ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 червня 2014 р. справа № 804/2445/14 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Чорної В.В.
при секретарі судового засідання Пешехоновій О.В.
за участі представників сторін:
позивача Коротич Т.П.
відповідача Максимової А.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Приватного акціонерного товариства «Кримський титан» в особі Філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» Приватного акціонерного товариства «Кримський титан» до Верхньодніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області, треті особи - Міністерство екології та природних ресурсів України, Центр дозвільних процедур «Єдиний офіс» Дніпропетровської міської ради, про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № 0002152201 від 06.11.2013 року, -
в с т а н о в и в:
11 лютого 2014 року Приватне акціонерне товариство «Кримський титан» в особі Філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» Приватного акціонерного товариства «Кримський титан» звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із зазначеним адміністративним позовом, в якому просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення № 0002152201 від 06.11.2013 р., прийняте Верхньодніпровською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Дншропетровській області.
В обґрунтування позовних вимог, позивач зазначив про наступне.
Відповідно до ст.49 Водного кодексу України (у редакції, що діяла на момент виникнення спірних відносин), спеціальне водокористування здійснюється на підставі дозволу. Дозвіл на спеціальне водокористування видається Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями - у разі використання води водних об'єктів загальнодержавного значення.
Порядок погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування затверджується Кабінетом Міністрів України.
Постановою Кабінету Міністрів України № 321 від 13.03.2002 р. «Про затвердження Порядку погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1992 р. № 459» визначено процедуру погодження та видачі юридичним і фізичним особам дозволів на спеціальне водокористування.
У період, що перевірявся, позивачем здійснювався забір води відповідно до дозволів на спеціальне водокористування на 2012 рік № 02932, термін дії якого з 01.01.2012 р. по 01.07.2012 р., та № 03074 з терміном дії з 01.07.2012 р. по 01.01.2013 р.
Позивач до закінчення строку дії дозволу на 2012 рік вчинив всі необхідні дії для отримання нового дозволу, а саме, отримав погодження потреби у воді Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів за №ВР/1648 від 23.10.2012 р., що передбачено п. 3 Порядку погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування, затвердженого постановою КМУ № 321 від 13.03.2002 р. (у редакції від 17.10.2012 р., що діяла на момент вчинення дії).
У листопаді та грудні 2012 р. клопотання про видачу дозволу на спеціальне водокористування та відповідний пакет документів позивач надавав до Центру дозвільних процедур «Єдиний офіс» Дніпропетровської міської ради, відповідно до положень п. 3 ст. 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».
Однак, Центр дозвільних процедур безпідставно не прийняв у Позивача зазначені документи та взагалі не здійснював прийом заяв на отримання дозволу на спеціальне водокористування на 2013 рік від усіх суб'єктів господарювання Дніпропетровської області.
Крім того, Міністерство екології та природних ресурсів України в цей період також відмовляло у видачі дозволів всім водокористувачам з посиланням на відсутність у нього відповідних повноважень.
На запит позивача №18-01/5888 від 12.12.2012 р. щодо порядку отримання дозволу на спеціальне водокористування, Державне управління охорони навколишнього природного
середовища в Дніпропетровській області у відповіді №9249/0/2-12 від 20.12.2012 р. (отримано 02.01.2013 р. вх. № 04) повідомило про відсутність у останнього повноважень щодо видачі дозволів на спеціальне водокористування до дня набрання чинності постановою КМУ № 1203 від 19.11.2012 р.
Тільки 29.12.2012 р. державним адміністратором дозвільного центру у позивача була прийнята заява про видачу дозволу на спеціальне водокористування.
У зв'язку з тим, що постанова Кабінету Міністрів України № 1203 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року № 321» набула чинності з 03.01.2013 року, Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області Дозвіл № 03182 був виданий позивачу терміном дії з 03.01.2013 по 03.01.2014 р. Таким чином, 02 січня 2013 року випало з терміну дії отриманих дозволів не з провини позивача, що, на думку позивача, є підставою для скасування винесеного податкового повідомлення-рішення.
