Ухвала суду № 41849361, 09.12.2014, Господарський суд Житомирської області

Дата ухвалення
09.12.2014
Номер справи
3/43-б
Номер документу
41849361
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

_____________

10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,

E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

Від "09" грудня 2014 р. Справа № 3/43-Б

За заявою: Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області (м. Житомир)

до боржника: Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 (м. Житомир)

про визнання банкрутом

Суддя Гнисюк С.Д.

Присутні:

- від ініціюючого кредитора: Бучинська І.В. - дов. від 28.10.2014;

- від кредиторів: Отрох А.В. - дов. від 22.01.2014 (УПФУ в м. Житомирі Житомирської області); Степура Л.В. - дов. від 05.02.2014 (ВВД ФСС НВВПЗ у м. Житомирі); Лічний С.В. - дов. № 25/47 від 15.01.2013 (КП "Житомирводоканал");

- від боржника: не з'явився

- взяли участь: Булавко М.І.- колишній бухгалтер, Стефанюк М.С. - попередній ліквідатор.

В провадженні господарського суду Житомирської області знаходиться справа №3/43-Б про банкрутство Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 порушена за заявою Державної податкової інспекції у м. Житомирі за правилами ст. ст. 8, 11-13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції від 04.11.2012 (далі - Закон в редакції від 04.11.2012) на стадії ліквідації банкрута.

Ухвалою господарського суду Житомирської області від 05.11.2014 продовжено строк ліквідаційної процедури Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 на три місяці, тобто по 20.12.2014; продовжено строк повноважень ліквідатора Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 - Мельника В. О. на три місяці, тобто по 20.12.2014; взято до відома проміжні звіти ліквідатора Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 - Мельника В. О. та долучено їх до матеріалів справи; призначено до розгляду клопотання ліквідатора про затвердження витрат пов'язаних з виконанням обов'язків ліквідатора Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 (м. Житомир) у сумі 13 883,00грн., з віднесенням їх до першої черги реєстру вимог кредиторів; відкладено розгляд заяви №15230/8/10 від 22.04.2013 Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області з грошовими вимогами до Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 у сумі 325 297,18 грн.; призначено наступне судове засідання для з'ясування стану ліквідаційної процедури Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12, розгляду заяви Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області №15230/8/10 від 22.04.2013 та клопотання ліквідатора про затвердження витрат на 09.12.2014, зобов'язано ліквідатора Мельника В. О. та Житомирську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Житомирській області надати суду додаткові докази по справі; на підставі ст. 38 ГПК України витребувано у Житомирської міської ради письмову інформацію щодо стану виконання рішення міської ради №689 від 18.06.2014 про виділення КВЖРЕП №12 бюджетних коштів в сумі 18167 тис. грн на поповнення статутного капіталу; на підставі ст. 30 ГПК України викликано в засідання суду 09.12.2014 об 11:00 повноважного представника Житомирської міської ради для дачі пояснень щодо стану виконання рішення міської ради №689 від 18.06.2014.

На адресу господарського суду Житомирської області через загальний відділ надійшли наступні документи:

- 12.11.2014 повернулись копії ухвал господарського суду Житомирської області від 04.11.2014 та від 05.11.2014, які були направлені на адресу боржника, з відміткою поштового відділення: "за зазначеною адресою відсутній";

- 09.12.2014 від ліквідатора боржника Мельника В.О. надійшло клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку з його хворобою;

- 09.12.2014 від Житомирської міської ради надійшло письмове пояснення №21/9786 від 08.12.2014 згідно якого повідомляється, що на даний час постійна комісія з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій розглядає питання поповнення статутного капіталу Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 (м. Житомир). Просить проводити судове засідання без участі представника Житомирської міської ради, у зв'язку з зайнятістю його у іншому судовому засіданні;

- 09.12.2014 від Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області (м. Житомир) надійшов розрахунок заявлених вимог.

