ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 лютого 2015 року Житомир справа № 806/222/15
категорія 8.1
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Шимоновича Р.М.,
розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Кемпторг" до державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,-
встановив:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Кемпторг" (далі - ТОВ "Кемпторг") звернулось до суду з позовом, у якому просить:
- визнати протиправними дії державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві (далі - ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві) щодо проведення зустрічних звірок ТОВ "Кемпторг", що оформлено актом про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.04.2014 № 1306/26-59-22-12/38958027 від 26.05.2014 та актом про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.07.2014 № 2036/26-59-22-12/38958027 від 03.09.2014;
- визнати протиправними дії ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві щодо внесення змін до АІС "Співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів, бази АІС "Аудит" на підставі акту про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.04.2014 № 1306/26-59-22-12/38958027 від 26.05.2014 та акту про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.07.2014 № 2036/26-59-22-12/38958027 від 03.09.2014.
- зобов'язати ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві внести відповідні зміни до АІС "Співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів, бази АІС "Аудит" в частині скасування відображення інформації, викладеної в акті про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.04.2014 № 1306/26-59-22-12/38958027 від 26.05.2014 та акті про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.07.2014 № 2036/26-59-22-12/38958027 від 03.09.2014.
Позовні вимоги мотивовані тим, що спірні звірки були проведені відповідачем у спосіб не передбачений чинним законодавством, з порушенням норм Податкового кодексу України. Зазначає, що недостовірні висновки, закріплені в актах про неможливість проведення зустрічної звірки позивача від 26.05.2014 та 03.09.2014, внесені відповідачем до електронних баз даних органів доходів та зборів. Вважає, що штучне утворення ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві розбіжностей між задекларованими сумами податкового кредиту та податкових зобов’язань між позивачем та його контрагентами, будуть підставою для проведення перевірок контрагентів позивача, що завдають істотної шкоди діловій репутації позивача, а тому порушують його права та законні інтереси як добросовісного платника податків.
Представник позивача надала заяву про розгляд справи в порядку письмового провадження.
В судове засідання представник відповідача не з'явився, про дату, час та місце судового розгляду справи був належним чином повідомлений, заяв щодо перенесення розгляду справи або слухання справи за його відсутності до суду не подавав, про причин неявки суду не повідомляв.
Відповідно до положень пункту 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов'язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення.
Зважаючи на неявку в судове засідання представника відповідача, а також беручи до уваги відсутність потреби заслухати свідка чи експерта, на підставі статті 3 та частини 6 статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, суд дійшов висновку про можливість перейти до розгляду справи в порядку письмового провадження за наявними в матеріалах справи доказами.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про часткове задоволення позовних вимог, з огляду на наступне.
З матеріалів справи слідує, що 26.05.2014 відповідачем складено акт за № 26-59-22-12/38958027 "Про неможливість проведення зустрічної звірки суб’єкта господарювання ТОВ "Кемторг" (код за ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.04.2014" (далі - Акт про неможливість проведення зустрічної звірки від 26.05.2014, а.с. 11-24).
З Акту про неможливість проведення зустрічної звірки від 26.05.2014 вбачається, що зустрічну звірку неможливо провести у зв’язку з тим, що стан ТОВ "Кемпторг" - 9 "направлено повідомлення про відсутність за місцезнаходженням".
Також, в Акті про неможливість проведення зустрічної звірки від 26.05.2014 зафіксовано відсутність ТОВ "Кемторг" за податковою адресою, неможливість встановлення фактичного місцезнаходження підприємства та місць виконання його зобов'язань; відсутність первинних документів для підтвердження товарності та реальності здійснення господарських операцій за березень та квітень 2014 року; відсутність у ТОВ Кемторг" необхідних умов для здійснення господарських операцій (відсутні основні фонди, трудові ресурси, виробничі активи, складські приміщення, транспортні засоби); неможливість підтвердити обсяги проведених операцій з подальшої поставки таких товарів (послуг) СГ- покупцям за період з 01.03.2014 по 30.04.2014.
