Постанова № 43230151, 17.03.2015, Броварський міськрайонний суд Київської області

Дата ухвалення
17.03.2015
Номер справи
361/1412/15-а
Номер документу
43230151
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

справа № 361/1412/15-а

провадження № 2-а/361/110/15

17.03.2015

Постанова

Іменем України

17 березня 2015 року Броварський міськрайонний суд Київської області в складі:

судді - Сердинського В.С.

при секретарі - Ярмоленко І.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Державтоінспекції ГУ МВС України у Київській області, Головного управління МВС України в Київській області, Управління Пенсійного фонду України в місті Броварах та Броварському районі Київської області про зобов'язання вчинити певні дії,

установив:

ОСОБА_1 звернувся з позовом до Управління Державтоінспекції ГУ МВС України у Київській області, Головного управління МВС України в Київській області, Управління Пенсійного фонду України в місті Броварах та Броварському районі Київської області про зобов'язання вчинити певні дії.

Позивач зазначав, що йому було призначено пенсію без урахування одноразової грошової винагороди в розмірі 600 крб., за гранично допустиму дозу радіації, отриману при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в зоні відчуження м. Чорнобиль, м. Прип'ять з 26 по 30 квітня 1986 року, заробітну плату в розмірі 522,67 крб. з урахуванням коефіцієнта три.

Перебуваючи на службі на посаді старшого інспектора Управління ДАІ ГУ МВС України у Київській області в званні лейтенанта міліції в 1986 році, коли трапилась аварія на Чорнобильській АЕС, він був відряджений за наказом ГУ МВС України в Київській області № 069-1986р. до зони відчуження: 26 квітня 1986 року - у місто Прип'ять, 27-30 квітня, з 03 по 15 червня 1986 року - у місто Чорнобиль.

Під час виконання службових обов'язків по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в період з 26 по 30 квітня та з 03 по 15 червня 1986 року, позивач отримав радіаційну дозу опромінення в 49,11 БЕР, що підтверджено відомостями із маршрутного листа і відповідною карткою дозиметричного контролю.

Внаслідок впливу іонізуючого випромінювання втратив здоров'я та внаслідок захворювання, пов'язаного з роботами по ліквідації наслідків аварії Чорнобильській АЕС, став інвалідом другої групи, що надає йому право на компенсації, встановлені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи».

18 листопада 2014 року позивач отримав відповідь Управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області за № 413/М-01 про те, що для перерахунку пенсії по інвалідності відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у розмірі відшкодування фактичних збитків, необхідно надати довідку про заробітну плату в зоні відчуження.

На заяву позивача Управління ДАІ ГУ МВС України в Київській області у довідці № 4 про заробітну плату під час перебування в зоні відчуження зазначив, що фактична заробітна плата в зоні відчуження, із якої визначене нарахування йому пенсії, нарахована в сумі 504 крб. 91 коп., при цьому кошти за отриману підвищену дозу радіоактивного опромінення не зазначені.

На його повторне звернення від 03 лютого 2015 року про видачу довідки про заробітну плату з урахуванням виплати коштів за отриману гранично допустиму дозу радіоактивного опромінення за роботу в зоні відчуження 26-30 квітня 1986 року, відповідач не відповів, але із вищезазначеної довідки № 4 від 16 січня 2015 року, позивачу стало відомо про те, що згідно розрахункового листа за 1986 рік, одноразова винагорода йому не виплачувалась.

Із зазначеним у довідках розміром заробітної плати, а відповідно і з результатами нарахувань сумою пенсії позивач не згоден, оскільки при їх визначенні не були враховані ряд обставини.

У частині 3 статті 8 Закону України «Про захист людини від іонізуючого випромінювання» визначено, що якщо протягом перших двох тижнів після аварії ефективна доза опромінення може досягти 50 мілізівертів - здійснюється евакуація людей.

Відповідно примітки до ч.1 ст.5 цього ж Закону 1 мілізіверт дорівнює 0,1 бера.

Отже, отримана ним доза радіоактивного опромінення за перші дні після аварії (26-30 квітня 1986 року) склала 491,1 мілізівертів (49,11 бер х 10).

Таким чином, розрахунок його грошового утримання (його заробітної плати) має бути здійснений з урахуванням нарахування коштів за отриману підвищену дозу радіоактивного ураження його організму, а саме: одноразову грошову винагороду в розмірі 600 крб., заробітну плату в розмірі 522,67 крб. з урахуванням коефіцієнта 3 (три).

