Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
06 квітня 2015 р. № 820/2730/15
Харківський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Бідонька А.В.
при секретарі судового засідання - Кульчій А.М.
за участю:
представника позивача - Мудраченка І.В.,
представник відповідача - Гаєвської І.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Харківського окружного адміністративного суду адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕНТТО" до Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області про визнання дій протиправними, скасування наказу та зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "ВЕНТТО", звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області в якому просить суд:
- зобов'язати відповідача надати інформацію щодо внесення останнім коригувань до електронної бази даних «Автоматизована система співставлення інформаційної системи Міністерства доходів та
зборів України «Податковий блок», інформаційної бази результатів контрольно-перевірочної роботи АРМ «Аудит», а також до картки особового рахунку ТОВ "ВЕНТТО" на підставі відомостей, викладених в Акті "2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 року, який містить висновки щодо Позивачем норм податкового законодавства України;
- визнати протиправними дії Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області щодо внесення змін до електронної бази даних «Автоматизована система співставлення інформаційної системи Міністерства доходів та зборів України «Податковий блок», інформаційної бази результатів контрольно-перевірочної роботи АРМ «Аудит», а також до картки особового рахунку по платнику податків ТОВ "ВЕНТТО", внесених на підставі акту №2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 року;
- зобов'язати Державну податкову інспекцію у Московському районі м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області відновити суми податкового кредиту та зобов'язань ТОВ "ВЕНТТО" в електронній базі даних «Автоматизована система співставлення інформаційної системи Міністерства доходів та зборів України «Податковий блок», інформаційній базі результатів контрольно перевірочної роботи АРМ «Аудит», а також в картці зміни до яких були внесені на підставі в Акті №2900/20-34-22-02/33900517 відомостей, викладених 10.09.2014 року;
- скасувати рішення Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області у формі наказу від 28.08.2014 №1311 «Про проведення позапланової виїзної документальної перевірки ТОВ"ВЕНТТО", код ЄДРПОУ 33900517»;
- визнати протиправними дії Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області з проведення документальної виїзної позапланової перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕНТТО" (скорочена назва відповідно установчих документів ТОВ "ВЕНТТО") - з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства по взаємовідносинах з платниками податків за період з 01.06.2014 по 30.06.2014 та подальшої участі
отриманих ТМЦ (робіт, послуг) у фінансово-господарських операціях підприємства;
- визнати протиправними дії Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області зі складання акту №2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 року;
- визнати протиправними дії Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області зі встановлення в Акті №2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 року про результати документальної позапланової виїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕНТТО" з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства по взаємовідносинах, з платниками податків за період з 01.06.2014 по 30.06.2014 висновків.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що не згоден з висновками Акту перевірки № 2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 р. про результати проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "ВЕНТТО" з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства по взаємовідносинах з платниками податків за період з 01.06.2014 по 30.06.2014 року та подальшої участі отриманих ТМЦ (робіт, послуг) у фінансово-господарських операціях підприємства та вважає їх такими, що прямо суперечать приписам Податкового кодексу України.
Зазначив, що наказ №1311 «Про проведення позапланової виїзної документальної перевірки ТОВ "ВЕНТТО" винесений за відсутності підстав, передбачених чинним законодавством, отже є незаконним, у зв'язку з чим підлягає скасуванню
Представник відповідача в судовому засіданні та письмових запереченнях зазначив, що позовні вимоги позивача є безпідставними та такими, що не підлягають задоволенню, оскільки Державною податковою інспекцією у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області дотримано процедуру здійснення перевірки ТОВ "ВЕНТТО", а дії з її проведення - відповідають вимогам діючого законодавства та фактичним обставинам справи.
Представник позивача в судове засідання прибув, позовні вимоги підтримав в повному обсязі.
Представник відповідача в судове засідання прибув, підтримав доводи, викладені в запереченні, просив відмовити в задоволенні позовних вимог.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок наявних у справі доказів у їх сукупності, судом встановлено наступне.
