Постанова № 42883541, 12.02.2015, Донецький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
12.02.2015
Номер справи
805/10/15-а
Номер документу
42883541
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

12 лютого 2015 року Справа № 805/10/15-а

приміщення суду за адресою: м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 2

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Зінченко О.В. розглянувши в порядку скороченого провадження адміністративну справу за позовом Слов'янської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості з штрафних санкцій у сумі 34 916, 20 грн.,-

В С Т А Н О В И В:

У січні 2015 року Слов'янська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Донецькій області (далі - позивач, Слов'янська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області) звернулась до Донецького окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (далі - відповідач, ФОП ОСОБА_1.) про стягнення заборгованості з штрафних санкцій у сумі 34 916, 20 грн.

В обґрунтування заявлених вимог позивач зазначив, що Слов'янською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ Міндоходів у Донецькій області проведена перевірка відповідача з питань додержання суб'єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов'язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, за висновками якої позивачем складено акт перевірки № 05/125/21/НОМЕР_1 від 06 грудня 2013 року. На підставі складеного за наслідками перевірки Акту позивачем 23 січня 2014 року прийняті: рішення № 0000092206 про застосування фінансових санкцій (штрафу) у розмірі 22 000,00 грн. за порушення відповідачем статті 11 Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», а саме: за реалізацію відповідачем алкогольних напоїв за ціною нижчою від встановленої мінімальної роздрібної ціни, а також податкове повідомлення-рішення № 0000082206 про застосування фінансових санкцій (штрафу) у розмірі 12 916,20 грн., за порушення ФОП ОСОБА_1 пунктів 1, 2, 12 статті 3 Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», а саме: не проведення розрахункових операцій через реєстратор розрахункових операцій, не роздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, реалізація товарів, які не обліковані у встановленому порядку. Позивач зазначив, що згадані рішення про застосування штрафних санкцій отримані ФОП ОСОБА_1 31 січня 2014 року, але станом на 01 січня 2015 року зазначені штрафні санкції відповідачем не сплачені. З урахуванням викладеного, а також того, що станом на час подання даного адміністративного позову сума штрафних санкцій відповідачем не сплачена, позивач звернувся з даним адміністративним позовом про стягнення заборгованості з ФОП ОСОБА_1 у загальній сумі 34 916, 20 грн. (арк. справи 3-4).

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 12 січня 2015 року відкрите скорочене провадження у даній адміністративній справі, згідно з якою відповідачеві запропоновано у десятиденний строк, з дня одержання копії даної ухвали, безпосередньо надати або надіслати до канцелярії Донецького окружного адміністративного суду (адреса: 84122, м. Слов'янськ, вул. Добровольського, 2) заперечення проти позову та необхідні документи, або заяву про визнання позову, а також вказано, що у разі неподання заперечення проти позову справа буде вирішена на підставі повідомлених позивачем обставин (арк. справи 2).

Відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (арк. справи 5) ФОП ОСОБА_1 проживає за адресою: АДРЕСА_1.

Частиною 4 статті 33 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі - КАС України) передбачено, що у разі ненадання особами, які беруть участь у справі, інформації щодо їх поштової адреси судовий виклик або судове повідомлення надсилаються: юридичним особам та фізичним особам-підприємцям - за адресою місцезнаходження (місця проживання), що зазначена в свідоцтві про державну реєстрацію (перереєстрацію) суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи. У разі відсутності осіб, які беруть участь у справі, за такою адресою вважається, що судовий виклик або судове повідомлення вручене їм належним чином.

Оскільки ухвала про відкриття скороченого провадження направлена відповідачу рекомендованим листом за адресою його реєстрації, а саме: АДРЕСА_1, але була повернута на адресу суду з відміткою пошти «за закінченням терміну зберігання» (арк. справи 24), суд вважає, що вжив всі залежні від нього заходи для повідомлення відповідача про розгляд справи у скороченому провадженні. За таких обставин суд вважає, що фізична особа-підприємець ОСОБА_1 отримав копію ухвали про відкриття скороченого провадження.