Саме не внесення у довідку про заробітну плату інформації про роботу у другій зоні небезпечності (зоні відчуження) м. Чорнобиль по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за 26-30 квітня, 03-15 червня 1986 року, одноразової грошової допомоги в розмірі 600 крб., заробітної плати в розмірі 522 крб. 67 коп. з урахуванням коефіцієнта 3 (три), на думку позивача перешкоджає йому здійснити перерахунок пенсії.

Посилаючись на вищевказане, позивач просив суд визнати дії Управління державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в Київській області, щодо надання йому довідки про заробітну плату за роботу у другій зоні небезпечності (зоні відчуження) м. Чорнобиль по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за 26-30 квітня, 03-15 червня 1986 року за № 4 від 16 січня 2015 року без включення одноразової грошової допомоги в розмірі 600 крб., заробітної плати в розмірі 522,67 крб. з урахуванням коефіцієнта 3 (три) - протиправними.

Зобов'язати Управління Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в Київській області включити у довідку про заробітну плату позивача за період з 26 по 30 квітня, з 03 по 15 червня 1986 року, на підставі розпорядження Ради Міністрів СРСР № 964-рс від 17 травня 1986 року, Постанови Ради Міністрів УРСР і Української Республіканської Ради професійних союзів № 207-7 від 10 червня 1986 року за роботу у другій зоні небезпечності (зоні відчуження) м. Чорнобиль по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС одноразової грошової допомоги в розмірі 600 крб., заробітної плати в розмірі 522,67 крб. з урахуванням коефіцієнта 3 (три) і надати довідку з урахуванням зазначених виплат.

Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України у місті Броварах та Броварському районі Київської області здійснити перерахунок пенсії йому з урахуванням відомостей про заробітну плату під час виконання ним службових обов'язків у другій зоні небезпечності (зоні відчуження) м. Чорнобиль по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС одноразової грошової допомоги в розмірі 600 крб., заробітної плати в розмірі 522 крб. 67 коп. з урахуванням коефіцієнта 3 (три) і виплатити йому недоплачені суми підвищень до пенсії з урахуванням вже проведених виплат, починаючи з 01 грудня 2013 року.

В судове засідання позивач ОСОБА_1 не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином. Направив до суду заяву про розгляд справи у його відсутність, позов підтримав у повному обсязі.

В судове засідання представник відповідача Управління Державтоінспекції ГУ МВС України у Київській області не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлялися належним чином.

В судове засідання представник відповідача Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області Толстунова С.В. не з'явилася, про час та місце розгляду справи повідомлялася належним чином, надала суду заяву про розгляд справи у її відсутність, позовні вимоги не визнала, в своїх запереченнях вказала, що на час виникнення спірних правовідносин, нарахування основного грошового забезпечення у 1986 році здійснювалось згідно з „Положенням про грошове забезпечення осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ", яке було обумовлене наказом МВС СРСР від 19.03.1984 р. № 090.

Згідно з розпорядженням Ради Міністрів СРСР від 17.06.1986 р. № 964, постанови Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради від 10.06.1986 р. №207-7, оплата праці позивачу здійснювалась у відповідній кратності до зони перебування.

Вищевказаним наказом №090 від 19.03.1984 р. і наказами МВС СРСР, якими керувались органи внутрішніх справ при нарахуванні грошового утримання особам рядового та начальницького складу за роботу під час ліквідації аварії на ЧАЕС, не було передбачено преміювання, понадурочний та нічний час взагалі.

Відповідно до постанови Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 07.05.1986 р. № 153/10-43, премія за роботу в зоні ЧАЕС виплачувалась відповідно до діючих на підприємстві систем преміювання. З урахуванням того що щомісячне преміювання осіб рядового та начальницького складу органів та підрозділів внутрішніх справ (в тому числі і позивачеві) не здійснювалось, то відповідно і підстави для виплати премії за період виконання робіт, пов'язаних із ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС у позивача відсутні.

Таким чином маємо всі підстави вважати, що грошове утримання позивача за час несення служби в зоні особливого контролю в 1986 році нараховане та виплачене згідно законодавства, яке діяло на той період.