Попередній ліквідатор банкрута Стефанюк М.С. в засіданні суду 09.12.2014 подав клопотання від 09.12.2014 про затвердження оплати послуг ліквідатора в розмірі двох мінімальних заробітних плат за весь період виконання ним своїх повноважень, у зв'язку з тим, що оплата послуг ліквідатора не була встановлена та затверджена.

Суд призначає клопотання Стефанюка М.С. від 09.12.2014 до розгляду у наступному судовому засіданні та витребовує додаткові докази в обгрунтування зазначеного клопотання.

У судовому засіданні 09.12.2014 розглядалось клопотання ліквідатора Мельника В.О. про затвердження витрат на суму 13 883,00 при здійсненні ним своїх повноважень, які виникли на підставі договору підряду, укладеного з Булавко М.І. за період з 02.01.2012 по 05.09.2012 на суму 13 883,00 грн.

Дане питання погоджене комітетом кредиторів 19.09.2014 (протокол №7-М).

Присутні учасники у справі про банкрутство в засіданні суду 05.11.2014 не заперечили проти затвердження витрат ліквідатора у зазначеній сумі.

Господарський суд, заслухавши пояснення учасників у справі про банкрутство, дослідивши матеріали справи зазначає наступне.

Відповідно до абз. 1 ч. 12 ст. 3-1 Закону в редакції від 04.11.2012, оплата послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у зв'язку з виконанням ним своїх обов'язків здійснюються в порядку, встановленому цим Законом, за рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника, або за рахунок коштів кредиторів чи коштів, одержаних у результаті виробничої діяльності боржника.

Оплата послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень встановлюється та виплачується в розмірі, встановленому комітетом кредиторів і затвердженому господарським судом, якщо інше не встановлено цим Законом, але не менше двох мінімальних заробітних плат та не більше середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство (ч. 14 ст. 3-1 Закону в редакції від 04.11.2012).

Згідно з ч. 16 ст. 3-1 Закону в редакції від 04.11.2012, звіт про оплату послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого затверджується рішенням комітету кредиторів та ухвалою господарського суду.

Як вбачається з протоколу засідання комітету кредиторів № 7-М від 19.09.2014 (т. 6 а.с. 246), по другому питанню порядку денного, затверджено витрати по договору підряду з Булавко М.І. з 02.01.2012 по 05.09.2012 на суму 13 883,00 грн. з віднесенням до першої черги реєстру вимог кредиторів, які пов'язані з виконанням арбітражним керуючим Мельником В.О. повноважень ліквідатора Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 (м. Житомир).

Рішення комітету кредиторів не може визнаватися господарським судом недійсним, оскільки за своєю правовою природою не є актом юридичної особи, державного чи іншого органу. Суд повинен давати оцінку цим рішенням та враховувати їх резолюції у прийнятті судових актів у справі, якщо такі рішення відповідають приписам чинного законодавства (аналогічна позиція викладена в п. 56, 57 Постанови Пленуму Верховного Суду України "Про судову практику в справах про банкрутство" від 18.12.2009р. №15).

З врахуванням рішень комітету кредиторів та усних пояснень ліквідатора боржника в судовому засіданні, здійснивши перерахунок, на підставі поданих ліквідатором доказів, господарський суд прийшов до висновку затвердити арбітражному керуючому Мельнику В.О. витрати на суму 13 883,00 при здійсненні ним своїх повноважень ліквідатора Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 (м. Житомир).

В засіданні суду 09.12.2014 розглядалась заява №15230/8/10 від 22.04.2013 Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області з грошовими вимогами до Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 у сумі 325 297,18 грн.

Суд встановив в засіданні суду 09.12.2014, що заборгованість частково нарахована у період дії мораторію та частково після визнання боржника банкрутом.

Представник заявника - ініціюючого кредитора не заперечив щодо часткового визнання вимог на суму 75584,13 грн, які заявлені правомірно.

Дослідивши матеріали справи суд встановив наступне.