Перевіривши матеріали справи, вирішивши питання чи мали місце обставини, якими обґрунтовувалися вимоги, та якими доказами вони підтверджуються, чи є інші фактичні дані, які мають значення для вирішення справи, та докази на їх підтвердження, яку правову норму належить застосувати до цих правовідносин, суд приходить до висновку про те, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно пункту 14.1.39 статті 14 Податкового кодексу України грошовим зобов'язанням платника податків є сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Згідно підпункту 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Підпунктом 20.1.19 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України передбачено, що контролюючі органи, крім іншого, мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом.

Тобто, позивач - Слов'янська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області є органом державної влади, уповноваженим здійснювати функцію контролю за застосуванням та своєчасним стягненням сум штрафних (фінансових) санкцій, передбачених цим Законом та іншими законодавчими актами України за порушення податкового законодавства, а також стягнення адміністративних штрафів за порушення податкового законодавства, повноваження якого на звернення до суду із позовом про стягнення штрафних санкцій прямо визначені законодавством України.

Відповідач, фізична особа - підприємець ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1, адреса: 84116, Донецька область, АДРЕСА_1), зареєстрований в якості фізичної особи - підприємця 13 червня 2007 року реєстраційною службою Слов'янського міськрайонного управління юстиції Донецької області, про що державним реєстратором зроблено запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за № 2 277 000 0000 006535, що підтверджується Витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Серії НОМЕР_2, копія якого наявна в матеріалах адміністративної справи (арк. справи 5). З 16 червня 2007 року перебуває на податковому обліку у Слов'янській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області, що підтверджується довідкою Словянської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області щодо ідентифікаційних даних ФОП ОСОБА_1 (арк. справи 6).

Як вбачається з матеріалів адміністративної справи, 03 грудня 2013 року Слов'янською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ Міндоходів у Донецькій області проведена перевірка відповідача з питань додержання суб'єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов'язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, за висновками якої позивачем складено акт перевірки № 05/125/21/НОМЕР_1 від 06 грудня 2013 року.

На підставі висновків зазначеного акту перевірки 23 січня 2014 року позивачем прийняті рішення про застосування фінансових санкцій до відповідача на загальну суму 34 916,20 грн., а саме: рішення № 0000092206 про застосування фінансових санкцій (штрафу) у розмірі 22 000,00 грн. за порушення відповідачем статті 11 Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» у зв'язку з реалізацією відповідачем алкогольних напоїв за ціною нижчою від встановленої мінімальної роздрібної ціни, а також податкове повідомлення-рішення № 0000082206 про застосування фінансових санкцій (штрафу) у розмірі 12 916,20 грн., за порушення ФОП ОСОБА_1 пунктів 1, 2, 12 статті 3 Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», у зв'язку з не проведенням відповідачем розрахункових операцій через реєстратор розрахункових операцій, не роздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, реалізація товарів, які не обліковані у встановленому порядку.

Суд зазначає, що спірним питанням даної адміністративної справи є наявність підстав для стягнення з відповідача вищезазначених фінансових санкцій на загальну суму 34 916,20 грн., застосованих рішенням № 0000092206 у розмірі 22 000,00 грн., та податковим повідомленням-рішенням № 0000082206 у розмірі 12 916, 20 грн. З приводу викладеного суд зазначає наступне.

Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами, забезпечення їх високої якості та захисту здоров'я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території України регулюються Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначені Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» № 265/95-ВР від 06 липня 1995 року.

Відповідно до статті 1 зазначеного Закону реєстратори розрахункових операцій застосовуються фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності або юридичними особами (їх філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами) (далі - суб'єкти підприємницької діяльності), які здійснюють операції з розрахунків в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також уповноваженими банками та суб'єктами підприємницької діяльності, які виконують операції купівлі-продажу іноземної валюти.

Згідно пунктів 1, 2 та 12 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок та видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції; вести у порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації, здійснювати продаж лише тих товарів, які відображені в такому обліку, за винятком продажу товарів особами, які відповідно до законодавства оподатковуються за правилами, що не передбачають ведення обліку обсягів реалізованих товарів (наданих послуг).