Відповідно до п.п. 20.1.6 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України, органи державної податкової служби мають право для здійснення функцій, визначених податковим законодавством, отримувати безоплатно від платників податків, у тому числі благодійних та інших неприбуткових організацій, у порядку, визначеному цим Кодексом, інформацію, довідки, копії документів (засвідчені підписом платника податків або його посадовою особою та скріплені печаткою (за наявності) про фінансово-господарську діяльність, отримувані доходи, видатки платників податків та іншу інформацію, пов'язану з обчисленням та сплатою податків, дотриманням вимог іншого законодавства, здійснення контролю за яким покладено на органи державної податкової служби, а також фінансову та статистичну звітність, в порядку та на підставах, визначених цим Кодексом.
Згідно п. 73.3 ст. 73 Податкового кодексу України, органи державної податкової служби мають право звернутися до платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання інформації (вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом), необхідної для виконання покладених на органи державної податкової служби функцій, завдань, та її документального підтвердження, зокрема, у разі, коли за результатами перевірок інших платників податків або за результатами аналізу податкової інформації виявлено факти, що свідчать про порушення платником податків податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби.
Письмовий запит про подання інформації надсилається платнику податків або іншим суб'єктам інформаційних відносин за наявності хоча б однієї з таких підстав: за результатами аналізу податкової інформації, отриманої в установленому законом порядку, виявлено факти, які свідчать про порушення платником податків податкового, валютного законодавства, законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби; для визначення рівня звичайних цін на товари (роботи, послуги) під час проведення перевірок; виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків; щодо платника податків подано скаргу про ненадання таким платником податків податкової накладної покупцю або про порушення правил заповнення податкової накладної; у разі проведення зустрічної звірки; в інших випадках, визначених цим Кодексом. Порядок отримання інформації органами державної податкової служби за їх письмовим запитом визначається Кабінетом Міністрів України.
Такий запит підписується керівником (заступником керівника) органу державної податкової служби і повинен містити перелік інформації, яка запитується, та документів, що її підтверджують, а також підстави для надіслання запиту.
Запит вважається врученим, якщо його надіслано поштою листом з повідомленням про вручення за податковою адресою або надано під розписку платнику податків або іншому суб'єкту інформаційних відносин або його посадовій особі.
Платники податків та інші суб'єкти інформаційних відносин зобов'язані подавати інформацію, визначену у запиті органу державної податкової служби, та її документальне підтвердження протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження запиту (якщо інше не передбачено цим Кодексом).
У разі коли запит складено з порушенням вимог законодавства, платник податків звільняється від обов'язку надавити відповідь на такий запит.
Судом встановлено, що у зв'язку з надходження на адресу ДПІ у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області інформації від ГУ Міндоходів у Харківській області від 21.07.2014 року №14439/7/20-40-20-03-04, яка свідчить про можливі порушення ТОВ "ВЕНТТО" вимог податкового законодавства, податковим органом на адресу позивача був складений та направлений запит «Про надання інформації та її документального підтвердження» №5232/10/20-34-15-01-18 від 23.07.2014 року.
Факт отримання письмового запиту податкового органу про надання інформації представником позивача не заперечується.
В судовому засіданні представник позивача пояснив, що 08.08.2014 року надав відповідь на запит №5232/10/20-34-15-01-18 від 23.07.2014 року. Зі змісту вказаної відповіді судом встановлено, що позивачем були частково надані пояснення та їх документальні підтвердження та зазначено, що у зв'язку з великим обсягом документообігу на підприємстві, ТОВ "ВЕНТТО" просить продовжити строк надання документів за запитом, оскільки у визначений податковим органом строк (10 робочих днів) надання такого об'єму документації для підприємства є неможливим за технічних та фізичних обставин, а саме у зв'язку з сезоном літніх відпусток на підприємстві.
