ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа № 2а-3380/09/1370
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 липня 2009 року м. Львів
Львівський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Гулика А.Г.,
при секретарі Андрушакевич Т.В.
за участю представників сторін:
від позивача: ОСОБА_1 (довіреність від 22.07.2008 року № 8880/06);
від відповідача: ОСОБА_2 (довіреність від 124.05.2009 року № 09-01-15/В6).
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі м. Львова до Відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області про скасування постанови підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області від 14.04.2009 року ВП № 12322095 про відкриття виконавчого провадження,-
в с т а н о в и в :
Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі м. Львова звернулося до суду з вищезазначеним адміністративним позовом, в якому просить зупинити виконавче провадження та скасувати постанову від 14.04.2009 року ВП № 12322095 про відкриття виконавчого провадження.
Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав з підстав, викладених в позовній заяві. Обґрунтовує свої позовні вимоги тим, що відповідно до ст.7 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» від 18.11.2004 року фінансове забезпечення державних соціальних гарантій, передбачених цим Законом, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Також зазначає, що у виконавчому листі №2а-1602/08 виданого 20.03.2009 року Львівським окружним адміністративним судом йде мова про держану соціальну допомогу. Однак, відповідно, відповідно до Положення про управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах, яке затверджене постановою правлінням Пенсійного фонду України від 30.04.2002 року № 8-2 органи Пенсійного фонду України здійснюють призначення та виплату пенсії, а не державних соціальних допомог. Законодавством не прийнято жодного нормативного акту на виконання вказаних вимог Закону «Про соціальний захист дітей війни», не визначено на законодавчому рівні за рахунок яких коштів і джерел, в якому порядку, яким чином обчислювати вказаний розмір. Крім того судами не враховано також і те, що в законодавстві не існує такого поняття як мінімальна пенсія за віком. Доводи та обґрунтування викладені судом в описовій та мотивувальній частинах ухвали Львівського апеляційного адміністративного суду від 17.11.2008 року суперечить мотивам, які викладені у постанові Львівського окружного адміністративного суду від 15.09.2008 року, Львівський апеляційний адміністративний суд резолютивною частиною ухвали від 17.11.2008 року апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі залишив без задоволення, а постанову Львівського окружного адміністративного суду від 15.09.2008 року - без змін. Просить суд задоволити позов в повному обсязі.
Відповідач в судовому засіданні проти позову заперечив, посилається на те, що 14.04.2009 року заступником начальника підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області винесена постанова про відкриття виконавчого провадження з виконання виконавчого листа виданого 20.03.2009 року Львівським окружним адміністративним судом. Судове рішення у встановлений строк не виконано, заходів щодо його виконання не вжито. Вважає, що доводи, викладені в позовній заяві щодо неправомірності винесення вищезазначеної постанови не можуть бути підставою для скасування постанови про відкриття провадження, оскільки носять інформаційний характер та жодним чином не стосуються порушення державним виконавцем норм Закону України «Про виконавче провадження», та не встановлюють неправомірності її винесення. Одночасно пояснив, що відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» у державного виконавця не має жодних підстав для зупинення даного виконавчого провадження .
Відповідно до ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Суд, заслухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, з'ясувавши обставини, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог та заперечень, та дослідивши докази, якими вони обґрунтовуються, вважає, що позов не підлягає до задоволення, виходячи з наступного.
Як вбачається з матеріалів справи, 14.04.2009 року, старшим державним виконавцем підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області, ОСОБА_2 було винесено постанову ВП № 12322095 про відкриття виконавчого провадження на підставі виконавчого листа № 2а-1602/08, виданого 20 березня 2009 року Львівським окружним адміністративним судом про зобов'язання Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі м. Львова (код ЄДРПОУ 20847425), що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 172, нарахувати і виплатити ОСОБА_3 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1), що мешкає за адресою: АДРЕСА_1(одна тисяча триста вісімдесят три) грн. 04 коп. щомісячної державної соціальної допомоги.
Боржнику - Управлінню Пенсійного фонду України у Залізничному районі Львівської області було запропоновано добровільно виконати судове рішення у строк до 21 квітня 2009 року та письмово повідомити державного виконавця.
