УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 березня 2015 р.Справа № 820/18974/14Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі
Головуючого судді: Бегунца А.О.
Суддів: Старостіна В.В. , Зеленського В.В.
розглянувши в порядку письмового провадження у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційними скаргами Управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м.Харкова, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України в м. Харкові на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 11.02.2015р. по справі № 820/18974/14
за позовом Управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м.Харкова
до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України в м. Харкові
про визнання дій незаконними та стягнення суми,
ВСТАНОВИЛА:
Позивач, Управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Харкова, звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України в м. Харкові (далі - відповідач), в якому просить суд визнати незаконними дії відповідача щодо внесення змін до обліку осіб, яким виплачена пенсія по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, за період з червня по жовтень 2014 року на загальну суму витрат, що підлягає відшкодуванню в розмірі 2429,66 грн.; стягнути з відповідача витрати з приводу виплати пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, за період з червня по жовтень 2014 року в сумі 2429,66 грн.
Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 11.02.2015 року адміністративний позов задоволено частково. Стягнуто з Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України в м. Харкові, код ЄДРПОУ 38774663 витрати з приводу виплати пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, за період з червня по жовтень 2014 року в сумі 1679 (тисяча шістсот сімдесят дев'ять) грн. 66 коп. В задоволенні іншої частини позовних вимог - відмовлено.
Не погодившись з прийнятою постановою в частині задоволених позовних вимог, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить постанову суду першої інстанції скасувати в зазначеній частині та прийняти нову - про відмову в задоволенні позовних вимог в повному обсязі, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, неповне з'ясування обставин, що мають значення для справи.
Позивач, не погоджуючись з прийнятим рішенням в частині відмови в задоволенні позовних вимог, також подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати оскаржувану постанову та прийняти нову - про задоволення позовних вимог в повному обсязі, вважаючи, що рішення суду першої інстанції в зазначеній частині не відповідає нормам чинного законодавства, прийняте з порушенням норм матеріального права, які регулюють дані правовідносини.
Представники сторін у судове засідання апеляційної інстанції не з'явилися, про дату, час та місце апеляційного розгляду справи повідомлені належним чином.
На підставі п.2 ч. 1 ст. 197 Кодексу адміністративного судочинства України колегія суддів вважає за можливе розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними в справі матеріалами.
У відповідності до ч. 1 ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду першої інстанції в межах апеляційної скарги.
Колегія суддів, вислухавши суддю-доповідача, вивчивши матеріали справи, доводи апеляційних скарг приходить до висновку, що апеляційні скарги не підлягають задоволенню, виходячи з такого.
Судом першої інстанції встановлено та підтверджено у суді апеляційної інстанції, що починаючи з червня 2014 року по жовтень 2014 року між Управлінням та Фондом були підписані Акти щомісячної звірки витрат за особовими справами потерпілих, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку із втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, відповідно з червня 2014 року по жовтень 2014 року.
В Акті Управління вказало, що підготувало списки осіб, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, у червні місяці 2014 року у кількості 116 осіб та зазначило, що загальна сума витрат, що підлягає відшкодуванню -16685,63 грн.
Фонд перевірив та прийняв до заліку список осіб, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, у червні 2014 року у кількості 113 осіб та вказав що загальна сума витрат, що підлягає відшкодуванню - 16291,91 грн.
Відповідачем не прийняті до взаємозаліку суми виплачених пенсій та витрати за червень 2014 року в сумі 393,72 грн, а саме не враховано суми витрат на виплату пенсій громадянам держав - учасників СНД та членам їх сімей, які отримали каліцтво в державах СНД і переїхали на постійне місце проживання в Україну - 2 пенсіонера (ОСОБА_2 - 151,19 грн., ОСОБА_3 - 92,53 грн.) та не враховано суми витрат на виплату пенсій у зв'язку з втратою годувальника чоловіку (дружині), у випадку, коли він (вона) на момент загибелі потерпілого не перебував (ла) на його утриманні (працював(ла)) - 1 пенсіонер (ОСОБА_4 - 150,00 грн.).
