ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10 П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 грудня 2014 року № 813/5480/14
Львівський окружний адміністративний суд
в складі : головуючого - судді Дем'яновського Г.С.,
при секретарі Гавірко О.О.
з участю представників :позивача-Шмотолоха О.П.,третьої особи Якиміва А.В.
розглянувши в судовому засіданні в м. Львові адміністративну позовну заяву Львівської міської ради до Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» , Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції , третя особа ТзОВ «Монте Крісто» про визнання нечинним витягу про державну реєстрацію , скасування державної реєстрації та зобов»язання до вчинення дій .
в с т а н о в и в :
Адміністративний позивач - Львівська міська рада звернувся до суду з позовом до Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» , Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції, третя особа ТзОВ «Монте Крісто», в якому просить :
Визнати нечинним витяг про державну реєстрацію права власності ТзОВ « Монте Крісто» на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» заг.площею 743,9 кв.м на АДРЕСА_1 від 31.10.2014 року № 31846244, виданий обласним комунальним підприємством Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки»
Скасувати державну реєстрацію права власності ТзОВ «Монте Крісто» на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» заг.площею 743,9 кв.м на АДРЕСА_1
Зобов»язати Реєстраційну службу Львівського міського управління юстиції внести до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно запис про скасування державної реєстрації права власності ТзОВ «Монте Крісто» на вказані нежитлові приміщення.
В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав повністю.
Представник Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» в судове засідання не з»явився ,хоча неодноразово попереджував ся про день розгляду справи.
Представник Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції в судове засідання не з»явився ,хоча був належним чином попереджений про день розгляду справи, в попередніх судових засіданнях подав пояснення відповідно до письмових заперечень , наданих у справу.
Представник третьої особи - ТзОВ «Монте Крісто» просив в позові відмовити.
Вислухавши пояснення сторін та третьої особи , перевіривши інші докази , зібрані в справі , суд приходить до наступних висновків.
Земельна ділянка за адресою АДРЕСА_1 перебуває у власності територіальної громади м.Львова..Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст..ст.12 ,16 Земельного кодексу України міська рада вирішує відповідно до законодавства питання регулювання земельних відносин, громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів місцевого самоврядування.
Ухвалою Львівської міської ради від 10.04.2003 № 342 «Про погодження ТзОВ «Монте Крісто» сервітутного користування земельної ділянки без зміни категорії земель для відновлення кафе «ІНФОРМАЦІЯ_1» на АДРЕСА_1» погоджено ТзОВ «Монте Крісто» сервітутне землекористування на платній умові в розмірі орендної плати без зміни категорії земель, за функцією використання - комерція, терміном на 10 років, площею 0,065 га для відновлення кафе «ІНФОРМАЦІЯ_1» на АДРЕСА_1, на основі якої 19.05.2003 року між Львівською міською радою (власник земельної ділянки) та ТзОВ «Монте Крісто» (землекористувач) укладено договір про земельний сервітут.
В позовній заяві позивач вказує ,що на запит юридичного управління Львівської міської ради від 31.01.2014 року №1104-вих-117 відповідач-1 надіслав відповідь від 11.02.2014 № 601 щодо реєстрації на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» заг. площею 743,9 кв.м на АДРЕСА_1 , з якої вбачається ,що 31.10.2011 року обласне комунальне підприємство Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» здійснило державну реєстрацію права власності ТзОВ «Монте Крісто» на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» заг. площею 743,9 кв.м на АДРЕСА_1, реєстраційний номер 31846244, Підставою виникнення права власності зазначено рішення Галицького районного суду м. Львова від 05.10.2011 року.
05.10.2011 року Галицьким районним судом м. Львова винесено рішення по справі № 2-2622 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Монте Крісто» до ОСОБА_2 про визнання права власності. Вказаним рішенням суду визнано за Товариством з обмеженою відповідальністю «Монте Крісто» право власності на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1», які знаходяться за адресою: АДРЕСА_1, загальною площею 743,9 кв.м.
13.12.2013 року Апеляційним судом Львівської області рішення Галицького районного суду м. Львова від 05.10.2011 року по справі № 2-2622 скасовано.
Таким чином, скасоване рішення суду, яке було підставою для реєстрації права власності на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» заг. площею 743,9 кв.м на АДРЕСА_1 за ТзОВ «Монте Крісто».
Відповідно до п.1.3 Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002р. №7/5 та зареєстрованого 18.02.2002р. за N0157/6445, чинного на момент прийняття рішення про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно заг. площею 743,9 кв.м на АДРЕСА_1 за ТзОВ «Монте Крісто», державну реєстрацію права власності здійснювали підприємства бюро технічної інвентаризації.