В судовому засіданні 12.06.2014 р. представник позивача за довіреністю Коротич Т.П. просив позовні вимоги задовольнити, посилаючись на обставини, викладені у позовній заяві.
Представник відповідача Максимова А.І. в судовому засіданні просила відмовити у задоволенні позовних вимог, посилаючись на те, що Філія «Вільногірський ГМК» ПрАТ «Кримський ТИТАН», у відповідності з укладеними угодами, здійснює поставку води та послуги з водовідведення КП «Жилсервіс Вільногірської міськради», який, в свою чергу, є постачальником зазначених послуг для населення міста та сторонніх організацій. Крім того, філією здійснюється поставка води та послуги з водовідведення підприємствам, організаціям, садовим товариствам. Проведеною податковим органом перевіркою було встановлено, що Філією «Вільногірський ГМК» ПрАТ «Кримський ТИТАН» забір води здійснювався власним водозабором згідно дозволів на спеціальне водокористування, виданими державним управлінням екології та природних ресурсів в Дніпропетровській області: на 2012 рік - від 29.12.2011 р. № 02932, терміном дії з 01.01.2012 року по 01.07.2012 року, № 03074, терміном дії з 01.07.2012 року по 01.01.2013 року, а також на 2013 рік - від 20.12.2012 року № 03182, терміном дії з 03.01.2013 року по 03.01.2014 року. При цьому, на 1 день - 02.01.2013 року - такий спеціальний дозвіл був відсутній. Філією ВГМК ПРАТ «Кримський Титан» до Верхньодніпровської ОДПІ подана податкова декларація збору за спеціальне використання води за І квартал 2013 року №0600908 від 02.04.2013 року без урахування відсутності на 02.01.2013 року дозволу на спеціальне водокористування, чим, в порушення пункту 327.3 статті 327 Податкового кодексу, занижено податкове зобов'язання по збору за спеціальне використання води за період з 01.01.2013 року по 03.01.2013 року на суму 16 110,22 грн., а саме: за період з 01.01.2013 року по 03.01.2013 року обсяг використаної води згідно декларації підприємства складає 42321,08 куб.м.; середньодобовий обсяг використаної води становить 14107,027 куб.м. (42321,08 куб.м / 3 дні); сума задекларованого податку підприємством за один день становить 4027,55 грн.; (14107,027 куб.м.*28,55 грн. (ставка податку)) / 100); сума задекларованого податку підприємством згідно декларації з 01.01.2013 року по 03.01.2013 року становить 12082,67 грн.; за результатами перевірки сума нарахованого податку за 02.01.2013 року (робота без дозволу) складає 20137,78 грн. (14107,027 * 28,55 / 100 * 5); сума нарахованого податку за результатами перевірки з 01.01.2013 року по 03.01.2013 року становить 28 192,89 грн. ((20137,78 грн. + 8055,1 грн. (4027,55 грн. * 2 дні)); відхилення складає 16 110,22 грн. (28192,89 грн. - 12082,67 грн.). Пунктом 123.1 статті 123 ПК України передбачено, що, у разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання, зменшення суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків на підставах, визначених підпунктами 54.3.1, 54.3.2, 54.3.4, 54.3.5, 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього кодексу тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 25 відсотків суми визначеного податкового зобов'язання, завищеної суми бюджетного відшкодування. З урахуванням чого, на думку відповідача, висновки акту перевірки щодо заниження платником податкових зобов'язань по збору за спеціальне використання води за період з 01.01.2013 року по 03.01.2013 року на суму 16 110,22 грн., є правомірними.
Представники третіх осіб, повідомлені про час та місце судового розгляду, в судове засідання не прибули. Разом з тим, Міністерство екології та природних ресурсів України надало письмові пояснення, у яких зазначило, що не має жодного відношення до позовних вимог про скасування податкового повідомлення-рішення № 0002152201 від 06.11.2013 року (а.с. 116-117).
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, судом встановлені наступні обставини.
Філія «Вільногірський ГМК» ПрАТ «Кримський титан» перебуває на податковому обліку у Верхньодніпровській ОДПІ.
