Постанова № 42912816, 14.11.2014, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
14.11.2014
Номер справи
804/14502/14
Номер документу
42912816
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

копія

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 листопада 2014 р. Справа № 804/14502/14 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого суддіІльков В.В. при секретаріМофі І.В., за участю: представника позивача представника відповідача Коваленко О.В., Фат Л.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом комунального підприємства "Жовтоводськтепломережа" до Верхньодніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області про скасування податкового повідомлення-рішення від 05.05.2014р. за №0000752202, -

ВСТАНОВИВ:

До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов комунального підприємства "Жовтоводськтепломережа" до Верхньодніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області, у якому позивач просить скасувати податкове повідомлення-рішення (форма «П») від 05.05.2014 року №0000752202 Верхньодніпровської об'єднаної державної податкової інспекції (Жовтоводське відділення).

У обґрунтування позову зазначено, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення винесене на підставі висновків акту перевірки від 02.04.2014р. за № 26/04-16-22-23645975. Зокрема, за викладеними у акті висновками підприємством порушено положення п. 3 підрозділу 4 розділу XX ПК України. Зазначене порушення позивач вважає необґрунтованим посилаючись на те, що: акт перевірки було надіслано підприємству з порушенням строку - на 4 день після проведення перевірки; посилання у акті перевірки на податкове повідомлення-рішення від 15.07.2013р. за № 0001152220 є необґрунтованим, адже податкове зобов'язання, визначене цим рішенням, є неузгодженим. На підставі вищевикладених обставин, оскаржуване податкове повідомлення-рішення підлягає скасуванню.

Представник позивача в судовому засіданні підтримав позовні вимоги та просив позов задовольнити.

Представник відповідача в судовому засідані заперечив проти позову та просив суд відмовити у задоволенні позову, у обґрунтування своєї позиції відповідачем зазначено, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення є правомірним, ґрунтувалось на висновках акту перевірки від 02.04.2014р. за № 26/04-16-22-23645975.

За період з 01.04.2011р. - 31.12.2012р. КП «Жовтоводськтепломережа» задекларувала витрати, що враховуютьсч при визначенні об'єкта оподаткування 82166830 гривень. Перевіркою повноти визначення витрат, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування за період з 01.04.2011р. - 31.12.2012р. встановлено його завищення у сумі 2063596,39 гривень. Перевіркою встановлено завищення витрат, що враховуються при визначені об'єкту оподаткування за 2012 рік у загальній сумі 2063596 гривень. У Декларації з податку на прибуток за 2012 рік КП «Жовтоводськтепломережа» у рядку 07 «Декларації» відобразило від'ємне значення об'єкту оподаткування податком на прибуток (збитки) у сумі 713269 гривень. Представник відповідача також зауважив на тому, що рішенням по справі № 804/16432/13-а визнано правомірними дії податкового органу, та ППР прийняті Верхньодніпровською ОДПІ без порушень, тобто з урахуванням усіх обставин, які мають значення для прийняття рішення про визначення податкового зобов'язання по податку на прибуток підприємства в тому числі при визначенні податку з податку на прибуток з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування з податком на прибуток, яке підприємство задекларувало у 2012 році. Відповідач зазначає, що під час проведення перевірки та винесення оскаржуваного рішення відповідач діяв у межах та у спосіб, передбачений чинним законодавством України.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши доводи та пояснення представників сторін, дослідивши подані до суду докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному та об'єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи, суд встановив таке.

Позивач - комунальне підприємство "Жовтоводськтепломережа" (код ЄДРПОУ 23645975) зареєстроване як юридична особа та є платником податку на додану вартість з 16.04.2010р., перебуває на податковому обліку у Верхньодніпровській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області, що підтверджується матеріалами справи.

Відповідно до п.п.п. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 ПК України органи державної податкової служби мають право проводити перевірки платників податків (крім Національного банку України) в порядку, встановленому цим Кодексом.