До господарського суду надійшла заява Державної податкової інспекції у м. .Житомирі про поточні грошові вимоги до боржника на суму 325 297,18 грн., з яких 163 930,66 грн. заборгованість з податку на додану вартість, 164,28 грн. заборгованість з комунального податку, 10 480,19 грн. заборгованість по земельному податку, 55 231,82 грн. заборгованість з податку на прибуток, 10 750,91 грн. заборгованість з частини чистого прибутку, 21 786,39 грн. заборгованість за адміністративні штрафи, 173,52 грн. заборгованість з податку з власників транспортних засобів, 62 779,41 грн. заборгованість з податку на доходи фізичних осіб. Ухвалою суду заяву прийнято до розгляду.

Судом замінено кредитора - Державну податкову інспекцію у м. Житомирі процесуальним правонаступником - Житомирською об'єднаною державною податковою інспекцію Головного управління Міндоходів у Житомирській області.

Відповідно до відзиву попереднього ліквідатора Стефанюка М.С, останній визнає вимоги Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області в сумі 13 032,48грн.

Ліквідатор банкрута Мельник В.О. відзиву на заяву не надав.

У своїй заяві заявник (з урахуванням доповнень) посилається на те, що загальна сума заборгованості боржника станом на 20.03.2013 та станом на 01.12.2014, складає - 1 171 101,70 грн. Із загальної суми заборгованості ухвалою господарського суду Житомирської області від 09.06.2011 до реєстру вимог кредиторів боржника включено вимоги Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області на суму 845 804,52грн.

У зв'язку із збільшенням податкового боргу боржника, кредитором було подано заяву про визнання грошових вимог на суму 325 297,18 грн., з яких:

- 163 930,66 грн. заборгованість з податку на додану вартість яка виникла на підставі податкових декларацій за період з січня місяця 2011 по грудень 2011, у тому числі 2 210,00 грн. штрафної санкції, яку застосовано 13.04.2012 та 152 048,66 грн. пені, яка нарахована з 30.11.2010 по 08.12.2010 ;

- 164,28 грн. заборгованість з комунального податку, з якої: нараховано 27.10.2010 у сумі 30,60 грн., 13.01.2011 у сумі 22,10 та пеня у сумі 111,58 грн. за період з 30.11.2010 по 08.12.2010;

- 10 480,19 грн. заборгованість по земельному податку, з якої; нараховано 30.01.2010 у сумі 287,42 грн., 30.01.2010 у сумі 287,46 грн., 31.01.2011 у сумі 227,74 грн. (протягом 11 місяців, що складає - 2505,14 грн.) та січень 2012 у сумі 227,76 грн., 7 172,41 грн. пені, яка нарахована у період з 30.11.2010 по 08.12.2010;

- 55 231,82 грн. заборгованість з податку на прибуток (пеня, яка нарахована за період з 30.11.2010 по 08.12.2010);

- 10 750,91 грн. заборгованість з частини чистого прибутку (пеня, яка нарахована 30.11.2010);

- 21 786,39 грн. заборгованість за адміністративні штрафи (пеня, яка нарахована за період з 30.11.2010 по 08.12.2010);

- 173,52 грн. заборгованість з податку з власників транспортних засобів (пеня, яка нарахована 08.12.2010);

- 62 779,41 грн. заборгованість з податку на доходи фізичних осіб (податкова декларація від 11.03.2011).

Свої вимоги заявник підтвердив актом про результатами камеральної перевірки даних, задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість, податковими деклараціями, податковими розрахунками.

Ухвалою господарського суду Житомирської області від 03.11.10, зокрема, порушено провадження у справі за правилами вимог ст.ст. 6-8 Закону в редакції від 04.11.2012; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів відповідно до ст. 12 вказаного Закону.

Ухвалою господарського суду Житомирської області від 09.06.2011, зокрема, затверджено реєстр вимог кредиторів Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 (м. Житомир, ідент. код 13555389) із включеними до нього вимогами конкурсних кредиторів, і зокрема, вимоги ДПІ у м. Житомирі (м.Житомир, ідентифікаційний код 25839028) на суму 634234, 00 грн. основного боргу, які віднесено до третьої черги задоволення вимог кредиторів; включено в реєстр вимог кредиторів окремим рядком неустойку (штраф, пеню), що підлягає задоволенню в шосту чергу, зокрема, ДПІ у м. Житомирі на суму 211570, 52 грн.

