ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
28 листопада 2014 року 10:01 год. № 826/8244/14
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі:
головуючого судді Шейко Т.І.
за участю секретаря судового засідання Галак А.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовомМіжрегіонального головного управління Міндоходів - Центрального офісу з обслуговування великих платників до Державного підприємства «Антонов»простягнення боргу у розмірі 72 118 861,45 грн.Треті особи без самостійних вимог на предмет спору:
- Міністерство фінансів України;
- Головне Управління Державної казначейської служби України у м. Києві;
встановив:
Міжрегіональне головне управління Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Державного підприємства «Антонов», треті особи без самостійних вимог на предмет спору Міністерство фінансів України та Головне Управління Державної казначейської служби України у м. Києві, в якому, з урахуванням уточнених позовних вимог, просив стягнути суму заборгованості за іноземним кредитом, наданих державою або під державні гарантії в розмірі 72 118 861,45 грн.
Позовні вимоги обґрунтовані обставинами, викладеними у позовній заяві, а також тим, що за Державним підприємством «Антонов» обліковується заборгованість за іноземним кредитом, наданих державою або під державні гарантії в розмірі 72 118 861,45 грн. (63 914 980,00 грн. основний платіж та 8 203 881,45 грн. пеня), яку відповідач у добровільному порядку не сплачує.
Відповідач в судове засідання 28.11.2014 року не прибув, при цьому на попередніх судових засіданнях погодився з наявністю вищезаявленої суми боргу, зазначивши, що Окружним адміністративним судом міста Києва було винесено постанову від 11.04.2014 року у справі №826/3165/14 за позовом Державного підприємства «Антонов» до Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центрального офісу з обслуговування великих платників про визнання неправомірним рішення та зобов'язання вчинити дії, а саме здійснити дії, необхідні для зарахування сум переплати з податку на прибуток та переплати чистого прибутку в розмірі 64 643 435,68 грн. в рахунок погашення податкового боргу за іноземним кредитом, наданим під державні гарантії.
Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 25.09.2014 року апеляційну скаргу Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників податків на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 11.04.2014 року у справі за адміністративним позовом Державного підприємства «Антонов» до Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників податків про визнання неправомірним рішення, зобов'язання вчинити дії - задоволено, постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 квітня 2014 року - скасовано, ухвалено нову постанову, якою в задоволенні позовних вимог Державного підприємства «Антонов» відмовлено повністю.
Однак, ухвалою Вищого адміністративного суду України від 15.10.2014 року відкрите касаційне провадження за касаційною скаргою Державного підприємства «Антонов» на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 25.09.2014 року, у зв'язку з чим відповідач вважав за недоцільне приймати на даному етапі певне рішення по цій справі, так як, у випадку розгляду даної справи і задоволення позовних вимог Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників з Державного підприємства «АНТОНОВ» будуть стягнуті обігові грошові кошти.
В той же час, після розгляду і у випадку винесення рішення Вищим адміністративним судом України по справі №826/3165/14 і задоволенні позовних вимог Державного підприємства «АНТОНОВ», буде здійснено зарахування сум переплати з податку на прибуток в рахунок погашення податкового боргу за іноземним кредитом, наданим під державні гарантії, у розмірі 64 643 435,68 грн. Тобто, у такому випадку, відбудеться подвійне стягнення з Державного підприємства «АНТОНОВ» грошових коштів на погашення заборгованості за кредитом наданим під державні гарантії.
Суд, таку позицію відповідача вважає недоведеною, оскільки, постанова Київського апеляційного адміністративного суду від 25.09.2014 року № 826/3165/14 набрала законної сили, а у відповідності до положень ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України, Постанова або ухвала суду, яка набрала законної сили, є обов'язковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України.
Обставини, які були встановлені постановою, що набрала законної сили, в одній адміністративній справі не можуть оспорюватися в іншій судовій справі за участю тих самих сторін.
Представник третьої особи, Головного Управління Державної казначейської служби України у м. Києві в судове засідання не прибув, проте, матеріали справи містять письмові пояснення начальника Головного Управління Державної казначейської служби України у м. Києві в яких останній зазначає, що повністю підтримує позицію Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центрального офісу з обслуговування великих платників.
Представник третьої особи, Міністерства фінансів України в судовому засіданні виклав зміст своїх пояснень, та зазначив, що позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі.
Суд, заслухавши доводи та заперечення сторін, третіх осіб, дослідивши матеріали справи, оцінивши наявні докази, вважає, що позов підлягає задоволенню з огляду на наступне.