Згідно із п. 75.1 ст. 75 ПК України органи державної податкової служби мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. Камеральні та документальні перевірки проводяться органами державної податкової служби в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом, а фактичні перевірки - цим Кодексом та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на органи державної податкової служби.

Згідно із п.п. 75.1.1 п. 75.1 ст.75 ПК України камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій).

Відповідно до п. 76.1 ст. 76 ПК України камеральна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу без будь-якого спеціального рішення керівника такого органу або направлення на її проведення. Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком. Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов'язкова.

Згідно із п. 76.2 ст. 76 ПК України порядок оформлення результатів камеральної перевірки здійснюється відповідно до вимог статті 86 цього Кодексу.

Судом встановлено, що на підставі п.75.1 ст.75, ст.76 ПК України уповноваженою особою Верхньодніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області проведено камеральну перевірку податкової звітності з податку на прибуток підприємства за 2013 рік комунального підприємства "Жовтоводськтепломережа".

Згідно із п. 86.2 ст. 86 ПК України за результатами камеральної перевірки у разі встановлення порушень складається акт у двох примірниках, який підписується посадовими особами такого органу, які проводили перевірку, і після реєстрації у контролюючому органі вручається або надсилається для підписання протягом трьох робочих днів платнику податків у порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу.

За результатами камеральної перевірки складено акт від 02.04.2014р. за № 26/04-16-22-23645975, у якому зазначено про порушення позивачем положень п. 3 підрозділу 4 розділу XX ПК України, що призвело до завищення від'ємного значення об'єкта оподаткування податковм на прибуток за 2013 рік на загальну суму 713269,00 гривень.

У обґрунтування зазначених порушень у акті перевірки відповідачем зазначено про те, що розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками другого, другого і кварталів, другого - четвертого кварталів 2011 року здійснюється з урахуванням від'ємного значення, отриманого платником податку за перший квартал 2011 року, у складі таких податкових періодів наростачим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення;

- у 2012 - 2015 роках - якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку з числа резидентів платників з доходом за 2011 рік 1 мільйон гривень та більше станом на 1 січня 2012 року є від'ємне значення (з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування станом на 1 січня 2011 року), то сума цього значення підлягає включеню до витрат:

- звітних (податкових) періодів починаючи з 1 півріччя і наступних звітних періодів 2012 року у розмірі 25 відсотків суми такого від'ємного значення. У разі якщо 25 відсотків суми від'ємного значення об'єкта оподаткування не погашається протягом цього і за наслідками наступних податкових періодів 2012 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов'язань у наступних податкових періодах;

- звітних (податкових) періодів 2013 року у розмірі 25 відсотків суми від'ємного значення та сум від'ємного значення, не погашених за 2012 податковий рік, у разі якщо 25 відсотків суми від'ємного значення об'єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2015 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов'язань у наступних періодах.

Згідно поданих до податкового органу податкових декларацій з податку на прибуток підприємства об'єкт оподаткування від усіх видів діяльності (рядок 07) складає, а саме:

- уточнена податкова декларація з податку на прибуток підприємства за 2011р. від 07.03.2012р. (№ 9016396547) об'єкт оподаткування від усіх видів діяльності (рядок 07) складає (-) 4 975 793 грн. (25% = 1 243 948 грн.);

- податкова декларація з податку на прибуток підприємства за 2012р. від 07.02.2013р. (№ 9086791460), об'єкт оподаткування від усіх видів діяльності (07) складає (-) 713 269 грн., який у повному обсязі зменшено за результатами документальної виїзної позапланової перевірки за період з 01.01.2010р. по 31.12.2012 р., акт від 13.06.2013 р. за № 472/222-23645975. Податкове повідомлення-рішення (форма „П") від 15.07.2013 р. № 0001152220 на суму 713269 грн. є узгодженими.