З 16 по 27.09.2013 року посадовими особами Верхньодніпровської ОДПІ проведено планову виїзну перевірку Філії «Вільногірський ГМК» ПрАТ «Кримський ТИТАН» з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.10.2011 року по 30.06.2013 року.
За результатами вказаної перевірки, податковим органом було складено Акт № 405/04-16-22-01-33173973 від 18.10.2013 р. (а.с. 14).
Згідно з висновками, викладеними у зазначеному акті перевірки (пункт 4), позивачем порушено п.п.327.3 ст.327 Податкового кодексу України, в результаті чого занижено податкове зобов'язання по збору за спеціальне використання води за період з 01.01.2013 р. по 03.01.2013 р. на суму 16 110,22 грн.
Зазначені висновки акту зроблено на підставі встановлених під час проведення перевірки наступних обставин про те, що Філією ВГМК ПрАТ «Кримський ТИТАН» за період з 01.01.2012 р. по 30.06.2013 р. здійснювався забір води:
- згідно Дозволу на спеціальне водокористування на 2012 рік від 29.12.2011 року терміном дії з 01.01.2012 р. по 01.07.2012 р., № 03074 терміном дії з 01.07.2012 р. по 01.01.2013 р.;
- згідно Дозволу на спеціальне водокористування на 2013 рік від 20.12.2012 року № 03182 терміном дії з 03.01.2013 р. по 03.01.2014 р.
Згідно поданої Філією ВГМК ПрАТ «Кримський ТИТАН» до Верхньодніпровської ОДПІ податкової декларації збору за спеціальне використання води за І квартал 2013 року від 21.04.2013 р. № 9022447450 встановлено здійснення водозабору води без Дозволу на спеціальне водокористування за 1 день - 02.01.2013 року. Разом з тим, фактичний обсяг забраної 02.01.2013 року та використаної води для господарської діяльності первинними документами під час перевірки позивачем не підтверджено.
Справляння збору за спеціальне використання води регулюється Податковим кодексом України та іншими нормативно-правовими актами згідно діючого законодавства.
Пунктом 32 розділу І Закону України від 20 листопада 2012 року № 5503-У1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів» змінено ставки збору за спеціальне використання води, передбачені статтею 325 ПКУ, а саме, їх збільшено в середньому на 9,4 відсотка. Зазначений закон набирає чинності з 01 січня 2013 року, за винятком окремих його положень (Розділ II «Прикінцеві положення» Закону № 5503).
З огляду на приписи ст. 94 Конституції України та п. 4 Указу Президента України від 10.06.1997 р. № 503/97 «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності», нормативно-правові акти Верховної Ради і Президента України набирають чинності через десять днів з дня їх офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самими актами, але не раніше дня їх опублікування в офіційному друкованому виданні.
Згідно із статтею 58 Конституції України, закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Норми Закону № 5503 застосовуються з моменту набрання ним чинності, тобто з дня його офіційного опублікування, а саме - з 04 січня 2013 року.
Таким чином, при обчисленні податкових зобов'язань за період з 01.01.2013 по 03.01.2013 року включно платники збору застосовують ставки збору, що діяли у 2012 році, а починаючи з 04.01.2013 року - нові, відповідно до Закону № 5503.
З урахуванням вимог п.п. 327.3 ст.327 ПКУ, за відсутності у водокористувача дозволу на спеціальне водокористування із встановленими в ньому лімітами використання води збір справляється за весь обсяг використаної води, що підлягає оплаті як за понадлімітне їх використання.
У різі перевищення водокористувачами встановленого річного ліміту використання води збір обчислюється і сплачується у п'ятикратному розмірі, виходячи з фактичних обсягів використаної води понад встановлений ліміт використання води, ставок збору та коефіцієнтів (п. 327.1 ст. 327 ПКУ).
За понадлімітне використання води збір обчислюється за кожним джерелом водопостачання окремо згідно з установленими ставками збору та коефіцієнтами (п. 327.2 ст. 327 ПКУ).
Таким чином, на думку відповідача, в порушення п.п.327.3 ст. 327 ПКУ, Філією ВГМК ПрАТ «Кримський ТИТАН» занижено податкове зобов'язання по збору за спеціальне використання води за період з 01.01.13 р. по 03.01.13 р. на суму 16 110,22 грн., в т.ч. за період з 01.01.2013 р. по 03.01.2013 р. обсяг використаної води складає 42 321,08 куб.м., середньодобовий обсяг використаної води становить 42321,08/3 дні = 14107,027.
