ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
і м е н е м У к р а ї н и
04 березня 2015 рокусправа № 804/14909/13-а
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії: головуючого судді: Іванова С.М.
суддів: Чабаненко С.В. Шлай А.В.
за участю секретаря судового засідання: Горшкова В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Жовтневого району м. Дніпропетровська на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 28 січня 2014 року у справі за адміністративним позовом Комунального виробничого житлового ремонтно - експлуатаційного підприємства Жовтневого району м. Дніпропетровська до Державної фінансової інспекції в Дніпропетровській області, третя особа - Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 6" Дніпропетровської міської ради про визнання незаконними та скасування пп. 2, 3, 4 обов'язкової вимоги № 04-06-05-15/13501 від 01.11.2013 року,-
ВСТАНОВИВ:
Комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство Жовтневого району м. Дніпропетровська (далі - позивач) звернулось з адміністративним позовом до Державної фінансової інспекції в Дніпропетровській області (далі - відповідач), третя особа - Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 6" Дніпропетровської міської ради, в якому просило визнати незаконним та скасувати пункт 2 обов'язкових вимог № 04-06-05-15/13501 від 01.11.2013 року ДФІ в Дніпропетровській області щодо необхідності стягнути з працівників в повному обсязі зайво виплачену заробітну плату в загальній сумі 85 378,59 гривень, шляхом внесення коштів на розрахунковий рахунок або утримання із заробітної плати на підставі заяв працівників, визнати незаконним та скасувати пункт 3 обов'язкових вимог № 04-06-05-15/13501 від 01.11.2013 року ДФІ в Дніпропетровській області щодо необхідності стягнути з начальника підприємства ОСОБА_1 в повному обсязі зайво виплачену заробітну плату в загальній сумі 63 176,05 гривень, шляхом внесення коштів на розрахунковий рахунок підприємств або шляхом утримання із заробітної плати на підставі заяви начальника КВЖРЕП Жовтневого району ОСОБА_1, визнати незаконним та скасувати пункт 4 обов'язкових вимог № 04-06-05-15/13501 від 01.11.2013 року ДФІ в Дніпропетровській області щодо необхідності провести перерахунок сум внесків до державних цільових фондів та повернути зайво сплачені кошти в сумі 54 623,54 гривні шляхом зарахування їх до майбутніх платежів
Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 28 січня 2014 року в задоволенні адміністративного позову відмовлено.
Не погоджуючись з прийнятим у справі судовим рішенням, у поданій апеляційній скарзі позивач, вказує на невідповідність висновків суду обставинам справи, порушення норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи.
Представник позивача в судовому засіданні вимоги апеляційної скарги підтримав у
повному обсязі, просив останню задовольнити на підставах, що в ній зазначені та скасувати рішення суду першої інстанції і прийняти нове - про задоволення позову.
Представник відповідача в судовому засіданні вважав, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає, рішення суду першої інстанції є законним та обґрунтованим, а тому підлягає залишенню без змін.
Представник третьоїособи в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що у відповідності до ч. 4 ст. 196 КАС України не перешкоджає розгляду справи за відсутністю останнього.
Заслухавши представників сторін, перевіривши матеріали справи, оцінивши доводи апеляційної скарги та правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права в межах доводів останньої, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, виходячи з наступного.
Судом першої інстанції встановлено, що на виконання ухвали Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 11.09.2013 року на підставі направлення від 19.09.2013 року № 1466-13, виданого начальником ДФІ в Дніпропетровській області, провідним державним фінансовим інспектором відділу інспектування у сфері послуг ДФІ в Дніпропетровській області Сіренко В.В. проведено позапланову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Жовтневого району за період з 01.01.2011 по 31.08.2012 роки.
За результатами ревізії складений акт від 10.10.2013 року № 06-21/06, який було підписано із запереченнями, які надійшли до органу фінансового контролю 21.10.2013 року. 30 жовтня 2013 року відповідачем було надано висновок на заперечення до акта позапланової ревізії, які отримані позивачем 07.11.2013 року.