Державна реєстрація права власності на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» на АДРЕСА_1 за ТзОВ «Монте Крісто» на підставі рішення суду, яке в подальшому було скасовано, на думку позивача, підтверджує нечинність витягу про реєстрацію права власності на нерухоме майно від 31.10.2011 року № 31846244 та підлягає скасуванню.
Позивач зазначає ,що оскільки підстава для видачі оскаржуваного вище акту суб'єкта владних повноважень - судове рішення Галицького районного суду м. Львова від 05.10.2011 року у справі № 1304/2622/11 було в подальшому скасоване судом апеляційної інстанції, як незаконне, вказаний акт суб'єкта владних повноважень не може вважатись законними з огляду на положення ч.2 ст.19 Конституції України та ч.З ст.2 КАС України, в заявку із чим на підставі положень ч.2 ст.162 КАС України, в цій частині Львівська міська рада звертається з такими позовними вимогами .які просить задовольнити.
Ст.182 Цивільного кодексу України визначає державну реєстрацію прав власності не нерухомість. Згідно цієї норми ЦК України, державній реєстрації підлягають право власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення. До суду може бути оскаржено відмова у державній реєстрації права на нерухомість або правочинів щодо нерухомості, ухилення від реєстрації, відмова від надання інформації про реєстрацію.
Правовідносини, що виникли між сторонами регулюються Законом України N» 1952-ІХ/ від 01.07.2004 року «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень».
Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» відповідно до його ст.1 регулює відносини, пов'язані з державною реєстрацією прав на нерухоме майно та їх обмежень. Згідно зі ст.2 цього Закону державна реєстрація речових прав на нерухоме майно - офіційне визнання і підтвердження державою фактів виникнення, переходу або припинення прав на нерухоме майно, обтяження таких прав шляхом внесення відповідно запису до Державного реєстру прав на нерухоме майно.
Згідно до ч. 1 ст. б Закону систему органів державної реєстрації прав становлять: Міністерство юстиції України; центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації прав; органи державної реєстрації прав, утворені Міністерством юстиції України в установленому законодавством порядку.
Відповідно до ч.2 ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» державний реєстратор, крім іншого, встановлює відповідність заявлених прав і поданих документів вимогам законодавства, а також відсутність суперечностей між заявленими та вже зареєстрованими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями; приймає рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, про відмову в державній реєстрації, про її зупинення, внесення змін до Державного реєстру прав.
Відповідно до ч. 2 ст. 26 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно і їх обтяжень» у разі скасування на підставі рішення суду рішення про державну реєстрацію прав до Державного реєстру прав вноситься запис про скасування державної реєстрації прав.
У відповідності до п.2.6 Порядку прийняття і розгляду заяв про внесення змін до запису та заяв про скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України № 3502/5, для скасування запису Державного реєстру прав заявник подає органові державної реєстрації прав рішення суду про скасування рішення державного реєстратора, що набрало законної сили, та копії документів, визначених у пункті 2.3 цього розділу.
Покликаючись на вищенаведене відповідач -2 в своїх запереченнях зазначає ,що державний реєстратор вносить записи до державного реєстру прав про скасування державної реєстрації прав у разі скасування на підставі рішення суду рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а скасування або визнання недійсним документа, що підтверджує виникнення, перехід чи припинення права власності та інших речових прав на нерухоме майно, не є підставою для внесення запису до Державного реєстру прав про скасування державної реєстрації прав.
Виходячи із зазначених вище положень, у даному випадку заявником в орган державної реєстрації для скасування запису Державного реєстру прав повинно бути подано відповідне рішення суду про скасування державної реєстрації права власності на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» на АДРЕСА_1 за ТзОВ «Монте Крісто».
Відповідно до пункту 3 Прикінцевих положень Закону України від 11.02.2010 року «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» до 01.01.2013 року державна реєстрація права власності та права користування (сервітут) на об'єкти нерухомого майна, розташовані на земельних ділянках; права користування (найму, оренди) будівлею або іншими капітальними спорудами, їх окремими частинами; права власності на об'єкти незавершеного будівництва,а також облік безхазяйного майна, довірче управління нерухомим майном проводиться реєстратором бюро технічної інвентаризації, створеними до набрання чинності цим Законом та підключеним до Реєстру прав власності на нерухоме майно.
Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та інших законодавчих актів України» з 01.01.2013 року державна реєстрація прав власності на нерухоме майно і, відповідно, державну реєстрацію скасування цих прав) здійснюють органи державної реєстрації прав, утворені Міністерством юстиції України в установленому законодавством порядку.
Тобто, така реєстраційна дія, як скасування державної реєстрації права власності, після 01 січня 2013 року відноситься до компетенції Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції, оскільки з 01 січня 2013 року обласне комунальне підприємство Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» позбавлене права вчиняти будь-які реєстраційні дії незалежно від фактичної передачі паперових носіїв.