14 квітня 2009 року Начальником підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області на адресу Управління Пенсійного фонду України м. Львова було скеровано копію постанови державного виконавця від 14.04.2009 року про відкриття виконавчого провадження з примусового виконання виконавчого листа № 2а-1602/08 виданого 20.03.2009 року Львівським окружним адміністративним судом.
21 та 24 квітня 2009 року Управлінням Пенсійного фонду України в Залізничному районі м. Львова на ім'я начальника підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області було направлено листа № 7160/06-19 ат № 7375/06-19, якою повідомило, що відповідно до ст. 7 Закону України «Паро соціальний захист дітей війни» від 18.11.2004 року фінансове забезпечення державних соціальних гарантій, передбачених цим Законом, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Кошти державного бюджету на виплату, передбачену рішенням суду, районним управлінням Пенсійного фонду України не виділяються. Поточного рахунку державного бюджету районні Управління Пенсійного фонду України не мають, також повідомив, що законодавством не прийнято жодного нормативного акту на виконання вимог Закону, не визначено на законодавчому рівні за рахунок яких коштів і джерел, в якому порядку та яким чином обчислювати вказаний розмір. Наголошує на тому, що у постанові йде мова про державну соціальну допомогу. Однак, відповідно до Положення про Управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах, яке затверджене постановою правління Пенсійного фонду України від 30.04.2002 року № 8-2 органи Пенсійного фонду здійснюють призначення та виплату пенсії, а не державних соціальних послуг. Та просить вчинити дії щодо зімни сторони виконавчого провадження - Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі м. Львова на належного, щодо виплати коштів на державну соціальну допомогу з Державного бюджету України.
29 квітня 2009 року, начальником підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області, за результатами розгляду скарги Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі м. Львова від 24.04.2009 року за вих. № 7375/06-19, на постанову державного виконавця від 14.04.2009 року було повідомлено про те, що вищезазначена скарга не відповідає вимогам статті 85 Закону України «Про виконавче провадження», а тому розглянута у порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян». 14 квітня 2009 року, керуючись статтями 3, 8, 24 Закону України «Про виконавче провадження» державним виконавцем було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження та визначено боржнику строк для добровільного виконання зобов'язання до 21.04.2009 року. Постанова про відкриття виконавчого провадження винесена державним виконавцем у відповідності до норм Закону України «Про виконавче провадження» та скасуванню не підлягає. Викладені у скарзі Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі м. Львова від 24 квітня 2009 року обставини не можуть бути підставою для скасування постанови про відкриття виконавчого провадження, оскільки носять інформаційний характер та жодним чином не стосуються порушення державним виконавцем норм Закону України «Про виконавче провадження».
29 квітня 2009 року, керуючись ст.ст. 5, 6, 76 Закону України «Про виконавче провадження» підрозділ примусового виконання рішень Відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області повторно зобов'язав боржника - Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі м. Львова у строк до 06.05.2009 року надати державному виконавцю письмове підтвердження про виконання вищезазначеного рішення суду, одночасно було роз'яснено, що відповідно до Закону України «Про виконавче провадження», підстав для звернення державного виконавця до суду із заявою про заміну сторони - боржника виконавчого провадження немає.
Відповідно до статті 3 Закону України “Виконавче провадження” примусове виконання рішень державною виконавчою службою здійснюється на підставі виконавчих документів . Державною виконавчою службою підлягають виконанню виконавчі листи, що видаються судами.
У відповідності до статті 5 цього Закону державний виконавець здійснює заходи щодо своєчасного і повного виконання рішень, зазначеного у документі на примусове виконання рішення, у спосіб і порядок, визначені виконавчим документом.
Відповідно до ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець відкриває виконавче провадження на підставі виконавчого документа: 1) за заявою стягувача або його представника про примусове виконання рішення, зазначеного в статті 3 цього Закону; 2) за заявою прокурора у випадках представництва інтересів громадянина або держави в суді; 3) в інших передбачених законом випадках.
Статтею 76 Закону України “Про виконавче провадження” визначено, що після відкриття виконавчого провадження по виконавчому документу, який зобов'язує боржника вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення, державний виконавець відповідно до статті 24 цього Закону визначає йому строк добровільного виконання рішення.