На підставі вищевикладеного, просила суд відмовити у задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

В судове засідання представник відповідача Управління Пенсійного фонду України у місті Броварах та Броварському районі Київської області не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлялися належним чином. До суду надійшло заперечення на даний адміністративний позов від відповідача, в якому Управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області зазначало, що відповідно до ч.2 ст.99 КАС України «…для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи, встановлюється шестимісячний строк. Адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду».

Як вбачається з матеріалів справи, відповідно до довідки від 22.08.2014 року № Г-68, одноразова грошова винагорода була виплачена в 1986 році (в довідці не вказано в якому місяці). У вищевказаній довідці зазначено лише число «20» та рік «1986», та не зазначено в графі точну суму виплаченої заробітної плати. Не надано також підтверджуючих документів про те, що ця сума була дійсно виплачена та включена до грошового атестату (основного документа, що підтверджує всі виплати отриманні працівниками ОВС).

Таким чином, позивач мав дізнатися про порушення своїх прав вже в травні 1986 року.

Розпорядженням Ради Міністрів СРСР від 17.05.1986 р. №964-рс, голові Урядової комісії було надано право виплачувати працівникам одноразову винагороду за виконання особливо важливих і відповідальних робіт в залежності від небезпеки їх проведення в розмірі до 1000 карбованців.

Також цим розпорядженням було встановлено, що у тих випадках, коли працівник отримав гранично допустиму дозу радіації і в зв'язку з цим не допускається для подальшої роботи в зазначених зонах небезпеки, йому виплачується одноразова винагорода у розмірі п'ятикратної місячної тарифної ставки (посадового окладу), а особам офіцерського складу військових частин, офіцерського та начальницького складу органів КДБ СРСР і внутрішніх справ - трьох місячних окладів грошового утримання за посадою та військовим чи спеціальним званням, прапорщикам, мічманам і військовослужбовцям надстрокової служби, особам молодшого начальницького і рядового складу органів КДБ СРСР і внутрішніх справ - 500 крб., військовослужбовцям строкової служби і військовим будівельникам - 300 карбованців.

До середнього заробітку для нарахування пенсії включаються всі елементи грошового забезпечення за умови, що вони не носять разового характеру, тобто одноразова винагорода до середнього заробітку для обчислення пенсії не включається.

Довідка Управління Державтоінспекції ГУ МВС України у Київській області від 21.06.2001 р. відображає фактичний розмір сплачених у 1986 році сум грошового забезпечення позивача під час несення служби в зоні відчуження при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Отже, виплати за нормативними актами, на які посилається позивач в обгрунтування позовних вимог, в 1986 році йому не нараховувалися та виплачувалися, тому не підлягають включенню в довідку для подальшого перерахунку пенсії.

При призначенні пенсії враховуються ті види оплати праці, на які по діючих правилах повинні нараховуватись страхові внески. На виплати одноразового характеру, не обумовлені діючими системами оплати праці, страхові внески не нараховувались.

Частина 4 ст. 54 ЗУ « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» одноразова грошова допомога взагалі виключена, та чинна в іншій редакції, викладеній наступним чином: «пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, можуть призначатися за бажанням громадян із заробітку, одержаного за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, у розмірі збитків, який визначається згідно із законодавством.

В усіх випадках розмір середньомісячної заробітної плати для обчислення пенсії за роботу у зоні відчуження в 1986 -1990 роках не може перевищувати 3,0 тисяч крб. Умови, порядок призначення та мінімальні розміри пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, визначаються актами Кабінету Міністрів України з відповідних питань.

Дані зміни були внесені ЗУ №76 від 28.12.2014 року, в яких чітко було врегульовано питання, що сума для обчислення має бути одержаним заробітком, а не тим який мав виплатитися.

Посилаючись на вищевказане, просили суд відмовити позивачу в задоволенні позовних вимог, а також розглядати справу у відсутність представника відповідача.

Судом встановлено, що позивач є учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що підтверджується копією посвідчення, інвалідом ІІ групи, захворювання якого пов'язане з виконанням службових обов'язків по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (а.с.5).

Перебуваючи на службі на посаді старшого інспектора Управління ДАІ ГУ МВС України у Київській області в званні лейтенанта міліції в 1986 році, коли трапилась аварія на Чорнобильській АЕС, він був відряджений за наказом ГУ МВС України в Київській області № 069-1986р. до зони відчуження: 26 квітня 1986 року - у місто Прип'ять, 27-30 квітня, з 03 по 15 червня 1986 року - у місто Чорнобиль (а.с.7,9).

