КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 825/3147/14 Головуючий у 1-й інстанції Скалозуб Ю.О.
Суддя-доповідач Твердохліб В.А.
У Х В А Л А
24 грудня 2014 року м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Твердохліб В.А., перевіривши апеляційну скаргу Комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства» на постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 24 листопада 2014 року у справі № 825/3147/14 за адміністративним позовом Комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства» до Державної податкової інспекції у Ріпкинському районі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області про скасування податкових повідомлень - рішень, -
ВСТАНОВИВ:
Комунальне підприємство «Управління житлово-комунального господарства» звернулось до Чернігівського окружного адміністративного суду з позовом до Державної податкової інспекції у Ріпкинському районі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області про скасування податкових повідомлень - рішень.
Постановою Чернігівського окружного адміністративного суду від 18 листопада 2014 року у задоволені адміністративного позову відмовлено.
Не погоджуючись із судовим рішенням у справі № 825/3147/14 Позивач подав апеляційну скаргу.
Згідно ч.2 ст.189 Кодексу адміністративного судочинства України, отримавши апеляційну скаргу, суддя-доповідач протягом трьох днів перевіряє її відповідність вимогам статті 187 цього Кодексу і за відсутності перешкод постановляє ухвалу про відкриття апеляційного провадження.
Відповідно ч.2 ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України, в апеляційній скарзі зазначаються:
1) найменування адміністративного суду апеляційної інстанції, до якого подається скарга;
2) ім'я (найменування), поштова адреса особи, яка подає апеляційну скаргу, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є;
3) вимоги особи, яка подає апеляційну скаргу, до суду апеляційної інстанції;
4) обґрунтування вимог особи, яка подала апеляційну скаргу, із зазначенням того, у чому полягає неправильність чи неповнота дослідження доказів і встановлення обставин у справі та (або) застосування норм права;
5) у разі необхідності - клопотання особи, яка подає апеляційну скаргу, про витребування нових доказів, про виклик свідків тощо;
6) перелік матеріалів, які додаються.
За правилами ч.6 ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Зі змісту апеляційної скарги вбачається, що Комунальне підприємство «Управління житлово-комунального господарства» оскаржує судове рішення, постановлене 24 листопада 2014 року, однак в адміністративній справі № 825/3147/14 прийнято рішення від 18 листопада 2014 року.
В прохальній частині апеляційної скарги апелянт просить скасувати постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 24 листопада 2014 року.
Отже, апелянту слід визначитись, яке саме рішення суду першої інстанції ним оскаржується та в чому полягає неправильність чи неповнота дослідження доказів і встановлення обставин у справі або застосування норм права.
Крім того, апелянтом до апеляційної скарги не додано доказу про сплату ним судового збору.
У відповідності до ч.5 ст.189 КАС України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 Кодексу, згідно з якими апеляційна скарга залишається без руху.
У зв'язку з викладеним, вважаю необхідним апеляційну скаргу Комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства» залишити без руху та запропонувати усунути вказані недоліки апеляційної скарги, шляхом подання належним чином оформленої апеляційної скарги та надати документ про сплату судового збору.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 187, 189 КАС України, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства» на постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 24 листопада 2014 року у справі № 825/3147/14 за адміністративним позовом Комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства» до Державної податкової інспекції у Ріпкинському районі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області про скасування податкових повідомлень - рішень- залишити без руху.
Встановити апелянту строк до 16 січня 2015 року для усунення вказаного недоліку.
Ухвала набирає законної сили з моменту прийняття, та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядок і строки, визначені ст.212 КАС України.
Суддя Твердохліб В.А.