В Акті Управління вказало, що підготувало списки осіб, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, у липні місяці 2014 року у кількості 115 осіб та зазначило, що загальна сума витрат, що підлягає відшкодуванню -17057,66 грн.
Фонд перевірив та прийняв до заліку список осіб, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, у липні 2014 року у кількості 112 осіб та вказав що загальна сума витрат, що підлягає відшкодуванню - 16663,94 грн.
Відповідачем не прийняті до взаємозаліку суми виплачених пенсій та витрати за липень 2014 року в сумі 393,72 грн, а саме не враховано суми витрат на виплату пенсій громадянам держав - учасників СНД та членам їх сімей, які отримали каліцтво в державах СНД і переїхали на постійне місце проживання в Україну - 2 пенсіонера (ОСОБА_2 - 151,19 грн., ОСОБА_3 - 92,53 грн.), суми витрат на виплату пенсій у зв'язку з втратою годувальника чоловіку (дружині), у випадку, коли він (вона) на момент загибелі потерпілого не перебував (ла) на його утриманні (працював (ла)) - 1 пенсіонер (ОСОБА_4 - 150,00 грн.).
В Акті Управління вказало, що підготувало списки осіб, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, у вересні місяці 2014 року у кількості 120 осіб та зазначило, що загальна сума витрат, що підлягає відшкодуванню - 17008,12 грн.
Фонд перевірив та прийняв до заліку список осіб, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, у вересні 2014 року у кількості 116 осіб та вказав що загальна сума витрат, що підлягає відшкодуванню - 16464,40 грн.
Відповідачем не прийняті до взаємозаліку суми виплачених пенсій та витрати за вересень 2014 року в сумі 543,72 грн, а саме не враховано суми витрат на виплату пенсій громадянам держав - учасників СНД та членам їх сімей, які отримали каліцтво в державах СНД і переїхали на постійне місце проживання в Україну - 2 пенсіонера (ОСОБА_2 - 151,19 грн., ОСОБА_3 - 92,53 грн.), суми витрат на виплату пенсій у зв'язку з втратою годувальника чоловіку (дружині), у випадку, коли він (вона) на момент загибелі потерпілого не перебував (ла) на його утриманні (працював (ла)) - 1 пенсіонер (ОСОБА_4 - 150,00 грн.) та суми витрат на виплату пенсій з інших причин ((особам, які тимчасово переїхали із зони АТО) - (ОСОБА_5 - 150,00 грн).
В Акті Управління вказало, що підготувало списки осіб, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, у жовтні місяці 2014 року у кількості 127 осіб та зазначило, що загальна сума витрат, що підлягає відшкодуванню - 19758,40 грн.
Фонд перевірив та прийняв до заліку список осіб, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, у жовтні місяці 2014 року у кількості 121 осіб та вказав що загальна сума витрат, що підлягає відшкодуванню - 19053,62 грн.
Відповідачем не прийняті до взаємозаліку суми виплачених пенсій та витрати за жовтень 2014 року в сумі 704,78 грн, а саме не враховано суми витрат на виплату пенсій громадянам держав -учасників СНД та членам їх сімей, які отримали каліцтво в державах СНД і переїхали на постійне місце проживання в Україну - 2 пенсіонера (ОСОБА_2 - 151,19 грн., ОСОБА_3 - 92,53 грн.) та не враховано суми витрат на виплату пенсій у зв'язку з втратою годувальника чоловіку (дружині), у випадку, коли він (вона) на момент загибелі потерпілого не перебував (ла) на його утриманні (працював (ла)) - 1 пенсіонер (ОСОБА_4 - 150,00 грн, ОСОБА_6 - 150,00 грн., ОСОБА_7 - 11,06 грн.) та суми витрат на виплату пенсій, особам, які тимчасово переїхали із зони АТО (ОСОБА_5 -150,00 грн).