Судом встановлено, що Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження від 22.04.2009 року №476-р. Про заходи щодо фінансового оздоровлення Харківського державного авіаційного виробничого підприємства та державного підприємства «Київський авіаційний завод «Авіант», правонаступником якого є Державне підприємство «Антонов».
Відповідно до п. 1 Розпорядження № 476-р Кабінет Міністрів України погодився з пропозицією Мінпромполітики щодо випуску облігацій Харківським державним авіаційним виробничим підприємством на суму 1 620 000,00 грн. та Державним підприємством «Антонов» на суму 858 000,00 грн. з метою забезпечення видатків на виробничу діяльність зазначених підприємств та формування ресурсної бази, зокрема погашення кредиторської заборгованості перед банками, у тому числі покриття наданих банками гарантій, у рамках реалізації інвестиційних проектів з будівництва літаків на період 2009 - 2015 років (далі - облігації), в тому числі із сплати власникам облігацій сум відсотків, нарахованих на облігації відповідно до умов їх випуску, в забезпечення виконання зобов'язань, за якими надаються державні гарантії.
В свою чергу, на виконання ст. 17 Бюджетного кодексу України, ст. 14 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» та Розпорядження № 4796р КМ України в особі першого заступника Міністра фінансів України надано державну гарантію від 30.06.2009 року № 28010-02/76 в забезпечення виконання зобов'язань за облігаціями Державним підприємством «Антонов» на суму 858 000 000,00 млн. грн..
Відповідно до п. 1.1 ст.1 вищезазначеної Державної гарантії, гарантовані зобов'язання - зобов'язання Емітента (ДП «Антонов») з виплати власникам Облігацій номінальної вартості Облігацій (повернення основної суми боргу) загальним обсягом 858 000 000,00 грн. при їх погашенні Емітентом на дату закінчення обігу Облігацій.
В той же час, між Кабінетом Міністрів України та Державним підприємством «Антонов» було укладено договір від 30.06.2009 року №28010-02/79 «Про порядок відшкодування витрат державного бюджету, які можуть виникнути на виконання гарантій зобов'язань Кабінету Міністрів України».
Відповідно до п. 3.2 ст. 3 Договору № 28010-02/79 виконання зобов'язання Емітента щодо відшкодування Витрат (витрати державного бюджету на виконання КМ України гарантійних зобов'язань згідно з вищезазначеною державною гарантією) забезпечується:
- правом договірного списання коштів у сумі Витрат на користь держави України та на вимогу Мінфіна з усіх поточних та вкладних, (депозитних) рахунків Емітента;
- нарахуванням, та сплатою пені відповідно до Договору №28010-02/79.
Також, згідно п. 6.2 ст. 6 Договору №28010-02/79 Емітент зобов'язується, у разі виникнення Витрат протягом 30 календарних днів з моменту здійснення платежу Гарантом на виконання гарантійних зобов'язань відшкодувати ці Витрати шляхом перерахування відповідних сум на користь держави України на вказаний Мінфіном рахунок Державного казначейства України.
Між тим, відповідно до абз. 2 п. 1.8 ст. 1 Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12.11.2003 року № 492, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17.12.2003 року за № 1172/8493, поточний рахунок - рахунок, що відкривається банком клієнту на договірній основі для зберігання грошей і здійснення розрахунково-касових операцій за допомогою платіжних інструментів відповідно до умов договору та вимог - законодавства України.
Відповідно до абз. 9 п. 1.8 ст. 1 Інструкції №492 вкладний (депозитний) рахунок - рахунок, що відкривається банком клієнту на договірній основі для зберігання грошей, що передаються клієнтом в управління на встановлений строк або без зазначення такого строку під визначений процент (дохід) і підлягають поверненню клієнту відповідно до законодавства України та умов договору.
Крім того, відповідний інвестиційний проект Державного підприємства «Антонов» погоджено ЦС ДП «Укрдержбудекспертиза» та Міністерством економіки України (відповідно до листа Міністерства промислової політики України від 28.05.2009 року № 13/3-1-1796).
Рішення щодо розміщення облігацій Державного підприємства «Антонов» затверджено наказом Мінпромполітики від 30.06.2009 року № 438.
Відповідно до проспекту емісії відповідача, виплата купону за облігаціями повинна здійснюватись за рахунок доходу, отриманого підприємством від господарської діяльності.
У 2012 році відсотковий дохід за облігаціями Державного підприємства «Антонов», що мав бути сплачений власниками облігацій до 26.08.2012 року, становив 64 400 000,00 грн.
Державне підприємство «Антонов» вищезазначені зобов'язання зі сплати відсоткового платежу за гарантованими державою облігаціями не виконано.