Постановою господарського суду Житомирської області від 20.12.2011 Комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №12 визнано банкрутом.

Відповідно до ст. 67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку та розмірах, встановлених законодавством України.

Підпунктами 16.1.3, 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України встановлено, що платник податків зобов'язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів, сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до п. 14.1.39. Податкового кодексу України, грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Статтею 1 Закону в редакції від 04.11.2012 визначено поняття кредитора - це юридична або фізична особа, державні органи, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника. Конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли до порушення провадження у справі про банкрутство. Поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до абзацу 24 статті 1 Закону в редакції від 04.11.2012, мораторій на задоволення вимог кредиторів - зупинення виконання боржником, стосовно якого порушено справу про банкрутство, грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до прийняття рішення про введення мораторію.

Мораторій на задоволення вимог кредиторів вводиться одночасно з порушенням провадження у справі про банкрутство, отже з моменту його введення боржник не може виконувати як грошові зобов'язання та зобов'язання щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), що виникли до введення мораторію, так і проводити заходи, спрямовані на забезпечення їх виконання.

Згідно із ч. 4 ст. 12 Закону в редакції від 04.11.2012 протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів, зокрема, не нараховуються н е у с т о й к а (штраф, пеня), не застосовуються інші санкції за невиконання чи неналежне виконання грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів).

Абзацом 4 ч.1 ст.23 Закону в редакції від 04.11.2012 передбачено, що з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, зокрема, п р и п и н я є т ь с я н а р а х у в а н н я н е у с т о й к и (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій по всіх видах заборгованості банкрута.

Всупереч вказаним нормам заявник вчинив дію з нарахування пені після порушення справи про банкрутство та після введення мораторію на задоволення вимог кредиторів.

Крім того, як зазначено вище, боржник постановою суду визнаний банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, а державна податкова інспекція всупереч закону нарахувала боржнику штрафні санкції , тобто за період, коли підприємницька діяльність банкрута фактично припинена.

Отже, оскільки заявником заявлені вимоги складаються з вимог (основний борг, неустойка), частково нарахованих під час дії мораторію на задоволення вимог кредиторів та у ліквідаційній процедурі (після постанови), господарський суд частково відмовляє у задоволенні вимог заяви Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області на загальну суму 249 713,05 грн., а саме:

- 154 258,66 грн. заборгованість з податку на додану вартість (2 210,00 грн. штрафна санкція (13.04.2012 після постанови) та 152 048,66 грн. пеня (30.11.2010 по 08.12.2010 у період дії мораторію);

- 111,58 грн. заборгованість з комунального податку (пеня за період з 30.11.2010 по 08.12.2010 у період дії мораторію);

- 7 400,41 грн. заборгованість по земельному податку (земельний податок 227,76 грн. за січень 2012 (після постанови) та 7 172,41 грн. пеня з 30.11.2010 по 08.12.2010 (у період дії мораторію);

- 55 231,82 грн. заборгованість з податку на прибуток (пеня з 30.11.2010 по 08.12.2010 у період дії мораторію);

- 10 750,91 грн. заборгованість з частини чистого прибутку (пеня за 30.11.2010 у період дії мораторію);

- 21 786,39 грн. заборгованість за адміністративні штрафи (пеня з 30.11.2010 по 08.12.2010 у період дії мораторію);

- 173,52 грн. заборгованість з податку з власників транспортних засобів (пеня за 08.12.2010 у період дії мораторію).