З метою усунення виявлених порушень під час ревізії, позивачу направлені обов'язкові вимоги від 01.11.2013 року за № 04-06-05-15/13501, в яких, зокрема, зазначено, що ревізією встановлено зайву виплату заробітної плати керівному складу підприємства, внаслідок безпідставного застосування підвищуючого коефіцієнту 1,25 та 1,18 призвело до зайвого нарахування та виплати заробітної плати керівному складу КВЖРЕП Жовтневого району (за виключенням начальника КВЖРЕП Жовтневого району) на загальну суму 85 378,59 гривень, чим порушено вимоги п. 1 ст. 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", ст. 15 Закону України "Про оплату праці", п.3.11 Галузевої угоди (регіональна) на 2011-2012 роки між управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації та обласною профспілковою організацією працівників від 26.11.2010 року № 1 та додатку № 6 до колективного договору між роботодавцем і профспілковим комітетом Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Жовтневого району по забезпеченню економічного та соціального розвитку трудового колективу і захисту прав працівників на 2011 рік прийнятого на зборах колективу 29.12.2010 року, зареєстрованого в Управлінні праці та соціального захисту населення Жовтневої районної ради 20.04.2011 року за № 075. В зв'язку з чим, необхідно стягнути з працівників в повному обсязі зайво виплачену заробітну плату в загальній сумі 85 378,59 гривень, шляхом внесення коштів на розрахунковий рахунок або утримання із заробітної плати на підставі заяв працівників (пункт 2). Ревізією встановлено, що КВЖРЕП Жовтневого району, у порушення пп.1 п.1 постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 року № 859 "Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств", встановлено начальнику підприємства ОСОБА_1 посадові оклади у завищеному розмірі, що призвело до незаконного нарахування від нього та виплати надбавки за високі досягнення у праці, оплати за роботи у вихідні дні, а також премії на загальну суму 63 176,05 гривень. У зв'язку з чим, необхідно стягнути з начальника підприємства ОСОБА_1 в повному обсязі зайво виплачену заробітну плату в загальній сумі 63 176,05 гривень, шляхом внесення коштів на розрахунковий рахунок підприємства або шляхом утримання із заробітної плати на підставі заяви начальника КВЖРЕП Жовтневого району ОСОБА_1 (пункт 3). Також ревізією встановлено зайву сплату внесків до державних цільових фондів по незаконно виплаченій заробітній платі в сумі 54 623,54 гривень, чим порушено вимоги статті 21 Закону України "Основи законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування". У зв'язку з чим, необхідно провести перерахунок сум внесків до державних цільових фондів та повернути зайво сплачені кошти в сумі 54 623,54 гривень шляхом зарахування їх до майбутніх платежів.
Основними нормативно-правовим актом, який регулює діяльність органів Державної фінансової інспекції України в частині проведення ревізій, визначає завдання та функції, права і обов'язки, є Закон України "Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні" від 26.01.1993 р. № 2939 (Закон № 2939).
Відповідно до положень ст. 2 Закону № 2939 порядок здійснення органами Державної фінансової інспекції України державного фінансового контролю визначено Порядком проведення інспектування Державною фінансовою інспекцією, її територіальними органами (затверджено Постановою КМУ від 20.04.2006 р. № 550; далі - Порядок №550).
Згідно п. 27 Порядку № 550 проведення інспектування, за зверненням правоохоронного органу контролюючі органи в межах своєї компетенції проводять планові та позапланові виїзні ревізії за місцезнаходженням об'єкта контролю.
Відповідно до змісту ст. 11 Закону України "Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні" позапланова виїзна ревізія може здійснюватися лише за наявності підстав для її проведення на підставі рішення суду. Частиною 1 ст. 4 Закону України № 2939 передбачено, що інспектування здійснюється органом державного фінансового контролю у формі ревізії та полягає у документальній і фактичній перевірці певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності підконтрольної установи, яка повинна забезпечувати виявлення наявних фактів порушені: законодавства, встановлення винних у їх допущенні посадових і матеріально відповідальних осіб.
З вищевикладених положень вбачається, що для виконання покладених законом завдань Державній фінансовій інспекції надано повноваження на здійснення інспектування у формі ревізії, на підставі рішення суду.
Так, ревізією законності здійснення та достовірності відображення витрат на оплату праці в частині правильності та законності визначення посадових окладів керівному складу КВЖРЕП Жовтневого району встановлено, що для розрахунку посадових окладів керівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців робітниками основного виробництва визначено у 2011 році - слюсаря - сантехніка 1 розряду, у 2012 році - пічника І розряду.
Місячна тарифна ставка робітників основного виробництва розраховувалася згідно з нормами, затвердженими в колективному договорі на 2011 рік (п. 9 додатку № 5 та додатку №6 "Положення про оплату праці робітників, керівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців в 2011 році" (далі - положення про оплату праці) та п. 4.5 Доповнень та змін до колективного договору на 2012 рік шляхом збільшення законодавчо визначеної мінімальної заробітної плати на коефіцієнт 1,2 та в послідуючому збільшення отриманої суми на коефіцієнт 1,25.
