Справа № 444/77/15-п
Провадження № 3/444/51/2015
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 березня 2015 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Ясиновський Р. Б. розглянувши матеріали адміністративної справи відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає в ІНФОРМАЦІЯ_2, не працює, ІПН НОМЕР_1, НОМЕР_2
за ст. 187 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення ,-
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_1, 16.12.2014 р., о 18:00 год., повторно, протягом року після накладення адміністративного стягнення, порушив правила адміністративного нагляду, а саме, не з'явився на реєстрацію в Жовківський РВ ГУМВСУ у Львівській області, чим порушив адміністративний нагляд встановлений йому Жовківським районним судом Львівської області ухвалою від 30.07.2014 року чим вчинив правопорушення передбачене ст. 187 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, ОСОБА_1, 30.12.2014 р., о 22:30 год., повторно, протягом року після накладення адміністративного стягнення, порушив правила адміністративного нагляду, а саме, був відсутній по місцю проживання, знаходився в м. Жовква, чим порушив адміністративний нагляд встановлений йому Жовківським районним судом Львівської області ухвалою від 30.07.2014 року чим вчинив правопорушення передбачене ст. 187 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, ОСОБА_1, 06.01.2015 р., о 22:40 год., повторно, протягом року після накладення адміністративного стягнення, порушив правила адміністративного нагляду, а саме, був відсутній по місцю проживання, чим порушив адміністративний нагляд встановлений йому Жовківським районним судом Львівської області ухвалою від 30.07.2014 року чим вчинив правопорушення передбачене ст. 187 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, ОСОБА_1, 20.01.2015 р., о 18:00 год., повторно, протягом року після накладення адміністративного стягнення, порушив правила адміністративного нагляду, а саме, не з'явився на реєстрацію в Жовківський РВ ГУМВСУ у Львівській області, чим порушив адміністративний нагляд встановлений йому Жовківським районним судом Львівської області ухвалою від 30.07.2014 року чим вчинив правопорушення передбачене ст. 187 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину у вчинених правопорушеннях визнав повністю та пояснив, що дійсно, 16.12.2014 р та 20.01.2015 р. не заявився на реєстрацію в Жовківський РВ ГУМВСУ у Львівській області, оскільки не мав грошей на дорогу. 30.12.2014 р., о 22:30 год. він був відсутній по місцю проживання, оскільки в цей день він був на судовому засіданні в Жовківському районному суді та не встиг на маршрутку, у звязку з чим приїхав додому пізніше. 06.01.2015 року він також був відсутній по місцю проживання після 22 год., оскільки був в гостях у родичів. Розкаюється у вчиненому.
Факт вчинення ОСОБА_1 правопорушень передбачених ст. 187 ч. 2 КпАП України підтверджується зібраними доказами, які знаходяться в матеріалах справи, а саме:
- протоколами про адмінправопорушення серії ЛВ № 245778 від 01.01.2015 р., серії ЛВ № 247456 від 02.01.2015 р., серії ЛВ № 247470 від 08.01.2015 р.; серії ЛВ № 236886 від 23.01.2015 р..
- особистими поясненнями ОСОБА_1, в яких він, зокрема, визнав факти вчинення правопорушень;
- ухвалою Жовківського районного суду Львівської області від 30.07.2013 року про продовження відносно ОСОБА_1 адміністративного нагляду ;
- постановою судді Жовківського районного суду Львівської області від 14.11.2014 року № 444/2198/14-п про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 187 ч. 2 КУпПА.
Відповідно до вимог ст. 36 КпАП України, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, а тому, дані справи слід обєднати в одне провадження та накласти стягнення за ст. 187 ч. 2 КпАП України.
Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику враховую характер вчиненого правопорушення, його особу, ступінь вини, майновий стан, обставини, що помякшують та обтяжують відповідальність, систематичність вчинених правопорушень.
Обставини, які б обтяжували відповідальність правопорушника не встановлені.
Обставиною, що помякшує відповідальність правопорушника за адміністративне правопорушення враховую те, що він у вчиненому щиро розкаявся.
Санкція ст. 187 ч. 2 КпАП України, передбачає стягнення у вигляді штрафу, або виправні роботи, або адміністративний арешт.
З врахуванням наведеного, місця, способу вчинення правопорушення, відношення правопорушника до вчиненого ним правопорушення, а також враховуючи систематичній вчинення ОСОБА_1 аналогічних правопорушень, приходжу до переконання, що до правопорушника слід застосувати адміністративне стягнення в межах санкції статті, за якою він притягається до відповідальності, і так як адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, як самим правопорушником так і іншими особами, на правопорушника слід накласти стягнення у вигляді штрафу.
Крім того, відповідно до ст. 4 ч 2. п. 5 ЗУ Про судовий збір, у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, розмір судового збору який підлягає до стягнення становить 0.03 розміру мінімальної заробітної плати. А тому, з правопорушника в користь держави слід стягнути судовий збір в розмірі 36, 54 грн..
Керуючись ст. ст. 36, 187 ч. 2, 280, 283, 284, 307, 308 , КУпАП, суддя
ПОСТАНОВИВ :
ОСОБА_1, визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ст. 187 ч. 2 КпАП України та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 255 ( двісті пятдесят пять) грн. - в дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_1 - 36,54 грн. судового збору в дохід держави / УДКСУ у Жовківському районі, р/р 31212206700286, МФО-825014, ЄДРПОУ- 36762986/.
Строк предявлення виконавчого документу до виконання 3 місяці.
Постанова судді у справах про адміністративні правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП. Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, подання прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а вразі оскарження або опротестування такої постанови не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:
-подвійний розмір штрафу, визначений постановою;
-витрати на облік зазначених правопорушень.
Суддя Ясиновський Р. Б.