Під час виконання службових обов'язків по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в період з 26 по 30 квітня та з 03 по 15 червня 1986 року, позивач отримав радіаційну дозу опромінення в 49,11 БЕР, що підтверджено відомостями із маршрутного листа і відповідною карткою дозиметричного контролю (а.с.8).

Згідно довідки № 4 від 16 січня 2015 року про заробітну плату під час перебування в зоні відчуження, фактична заробітна плата позивача в зоні відчуження, із якої визначене нарахування йому пенсії, нарахована в сумі 504 крб. 91 коп., при цьому кошти за отриману підвищену дозу радіоактивного опромінення не зазначені (а.с.10).

18 листопада 2014 року позивач отримав відповідь Управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області за № 413/М-01 про те, що для перерахунку пенсії по інвалідності відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у розмірі відшкодування фактичних збитків, необхідно надати довідку про заробітну плату в зоні відчуження (а.с.13).

Отримана позивачем ОСОБА_1 доза радіоактивного опромінення за перші дні після аварії (26-30 квітня 1986 року) склала 491,1 мілізівертів (49,11 бер х 10) (а.с.11).

Таким чином, розрахунок грошового утримання позивача (його заробітної плати) має бути здійснений з урахуванням нарахування коштів за отриману підвищену дозу радіоактивного ураження його організму, а саме: одноразову грошову винагороду в розмірі 600 крб., заробітну плату в розмірі 522,67 крб. з урахуванням коефіцієнта 3 (три) (а.с.12).

Основні положення щодо реалізації конституційного права громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на охорону їх життя і здоров'я та єдиний порядок визначення категорій зон радіоактивно забруднених територій, умов проживання і трудової діяльності на них, соціального захисту потерпілого населення встановлено Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" від 28 лютого 1991 року N 796-XII.

Згідно ч. 1 ст. 54 цього Закону, пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи можуть призначатися за бажанням громадянина із заробітку, одержаного за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, у розмірі відшкодування фактичних збитків, який визначається згідно з законодавством.

Відповідно до п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 року №1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» встановлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Так, абзацом першим пункту 1 наказу МВС СРСР від 17.05.1986 № 0149 «Про додаткові виплати особистому складу органів та внутрішніх військ МВС СРСР, які зайняті на роботах з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС", було наказано, зокрема, міністру внутрішніх справ Української PCP дозволяти за погодженням з головою Урядової комісії з ліквідації аварії здійснювати у виняткових випадках оплату праці робітників, службовців, а також призваних на збори військовозобов'язаних, що зайняті на особливо важливих і відповідальних роботах з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у III зоні небезпеки у 5-кратному розмірі у порівнянні зі встановленими чинним законодавством нормами, у II зоні - у 4-кратному розмірі, у І зоні - у 3-кратному розмірі.

Абзацом другим пункту 1 цього наказу передбачалося у такому ж порядку і розмірах виплачувати грошове забезпечення військовослужбовцям, особам начальницького та рядового складу, що були зайняті на зазначених роботах у І - III зонах небезпеки, виходячи з посадових окладів, а особам офіцерського і начальницького складу, прапорщикам та мічманам - також окладів за військовим і спеціальним званням.

Крім того, підпунктом 1 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України "Про умови оплати праці та матеріального забезпечення працівників підприємств, установ та організацій, зайнятих на роботах, пов'язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і попередженням забруднення навколишнього середовища" встановлено, що оплата праці працівників, зайнятих на роботах в третій, другій та першій зонах небезпеки, здійснюється відповідно у чотирьох-, трьох- і двохкратному розмірах, понад середньомісячну плату, виходячи з тарифної ставки (окладу), встановленому за місцем роботи.

Згідно з розпорядженням КМУ №1006-р від 25.11.1993 р., учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС - співробітники МВС, віднесені до першої категорії, а також ті, що отримали в 1986-1987 роках дозу опромінення в 25 БЕР і більше, мають право на перерахування їх грошового утримання за період роботи в зоні відчуження із розрахунку посадових окладів і окладів за спеціальними званнями, що діяли в період роботи в зоні ЧАЕС, у кратних розмірах, відповідно до зон небезпечності, де вони несли службу.

Постановою Кабінету Міністрів України №1210 від 23 листопада 2011 року «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» затверджено порядок обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Зокрема у частині 1 цієї ж постанови зазначено, що цей порядок визначає механізм обчислення пенсій по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсій у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до статей Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (796-12) (далі - пенсії). Пенсії за бажанням осіб можуть призначатися виходячи із заробітної плати, одержаної за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, у розмірі відшкодування фактичних витрат.