Враховуючи об'єми задекларованих операцій, відсутність трудових ресурсів, контролюючий орган дійшов висновку про неможливість здійснення господарських операцій, що задекларовані у податковій звітності.
За наведених обставин, звіркою встановлено порушення ТОВ "Кемпторг" вимог пп. 16.1.11 п. 16.1 ст. 16, п. 45.2 ст. 45 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-ІV, ст. 93 Цивільного кодексу України, ст. 1, ст. 9, ст. 19 Закону України від 15.03.2003 № 755-ІV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"; п. 187.1 ст. 187, п. 198.1 ст. 198 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-ІV, у зв’язку з чим задекларовані податкові зобов’язання та податковий кредит за лютий, березень 2014 року підтвердити неможливо.
03.09.2014 відповідачем складено акт за № 2036/26-59-22-12/38958027 "Про неможливість проведення зустрічної звірки суб’єкта господарювання ТОВ "Кемторг" (код за ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.07.2014" (далі - Акт про неможливість проведення зустрічної звірки від 03.09.2014, а.с. 25-39).
З Акту про неможливість проведення зустрічної звірки від 03.09.2014 вбачається, що зустрічну звірку неможливо провести у зв’язку з тим, що стан ТОВ "Кемпторг" - 8 "до ЄДР внесено запис про відсутність за місцезнаходженням".
Також, в Акті про неможливість проведення зустрічної звірки від 03.09.2014 зафіксовано відсутність ТОВ "Кемторг" за податковою адресою, неможливість встановлення фактичного місцезнаходження підприємства та місць виконання його зобов'язань; відсутність первинних документів для підтвердження товарності та реальності здійснення господарських операцій за липень 2014 року; відсутність у ТОВ Кемторг" необхідних умов для здійснення господарських операцій (відсутні основні фонди, трудові ресурси, виробничі активи, складські приміщення, транспортні засоби); неможливість підтвердити обсяги проведених операцій з подальшої поставки таких товарів (послуг) СГ- покупцям за період з 01.03.2014 по 30.07.2014.
Враховуючи об'єми задекларованих операцій, відсутність трудових ресурсів, контролюючий орган дійшов висновку про неможливість здійснення господарських операцій, що задекларовані у податковій звітності.
За наведених обставин, звіркою встановлено порушення ТОВ "Кемпторг" вимог пп. 16.1.11 п. 16.1 ст. 16, п. 45.2 ст. 45 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-ІV, ст. 93 Цивільного кодексу України, ст. 1, ст. 9, ст. 19 Закону України від 15.03.2003 № 755-ІV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"; п. 187.1 ст. 187, п. 198.1 ст. 198 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-ІV, у зв’язку з чим задекларовані податкові зобов’язання та податковий кредит за період з 01.03.2014 по 31.07.2014 підтвердити неможливо.
Відповідачем, за результатами складання Актів про неможливість проведення зустрічної звірки від 26.05.2014 та 03.09.2014, відкоригована податкові зобов'язання та податковий кредит, які задекларовані ТОВ "Кемпторг".
Вважаючи наведені дії відповідача протиправними та такими, що порушують права та законні інтереси позивача як добросовісного платника податків, він звернувся до суду із даним позовом.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступних мотивів.
Правовою підставою проведення зустрічної звірки зазначено п. 73.5 ст. 73 Податкового кодексу України, відповідно до якого, - контролюючі органи з метою отримання податкової інформації мають право проводити зустрічні звірки даних суб'єктів господарювання щодо платника податків.
Зустрічною звіркою вважається співставлення даних первинних бухгалтерських та інших документів суб'єкта господарювання, що здійснюється контролюючими органами з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з'ясування їх реальності та повноти відображення в обліку платника податків.
Зустрічні звірки не є перевірками і проводяться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
За результатами зустрічних звірок складається довідка, яка надається суб'єкту господарювання у десятиденний термін.
Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 N 1232 затверджено Порядок проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок та наказом Державної податкової адміністрації України від 22.04.2011 N 236 затверджено Методичні рекомендації щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, якими визначено механізми дії податкового органу у разі необхідності здійснення такої звірки.