Ревізією з питання правомірності застосування при визначенні місячної тарифної ставки робітників основного виробництва підвищуючого коефіцієнту 1,25 встановлено наступне.
Застосування зазначеного підвищуючого коефіцієнту передбачено додатком № 6 до колективного договору на 2011 рік та п. 9 доповнень та змін до колективного договору на 2012 рік, яким передбачено застосування цього коефіцієнту згідно з нормами Регіональної угоди.
Підставою для застосування зазначеного підвищуючого коефіцієнту, як у додатку 6 до колективного договору на 2011 рік, так і у додатку № 1 до Галузевої угоди на 2011-2012 роки є віднесення підприємства до основних підгалузей та виконання ним видів наступних робіт: ремонт, налагодження електроенергетичного, сантехнічного та іншого устаткування, контрольно-вимірювальних приладів, автоматики, електрообчислювальної техніки, машин та механізмів, поточний ремонт житлового фонду.
Ревізією встановлено, що станом на 01.01.2011 року в Комунальному виробничому житловому ремонтно - експлуатаційному підприємстві Жовтневого району здійснювали виробничо-господарську діяльність дві дільниці: дільниця аварійно-відновлювальної служби (далі - ABC) та дільниця пічників.
Ревізією встановлено, що аварійно - відновлювальна служба на підприємстві здійснювала свою діяльність протягом 2011 року.
Згідно з наказом Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва від 24.10.2011 № 137 "Про виконання рішень міської ради від 29.07.2011 № 40/1 "Про припинення юридичних осіб деяких комунальних житло-експлуатаційних підприємств Дніпропетровської міської ради" дільницю аварійно - відновлювальної служби з 01.01.2012 року приєднати до Комунального підприємства "Міська комунальна центральна аварійно - диспетчерська служба".
Ревізією з питання проведення виробничої діяльності ABC встановлено, що реєстрація викликів здійснювалася у журналі реєстрації викликів фізичних та юридичних осіб.
Відповідно до журналу реєстрації викликів ABC зазначеною службою в основному проводилися наступні роботи: чищення каналізації, включення автоматів електропостачання, заміна запобіжників в електролічильниках, відновлювання контактів в електроприладах, установка хомутів на труби водопостачання, заміна прокладок на кранах, відкачка води з підвалів.
Співставленням видів фактично виконаних робіт, зазначених у журналі реєстрації викликів ABC, з переліком послуг, які входять до функцій ABC, визначених п. 2.9 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17 травня 2005 року № 76 (далі - Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій) встановлено, що роботи, які виконувала аварійно - відновлювальна служба відносяться до технічного обслуговування житлових будинків та прибудинкових територій.
Відповідно до Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд, затвердженого наказом Державного комітету з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004 № 150 (далі - Примірний перелік № 150), роботи, виконання яких відмічено у журналі викликів ABC та які відповідно до цього журналу виконувалися зазначеною службою протягом 2011 року відносяться до робіт з санітарно-технічного обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, освітлення, утримання ліфтів (розділ 1.1).
Ревізією встановлено, що за період з 01.01.2011 по 31.08.2012 роки на підприємстві здійснювала діяльність дільниця пічників.
Відповідно до п.п.1.2.6.16 п. 1.2. Примірного переліку № 150 до поточного ремонту дахів та покрівель відноситься: укріплення, дрібний ремонт парапетів, сталевих ґрат, огорожі, ремонт оголовків вентиляційних шахт, газоходів, каналізаційних стояків та інших виступних частин на даху.
Також, згідно з п.п.5.2.9. п.5 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій на основі весняного огляду будинку складається опис дефектів системи вентиляції, що підлягають усуненню під час ремонту. При складанні опису обов'язково враховуються допоміжні роботи (столярні, штукатурні та кам'яні), без виконання яких ремонт вентиляційної системи неможливий.
До ревізії надані договори, що укладені між КВЖРЕП Жовтневого району та КЖЕП на виконання робіт по обстеженню, ремонту та чищенню димарів, вентиляційних каналів у житлових будинках територіальної громади міста, які знаходяться на обслуговуванні КЖЕП.
Також, до ревізії надані акти прийому - здачі робіт по роботах з обслуговування та послуг з обслуговування димовентканалів підписані сторонами з зазначенням кількості, ціни та загальної суми.