Відповідно до статті 15 вказаного Закону контроль за додержанням суб'єктами підприємницької діяльності порядку проведення розрахунків за товари (послуги), інших вимог цього Закону здійснюють органи державної податкової служби України шляхом проведення планових або позапланових перевірок згідно із законодавством України.

Відповідальність за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачена статтями 17-24 цього Закону.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» за порушення вимог цього Закону до суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової служби України застосовуються фінансові санкції у п'ятикратному розмірі вартості проданих товарів (наданих послуг), на які виявлено невідповідність, - у разі проведення розрахункових операцій на неповну суму вартості проданих товарів (наданих - послуг), у разі непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій, у разі нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки.

Відповідно до статті 21 зазначеного Закону до суб'єктів підприємницької діяльності, що не ведуть або ведуть з порушенням встановленого порядку облік товарів за місцем реалізації та зберігання, застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості необлікованих товарів за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як зазначалось судом вище, та підтверджується матеріалами адміністративної справи, 03 грудня 2013 року відповідно до Наказу про проведення перевірки від 04 листопада 2013 року № 238 головними державними ревізорами-інспекторами Слов'янської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області проведено перевірку павільйону, який належить суб'єкту господарювання ФОП ОСОБА_1 (ДРФО НОМЕР_1), розташованому за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, АДРЕСА_2 на предмет дотримання відповідачем вимог, встановлених законодавством України, які є обов'язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, за результатами якої позивачем складено акт перевірки від 06 грудня 2013 року № 05/125/21/НОМЕР_1 (арк. справи 12-13).

З описової частини наведеного акту перевірки вбачається, що в павільйоні, розташованому за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, АДРЕСА_2, де здійснює свою діяльність суб'єкт господарювання ФОП ОСОБА_1 (ДРФО НОМЕР_1), з вітрини, за наявністю цінників здійснюється роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами. В ході перевірки позивачем встановлені наступні порушення ФОП ОСОБА_1:

- статті 11 Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного, алкогольних напоїв, та тютюнових виробів» від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР, а саме: реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку, та Постанови КМУ від 30 жовтня 2008 року «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв», а саме: реалізація алкогольних напоїв за ціною нижчою від встановленої роздрібної ціни;

- пунктів 1, 2, 12 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР, а саме: не проведення розрахункових операцій через реєстратор розрахункових операцій, не роздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, реалізація товарів, які не обліковані у встановленому порядку.

На підставі згаданого акту перевірки від 06 грудня 2013 року № 05/125/21/НОМЕР_1, Слов'янською ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області 23 січня 2014 року прийняті рішення про застосування до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 фінансових санкцій у вигляді штрафу на загальну суму 34 916,20 грн., а саме:

- рішенням про застосування фінансових санкцій від 23 січня 2013 року № 0000092206 на суму 22 000,00 грн., з яких: штрафні санкції у сумі 5 000,00 грн. за порушення вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 року «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв», у зв'язку з реалізацією горілки «Пшенічна» за ціною нижчою встановленої мінімальної роздрібної ціни на горілку; у сумі 8 500,00 грн. за порушення вимог частини 4 статті 11 Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного, алкогольних напоїв, та тютюнових виробів» у зв'язку із зберіганням однієї пляшки вина «Монастирська ізба» та однієї пляшки вина «Тет-а-тет» без марок акцизного збору; а також штрафні санкції у сумі 8 500,00 грн. за порушення відповідачем вимог частини 4 статті 11 Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного, алкогольних напоїв, та тютюнових виробів» у зв'язку із зберіганням цигарок «Chesterfild Blue» та цигарок «Winston» без марок акцизного збору;

- податковим повідомленням-рішенням № 0000082206 у розмірі 12 916, 20 грн. за порушення відповідачем пунктів 1, 2 та 12 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Зазначені рішення направлені позивачем на адресу відповідача рекомендованим поштовим відправленням, та отримані відповідачем особисто 31 січня 2014 року, про що свідчить його підпис у відмітці про отримання (арк. справи 11).