Дослідивши матеріали справи, заяву Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області та додані до неї докази, заслухавши пояснення заявника, оцінивши в сукупності надані докази, господарський суд Житомирської області вважає за необхідне визнати грошові вимоги Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області у розмірі 75 584,13 грн. (62 779,41 грн. заборгованість по податку на доходи з фізичних осіб (до постанови); 9 672,00 грн. заборгованість з податку на додану вартість (до постанови); 52,70 грн. заборгованість з комунального податку (30,60 грн. до порушення; 22,10 грн. до постанови); 3 080,02 грн. заборгованість по земельному податку (574,88 грн. (до постанови); 2 505,14 грн. (до постанови), з віднесенням до третьої черги реєстру вимог кредиторів.

Крім того, відповідно до п. 4.5 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики застосування розділу VI Господарського процесуального кодексу України" від 21.02.2013 №7, у випадках коли позивач звільнений від сплати судового збору: у разі задоволення позову повністю або частково судовий збір стягується з відповідача (повністю або пропорційно задоволеним вимогам) в дохід Державного бюджету України, якщо відповідач не звільнений від сплати цього збору.

Згідно п.4.11 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики застосування розділу VI Господарського процесуального кодексу України" від 21.02.2013 №7, розподіл сум судового збору (так само як й інших судових витрат) у непозовному провадженні, зокрема, як-от у справах про банкрутство, здійснюється, оскільки інше не передбачено законом, за загальними правилами ст.49 ГПК.

П.п. 14 п. 2 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" встановлено, що за подання до господарського суду заяв кредиторів, які звертаються з грошовими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство, а також після повідомлення про визнання боржника банкрутом ставка судового збору становить 1 розмір мінімальної заробітної плати.

Статтею 8 Закону України "Про державний бюджет України" встановлено на 2014 рік мінімальну заробітну плату у місячному розмірі з 1 січня - 1218,00 грн.

Отже, у зв'язку із звільненням Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області від сплати судового збору за подачу кредиторської заяви до господарського суду, судовий збір, в сумі 1218,00 грн. підлягає сплаті боржником в дохід Державного Бюджету України.

Також, в засіданні суду 09.12.2014 встановлено, що строк ліквідаційної процедури Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 (м. Житомир) закінчується 20.12.2014.

Представник голови комітету кредиторів боржника - Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області в засіданні суду 09.12.2014 подав клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на три місяці.

Присутні учасники у справі про банкрутство в засіданні суду 09.12.2014 не заперечили проти продовження строку ліквідаційної процедури на три місяці.

Господарський суд розглянувши подане клопотання, заслухавши пояснення ліквідатора банкрута, оцінивши всі докази в сукупності у відповідності до ст. 43 ГПК України, вважає за необхідне зазначити наступне.

За змістом ч. 2 ст. 22 Закону в редакції від 04.11.2012, загальний строк ліквідаційної процедури боржника не може перевищувати 18 місяців.

З матеріалів справи вбачається, що гранично допустимі строки здійснення процедури ліквідації банкрута закінчуються 20.12.2014.

У ст. 86 Постанови ВСУ № 15 від 18.12.2009 "Про судову практику в справах про банкрутство" (далі - Постанова № 15) зазначено, що ліквідатор зобов'язаний вчинити ліквідаційні заходи і передати на затвердження господарському суду звіт та ліквідаційний баланс у встановлений строк, проте, невиконання ліквідатором цих дій у граничні строки, визначені Законом, не є підставою для припинення провадження у справі.

Наслідків перевищення строку ліквідаційної процедури, як зазначає Верховний Суд України у Постанові Пленуму № 15, Закон в редакції від 04.11.2012 не містить.

В свою чергу, у ч. 3 ст. 24 Закону в редакції від 04.11.2012 зазначено, що ліквідатор виконує свої повноваження до завершення ліквідаційної процедури в порядку, встановленому цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Таким чином, оскільки всі необхідні заходи, що є обов'язковими для здійснення в ліквідаційній процедурі банкрута ліквідатором Мельником В.О. в межах строку ліквідаційної процедури в повному обсязі не виконано, господарський суд визнає клопотання ліквідатора обґрунтованими, продовжує строк ліквідаційної процедури Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 12 (м. Житомир) та повноважень ліквідатора боржника на три місяці, тобто по 20.03.2015 згідно резолютивної частини ухвали суду та вважає за необхідне призначити засідання суду для з'ясування стану здійснення ліквідаційної процедури.