Відповідно до пункту 4.4 Методичних рекомендацій, у разі встановлення фактів, що не дають змогу провести зустрічну звірку суб'єкта господарювання, зокрема у зв'язку із зняттям з обліку, встановленням відсутності суб'єкта господарювання та/або його посадових осіб за місцезнаходженням (податковою адресою), відповідальний підрозділ не пізніше двох робочих днів від дати надходження запиту складає Акт про неможливість проведення зустрічної звірки суб'єкта господарювання (далі - Акт) (додаток 3), реєструє його у Журналі реєстрації довідок про результати проведення зустрічної звірки (актів про неможливість проведення зустрічної звірки суб'єкта господарювання, неявки для підписання, відмови від писання Довідки про результати проведення зустрічної звірки) (далі - Журнал реєстрації довідок/актів) (додаток 4) та вживає відповідних заходів, передбачених актами ДПС України.
При подальшому залученні суб'єкта господарювання (посадових осіб суб'єкта господарювання) до проведення зустрічної звірки відповідальний підрозділ органу ДПС забезпечує проведення такої звірки.
Зі змісту викладеного випливає, що дії контролюючого органу з проведення та оформлення результатів зустрічної звірки актом про неможливість проведення зустрічної звірки не створюють будь-яких правових наслідків. Проведення зустрічних звірок є лише процедурним заходом зі збору податковим органом інформації щодо дотримання платником податкового законодавства у рамках податкового контролю.
Як випливає зі змісту статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України - до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, які породжують, змінюють або припиняють права та обов'язки у сфері публічно-правових відносин, вчинених ними при здійсненні владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, якщо позивач вважає, що цими рішеннями, діями чи бездіяльністю його права чи свободи порушені або порушуються, створено або створюються перешкоди для їх реалізації або мають місце інші ущемлення прав чи свобод.
Таким чином, у контексті наведених приписів до адміністративного суду вправі звернутися кожна особа, яка вважає, що її право чи охоронюваний законом інтерес порушено чи оспорюється, позаяк підставою для звернення особи до суду з позовом є її суб'єктивне уявлення, особисте переконання в порушенні прав чи свобод. Однак обов'язковою умовою здійснення такого захисту судом є об'єктивна наявність відповідного порушення права або законного інтересу на момент звернення до суду.
Оскільки дії з проведення зустрічних звірок та зі складання зазначених актів не відповідають критерію юридичної значимості, не створюють для платника жодних правових наслідків у вигляді виникнення, зміни або припинення його прав та не породжують для нього будь-яких обов'язків, та враховуючи, що контролюючий орган має законодавчо визначене право на проведення таких звірок, то дії щодо проведення зустрічної звірки не можуть вважатись протиправними.
Такі висновки суду узгоджуються із висновками Вищого адміністративного суду України, викладеними в постановах від 28.08.2014 №К/800/35272/14, 07.10.2014 №К/800/36069/13.
З огляду на викладене, суд не вбачає підстав для задоволення позовної вимоги ТОВ "Кемпторг" про визнання протиправними дій ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві щодо проведення зустрічних звірок ТОВ "Кемпторг", що оформлено актом про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.04.2014 № 1306/26-59-22-12/38958027 від 26.05.2014 та актом про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.07.2014 № 2036/26-59-22-12/38958027 від 03.09.2014, а тому відмовляє у задоволенні позову в цій частині.
Із матеріалів справи слідує, що на підставі даних Актів про неможливість проведення зустрічної звірки від 26.05.2014 та 03.09.2014 відповідачем були здійсненні відповідні коригування (у вигляді встановлення відхилень показників податкових зобов'язань та податкового кредиту по контрагентам позивача) до АІС "Співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів" та АІС "Аудит".
Суд вважає протиправними такі дії контролюючого органу, з огляду на наступне.
Так, пп. 62.1.3 п. 6.2.1 ст. 62 Податкового кодексу України передбачено, що податковий контроль здійснюється шляхом перевірок та звірок відповідно до вимог цього Кодексу, а також перевірок щодо дотримання законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у порядку, встановленому законами України, що регулюють відповідну сферу правовідносин.
