУ 32185218), що знаходиться за адресою: вул. Будівельників, 47, м. Дніпропетровськ, 49000, юридична адреса: вул. 20-річ. Перемоги, б.4, кв.21, 49000;
Тимчасово заборонити (зупинити) діяльність щодо утворення та розміщення відходів без ліміту на утворення та розміщення відходів товариством з обмеженою відповідальністю науково-виробничим підприємством «Дніпробудкомплект» (код ЄДРПОУ 32185218), що знаходиться за адресою: вул. Будівельників, 47, м. Дніпропетровськ, 49000, юридична адреса: вул. 20-річ. Перемоги, б.4, кв.21, 49000;
Тимчасово заборонити (зупинити) діяльність щодо мийки автотранспорту на території товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничим підприємством «Дніпробудкомплект» (код ЄДРПОУ 32185218), що знаходиться за адресою: вул. Будівельників, 47, м. Дніпропетровськ, 49000, юридична адреса: вул. 20-річ. Перемоги, б.4, кв.21, 49000;
Копію постанови надіслати особам, які беруть участь у справі.
Постанова суду набирає законної сили відповідно до ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в порядку та у строки, встановлені ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя (підпис) Постанова не набрала законної сили станом на 07.04.2015 року Суддя З оригіналом згідно Помічник судді В.В. Горбалінський В.В. Горбалінський А.О. Кошля