Керуючись статтями 77, 86 ГПК України, статтями 3-1, 22-32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції від 04.11.2012, господарський суд Житомирської області, -

УХВАЛИВ:

1. Визнати вимоги Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області (м. Житомир) у сумі 75 584,13 грн. В решті вимог відмовити.

2. У зв'язку із звільненням Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області від сплати судового збору за подачу кредиторської заяви до господарського суду, судовий збір, в сумі 1218,00 грн. підлягає сплаті боржником в дохід Державного Бюджету України.

3. Продовжити строк ліквідаційної процедури Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 (м. Житомир) та повноваження ліквідатора Мельника В.О. на три місяці, тобто по 20.03.2015.

4. Затвердити арбітражному керуючому Мельнику В.О. витрати на суму 13 883,00 грн при здійсненні ним своїх повноважень ліквідатора Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12 (м. Житомир).

5. Призначити до розгляду у наступному судовому засіданні клопотання Стефанюка М.С. від 09.12.2014 про затвердження оплати послуг ліквідатора в розмірі двох мінімальних заробітних плат за весь період виконання ним своїх повноважень.

6. Розгляд справи відкласти.

7. Призначити наступне засідання суду для з'ясування стану здійснення ліквідаційної процедури на "20" січня 2015 р. о 10:30 в приміщенні господарського суду Житомирської області, каб. №404.

8. Зобов`язати ліквідатора Мельника В. О. до дати наступного судового засідання:

- включити в реєстр вимог кредиторів визнані вимоги Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області; уточнений реєстр вимог кредиторів надати суду;

- надати суду проміжний звіт ліквідатора станом на дату судового засідання;

- надати суду належним чином оформлені докази, про стан ліквідаційної процедури Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №12;

- вчинити дії щодо розшуку транспортних засобів боржника;

- надати суду копію переліку вимог кредиторів, який був наданий Житомирській міській раді та відповідно до якого рада прийняла рішення №689 від 18.06.2014 щодо виділення бюджетних коштів в сумі 18167 тис. грн на поповнення статутного капіталу банкрута;

- надати суду докази реалізації металобрухту, з відомостями, зокрема, щодо ваги, вартості реалізованого металобрухту.

9. В судове засідання викликати уповноважених представників кредиторів та ліквідатора Мельника В. О.

Суддя Гнисюк С.Д.

Віддрукувати:

1-до справи;

2-Житомирська ОДПІ ГУ Міндоходів у Житомирській областіі - 10014, м. Житомир, площа Перемоги, 2. (рек. з повід.).

3-ВВД ФСС НВВ ПЗ у м. Житомирі - 10003, м. Житомир, вул. Яна Гамарника, 6-а

4-УПФУ у м. Житомирі Житомирської області - 10003, м. Житомир, вул. Перемоги,55

5-Житом. міськ. центр зайнятості - 10005, м. Житомир, вул. Черняховського, 110

6-КП "Житомиртеплокомуненерго" -10014, м. Ж итомир, вул. Київська, 48

7-ЖОПТМ "Житомиртерлокомуненерго" - 10014, м. Житомир, вул. Жукова, 23-а

8-КП "Водоканал" - 10005, , м. Житомир, вул. Черняховського, 120

9-банкруту КВЖРЕП №12 -10002, м. Житомир, вул. Гагаріна, буд. 18

10-ЖОВ ФСС з ТВП - 10014, м. Житомир, вул. Перемоги, 7

11-Мельнику В.О. - проїзд Ак. Тутковського, 14/52, кв. 67, Житомир, 10024 (рек. з повід.)

12-Житомирська міська рада - 10014, м.Житомир, Майдан С.П. Корольова,4/2

13-Стефанюку М.С. - 10007, м. Житомир, пров. 5-й Фруктовий, б.1