Згідно ст. 87, згаданого Закону, у разі невиконання без поважних причин у встановлений державним виконавцем строк рішення, що зобов'язує боржника виконати певні дії, які можуть бути виконані лише боржником, державний виконавець виносить постанову про накладення штрафу на боржника - фізичну особу в розмірі від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на боржника - юридичну особу - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та призначає новий строк для виконання. Постанова державного виконавця про накладення штрафу може бути оскаржена до начальника відповідного органу державної виконавчої служби, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець або до суду в 10-денний строк. У разі повторного невиконання рішення боржником без поважних причин державний виконавець у тому ж порядку накладає штраф на боржника у подвійному розмірі. При подальшому невиконанні рішення боржником державний виконавець порушує клопотання перед судом про кримінальну відповідальність боржника відповідно до закону.
Згідно ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України постанова або ухвала суду першої інстпнгції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги, судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова чи ухвала суду не набрала законної сили.
Статтею 124 Конституцією України встановлено що, судові рішення ухвалюються судами України і є обовязковими до виконання на всій території України.
Відповідно до ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України постанова або ухвала суду, яка набрала законнорї сили, є обовязковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України.
Згідно ст. 28 Закону України «Про виконавче провадження» пердбачено, що у разі якщо резолютивна частина рішення, викладена у виконавчому документі, є незрозумілою, державний виконавець, а також сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про роз'яснення відповідного рішення чи змісту документа. Суд, який видав виконавчий документ, зобов'язаний розглянути заяву державного виконавця у 10-денний строк з дня її надходження і при необхідності дати відповідне роз'яснення рішення чи змісту документа, не змінюючи їх змісту. Про роз'яснення рішення чи змісту документа або відмову у цьому суд постановляє ухвалу.
Статтею 36 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що державний виконавець виносить вмотивовану постанову про зупинення виконавчого провадження з підстав, передбачених у статтях 34 і 35 цього Закону, яка затверджується начальником відповідного відділу державної виконавчої служби. Постанову про зупинення виконавчого провадження з підстав, передбачених статтею 34 цього Закону, державний виконавець виносить не пізніше наступного дня, коли йому стало відомо про такі обставини. Копія постанови надсилається у 3-денний строк сторонам та суду або іншому органу (посадовій особі), які видали виконавчий документ.
Твердження позивача про те що доводи та обгрунтування, викладені судом в описовій та мотивувальній частинах постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 17.11.2008 року суперчить мотивам, які викладені у постанові Львівського окружного адміністративного суду від 15.09.2008 року, залишення Львівським апеляційним адміністративним судом апеляційної скарги Управління Пенсійного фонду України без задоволення, а постанову Львівського окружного адміністративного суду - без змін, жодним чином не можуть впливати на законість винесеної, державним виконацем, постанови від 14 квітня 2009 року про відкриття провадження.
Як вбачається з матеріалів справи Управлінням Пенсійного фонду України у Залізничному районі м. Львова, не доведено незаконності чи безпідставності винесеної державним виконавцем постанови від 14 квітня 2009 року ВП № 12322095 про відкриття виконавчого провадження. Суд не вбачає наявність підстав для зупинення виконавчого провадження.
Таким чином, на підставі наявних у справі доказів, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги не обґрунтовані та не підлягають задоволенню.
Відповідно до ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України, судові витрати зі сторін стягненню не підлягають.
Керуючись ст.ст. 7-11, 14, 69-71, 86, 87, 94, 159, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
постановив:
У задоволенні адміністративного позову відмовити.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд шляхом подачі в десятиденний строк з дня постановлення постанови заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 5 ст. 186 КАС України.
Постанова набирає законної сили в строк та в порядку, передбаченому ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст постанови виготовлений 14 липня 2009 року.
Суддя А.Г. Гулик
КОПІЯ
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа № 2а-3638/09/1370
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 червня 2009 року м. Львів
Львівський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Гулика А.Г.,
при секретарі Андрушакевич Т.В.