Відповідно до ст. 74 Податкового кодексу України, податкова інформація, зібрана відповідно до цього Кодексу, може зберігатися та опрацьовуватися в інформаційних базах контролюючих органів або безпосередньо посадовими (службовими) особами контролюючих органів.
Перелік інформаційних баз, а також форми і методи опрацювання інформації визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.
Зібрана податкова інформація та результати її опрацювання використовуються для виконання покладених на контролюючі органи функцій та завдань.
За правилами п. 86.1 ст. 86 названого Кодексу результати перевірок (крім камеральних та електронних перевірок) оформлюються у формі акта або довідки, які підписуються посадовими особами контролюючого органу та платниками податків або їх законними представниками (у разі наявності). У разі встановлення під час перевірки порушень складається акт. Якщо такі порушення відсутні, складається довідка.
Акт (довідка), складений за результатами перевірки та підписаний посадовими особами, які проводили перевірку, у строки визначені цим Кодексом, надається платнику податків або його законному представнику, який зобов'язаний його підписати.
Строк складення акта (довідки) про результати перевірки не зараховується до строку проведення перевірки, встановленого цим Кодексом (з урахуванням його продовження).
У разі незгоди платника податків з висновками акта такий платник зобов'язаний підписати такий акт перевірки із зауваженнями, які він має право надати разом з підписаним примірником акта або окремо у строки, передбачені цим Кодексом.
Згідно з п. 58.1 ст. 58 та п. 86.8 ст. 86 Податкового кодексу України на підставі акта перевірки податковим органом приймається податкове повідомлення-рішення.
Водночас, з метою поліпшення адміністрування податків, повноти декларування податкових зобов'язань в умовах впровадження спеціального програмного забезпечення для удосконалення діючих процедур проведення камеральних перевірок, що покращить якість матеріалів перевірок та сприятиме зменшенню термінів їх проведення, були запроваджені в органах Міністерства доходів і зборів України Методичні рекомендації щодо організації та проведення камеральних перевірок податкової звітності платників податків, крім перевірок податкової декларації про майновий стан і доходи та податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця, затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України №165 від 14.06.2013 (далі - Методичні рекомендації №165).
В п. 1.3 Методичних рекомендацій №165 визначено, що під час реалізації Методичних рекомендацій використовуються такі програмні продукти: підсистеми інформаційної системи "Податковий блок" - "Реєстрація ПП", "Обробка податкової звітності та платежів", "Податковий аудит", "Аналітична система", "Облік платежів"; єдиний реєстр податкових накладних; АРМ "Митниця"; підсистема "Реєстрація та облік РРО та книг обліку розрахункових операцій АІС "Реєстри платників податків"
З наведеного вбачається, що дані усіх актів перевірок (камеральних, документальних невиїзних, планових, позапланових) або довідок без виключень, що здійснювались посадовими особами податкового органу, підлягають фіксації в інформаційній аналітичній системі АС "Аудит" незалежно від їх змісту. Зміст інформації, що міститься в актах або довідках, коригується по мірі підписання актів перевірки та узгодження податкових зобов'язань. Інформація, унесена до інформаційних систем органів доходів та зборів, не визначає змісту прав та обов'язків платників податків, є службовою інформацією, яка використовується в інформаційно-аналітичних цілях з метою здійснення податкового контролю.
Відповідно до Методичних рекомендацій щодо приймання та комп'ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України, затверджених наказом ДПС України від 14.06.2012 N 516, за відсутності зауважень до оформлення податкової звітності, зазначених у пункті 4.7 Методичних рекомендацій, інспектори, що здійснюють приймання такої звітності, реєструють датою її фактичного отримання ОДПС. Така податкова звітність вважається прийнятою. Цей факт засвідчують відповідні відмітки: штамп, дата реєстрації документа та реєстраційний номер. Дані податкової звітності вносяться до електронної бази районного рівня у відповідні форми податкової звітності відповідно до Тимчасового реєстру форм звітних документів платників податків юридичних та фізичних осіб - підприємців та періоди, які відповідають полям: тип періоду, місяць та рік звітного періоду еталонного довідника "Терміни подання податкових документів".
