Справа № 444/2460/14-п
Провадження № 3/444/1019/2014
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
26 листопада 2014 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Ясиновський Р. Б. розглянувши матеріали справи, які надійшли від Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає: ІНФОРМАЦІЯ_2, не працює,-
- за ст.164 ч.1 КУпАП
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_1, 24.09.2014 року, о 15 год. 00 хв., в м. Жовква, Львівська області, вчинив порушення порядку ведення господарської діяльності, а саме, здійснював перевезення пасажирів без відповідної ліцензії на перевезення пасажирів, чим вчинив правопорушення передбачене ст. 164 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 в судове засідання не зявився, не повідомивши суд про причини своєї неявки, хоча про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином і від нього не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи. Відповідно до ст. 268 КпАП України, явка правопорушника в судове засідання не є обовязковою. А тому, приходжу до переконання про можливість розгляду справи у відсутності правопорушника.
Факт вчинення правопорушення стверджується зібраними доказами які знаходяться в матеріалах справи, а саме: протоколом про адмінправопорушення серії ЛВ № 242287 від 24.09.2014 р; поясненнями правопорушника в матеріалах справи; рапортом працівника міліції.
Дії правопорушника слід кваліфікувати за ст. 164 ч.1 КпАП України, так як він порушив порядок ведення господарської діяльності.
Обставини, які б обтяжували чи помякшували відповідальність правопорушника, не встановлені.
Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику враховую характер вчиненого правопорушення, його особу, ступінь вини, майновий стан, обставини, що помякшують та обтяжують відповідальність.
Санкція ст.164 ч.1 КпАП України, передбачає стягнення у вигляді штрафу з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей отриманих внаслідок вчинення адміністративного правопорушення чи без такої.
З врахуванням вище перелічених обставин, приходжу до переконання, що до правопорушника слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу без конфіскації виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей отриманих внаслідок вчинення адміністративного правопорушення.
Крім того, відповідно до ст. 4 ч 2. п. 5 ЗУ Про судовий збір, з правопорушника в користь держави слід стягнути судовий збір в розмірі 36,54 грн..
Керуючись ст.ст. 164 ч. 1, 280, 283, 284, 307, 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя
ПОСТАНОВИВ :
ОСОБА_1, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.164 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 510 (пятсот десять) грн. 00 коп. в доход держави, без конфіскації виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей отриманих внаслідок вчинення адміністративного правопорушення.
Стягнути з ОСОБА_1 - 36,54 грн. судового збору в дохід держави / УДКСУ у Жовківському районі, р/р 31212206700286, МФО-825014, ЄДРПОУ- 36762986/.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи подання прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст.32 КУпАП.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено подання прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, подання прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а вразі оскарження або опротестування такої постанови не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується :
- подвійний розмір штрафу, визначений постановою;
- витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат визначається Кабінетом Міністрів України.
СуддяЯсиновський Р. Б.