за участю представників сторін
від позивача: ОСОБА_4.;
від відповідача: ОСОБА_5;
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом в Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м. Львова до Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції Львівської області про скасування постанови державного виконавця,
в с т а н о в и в :
Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м. Львова звернулося до суду з вищезазначеним адміністративним позовом, в якому просить скасувати постанову державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області про накладення штрафу від 13.05.2009 року № 12214774.
Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав з підстав, викладених в позовній заяві. Просить суд задоволити позов в повному обсязі.
Відповідач в судовому засіданні проти позову заперечив, посилається на те, що 07.04.2009 року заступником начальника підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області винесена постанова про відкриття виконавчого провадження з виконання виконавчого листа виданого 30.03.2009 року Львівським окружним адміністративним судом. Боржнику було надано строк для добровільного виконання судового рішення у строк до 15.04.2009 року. Судове рішення у встановлений строк не виконано, заходів щодо його виконання не вжито. Вважає, що доводи, викладені в позовній заяві щодо неправомірності накладення штрафу за невиконання рішення суду є непереконливими та безпідставними. На його думку, твердження позивача про те, що постанова суду по справі 2а-8594 не вступила в законну силу у зв'язку з поданням боржником апеляційної скарги є хибним, оскільки рішення набрало законної сили 02.02.2009 року та виданий виконавчий документ, а апеляційна скарга подана після сплину процесуальних строків на подання скарги. На підставі вищенаведеного, відповідач, просить суд повністю відмовити у задоволенні позовних вимог.
Відповідно до ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Суд, заслухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, з'ясувавши обставини, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог та заперечень, та дослідивши докази, якими вони обґрунтовуються, вважає, що позов підлягає до задоволення, виходячи з наступного.
23 січня 2009 року Львівський окружний адміністративний суд розглянувши адміністративну справу № 2а-8594/08 за позовом ОСОБА_6до Управління Пенсійного фонду України у Шевченківському районі м. Львова щодо нарахування та стягнення надбавки до пенсії постановив зобов'язати Управління Пенсійного фонду України у Шевченківському районі м. Львова нарахувати та виплатити ОСОБА_6 підвищення до пенсії як дитині війни за період з 09 липня по грудень 2007 року, включно, та з 22 травня по грудень 2008 року, включно, у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, відповідно до статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
30 березня 2009 року по даній адміністративній справі був виданий виконавчий лист з зазначення строку пред'явлення виконавчого документа до виконання - до 02 лютого 2009 року.
Як вбачається з матеріалів справи, 07.04.2009 року, заступником начальника підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області, ОСОБА_5 було винесено постанову про
відкриття виконавчого провадження на підставі виконавчого листа № 2а-8594, виданого 30 березня 2009 року Львівським окружним адміністративним судом. Боржнику - Управлінню Пенсійного фонду України у Шевченківському районі Львівської області було запропоновано добровільно виконати судове рішення у строк до 15 квітня 2009 року та письмово повідомити державного виконавця.
13 травня 2009 року, заступником начальника підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області, ОСОБА_5 за невиконання судового рішення у встановлений державним виконавцем строк, керуючись статтями 5, 76, 87 Закону України «Про виконавче провадження», було винесено постанову про накладення на боржника, Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м. Львова, штрафу у розмірі 510 грн. та, одночасно, в порядку статтей 5, 6 Закону України «Про виконавче провадження», боржнику направлено вимогу державного виконавця від 13.05.2009 року № 09-01-15/173/В4 щодо зобов'язання Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м. Львова виконати судове рішення та встановлений новий строк його виконання - до 21.05.2009 року.
Відповідно до статті 3 Закону України “Виконавче провадження” примусове виконання рішень державною виконавчою службою здійснюється на підставі виконавчих документів . Державною виконавчою службою підлягають виконанню виконавчі листи, що видаються судами.
У відповідності до статті 5 цього Закону державний виконавець здійснює заходи щодо своєчасного і повного виконання рішень, зазначеного у документі на примусове виконання рішення, у спосіб і порядок, визначені виконавчим документом.