За прострочення виплати купонного доходу за облігаціями, банки-кредитори змушені були сформувати 100% резерви за облігаціями та звернутися до Кабінету Міністрів України в особі Міністерства фінансів України, як гаранта, з вимогою відшкодувати відсоткові виплати.
Міністерство фінансів України отримало вимоги кредиторів щодо виконання зобов'язань за гарантією, а саме сплати на їх користь несплаченого підприємством, відсоткового доходу за гарантованими державою облігаціями на суму 64 400 000,00 грн.
Відповідно до п. 2.2 Гарантії у разі невиконання Емітентом (Державним підприємством «Антонов» гарантованих зобов'язань Гарант (КМ України в особі Мінфіна) зобов'язується сплатити власникам Облігацій суму номінальної вартості Облігацій за умови дотримання власниками Облігацій строків і порядку пред'явлення вимог про виконання Гарантом зобов'язань за Державною гарантією.
Таким чином, Мінфіном у 2012 році було сплачено 59 200 000,00 грн. відсоткового доходу за облігаціями Державного підприємства «Антонов».
Відповідно до п.8.3 Договору № 28010-02/79 у разі невиконання або неналежного виконання Емітентом (ДП «Антонов») зобов'язань, передбачених п. 6.2 Договору №28010-02/79, Емітент на повідомлений Мінфіном рахунок, відкритий у Державному казначействі України, сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку, яка нараховується на суму невідшкодованих Витрат за кожен день такого прострочення.
В свою чергу, Міністерство фінансів України листом від 22.10.2012 року №31-12130-16-10/25423 повідомило Державне підприємство «Антонов» про виконання гарантійних зобов'язань за Договором №28010-02/79 та надання відповідних реквізитів для сплата втрат.
Поданнями Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві від 25.12.2013 року № 510 та № 511 на виконання постанови Кабінету Міністрів України, від 02.03.2011 року № 174 внесло подання для здійснення до Державного підприємства «Антонов» заходів щодо стягнення простроченої заборгованості (сума основного боргу за іноземним кредитом, наданим державою або під державні гарантії у сумі 63 914 980,00 грн., пеня, нарахованої на заборгованість по основному боргу за іноземним кредитом, наданим державою або під державні гарантії у сумі 22 764,24 грн.).
Центральним офісом 11.01.2014 року № 202/10/11-333 направлено лист до Державного підприємства «Антонов» про стягнення простроченої заборгованості за іноземними кредитами, наданими державою або під гарантії держави.
Між тим, листом Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві від 25.01.2014 року № 06-08/392-1091 повідомлено Державне підприємство «Антонов» про відшкодування витрат Держбюджету та нагадано по необхідність здійснення проплат в рахунок погашення вищезазначених сум заборгованості перед Держбюджетом за відповідними реквізитами.
Також, 27.01.2014 року за №2136/10/28-10-25-00-17 заступником начальника Центрального офісу було винесено рішення про опис майна у податкову заставу і відповідно податковим керуючим Омельчук В.В., на підставі вищезазначеного рішення про опис майна у податкову заставу, складено акт опису майна від 21,03.2014 №6 Державного підприємства «Антонов», а саме Літак Ан-32Б, заводський номер 3604, виготовлений 22.09.2010 року, в експлуатації не перебував, в кількості 1 шт. вартістю 153 600,00 грн.
Листом Головною управління Державної казначейської служби України у м. Києві від 29.05.2014 року №06-08/2665-7357 «Про направлення подань» вдруге надіслано Державному підприємству «Антонов» подання від 27.05.2014 року №746 та № 747, відповідно до якого заборгованість по основному боргу залишилась незмінною та становила 63 914 980,00 грн. по пені 3 628 269,60 грн.
Відповідно до листа Головного Управління Державної казначейської служби України у м. Києві від 25.09.2014 року №06-08/5164-14286 «Про направлення подань» разом з поданнями від 24.09.2014 № 929 та № 930, який вручений Центральному офісу для ведення претензійно-позовної роботи по Державному підприємству «Антонов», що має прострочену заборгованість за іноземними кредитами, наданими державою або під державні гарантії в сумі основного боргу 63 914 980,00 грн. та пені, нарахованої на заборгованість по основному боргу за Іноземним кредитом, наданим державою або під державні гарантії у розмірі 8 203 881,45 грн.
Станом на 17.10.2014 року заборгованість Державного підприємства «Антонов» за іноземним кредитом, наданим державою або під державні гарантії у розмірі 63 914 980,00 грн. та нарахованої пені у розмірі 8 203 881,45 грн. залишається не погашена, що підтверджується довідкою про стан заборгованості Державного підприємства «Антонов».