Суд зауважує, що статтею 78 Податкового кодексу України чітко визначені обставини, з якими закон пов'язує виникнення права у податкового органу на проведення документальної позапланової перевірки.
Відповідно до п. 78.1. ст. 78 ПК України документальна позапланова перевірка здійснюється за наявності хоча б однієї з таких обставин, зокрема: за наслідками перевірок інших платників податків або отримання податкової інформації виявлено факти, що свідчать про можливі порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на обов'язковий письмовий запит органу державної податкової служби протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту.
Таким чином, оскільки позивач у повному обсязі не надав пояснення та їх документальні підтвердження на запит податкового органу, останній мав законні підстави для призначення перевірки позивача на підставі 78.1.1 п. 78.1 ст. 78 Податкового кодексу України.
Судом встановлено, що керуючись пп. 78.1.1 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України начальником ДПІ у Московському районі м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області видано Наказ №1311 про проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ "ВЕНТТО", у зв"язку з не наданням пояснень та їх документальних підтверджень, на обов"язковий письмовий запит ДПІ.
Копія наказу №1311 від 28.08.2014 року та направлення на перевірку №1687 від 28.08.2014 року були вручені особисто під розпис директору ТОВ "ВЕНТТО"- Кожевнікову С.В.
Суд зауважує, що за правилами п.81.1 ст.81 Податкового кодексу України посадові особи органу державної податкової служби мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки, фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених цим Кодексом, та за умови пред'явлення або надіслання у випадках, визначених цим Кодексом, таких документів: направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування органу державної податкової служби, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб'єкта (об'єкта), перевірка якого проводиться (прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється), мета, вид (планова або позапланова), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника органу державної податкової служби або його заступника, що скріплений печаткою органу державної податкової служби; копії наказу про проведення перевірки; службового посвідчення осіб, які зазначені в направленні на проведення перевірки.
Непред'явлення або не надіслання у випадках, визначених цим Кодексом, платнику податків (його посадовим (службовим) особам або особам, які фактично проводять розрахункові операції) цих документів або пред'явлення зазначених документів, що оформлені з порушенням вимог, встановлених цим пунктом, є підставою для недопущення посадових (службових) осіб органу державної податкової служби до проведення документальної виїзної або фактичної перевірки.
З аналізу зазначених норм слідує, що у платника податку є право не допускати до проведення перевірки посадових осіб органу державної податкової служби до проведення документальної виїзної перевірки з підстав, зазначених в п.п.81.1 ст. 81 Податкового кодексу України.
Проте, матеріалами справи підтверджено, що ТОВ "ВЕНТТО" допустило орган державної податкової служби до проведення перевірки, внаслідок чого було складено Акт №2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 року.
Виходячи з правової природи рішення податкового органу про призначення перевірки, яке викладається у формі наказу, наказ є правовим актом індивідуальної дії, який розрахований на певне коло осіб та вичерпує свою дію виконанням (вказана правова позиція узгоджується з висновками Конституційного Суду України викладеними у рішення №7 від 16.04.2009 року).
Той факт, що за наслідками перевірки було складено Акт №2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014року свідчить про те, що оскаржуваний наказ №1311 від 28.08.2014 року був реалізований, а отже вичерпав свою дію виконанням у зв'язку з чим не підлягає скасуванню.
Враховуючи вищезазначене, суд приходить до висновку про правомірність винесення Державною податковою інспекцією у Московському районі м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області наказу №1311 від 28.08.2014 року про проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ "ВЕНТТО", відповідач діяв на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, у зв'язку з чим суд вважає за необхідне відмовити у задоволенні адміністративного позову в частині позовних вимог стосовно скасування рішення Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області у формі наказу від 28.08.2014 №1311 «Про проведення позапланової виїзної документальної перевірки ТОВ "ВЕНТТО", код ЄДРПОУ 33900517».