Статтею 76 Закону України “Про виконавче провадження” визначено, що після відкриття виконавчого провадження по виконавчому документу, який зобов'язує боржника вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення, державний виконавець відповідно до статті 24 цього Закону визначає йому строк добровільного виконання рішення. У разі невиконання без поважних причин цих вимог державний виконавець застосовує до боржника штрафні санкції чи інші заходи, передбачені законодавством, і призначає новий строк виконання. Якщо після цього рішення не буде виконано і виконання може бути проведено без участі боржника, державний виконавець організовує виконання відповідно до повноважень, наданих йому законом, а на боржника державним виконавцем накладається штраф у сумі двократного розміру витрат на проведення виконавчих дій.
Згідно статті 87, згаданого Закону, у разі невиконання без поважних причин у встановлений державним виконавцем строк рішення, що зобов'язує боржника виконати певні дії, які можуть бути виконані лише боржником, державний виконавець виносить постанову про накладення штрафу на боржника - фізичну особу в розмірі від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на боржника - юридичну особу - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та призначає новий строк для виконання. Постанова державного виконавця про накладення штрафу може бути оскаржена до начальника відповідного органу державної виконавчої служби, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець або до суду в 10-денний строк. У разі повторного невиконання рішення боржником без поважних причин державний виконавець у тому ж порядку накладає штраф на боржника у подвійному розмірі. При подальшому невиконанні рішення боржником державний виконавець порушує клопотання перед судом про кримінальну відповідальність боржника відповідно до закону.
Згідно статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України постанова або ухвала суду першої інстпнгції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги, судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова чи ухвала суду не набрала законної сили.
Статтею 124 Конституцією України встановлено що, судові рішення ухвалюються судами України і є обовязковими до виконання на всій території України.
Відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України постанова або ухвала суду, яка набрала законнорї сили, є обовязковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України.
Як вбачається з матеріалів справи, постанова Львівського окружного адміністративного суду по справі № 2а-8594/08, за позовом ОСОБА_6до Управління Пенсійного фонду України у Шевченківському районі м. Львова щодо нарахування та стягнення надбавки до пенсії, набрала законної сили 02 лютого 2009 року.
Докази вжиття позивачем, Управлінням Пенсійного фонду України у Шевченківському районі м. Львова, заходів апеляційного оскарження постанови Львівського окружного адміністративного суду по справі № 2а-8594/08 в матеріалах справи відсутні.
Таким чином, на підставі наявних у справі доказів, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги не обґрунтовані та не підлягають задоволенню.
Відповідно до ч. 2 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони - суб'єкта владних повноважень, суд присуджує з іншої сторони всі здійсненні нею документально підтверджені судові витрати, пов'язані із залученням свідків та проведенням судових експертиз.
Керуючись ст.ст. 7-11, 14, 69-71, 86, 87, 94, 159, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
постановив:
У задоволенні адміністративного позову відмовити повністю.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд шляхом подачі в десятиденний строк з дня постановлення постанови заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 5 ст. 186 КАС України.
Постанова набирає законної сили в строк та в порядку, передбаченому ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст постанови виготовлений 01 липня 2009 року.
Суддя (підпис) А.Г. Гулик
З оригіналом згідно
Постанова не набрала законної сили
Суддя А.Г. Гулик
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа № 2а-3638/09/1370
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частина)
25 червня 2009 року м. Львів
Львівський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Гулика А.Г.,
при секретарі Андрушакевич Т.В.
за участю представників сторін:
від позивача: ОСОБА_4.;
від відповідача: ОСОБА_5;
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом в Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м. Львова до Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції Львівської області про скасування постанови державного виконавця,-
в с т а н о в и в :
виготовлення мотивувальної частини постанови відкласти до 5 днів, тому відповідно до вимог ст. 160, 167 Кодексу адміністративного судочинства України судом вирішено проголосити вступну та резолютивні частини постанови суду, а з мотивувальною частиною постанови особи, які беруть участь у справі зможуть ознайомитись 24 червня 2009 року.
Керуючись ст.ст. 21, 69, 70, 160-163 КАС України, суд, -
п о с т а н о в и в :
У задоволенні адміністративного позову відмовити повністю.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд шляхом подачі в десятиденний строк з дня постановлення постанови заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 5 ст. 186 КАС України.
Постанова набирає законної сили в строк та в порядку, передбаченому ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Гулик А.Г.