Відповідач - 1 обласне комунальне підприємство Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» на підставі ст. 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» здійснювало до 01.01.2013 року повноваження щодо реєстрації речових прав на об'єкти нерухомого майна, а його рішення, дії чи бездіяльність з цього приводу на підставі ст. 55 Конституції України, ч.1 ст.17, ст.104 КАС України можуть бути оскаржені до суду в порядку адміністративного судочинства.
Відповідач 2 - Реєстраційна служба Львівського міського управління юстиції на підставі ст.7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» з 01.01.2013 року здійснює повноваження щодо реєстрації речових прав на об'єкти нерухомого майна, а тому його рішення, дії чи бездіяльність з цього приводу на підставі ст.55 Конституції України, ч.1 ст.17, ст. 104 КАС України можуть бути оскаржені до суду в порядку адміністративного судочинства.
Виходячи з аналізу юридичного статусу та предмету діяльності відповідачів, враховуючи надані законодавством повноваження, обласне комунальне підприємство Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» та Реєстраційна служба Львівського міського управління юстиції у правовідносинах з юридичними особами та громадянами реалізує владні управлінські функції, через що належить до суб'єктів владних повноважень в розумінні п.п.7 п.1 ст.З КАС України, а зазначений спір має ознаки публічно- правового спору та підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства.
Судом також встановлено ,що відповідно до п. 1 Положення про Державну реєстраційну службу України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 401/2011, Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції України та входить до системи органів виконавчої влади.
Відповідно до п.7 Положення Укрдержреєстр здійснює свої повноваження безпосередньо та через структурні підрозділи головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, а також районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру.
Згідно ст.26 Закону України у разі скасування на підставі рішення суду рішення про державну реєстрацію прав до Державного реєстру прав вноситься запис про скасування державної реєстрації прав. У п.2.6 Порядку прийняття і розгляду заяв про внесення змін до записів , внесення записів про скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та скасування записів Державного реєстру прав на нерухоме майно затверджений наказом Мінстерства юстиції України від 12.12.2011 №3502/0/5 для внесення записів про скасування державної реєстрації прав , скасування записів Державного реєстру прав заявник подає рішення суду про скасування рішення державного реєстратора, що набрало законної сили, та копії документів. Під час розгляду заяви ( встановленої форми) та документів, що додаються до неї, державний реєстратор перевіряє наявність підстав для внесення змін до записів, внесення записів про скасування державної реєстрації прав та скасування записів Державного реєстру прав.
Представник відповідача-2 зазначив ,що станом на 17 вересня 2014 року в Державному реєстрі прав відкрито розділ на нежитлові приміщення кафетерію "ІНФОРМАЦІЯ_1" , загальною площею 743,9 кв.м., за адресою АДРЕСА_1, та зареєстровано право власності за юридичною особою ТзОВ "Монте Крісто" .
Щодо позовних вимог про зобов'язання відповідача-2 внести до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно записи про скасування державної реєстрації права власності за ТзОВ "Монте Крісто" на нежитлові приміщення кафетерію "ІНФОРМАЦІЯ_1" , загальною площею 743,9 кв.м. , за адресою АДРЕСА_1, відповідач-2 вказує наступне.
Львівська міська рада не зазначила жодних мотивів, а також норм матеріального та процесуального права щодо позовних вимог зобов'язуючи реєстраційну службу Львівського міського управління юстиції внести до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно записи про скасування державної реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна, а також не зазначено , які права позивачів були порушені, невизнанні або оспорені державною реєстраційною службою, в особі реєстраційної служби ЛМУЮ.
Відповідно до ч.І ст.2 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" державна реєстрація речових прав на нерухоме майно- офіційне визнання і підтвердження державою фактів виникнення, переходу або припинення прав на нерухоме майно,обтяження таких прав шляхом внесення відповідного запису до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Державний реєстр речових прав на нерухоме майно - єдина державна інформаційна система, що містить відомості про права на нерухоме майно, їх обтяження, а також про об'єкти та суб'єктів цих прав.
Відповідно до п.5 ч.І ст.19 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та пп.10 п.37 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 року №868 документами, що підтверджують виникнення, перехід та припинення речових прав на нерухоме майно , є рішення суду, що набрало законної сили,.
Враховуючи вищенаведене , відділом державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби ЛМУЮ буде розглянуто питання щодо внесення відповідних записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на підставі рішення суду , а отже позовні вимоги про зобов'язання вчинити дії, які є обов'язковими для служби в силу приписів згаданого Закону , пред'явлення таких вимог та їх подальше задоволення судом є передчасними та необгрунтованим. Таким чином відповідач-2 просить відмовити в позові про зобов»язання реєстраційної служби вчинити певні дії.