Відповідно до статті 25 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», суми фінансових санкцій, які визначені ст. 17 - 24 цього Закону, підлягають перерахуванню суб'єктами підприємницької діяльності до Державного бюджету України в десятиденний термін з дня прийняття органами ДПС України рішення про застосування таких фінансових санкцій.

Щодо застосування штрафних (фінансових) санкцій за порушення статті 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», суд зазначає наступне.

Основними засадами державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами, забезпечення їх високої якості та захисту здоров'я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території України визначені Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» № 481/95-ВР від 19 грудня 1995 року (далі - Закон).

Відповідно до статті 15 зазначеного Закону імпорт, експорт і оптова торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами можуть здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензій.

Статтею 17 Закону передбачено відповідальність за порушення норм цього Закону. Відповідно до частини першої статті 17 за порушення норм цього Закону щодо виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Відповідно до абзацу 5 частини 2 статті 17 до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі оптової (включаючи імпорт та експорт) і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій - 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 1 700 гривень.

Отже, як встановлено судом, до відповідача рішенням № 0000092206 про застосування фінансових санкцій (штрафу), а також податковим повідомленням-рішенням № 0000082206 застосовані фінансові санкції у загальному розмірі 34 916,20 грн., що підтверджується зворотнім боком облікової картки платника (арк. справи 9-10), а також довідкою Словянської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області про заборгованість ФОП ОСОБА_1 по адміністративним штрафам та іншим санкціям (арк. справи 8).

Суд зазначає, що у матеріалах адміністративної справи відсутні відомості, які б свідчили про оскарження відповідачем вказаних вище рішень, та станом на час розгляду даної адміністративної справи залишаються не сплачені.

Відповідно до пункту 14.1.175 статті 14 Податкового кодексу України сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання є податковим боргом.

Відповідачем зазначене не спростовано, документальних обґрунтувань в підтвердження того, що заборгованість по наведеним рішенням погашена - не надано.

Згідно із пунктом 87.11 статті 87 Податкового кодексу України, орган стягнення звертається до суду з позовом про стягнення суми податкового боргу платника податку - фізичної особи. Стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснюється державною виконавчою службою відповідно до закону про виконавче провадження.

Таким чином, виходячи із змісту заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд дійшов висновку, що викладені в позовній заяві доводи позивача є обґрунтованими, а позовні вимоги Слов'янської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості з штрафних санкцій у сумі 34 916, 20 грн. підлягають задоволенню.

Відповідно до частини 4 статті 94 КАС України, у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем - фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.

На підставі наведеного, керуючись статтями 8, 9, 10, 11, 40, 94, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 183-2 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Слов'янської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості з штрафних санкцій у сумі 34 916, 20 грн., - задовольнити повністю.

Стягнути з фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1, адреса: 84116, Донецька область, АДРЕСА_1) на користь Державного бюджету заборгованість зі сплати штрафних санкцій у загальному розмірі 34 916, 20 грн. (тридцять чотири тисячі дев'ятсот шістнадцять грн. 20 коп.), з яких:

- кошти у розмірі 12 916, 20 грн. (дванадцять тисяч дев'ятсот шістнадцять грн. 20 коп.) на р/р № 31116106700075, код платежу 21081100, одержувач УДКСУ в м. Слов'янськ Донецької області, код. ЄДРПОУ 37803368 в установі банку ГУ ДКС України у Донецькій області, МФО 834016 (на користь Державного бюджету України);

- кошти у розмірі 22 000,00 грн. на р/р № 31118104700075, код платежу 21080900, одержувач УДКСУ в м. Слов'янськ Донецької області, код ЄДРПОУ 37803368 в установі банку ГУ ДКС України у Донецькій області, МФО 834016 (на користь Державного бюджету України).

Постанова за результатами скороченого провадження може бути оскаржена сторонами в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку також іншими особами у зв'язку з тим, що суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов'язки.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів. Строк для подання апеляційної скарги стороною або іншою особою, яка брала участь у справі, обчислюється з моменту отримання копії постанови.

Постанова, прийнята у скороченому провадженні, крім випадків її оскарження в апеляційному порядку, є остаточною. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Постанова підлягає негайному виконанню.

Суддя Зінченко О.В.