Що стосується не врахування Фондом сум витрат на виплату пенсій громадянам держав - учасників СНД та членами їх сімей, які отримали каліцтво в державах СНД і переїхали на постійне місце проживання в Україну, а саме ОСОБА_2 в сумі 755,95 грн. та ОСОБА_3 в сумі 462,65 грн. Управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Харкова зазначає, що ОСОБА_3 та ОСОБА_8 була призначена пенсія по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві на підставі актів форми Н-1 згідно яких нещасні випадки на виробництві стались на території Росії. Вказані особи, в подальшому у зв'язку зі зміною місця проживання, стали отримувати пенсію в Управлінні Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Харкова.
Задовольняючи частково позовні вимоги, суд першої інстанції виходив з того, що страховиком, який має виплачувати пенсію по інвалідності особі, яка стала інвалідом від нещасного випадку на виробництві на території колишніх республік СРСР, а в разі виплати такої органами Пенсійного фонду України - відшкодувати останньому витрати, є Фонд соціального страхування від нещасних випадків.
Колегія суддів погоджується з висновками суду першої інстанції, враховуючи наступне.
Відповідно до статті 33 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" у разі смерті потерпілого право на одержання щомісячних страхових виплат (пенсій згідно з підпунктом "д" пункту 1 частини першої статті 21 цього Закону) мають непрацездатні особи, які перебували на утриманні померлого або мали на день його смерті право на одержання від нього утримання, а також дитина померлого, яка народилася протягом не більш як десятимісячного строку після його смерті.
Вказане узгоджується з нормою ст. 36 закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" де визначено, що пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні. Батьки і чоловік (дружина) померлого, які не були на його утриманні, мають право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника, якщо втратили джерело засобів до існування.
Як свідчать письмові докази, ОСОБА_4 призначена пенсія по інвалідності внаслідок втрати годувальника. Згідно копії акту про нещасний випадок на виробництві форми Н-1 19.12.1971 року чоловік ОСОБА_4 - ОСОБА_9 отримав травму на виробництві, за наслідками отриманих ушкоджень 22.12.1971 року він помер за наслідками отриманих ушкоджень. ОСОБА_4 на момент смерті свого чоловіка була працездатного віку та не була визнана інвалідом. Згідно довідки ВТЕК їй було встановлено третю групу інвалідності за загальним захворюванням з 03.07.1972 року. Отже, ОСОБА_4 на момент втрати годувальника не перебувала на його утриманні. Доказів встановлення в судовому порядку факту перебування ОСОБА_4 на утриманні чоловіка до суду не надано.
Враховуючи викладене, колегія суддів приходить до висновку, що ОСОБА_4 на момент смерті чоловіка не була працездатного віку, тобто не перебувала на утриманні чоловіка на момент його смерті. Позивач не надав суду обґрунтованих доказів обов'язку Фонду відшкодувати суму витрат на виплату пенсій у зв'язку з втратою годувальника дружині, у випадку коли вона на момент загибелі чоловіка не знаходилась на його утриманні.
Статтею 1 Основ законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування встановлено, що загальнообов'язкове державне соціальне страхування - це система прав, обов'язків і гарантій, яка передбачає надання соціального захисту, що включає матеріальне забезпечення громадян у разі хвороби, повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом, за рахунок грошових фондів, що формуються шляхом сплати страхових внесків власником або уповноваженим ним органом, громадянами, а також бюджетних та інших джерел, передбачених законом.
Відповідно до статті 4 Основ в Україні залежно від страхового випадку є такі види загальнообов'язкового державного соціального страхування: пенсійне страхування; страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням; медичне страхування; страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності; страхування на випадок безробіття; інші види страхування, передбачені законами України.
За пенсійним страхуванням згідно зі статтею 25 Основ надаються, зокрема, такі види соціальних послуг та матеріального забезпечення: пенсії за віком, по інвалідності внаслідок загального захворювання (в тому числі каліцтва, не пов'язаного з роботою, інвалідності з дитинства); пенсії у зв'язку з втратою годувальника, крім передбачених пунктом 4 цієї статті; медичні профілактично-реабілітаційні заходи; допомога на поховання пенсіонерів.
За страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання відповідно до пункту 4 цієї статті надається, зокрема, такий вид соціальних послуг та матеріального забезпечення, як пенсія по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.
Частиною 4 статті 26 Основ встановлено, що якщо після призначення застрахованій особі матеріальної допомоги чи надання соціальних послуг між страховиками виник спір щодо понесених витрат, виплата здійснюється страховиком, до якого звернулася застрахована особа. При цьому неналежний страховик має право звернутися до належного страховика щодо відшкодування понесених ним витрат.
Враховуючи те, що пенсія по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсія у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання є наслідком страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, належним страховиком, тобто тим, хто має надавати застрахованій особі матеріальну допомогу чи соціальні послуги, відповідно до статті 25 Основ, є Фонд соціального страхування від нещасних випадків.
Відповідно до частини 2 статті 24 Закону "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" якщо після призначення застрахованій особі матеріальної допомоги чи надання соціальних послуг між Фондом соціального страхування від нещасних випадків і страховиками з інших видів соціального страхування виникають спори щодо понесених витрат, виплата здійснюється страховиком, до якого звернувся застрахований. При цьому страховик, до якого звернувся застрахований, має право звернутися до відповідного страховика з інших видів соціального страхування щодо відшкодування понесених ним витрат.
На підставі вищезазначеного колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про відмову у задоволенні позовних вимог в частині стягнення витрат з приводу виплати пенсії ОСОБА_4 у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання за період з червня 2014 року по жовтень 2014 року на загальну суму витрат, що підлягає відшкодуванню в розмірі 750,00 грн.
Щодо позовних вимог про стягнення з відповідача витрат на виплату пенсій громадянам держав - учасників СНД та членам їх сімей, які отримали каліцтво в державах СНД і переїхали на постійне місце проживання в Україні, а саме ОСОБА_2.Ф у сумі 755,95 грн. та ОСОБА_3 у сумі 462,65 грн. за період вересень 2013 року січень 2014 року, колегія суддів зауважує на таке.
За змістом частини 2 статті 2 зазначеного Закону "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" особи, право яких на отримання відшкодування шкоди раніше було встановлено згідно із законодавством СРСР або законодавством України про відшкодування шкоди, заподіяної працівникам внаслідок травмування на виробництві або професійного захворювання, пов'язаних з виконанням ними трудових обов'язків, мають право на забезпечення по страхуванню від нещасного випадку відповідно до цього Закону.
При цьому, право на таке забезпечення, яке встановлено в Україні, не залежить від того, в якій із колишніх республік СРСР стався нещасний випадок на виробництві з застрахованою особою або виникло професійне захворювання, пов'язане з виконанням нею трудових обов'язків.
Підпунктом "а" статті 27 Закону України "Про пенсійне забезпечення" встановлено, що громадянам України - переселенцям з інших держав, які не працювали в Україні, пенсії по інвалідності внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання призначаються незалежно від стажу роботи.
Статтею 2 Угоди про взаємне визнання прав на відшкодування шкоди, завданої працівникам каліцтвом, професійним захворюванням або іншим ушкодженням здоров'я, пов'язані з виконанням ними трудових обов'язків, підписаної 09.09.1994 між частиною держав колишнього СРСР, передбачено, що відшкодування шкоди, завданої працівнику внаслідок трудового каліцтва, іншого ушкодження здоров'я (у тому числі при настанні втрати працездатності в результаті нещасного випадку на виробництві, пов'язаного з виконанням працівниками трудових обов'язків, після переїзду потерпілого на територію іншої сторони), смерті здійснюється роботодавцем сторони, законодавство якої поширювалось на працівника в момент одержання каліцтва, іншого ушкодження здоров'я, смерті. Роботодавець, відповідальний за завдання шкоди, здійснює її відшкодування відповідно до свого національного законодавства.