Суд погоджується з такою позицією і зазначає ,що Статтею 9 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" передбачено , що державний реєстратор самостійно приймає рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень , в тому числі і про скасування . Реєстрація прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації прав відноситься до виключної компетенції державного реєстратора, а відтак Львівська міська рада не вправі ставити позовні вимоги зобов'язувати Реєстраційну службу Львівського міського управління юстиції внести записи про скасування державної реєстрації за юридичною особою та не має повноважень щодо внесення записів до Державного реєстру.
Тому в частині позовних вимог щодо зобов"язання Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції внести до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно запис про скасування державної реєстрації права власності ТзОВ «Монте Крісто» на вказані нежитлові приміщення слід відмовити,оскільки суд не вправі перебирати на себе повноваження Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції, передбачені Законом. Відтак, у задоволені даної позовної вимоги слід відмовити.
Щодо позовної вимоги: визнати нечинним витяг про державну реєстрацію права власності ТзОВ « Монте Крісто» на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» заг.площею 743,9 кв.м на АДРЕСА_1 від 31.10.2014 року № 31846244, виданий обласним комунальним підприємством Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» , то суд приходить до наступного висновку.
Згідно п.1. ч.2 ст. 162 КАС України суд може прийняти постанову про визнання протиправним рішення суб»єкта владних повноважень чи окремих його положень , дій чи бездіяльності і про скасування або визнання нечинним рішення чи окремих його положень ,про поворот виконання цього рішення чи окремих його положень із зазначенням способу його здійснення. В даному випадку означений витяг , який видано на підставі рішення про державну реєстрацію , не є самостійним рішенням суб»єкта владних повноважень в розумінні ст.162 КАС України , а носить інформаційний характер , тобто є інформацією про проведення державної реєстрації , яка на час видачі витягу \можливо і не одного, оскільки витяги мають номери \ була проведена правомірно. Тому суд вважає ,що в цій частині позовних вимог слід відмовити .
Щодо позовної вимоги: Скасувати державну реєстрацію права власності ТзОВ «Монте Крісто» на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» заг.площею 743,9 кв.м на АДРЕСА_1 , то така підлягає до задоволення ,оскільки встановлено ,що Рішенням колегії суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Львівської області від 13 грудгя 2013 року скасовано рішення Галицького районного суду м.Львова від 05 листопада 2011 року , яке слугувало підставою виникнення права власності ТзОВ «Монте Крісто» на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» заг.площею 743,9 кв.м на АДРЕСА_1 , і в позові товариства з обмеженою відповідальністю «Монте Крісто» до ОСОБА_2 про визнання права власності відмовлено. При тому суд не приймає заперечення третьої особи про те ,що проведення реєстрації права власності вказаного об»єкту не порушує права і законні інтереси позивача , оскільки саме за апеляційною скаргою Львівської міської ради було скасовано рішення суду .яким було визнано право власності ТзОВ «Монте Крісто» на спірний об»єкт . Крім того у власності позивача перебуває земельна ділянка ,на якій розташовано кафетерій .
Відповідно до ч. 3 ст. 2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті ( вчинені ) вони:
1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України;
2) з використанням повноваження з метою, з якою це повно важення надано;
3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії);
4) безсторонньо (неупереджено);
5) добросовісно;
6) розсудливо;
7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації;
8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія);
9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення;
10) своєчасно, тобто протягом розумного строку
Згідно ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до частин 1, 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Тому суд вважає ,що адміністративний позов слід задовольнити частково,скасувати державну реєстрацію права власності ТзОВ «Монте Крісто» на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» загальною площею 743,9 кв.м. на АДРЕСА_1, проведену обласним комунальним підприємством Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» 31 жовтня 2011 року.
В решті позовних вимог відмовити.
Згідно ст..94 КАС України стягнути з державного бюджету на користь Львівської міської ради судові витрати в сумі 36 грн.54 коп.
Керуючись ст.ст. 2, 4, 7, 14, 23, 86, 94, 158, 159, 160, 161, 163, 162, 167, КАС України, суд.
п о с т а н о в и в :
Адміністративний позов задовольнити частково.
Скасувати державну реєстрацію права власності ТзОВ «Монте Крісто» на нежитлові приміщення кафетерію «ІНФОРМАЦІЯ_1» загальною площею 743,9 кв.м. на АДРЕСА_1, проведену обласним комунальним підприємством Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» 31 жовтня 2011 року.
Стягнути з Державного бюджету на користь Львівської міської ради судові витрати в сумі 36 грн. 54 коп.
В решті позовних вимог відмовити.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду в порядку та в строки, передбачені ст.186 КАС України та набуває законної сили в порядку, передбаченому ст.254 КАС України.
Суддя Дем'яновський Г.С.