Отже, Податковим кодексом України передбачено лише два способи визначення податкових зобов'язань платника податків: самим платником податків шляхом подання податкової декларації (податкового розрахунку) або податковим органом шляхом прийняття податкового повідомлення-рішення. Висновок щодо правильності (або недостовірності) задекларованих платником даних податкового обліку як підстави для внесення змін до вказаної бази даних може бути зроблений податковим органом після визначення платникові податкових зобов'язань та їх узгодження у встановленому порядку. Наведене також виключає можливість застосування до платника негативних правових наслідків (зокрема, у вигляді вилучення з електронної бази даних задекларованих ним показників) до моменту нарахування платникові податкового зобов'язання в порядку статті 54 Податкового кодексу України та його узгодження.
Такі висновки узгоджуються із висновками Вищого адміністративного суду України викладеними в постанова від 14.05.2014 К/800/17701/13 та 05.06.2014 К/800/7581/14.
Враховуючи викладене, внесення змін контролюючим органом до інформаційних баз даних щодо позивача на підставі Акта про неможливість проведення зустрічної звірки чи іншого Акта перевірки, без прийняття податкового повідомлення-рішення і без зміни цих показників цим підприємством самостійно шляхом подання декларацій (розрахунків) порушує права та інтереси останнього.
Відтак, враховуючи вищевикладене, суд вважає, що дії відповідача по внесенню змін в АІС "Співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів" АІС "Аудит" задекларованих платником податків показників податкових зобов'язань та податкового кредиту є протиправними, оскільки відображення таких відомостей з урахуванням того, що такі відомості повинні співпадати з показниками у податковій декларації платника податку спричиняє реальні зміни майнового стану такого платника, а належним способом захисту прав та інтересів платника податків повинно бути відновлення в цій базі таких показників податкових зобов'язань та податкового кредиту, які задекларував платник податків, шляхом вилучення вказаної інформації із зазначених баз.
Частиною 2 статті 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з частиною 1 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Відповідно до частини 2 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Враховуючи вищевикладене, повно та всебічно дослідивши наявні матеріали справи, а також норми чинного законодавства України, суд дійшов до висновку часткове задоволення позовних вимог.
Частиною 3 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, якщо адміністративний позов задоволено частково, судові витрати, здійснені позивачем, присуджуються йому відповідно до задоволених вимог.
У зв'язку з частковим задоволенням позовних вимог, суд приходить до висновку про необхідність відшкодування позивачу з Державного бюджету України судових витрат у розмірі 48,72 грн.
Керуючись статтями 86, 94, 128, 158-163, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України,
постановив:
Адміністративний позов задовольнити частково.
Визнати протиправними дії державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві щодо внесення змін до АІС "Співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів, бази АІС "Аудит" на підставі акту про неможливість проведення зустрічної звірки Товариства з обмеженою відповідальністю "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.04.2014 № 1306/26-59-22-12/38958027 від 26.05.2014 та акту про неможливість проведення зустрічної звірки Товариства з обмеженою відповідальністю "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.07.2014 № 2036/26-59-22-12/38958027 від 03.09.2014.
Зобов'язати державну податкову інспекцію у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві внести відповідні зміни до АІС "Співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів, бази АІС "Аудит" шляхом вилучення інформації, внесеної на підставі акту про неможливість проведення зустрічної звірки Товариства з обмеженою відповідальністю "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.04.2014 № 1306/26-59-22-12/38958027 від 26.05.2014 та акту про неможливість проведення зустрічної звірки Товариства з обмеженою відповідальністю "Кемпторг" (код ЄДРПОУ 38958027) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за період з 01.03.2014 по 30.07.2014 № 2036/26-59-22-12/38958027 від 03.09.2014.
В задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Відшкодувати з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Кемпторг" 48,72 грн сплаченого судового збору.
Постанова суду першої інстанції, якщо інше не встановлено Кодексом адміністративного судочинства України, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.
Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя Р.М.Шимонович