Щодо визнання протиправними дії Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області з проведення документальної виїзної позапланової перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕНТТО" (скорочена назва відповідно установчих документів ТОВ "ВЕНТТО") - з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства по взаємовідносинах з платниками податків за період з 01.06.2014 по 30.06.2014 та подальшої участі отриманих ТМЦ (робіт, послуг) у фінансово-господарських операціях підприємства та визнання протиправними дії Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області зі складання акту №2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 року, суд зазначає наступне.
Суд зазначає, що сам собою факт проведення перевірки не може безпосередньо заподіяти майнову чи іншу шкоду особі, не призводить до настання невідворотних негативних наслідків, проведення перевірки є лише процедурою встановлення обставин, які необхідні для контролю за правильністю нарахування і сплати податків та інших обов'язкових платежів. В разі коли платник податків не скористався цим правом і перевірка проведена, платник податків має право оскаржити рішення органу державної податкової служби, прийняте за результатами перевірки, з підстав не відповідності рішення закону чи компетенції органу державної податкової служби.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 3 КАС України, справа адміністративної юрисдикції (далі - адміністративна справа) - передана на вирішення адміністративного суду публічно-правовий спір, у якому хоча б однією зі сторін є орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа або інший суб'єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Згідно п. 1 ч. 2 ст. 17 КАС України, юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори, зокрема спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.
Відповідно до ч. 3 розд. 1 Порядку оформлення результатів документальних перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, акт - службовий документ, який підтверджує факт проведення документальної перевірки фінансово-господарської діяльності платника податків і є носієм доказової інформації про виявлені порушення вимог податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби.
Акт документальної перевірки повинен містити систематизований виклад виявлених під час перевірки фактів порушень норм податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби (ч. 4 розд. 1 Порядку ).
Частиною 6 розд. 1 Порядку оформлення результатів документальних перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, встановлено, що факти виявлених порушень податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, викладаються в акті документальної перевірки чітко, об'єктивно та в повній мірі, із посиланням на первинні або інші документи, які зафіксовані в бухгалтерському та податковому обліку, що підтверджують наявність зазначених фактів.
Відповідно до ч. 6 розд. 4 Порядку оформлення результатів документальних перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, у разі незгоди платника податків або його законних представників з висновками перевірки чи фактами та даними, викладеними в акті (довідці) документальної перевірки, вони мають право подати свої заперечення протягом п'яти робочих днів з дня отримання акта (довідки), які у випадку їх подання, є невід'ємною частиною (додатком) до акта (довідки) перевірки.
Суд зазначає, що акт перевірки не містить владних управлінських приписів щодо позивача, а лише містить інформацію про виявлені під час перевірки порушення. Висновки, викладені в акті перевірки, є лише відображенням фактичних дій податкових інспекторів-ревізорів та їх особистої думки, а тому не створюють жодних правових наслідків. Правові наслідки для позивача можуть створювати лише відповідні рішення контролюючого органу, прийняті на підставі вказаного акту перевірки.
За таких обставин, акт перевірки не є рішенням суб'єкта владних повноважень в розумінні ч. 2 ст. 17 КАС України, оскільки не породжує ніяких правових наслідків для позивача (аналогічна правова позиція викладена в ухвалі Вищого адміністративного суду України по справі № К/9991/66717/11 ).
Таким чином, враховуючи вище наведене, а також те, що позивачем не було надано до податкового органу повного пакету документів та повної обґрунтованої відповіді на запити, що є однією з обставин відповідно до п.п. 78.1.1 п. 78. 1 ст. 78 Податкового кодексу України для призначення документальної позапланової перевірки, суд вважає, що дії відповідача з проведення документальної позапланової виїзної перевірки, результати якої оформлені актом №2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 року є правомірним та такими які вчинені у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, а тому позовні вимоги у цій частині є такими, що не підлягають задоволенню.