Суд, задовольняючи позовні вимоги виходить з наступного.
На час виникнення спірних правовідносин, Державне казначейство України у відповідності до п. 4 Положення про Державне казначейство, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 31.07.1995 року № 590 (діючого на час виникнення спірних правовідносин), діяло при Міністерстві фінансів України і являло собою систему органів державної влади, на яку покладено функції організації виконання Державного бюджету України та здійснення контролю за цим.
У відповідності до Положення про Державну казначейську службу України (правонаступника Державного казначейства України), затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 року №460/2011 Державне казначейство України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів України. Казначейство України входить до системи органів виконавчої влади та утворюється для реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.
Пунктом 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 14.12.1995 № 1002 «Про порядок відшкодування збитків державного бюджету, що виникли внаслідок настання гарантійних випадків за іноземними кредитами, одержаними юридичними особами України під гарантії Уряду України» (діючої на час виникнення спірних правовідносин) передбачено, що Банк - агент Уряду за п'ять днів до здійснення планового платежу з обслуговування іноземного кредиту інформує Міністерство фінансів щодо сум коштів, потрібних для погашення заборгованості у разі порушення позичальником розкладу платежів, визначених кредитною угодою.
Пунктом 2 Постанови №1002 передбачено, що органи державної податкової служби у разі невідшкодування у місячний термін позичальником іноземного кредиту, одержаного під гарантії Уряду України, витрат державного бюджету, що виникли у зв'язку з покриттям гарантом заборгованості за цим кредитом, забезпечують за поданням відповідних фінансових органів за місцем знаходження позичальника стягнення, з нього у безспірному порядку повної суми нездійснених у строк платежів з урахуванням пені.
На виконання вищезазначеної Постанови Кабінету Міністрів України, Міністерством фінансів України Наказом від 30.04.1996 року № 88 затверджено Порядок зарахування до державного бюджету сум, стягнутих у безспірному порядку з юридичних осіб України -позичальників для погашення заборгованості за іноземними кредитами, одержаними під гарантії Уряду України та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.05.1996 року за № 6247/1272.
Відповідно до п. 1 Порядку № 88 зарахування до державного бюджету сум, стягнутих у безспірному порядку з юридичних осіб України - позичальників для погашення заборгованості за іноземними кредитами, одержаними під гарантії Уряду України, управління зовнішнього боргу відповідно до інформації Банка-агента надає інформацію за формою галузевим управлінням Міністерства фінансів та Головному управлінню Державного казначейства щодо юридичних осіб України, які порушили графік платежів та сум витрат Державного бюджету з обслуговування та погашення згаданих кредитів.
Згідно п. 2 Порядку № 88, у разі не відшкодування позичальником витрат державного бюджету у місячний термін Державні податкові інспекції відповідно до подання за формою (додаток №2) територіальних органів Державного казначейства, оформлених відповідно до інформації Головного управління Державного казначейства, стягують з боржника у безспірному порядку повну суму нездійснених у строк платежів з врахуванням пені.
Відповідно до п.п. 20.1.19 п. 20.1 ст.20 Податкового кодексу України органи Міністерства доходів і зборів України мають право застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках. порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України; стягувати суми недоїмки із сплата єдиного внеску; стягувати суми простроченої заборгованості суб'єктів господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитами (позиками), залученими державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державні (місцеві) гарантії, а також: за кредитами із бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом та іншими законами України.
Згідно частини 1 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень Податкового кодексу України встановлено, що погашення простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету (включаючи плату за користування такими кредитами (позиками) та пеню) здійснюється у порядку, визначеному главою 9 розділу ІІ цього Кодексу.
Водночас, згідно до ч.9 ст.17 Бюджетного кодексу України прострочена заборгованість суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету (включаючи плату за користування такими кредитами (позиками) та пеню) стягується з такого суб'єкта господарювання органами доходів і зборів, що є органами стягнення такої заборгованості у порядку, передбаченому Податковим кодексом України або іншим, законом, включаючи погашення такої заборгованості за рахунок майна цього суб'єкта господарювання.
Відповідно до ч.4 ст.17 Бюджетного кодексу України державні (місцеві) гарантії не надаються для забезпечення боргових зобов'язань суб'єктів господарювання, якщо безпосереднім джерелом повернення кредитів (позик) передбачаються кошти державного (місцевого) бюджету - (крім боргових зобов'язань, що виникають за кредитами (позиками) від міжнародних фінансових організацій).