Зі змісту вказаної норми випливає, що вона регулює інші відносини, а не ті, які є предметом спору у справі та пов'язані з відшкодуванням витрат Пенсійного фонду України, понесених у зв'язку з виплатою пенсій особам, які стали інвалідами внаслідок нещасного випадку на виробництві на території інших республік колишнього СРСР.
Відповідно до статті 1 Угоди про гарантії прав громадян держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав у сфері пенсійного забезпечення, яка 13.03.1992 підписана Україною і набрала для неї чинності, пенсійне забезпечення громадян держав - учасниць даної угоди та членів їх сімей здійснюється за законодавством держави, на території якої вони проживають.
Статтею 3 цієї Угоди встановлено, що всі витрати, пов'язані зі здійсненням пенсійного забезпечення за даною угодою, несе держава, яка надає забезпечення.
За змістом цієї норми взаємні розрахунки між державами можуть проводитися лише на підставі двосторонніх договорів.
Таким чином, колегія суддів приходить до висновку, що страховиком, який має виплачувати пенсію по інвалідності особі, яка стала інвалідом від нещасного випадку на виробництві на території колишніх республік СРСР, а в разі виплати такої органами Пенсійного фонду України - відшкодувати останньому витрати, є Фонд соціального страхування від нещасних випадків, у зв'язку з чим позовні вимоги про стягнення з відповідача витрат на виплату пенсій громадянам держав - учасників СНД та членам їх сімей, які отримали каліцтво в державах СНД і переїхали на постійне місце проживання в Україні, а саме ОСОБА_2.Ф у сумі 755,95 грн. та ОСОБА_3 у сумі 462,65 грн. за період вересень 2013 року січень 2014 року є обґрунтованими та підлягають задоволенню.
Щодо позовної вимоги про визнання дій відповідача щодо внесення змін до обліку осіб, яким виплачена пенсія по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, за період з червня 2014 року по жовтень 2014 року на загальну суму витрат, що підлягає відшкодуванню в розмірі 2429,66 грн. незаконними, колегія суддів зазначає наступне.
Відповідно до правової позиції, висловленої Верховним Судом України у постановах від 20 березня 2007 року (№21-1087во06), від 20 червня 2011 року (№ 21-76а11), 05 грудня 2011 року (№21-204а11), 19 березня 2012 року (№ 364а11), у разі незгоди Фонду соціального страхування від нещасних випадків на підписання актів звірки, в судах адміністративної юрисдикції мають вирішуватися вимоги про стягнення понесених витрат.
У разі незгоди на підписання актів з боку Фонду соціального страхування від нещасних випадків вимоги про стягнення мають вирішуватись у судовому порядку в судах адміністративної юрисдикції, тому позивач обґрунтовано звернувся до суду для вирішення спірних відносин, а належним способом захисту є вимога про стягнення витрат з приводу виплати пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.
На підставі викладеного, колегія суддів вважає, що у задоволенні позовної вимоги про визнання дій відповідача незаконними слід відмовити.
Виходячи з вищезазначеного, суд першої інстанції дійшов правомірного висновку про часткове задоволення позовних вимог.
Таким чином, колегія суддів підтверджує, що постанова суду першої інстанції ґрунтується на всебічному, повному та об'єктивному розгляді всіх обставин справи, які мають значення для вирішення спору, відповідає нормам матеріального та процесуального права, доводи апеляційних скарг не спростовують висновків суду першої інстанції, викладених у зазначеній постанові, у зв'язку з чим підстав для її скасування не вбачається.
Відповідно до ст. 200 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Керуючись ст. 160, 167, 195, 197, 198, 200, п. 1 ч. 1 205, 206, 209, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -
У Х В А Л И Л А:
Апеляційні скарги Управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м.Харкова, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України в м. Харкові залишити без задоволення.
Постанову Харківського окружного адміністративного суду від 11.02.2015р. по справі № 820/18974/14 залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копії особам, які беруть участь у справі, та може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили.
Головуючий суддя (підпис)Бегунц А.О.Судді(підпис) (підпис) Старостін В.В. Зеленський В.В.