З урахуванням викладеного показник рядка 06.5 «Від'ємне значення об'єкта оподаткування попереднього звітного (податкового) року (від'ємне значення рядка 07 податкової декларації за попередній звітний (податковий) рік)" за 2013 рік визначається таким чином: об'єкт оподаткування від усіх видів діяльності («-» р.07) за 2011 рік * 25 % + показник рядка («-» р.07) за 2012 рік, а саме: (р.06.5 = 1 243,948 грн. + 0).

За результатами декларації з податку на прибуток підприємства за 2013 р. рядок 06.5 «Від'ємне значення об'єкта оподаткування попереднього звітного (податкового) року (відємне значення рядка 07 Податкової декларації за попередній звітний (податковий) рік)" складає 1957217 грн., рядок 07 „об'єкт оподаткування від усіх видів діяльності" складає (-) 11221567 гривень.

Згідно з п. 86.8 ст. 86 ПК України податкове повідомлення-рішення приймається керівником податкового органу (його заступником) протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем вручення платнику податків акта перевірки у порядку, передбаченому статтею 58 цього Кодексу, для надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень, а за наявності заперечень посадових осіб платника податків до акта перевірки податкове повідомлення-рішення приймається з урахуванням висновку про результати розгляду заперечень до акта перевірки - протягом трьох робочих днів, наступних за днем розгляду заперечень і надання (надсилання) письмової відповіді платнику податків.

За результатами перевірки відповідачем на підставі акту перевірки від 02.04.2014р. за № 26/04-16-22-23645975 прийняте податкове повідомлення-рішення від 05.05.2014р. за №0000752202, яким за порушення положень п. 3 підрозділу 4 розділу XX ПК України зменшено суму від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток по декларації 9089788950 від 06.02.2014р. за грудень 2013 року на суму 713269,00 гривень.

Досліджуючи правомірність викладених у акті перевірки обставин та висновків, а також правомірність дій податкового органу і оскаржуваного рішення, суд встановив таке.

У процесі судового розгляду справи з'ясовано, що у акті перевірки від 02.04.2014р. за № 26/04-16-22-23645975 зазначено про те, що згідно поданих до податкового органу податкових декларацій з податку на прибуток підприємства, об'єкт оподаткування від усіх видів діяльності (рядок 07 декларації) у 2011 році (уточнена податкова декларація з податку на прибуток від 07.03.2012р. № 9016396547) складає (-) 4975793,00 грн. (25% = 1243948,00 грн.) та у 2012 року (податкова декларація з податку на прибуток підприємства від 07.02.2013р. № 9086791460) складає (-) 713269,00 грн. ( у повному обсязі зменшено податковим повідомленням-рішенням (форма «П») від 15.07.2013р. за № 0001152220).

Тобто, об'єкт оподаткування за 2012 рік, який вплинув на формування висновків акту перевірки від 02.04.2014р. за № 26/04-16-22-23645975 та прийняття оскаржуваного рішення, скориговано шляхом прийняття та виконання податкового повідомленням-рішенням (форма «П») від 15.07.2013р. за № 0001152220.

Судом встановлено, що податкове повідомлення-рішення (форма «П») від 15.07.2013р. за № 0001152220, яким за порушення гл. 3, п. 138.2 ст. 138 ПК України зменшено суму від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток по декларації № 9086791460 від 07.02.2013р. за грудень 2012р. на суму 713269,00 грн., прийнято на підставі висновків акту перевірки від 13.06.2013р. за № 472/222-23645975.

У зазначеному акті від 13.06.2013р. за № 472/222-23645975, зокрема, встановлено у п. 3.2.4 та п. 4 (висновки) завищення від'ємного значення об'єкту оподаткування податком на прибуток за 2012 рік у розмірі 713269,00 гривень.

У процесі судового розгляду справи позивач зазначає, що податкове повідомлення-рішення (форма «П») від 15.07.2013р. за № 0001152220 підприємством не отримано, тому податкове зобов'язання - зменшення суми від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток по декларації № 9086791460 від 07.02.2013р. за грудень 2012р. на суму 713269,00 грн., є неузгодженим, тому відповідач не міг враховувати його у акті перевірки від 02.04.2014р. за № 26/04-16-22-23645975 та у оскаржуваному рішенні, проте, зазначене спростовано дослідженими у процесі судового розгляду справи доказами.