На запит від 01.10.2013 року про надання підтверджуючих документів щодо проведення ремонтів, до ревізії надані копії актів на виконання ремонтів оголовків димовентканалів.
В актах не визначена вартість виконаних робіт з ремонтів димовентканалів та не зазначена вартість матеріалів, що використані на проведення робіт. Зазначені акти не відповідають вимогам до первинних документів, визначеним п. 2 ст. 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.1999 року № 996-ХІУ, та п.п.2.4. п.2 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995 року № 88.
Враховуючи, що п. 4.1 договорів на виконання робіт по обстеженню, ремонту та чищенню димарів, вентиляційних каналів у житлових будинках територіальної громади міста, які знаходяться на обслуговуванні КЖЕП, передбачено виконання робіт по ремонту димарів та вентиляційних каналів із матеріалів, наданих замовником (КЖЕП), з метою документального підтвердження фактів проведення ремонтів підприємством, проведено зустрічну звірку з КП "ЖЕП № 6"ДМР.
В ході зустрічної звірки встановлено, що за період з 01.01.2011 по 31.08.2012 роки первинні документи у КП "ЖЕП № 6"ДМР по закупівлі матеріалів для ремонтів оголовків димовентканалів та акти на списання матеріалів для проведення зазначених видів робіт - відсутні. Ревізією проведених оплат за виписками банку встановлено, що факти оплати КП "ЖЕП №6" ДМР за матеріали відсутні. В журналі "Головна книга" за 2011 та 2012 роки закупівля матеріалів та їх списання не відображені.
Враховуючи вищевикладене, за результатами зустрічної звірки у КП "ЖЕП № 6" ДМР документально не підтверджено факти проведення КВЖРЕП Жовтневого району поточних ремонтів на об'єктах житлового фонду, що обслуговуються КП "ЖЕП № 6" ДМР.
Під час судового розгляду справи представник третьої особи КП ЖЕП № 6 ДМР пояснив, що роботи з обслуговування оголовків димовентканалів на об'єктах житлового фонду проводились. В матеріалах адміністративної справи містяться письмові пояснення директора КП "ЖЕП № 6" ДМР, в яких зазначено, що за період з 01.01.2011 року по 31.08.2012 роки по поточному ремонту КВЖРЄП Жовтневого району ніяких робіт не проводив, лише дрібний ремонт оголовок, який передбачено договорами і КП "ЖЕП № 6" ДМР додаткових коштів за ці роботи не витратив. Згідно письмових пояснень головного бухгалтера КП "ЖЕП № 6" ОСОБА_4, за період з 01.01.2011 року по 31.08.2012 року по поточному ремонту КВ ЖЕП Жовтневого району ніякі роботи не проводились, відповідно ніякі матеріали не списувались, здійснювався лише дрібний ремонт. Однак, суд такі доводи, з урахуванням ч.4 статті 70 Кодексу адміністративного судочинства України, не може вважати як належні та допустимі докази здійснення поточного ремонту,.
Згідно акту ревізії, відповідно до пп.1.1.11 (Печі та каміни) п. 1.1. Примірного переліку № 150 роботи, що виконувалися працівниками дільниці пічників відносяться до робіт з санітарно-технічного обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, освітлення, утримання ліфтів та не являються роботами з ремонту, поточного ремонту.
Таким чином, КВЖРЕП Жовтневого району безпідставно застосовано підвищуючі коефіцієнти 1,25 та 1,18, використання яких передбачено п. 3.11. (додаток 1) Галузевої угоди на 2011 - 2012 роки від 26.11.2010 № 1 та додатком № 6 до колективного договору на 2011 рік і п.9 доповнень та змін до колективного договору на 2012 рік, оскільки такі роботи не підтвердженні належними та допустимими доказами.
Також ревізію законності здійснення та достовірності відображення витрат на оплату праці начальнику КВЖРЕП Жовтневого району проведено суцільним порядком за період з 01.01.2011 по 31.08.2012 роки.
До ревізії надані контракти укладені між громадянином ОСОБА_1 та Управлінням житлового господарства виконкому Дніпропетровської міської Ради народних депутатів в особі начальника Качури О.В. зі змінами та додатками: від 01.04.1997 № 3 та від 04.01.2000 № 4.
Відповідно до зазначених контрактів громадянин ОСОБА_1 наймається на посаду начальника КВЖРЕП Жовтневого району.
Згідно статті 39-1 Кодексів законів про працю України, якщо після закінчення строку трудового договору трудові відносини фактично тривають і жодна із сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений строк.