Стосовно позовних вимог про визнання протиправними дії Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області зі встановлення в Акті №2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 року про результати документальної позапланової виїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕНТТО" з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства по взаємовідносинах, з платниками податків за період з 01.06.2014 по 30.06.2014 висновків суд зазначає, що порушення ТОВ "ВЕНТТО" норм Податкового кодексу України, що викладені в акті перевірки, є думкою перевіряючих, яка не містить у собі обов'язкових приписів до її виконання.
За таких обставин, враховуючи вищевикладене, суд зазначає, що складання акту перевірки з зазначенням у ньому висновків перевірки не спричинило порушення прав позивача, в зв'язку з чим, суд вважає, що дії відповідача з формування у Акті №2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 року висновків є правомірним та такими які вчинені у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, а тому позовні вимоги в цій частині позовних вимог є такими, що не підлягають задоволенню.
Щодо іншої частини позовних вимог, а саме зобов'язання відповідача надати інформацію щодо внесення останнім коригувань до електронної бази даних «Автоматизована система співставлення інформаційної системи Міністерства доходів та зборів України «Податковий блок», інформаційної бази результатів контрольно-перевірочної роботи АРМ «Аудит», а також до картки особового рахунку ТОВ "ВЕНТТО" на підставі відомостей, викладених в Акті N2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 року, який містить висновки щодо порушення позивачем норм податкового законодавства України; визнання протиправними дії Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області щодо внесення змін до електронної бази даних «Автоматизована система співставлення інформаційної системи Міністерства доходів та зборів України «Податковий блок», інформаційної бази результатів контрольно-перевірочної роботи АРМ «Аудит», а також до картки особового рахунку по платнику податків ТОВ "ВЕНТТО", внесених на підставі акту №2900/20-34-22-02/33900517 від 10.09.2014 року; зобов'язання ДПІ у Московському районі м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області відновити суми податкового кредиту та зобов'язань ТОВ "ВЕНТТО" в електронній базі даних «Автоматизована система співставлення інформаційної системи Міністерства доходів та зборів України «Податковий блок», інформаційній базі результатів контрольно-перевірочної роботи АРМ «Аудит», а також в картці зміни до яких були внесені на підставі в Акті №2900/20-34-22-02/33900517 відомостей, викладених 10.09.2014 року, суд зазначає наступне.
Відповідно до ч. 1ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Під час судового розгляду справи позивачем не було надано до суду належних доказів на підтвердження того, що податковим органом до АС "Податковий блок" чи інформаційної бази АРМ «Аудит» дійсно було внесено інформацію по платнику податків ТОВ "ВЕНТТО", а також доказів на підтвердження того, що у зв"язку з внесенням до вказаних систем податкової інформації було порушено права та законні інтереси ТОВ "ВЕНТТО".
Натомість представником відповідача було надано пояснення, в яких зазначено, що контролюючі органи в жодному разі не змінюють (не коригують) даних податкової звітності платників податків. Такі дані містяться в інформаційних базах в обсягах, що самостійно відображені платниками податків в податковій звітності. Поряд з цим в інформаційних базах міститься інформація контролюючих органів щодо результатів податкового контролю даних податкової звітності платника податків. При цьому, дані податкової звітності платника податків є даними платника податків, а результати податкового контролю - є даними контролюючого органу.
У зв"язку з наведеним, суд вважає за необхідне в цій частині позовних вимог відмовити.
Враховуючи викладені обставини справи суд дійшов висновку про відмову у задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕНТТО" до Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області про визнання дій протиправними, скасування наказу та зобов'язання вчинити певні дії.
Відповідно до ч. 2 ст. 94 КАС України у разі ухвалення судового рішення на користь сторони, яка є суб'єктом владних повноважень, сплачений судовий збір позивачу не повертається.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 9, 11, 71, 72, 94, 160- 163, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
У задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕНТТО" до Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області про визнання дій протиправними, скасування наказу та зобов'язання вчинити певні дії - відмовити.
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги на постанову суду протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова чи ухвала суду не набрала законної сили.
Суддя Бідонько А.В.
Повний текст постанови виготовлений 08.04.2015 року.