Згідно із п. 58.2 ст. 58 ПК України податкове повідомлення-рішення надсилається (вручається) за кожним окремим податком, збором та/або разом із штрафними санкціями, передбаченими цим Кодексом, а також за кожною штрафною (фінансовою) санкцією за порушення норм іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на такий контролюючий орган, та/або пенею за порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

У разі зменшення (збільшення) контролюючим органом суми бюджетного відшкодування та/або зменшення від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платнику податків надсилаються (вручаються) окремі податкові повідомлення-рішення.

Відповідно до п. 58.3 ст. 58 ПК України податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) платнику податків, якщо його передано посадовій особі такого платника податків під розписку або надіслано листом з повідомленням про вручення. Податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) фізичній особі, якщо його вручено їй особисто чи її законному представникові або надіслано на адресу за місцем проживання або останнього відомого її місцезнаходження фізичної особи з повідомленням про вручення.

Таким чином, враховуючи п. 58.3 ст. 58 ПК України податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) платнику податків, якщо надіслано листом з повідомленням про вручення.

Нарахування податкових зобов'язань здійснюється органом ДПС у зв'язку з порушенням платником податкового законодавства (платник податків не подає у встановлений термін податкову декларацію; дані документальних перевірок свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, заявлених у податкових деклараціях; у результаті проведення камеральної перевірки виявлені арифметичні або методологічні помилки в поданій платником податків податковій декларації, які призвели до заниження або завищення суми податкового зобов'язання). Якщо при цьому платник протягом 10 календарних днів від дня одержання податкового повідомлення не оскаржить суму, визначену органом контролю, і не звернеться із заявою про її відстрочення (розстрочення), то вона стає узгодженою від дня одержання платником податкового повідомлення, й платник повинен погасити цю суму протягом 10 календарних днів від дня одержання податкового повідомлення. Тобто своїм мовчанням (відсутністю скарги) платник висловлює згоду з нарахованою йому органом контролю сумою.

Відповідно до копії квитанції «Укрпошта» від 15.07.2013р. та копії повідомлення про вручення поштового відправлення, наданого відповідачем, податкове повідомлення-рішення (форма «П») від 15.07.2013р. за № 0001152220 направлено та вручено 18.07.2013 року представнику підприємства за адресою: вул. 8-го Березня, 42, м.Жовті Води, 52204, тобто відповідачем доведено у процесі судового розгляду справи той факт, що податкове повідомлення-рішення (форма «П») від 15.07.2013р. за № 0001152220 направлено на адресу позивача, тобто відповідач у процесі судового розгляду справи довів той факт, що полаткове повідомлення-рішення від 15.07.2013р. за № 0001152220 направлялось на адресу позивача-платника податків, а позивач-платник полатків у обґрунтування своїх заперечень щодо факту отримання рішення не надав вагомих доказів.

Відповідно до п. 150.1 ст. 150 ПК України якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками податкового року є від'ємне значення, то сума такого від'ємного значення підлягає включенню до витрат першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням зазначеного від'ємного значення попереднього року у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення.

Згідно із п. 3 підрозділу 4 розділу XX ПК України пункт 150.1 статті 150 Кодексу застосовується у 2011 році з урахуванням такого - якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками першого кварталу 2011 року є від'ємне значення, то сума такого від'ємного значення підлягає включенню до витрат другого календарного кварталу 2011 року.

Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками другого, другого і третього кварталів, другого - четвертого кварталів 2011 року здійснюється з урахуванням від'ємного значення, отриманого платником податку за перший квартал 2011 року, у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення;

у 2012-2015 роках таким чином:

- якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку з числа резидентів платників з доходом за 2011 рік 1 мільйон гривень та більше станом на 1 січня 2012 року є від'ємне значення (з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування станом на 1 січня 2011 року), то сума цього значення підлягає включенню до витрат:

- звітних (податкових) періодів починаючи з I півріччя і наступних звітних періодів 2012 року у розмірі 25 відсотків суми такого від'ємного значення. У разі якщо 25 відсотків суми від'ємного значення об'єкта оподаткування не погашається протягом цього і за наслідками наступних податкових періодів 2012 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов'язань у наступних податкових періодах;

- звітних (податкових) періодів 2013 року у розмірі 25 відсотків суми такого від'ємного значення та сум від'ємного значення, не погашених за 2012 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від'ємного значення об'єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2013 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов'язань у наступних періодах;

- звітних (податкових) періодів 2014 року у розмірі 25 відсотків суми такого від'ємного значення та сум від'ємного значення, не погашених за 2013 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від'ємного значення об'єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2014 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов'язань у наступних періодах;

- звітних (податкових) періодів 2015 року у розмірі 25 відсотків суми такого від'ємного значення та сум від'ємного значення, не погашених за 2014 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від'ємного значення об'єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2015 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов'язань у наступних періодах до повного погашення такого від'ємного значення.

При цьому платники податку на прибуток ведуть окремий облік показника від'ємного значення об'єкта оподаткування, що склався станом на 1 січня 2012 року та включається до витрат наступних податкових періодів і сум, не погашених протягом 2012-2015 років. Таке від'ємне значення погашається в першу чергу. У другу чергу погашається від'ємне значення об'єкта оподаткування, що виникло після 31 грудня 2011 року.

Для підприємств з доходом за 2011 рік менше 1 мільйона гривень пункт 150.1 статті 150 Кодексу застосовується з урахуванням такого:

- якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку за наслідками 2011 податкового року є від'ємне значення, то сума такого значення підлягає включенню до витрат звітного (податкового) періоду I півріччя 2012 року та наступних звітних (податкових) періодів до повного погашення такого від'ємного значення.

Згідно із п. 123.1 ст. 123 ПК України у разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання, зменшення суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків на підставах, визначених підпунктами 54.3.1, 54.3.2, 54.3.4, 54.3.5, 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, - тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 25 відсотків суми визначеного податкового зобов'язання, завищеної суми бюджетного відшкодування.

Таким чином, відповідачем правомірно на підставі акту перевірки від 02.04.2014р. за № 26/04-16-22-23645975 прийняте податкове повідомлення-рішення від 05.05.2014р. за №0000752202, яким за порушення положень п. 3 підрозділу 4 розділу XX ПК України зменшено суму відємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток по декларації 9089788950 від 06.02.2014р. за грудень 2013 року на суму 713269,00 гривень.

Згідно з ч.1 ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до ч.2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти тільки на підставі, у межах повноважень та у спосіб, передбачений Конституцією та законами України.

Відповідно до частини 3 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до положень ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. У адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Розглядаючи спір по суті, суд дійшов висновку, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення від 05.05.2014р. за №0000752202 прийняте обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення, пропорційно, зокрема, з дотримання необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення.

Відповідно до ч. 1 ст. 162 КАС України при вирішенні справи по суті суд може задовольнити адміністративний позов повністю або частково чи відмовити в його задоволенні повністю або частково.

Зважаючи на сукупність викладених обставин та висновків, позовні вимоги не підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 14, 70, 71, 86, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні адміністративного позову комунального підприємства "Жовтоводськтепломережа" до Верхньодніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області про скасування податкового повідомлення-рішення від 05.05.2014р. за №0000752202 відмовити.

Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Дніпропетровський окружний адміністративний суд з одночасним направленням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі складення постанови у повному обсязі, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

У разі якщо справа розглядалась судом за місцезнаходженням суб'єкта владних повноважень і він не був присутній у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, але його було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо у суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови складено 19 листопада 2014 року

Суддя (підпис) Постанова не набрала законної сили на 19.11.2014р. Суддя З оригіналом згідно Помічник судді В.В Ільков В.В.Ільков О.А.Чернецька