Визначення умов і розмірів оплати праці керівників комунальних підприємств повинно здійснюватися відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 "Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств" (далі - Постанова № 859).
Відповідно до статистичних звітів №1-ПВ за січень - грудень 2010 року та 2011 рік середня кількість усіх працівників в еквіваленті повної зайнятості по КВЖРЕП Жовтневого району становить, відповідно, 74 особи та 61 особу.
Згідно з додатком до Постанови № 859 підприємству необхідно використовувати коефіцієнт кратності мінімальної тарифної ставки 1 розряду робітника основного виробництва (мінімальних посадових окладів (ставок) працівника основної професії) - 4.
Проте, ревізією встановлено, що фактично посадовий оклад керівника визначався згідно із п.10 колективного договору на 2011 рік, яким передбачено коефіцієнт співвідношення посадового окладу начальника до мінімальної тарифної ставки робітника 1 розряду, що дорівнює 5.
При цьому, посадовий оклад керівника, розрахований із застосуванням коефіцієнту співвідношення 5 відповідає вимогам п. 3.11 Галузевої угоди (регіональної) між управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації і обласною організацією профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення на 2011 - 2012 роки, зареєстрованої від 26.11.2010 № 1.
Відповідно до зазначеного пункту сторони домовилися, що посадовий оклад керівника визначається контрактом згідно з Постановою № 859, але він встановлюється на 10-30% більше від посадового окладу головного інженера (1-го заступника, заступника керівника), розрахованого згідно норм встановлених цією Угодою або колективним договором.
Суд першої інстанції вірно погодився з твердженнями відповідача, що встановлення посадового окладу із застосуванням коефіцієнту співвідношення 5 суперечить вимогам Постанови № 859, якою законодавчо обмежено розмір посадового окладу керівника (в даному випадку 4), оскільки згідно пп.3 п.1 Постанови № 859 право встановлювати розмір посадового окладу керівника підприємства, умови, показники та розміри преміювання, надано лише керівникам центральних органів виконавчої влади, Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, керівникам місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які укладають контракти з керівниками підприємств, заснованих на державній власності, у тому числі казенних, та об'єднань державних підприємств, утворених центральними органами виконавчої влади відповідно до законодавства, підприємств, які належать Автономній Республіці Крим, підприємств, заснованих на комунальній власності.
Таким чином, Постанова № 859 є спеціальним нормативно-правовим актом, що регулює питання встановлення окладу керівнику підприємства, встановлює вичерпний перелік і граничні розміри доплат, надбавок та премій, які можуть бути встановлені керівнику державного або комунального підприємства, обов'язкова до виконання всіма посадовими особами, в тому числі і при укладенні договорів, тобто питання, що регулює зазначена Постанова № 859 - колективним та будь-яким іншим договором не встановлюються.
Враховуючи виявлене ревізією завищення посадового окладу керівника підприємства та нарахування від нього надбавки за високі досягнення у праці, оплати за роботи у вихідні дні, а також премії, підприємством протягом періоду, що підлягав охопленню ревізією, зайво нараховані виплати, що призвели до матеріальної шкоди (збитків) підприємству.
Одночасно, на зайво нараховану та виплачену заробітну плату керівнику підприємства, зайво нараховано і перераховано єдиний соціальний внесок.
Згідно ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Таким чином, колегія суддів вважає, що доводи апеляційної скарги не спростовують правильності висновків суду першої інстанції і не дають підстав для висновку про помилкове застосування судом першої інстанції норм матеріального або процесуального права, яке призвело б до неправильного вирішення справи.
Відповідно до ст. 200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Зважаючи на відсутність підстав для задоволення апеляційної скарги, колегія суддів дійшла висновку про залишення оскаржуваного рішення суду першої інстанції без змін.
Керуючись ст. 195, п. 1 ч. 1 ст. 198, ст. 200 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Жовтневого району м. Дніпропетровська - залишити без задоволення.
Постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 28 січня 2014 року у справі за адміністративним позовом Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Жовтневого району м. Дніпропетровська до Державної фінансової інспекції в Дніпропетровській області, третя особа - Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 6" Дніпропетровської міської ради про визнання незаконними та скасування пп. 2, 3, 4 обов'язкової вимоги № 04-06-05-15/13501 від 01.11.2013 року - залишити без змін.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів відповідно до ст. 212 та ч. 5 ст. 254 КАС України.
Головуючий: С.М. Іванов
Суддя: С.В. Чабаненко
Суддя: А.В. Шлай