З метою забезпечення виконання ст.17 Бюджетного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 року №174 затверджено - «Порядок обліку заборгованості, в тому числі простроченої, перед державою за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, бюджетними позичками/фінансовою допомогою, наданими Міністерством фінансів у 1993 - 1998 роках, нарахування пені та списання безнадійної заборгованості».
Пунктом 1 Порядку № 174 встановлено, що механізм нарахування пені Мінфіном на суми простроченої заборгованості перед державою за кредитами, залученими державою або під державні гарантії та територіальними органами Державної казначейської служби України на суми простроченої заборгованості за бюджетними позичками/фінансовою допомогою, наданими Мінфіном у 1993 - 1998 роках.
Згідно п. 3 Порядку №174 облік заборгованості, в тому числі простроченої, за кредитами ведеться Мінфіном та банком-агентом у валюті кредиту, в якій вони надані.
Державна казначейська служба на підставі інформації, що подана Мінфіном, здійснює врахування коштів до державного бюджету на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі України, в розрізі кодів бюджетної класифікації боржників та угод (ч. 5 п.4 Порядку).
Пунктом 6 зазначеного Порядку встановлено, що облік простроченої заборгованості за бюджетними позичками/фінансовою допомогою ведеться органами Державної казначейської служби України у валюті бюджетної позички/фінансової допомоги, в якій вони надані.
Відповідно до п.10 Порядку № 174, з метою примусового стягнення в установленому законодавством порядку простроченої заборгованості з боржника територіальні органи Державної казначейської служби України до кінця місяця, що настає за звітним періодом: інформують органи державної податкової служби за місцем реєстрації боржника про зміну розміру простроченої заборгованості за кредитами та суму нарахованої на неї нені; нараховують пеню та інформують органи держаним податкової служби за місцем реєстрації боржника про зміну розміру простроченої заборгованості за бюджетними позичками/фінансовою допомогою та суму нарахованої на неї пені.
Пунктом 12 Порядку №174 встановлено, що пеня, нараховується:
- Мінфіном на прострочену заборгованість за кредитами;
- територіальними органами Державної казначейської служби за місцем реєстрації боржника, на прострочену заборгованість за бюджетними позичками/фінансовою допомогою.
Відповідно до п. 15 Порядку №174, прострочена заборгованість за кредитами, бюджетними позичками/фінансовою допомогою, яка не погашена боржником протягом 30 календарних, днів після, настання строку платежу, а також нарахована на суму простроченої заборгованості за кредитом, бюджетною позичкою/фінансовою допомогою пеня стягуються в установленому законодавством порядку органами державноої податкової служби за місцем реєстрації боржника відповідно до подання територіальних органів Державної казначейської служби, яке подасться у строки, визначені п. 10 цього Порядку за встановленою згідно з додатком 1 формою.
Таким чином, враховуючи що Центральний офіс є органом який має право стягнення простроченої заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії на підставі отриманих поданих від територіальних органів Державної казначейської служби, а за відповідачем обліковується заборгованістю (визнана відповідачем), суд вважає достатніми вище встановлені обставини для задоволення даного позову.
Судові витрати, які підлягають стягненню у відповідності зі ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України відсутні.
Керуючись ст.ст. 69-71, 94, 158-163, 167, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
постановив:
Позов Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центрального офісу з обслуговування великих платників задовольнити.
Стягнути з Державного підприємства «Антонов» на користь Державного бюджету України суму заборгованості за іноземним кредитом, наданим державою або під державні гарантії в розмірі 72 118 861,45 грн. (сімдесят два мільйони сто вісімдесят тисяч вісімсот шістдесят одну грн. 45 коп.), у тому числі:
- 63 914 980,00 грн. (шістдесят три млн. дев'ятсот чотирнадцять тис. дев'ятсот вісімдесят грн. 00 коп.) на рахунок відкритий у Державній казначейській службі України № 31132402024026, отримувач Державна казначейська служба України, код за ЄДРПОУ 37567646, банк отримувача Державна казначейська служба України, м. Київ, код банку отримувача 820172, код бюджетної класифікації 03511630, символ звітності 402;
- 8 203 881,45 грн. (два млн. сімдесят одна тис. п'ятсот сорок п'ять грн. 84 коп.) на рахунок відкритий у Державній казначейській службі України № 31114105701028, отримувач Державна, казначейська служба України, код за ЄДРПОУ 37567646, банк отримувача Державна казначейська служба України, м. Київ, код банку отримувача 820172, код бюджетної класифікації 21081000, символ звітності 105.
Постанова набирає законної сили у відповідності зі ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Постанова може бути оскаржена за правилами, встановленими ст. ст. 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Т.І.Шейко