Пункт 2 вказаної постанови передбачає, що заробітна плата для обчислення пенсій враховується за будь-які 12 місяців підряд такої роботи.

Відповідно до Розпорядження Ради Міністрів СРСР «Про виділення Міненерго СРСР додаткового фонду заробітної плати» №964-рс від 17 травня 1986 року - в тих випадках, коли працівник отримав гранично допустиму дозу радіації і у зв'язку із чим не допускається для подальшої роботи у зазначених зонах небезпечності - йому виплачується одноразова винагорода в розмірі п'ятикратної місячної тарифної ставки (посадового окладу), а особам офіцерського складу військових частин, офіцерського і начальницького складу органів КДБ СРСР і внутрішніх справ - трьох місячних окладів грошового утримання за посадою і військовому чи спеціальному званню, прапорщикам, мічманам і військовослужбовцям надстрокової служби, особам молодшого начальницького і рядового складу органів КДБ СРСР і внутрішніх справ - 500 крб., військовослужбовцям строкової служби і військовим будівникам - 300 крб..

Статтею 1 ЗУ «Про оплату праці» визначено, що заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу. Розмір заробітної плати залежить від складності та умов виконуваної роботи, професійно-ділових якостей працівника, результатів його праці та господарської діяльності підприємства.

У ст. 2 цього ж Закону передбачено, що основна заробітна плата це - винагорода за виконану роботу відповідно до встановлених норм праці (норми часу, виробітку, обслуговування, посадові обов'язки). Вона встановлюється у вигляді тарифних ставок (окладів) і відрядних розцінок для робітників та посадових окладів для службовців.

Додаткова заробітна плата - це винагорода за працю понад установлені норми, за трудові успіхи та винахідливість і за особливі умови праці. Вона включає доплати, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати, передбачені чинним законодавством; премії, пов'язані з виконанням виробничих завдань і функцій.

Інші заохочувальні та компенсаційні виплати: до них належать виплати у формі винагород за підсумками роботи за рік, премії за спеціальними системами і положеннями, компенсаційні та інші грошові і матеріальні виплати, які не передбачені актами чинного законодавства або які проводяться понад встановлені зазначеними актами норми.

За таких обставин, суд приходить до обґрунтованого висновку про задоволення позовних вимог.

Керуючись ст. 7, 8, 9, 10, 11, 71, 86, 159 - 163, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

постановив:

Позов задовольнити.

Визнати дії Управління державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в Київській області, щодо надання ОСОБА_1 довідки про заробітну плату за роботу у другій зоні небезпечності (зоні відчуження) м. Чорнобиль по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за 26-30 квітня, 03-15 червня 1986 року за № 4 від 16 січня 2015 року без включення одноразової грошової допомоги в розмірі 600 крб., заробітної плати в розмірі 522,67 крб. з урахуванням коефіцієнта 3 (три) - протиправними.

Зобов'язати Управління Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в Київській області включити у довідку про заробітну плату ОСОБА_1 за період з 26 по 30 квітня, з 03 по 15 червня 1986 року, на підставі розпорядження Ради Міністрів СРСР № 964-рс від 17 травня 1986 року, Постанови Ради Міністрів УРСР і Української Республіканської Ради професійних союзів № 207-7 від 10 червня 1986 року за роботу у другій зоні небезпечності (зоні відчуження) м. Чорнобиль по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС одноразової грошової допомоги в розмірі 600 крб., заробітної плати в розмірі 522,67 крб. з урахуванням коефіцієнта 3 (три) і надати довідку з урахуванням зазначених виплат.

Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України у місті Броварах та Броварському районі Київської області здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1 з урахуванням відомостей про заробітну плату під час виконання ним службових обов'язків у другій зоні небезпечності (зоні відчуження) м. Чорнобиль по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС одноразової грошової допомоги в розмірі 600 крб., заробітної плати в розмірі 522 крб. 67 коп. з урахуванням коефіцієнта 3 (три) і виплатити ОСОБА_1 недоплачені суми підвищень до пенсії з урахуванням вже проведених виплат, починаючи з 01 грудня 2013 року.

На постанову може бути подана апеляційна скарга протягом десяти днів до Київського апеляційного адміністративного суду.

Суддя Сердинський В. С.