При цьому, підприємством сума нарахованого податку за 02.01.2013 року без врахування вимог п.327.3 ст.327 ПКУ визначена як: 14107,027 м.куб.*28,55 грн./100 = 4027,56 грн.
За результатами перевірки, сума нарахованого податку визначена як: 14107,027*28,55/100*5 = 20 137,78 грн., відхилення складає 16 110,22 грн.
На підставі зазначеного акту перевірки відповідачем винесено податкове повідомлення-рішення від 06.11.2013 р. № 0002152201 (форма «Р») про визначення податкового зобов'язання зі збору за спеціальне використання води в сумі 20 137,78 грн., в тому числі за основним платежем 16 110,22 грн., за штрафними санкціями 4 027,56 грн., яке отримано позивачем 11.11.2013 р. (а.с.15).
Зазначене податкове повідомлення-рішення оскаржено позивачем в адміністративному порядку шляхом подання скарги №01-05/6502 від 13.11.2013 р. за до Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області (а.с. 17-21).
Рішенням від 30.12.2013 р. № 4924/10/04-36-10-08-09, що надійшло позивачу 31.12.2013 р. вх. №2792, Головне управління Міндоходів у Дніпропетровській області оскаржуване податкове повідомлення-рішення залишило без змін, а скаргу позивача - без задоволення (а.с.22-24).
06.01.2014 р. за №01-02/108 позивачем подано скаргу до Міністерства доходів і зборів України (а.с.25-29).
Рішенням Міністерства доходів і зборів України від 24.01.2014 р. № 1297/6/99-99-10-01-02-15 скаргу позивача залишено без розгляду (а.с.30-31).
Не погодившись з рішенням податкового органу, позивач 11.02.2014 року звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із зазначеним адміністративним позовом.
Встановивши обставини справи, проаналізувавши норми чинного на період спірних правовідносин законодавства України, суд дійшов висновків про наявність підстав про задоволення позову, з огляду на наступне.
Підпунктом 14.1.67 статті 14 Податкового кодексу визначено, що збір за спеціальне використання води - це загальнодержавний збір, який справляється за спеціальне використання води водних об'єктів; використання води, отриманої від інших водокористувачів; використання води без її вилучення з водних об'єктів для потреб гідроенергетики і водного транспорту; використання води для потреб рибництва.
Платники збору за спеціальне використання води обчислюють суму збору наростаючим підсумком з початку року та складають податкові декларації за формами, затвердженими наказом ДПА України від 24.12.2010 року № 1009 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за спеціальне використання води», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.01.2011 року за № 25/18763.
У відповідності з вимогами пункту 328.1 статті 328 Податкового кодексу України, базовим податковим (звітним) періодом для збору є календарний квартал. Збір обчислюється виходячи з фактичних обсягів використаної води (підземної, поверхневої, отриманої від інших водокористувачів) водних об'єктів з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, встановлених у дозволі на спеціальне водокористування, лімітів використання води, ставок збору та коефіцієнтів (пункт 326.2 статті 326 Податкового кодексу).
Відповідно до ст. 49 Водного кодексу України, спеціальне водокористування здійснюється на підставі дозволу. Видача дозволу на спеціальне водокористування здійснюється за клопотанням водокористувача з обґрунтуванням потреби у воді, погодженим з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства, - в разі використання поверхневих вод, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр, - в разі використання підземних вод та центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я, - в разі використання водних об'єктів, віднесених до категорії лікувальних.
Відповідно до ст. 50 Водного кодексу, строки спеціального водокористування встановлюються органами, які видали дозвіл на спеціальне водокористування. Спеціальне водокористування може бути короткостроковим (до трьох років) або довгостроковим (від трьох до двадцяти п'яти років). У разі необхідності строк спеціального водокористування може бути продовжено на період, що не перевищує відповідно короткострокового або довгострокового водокористування. Продовження строків спеціального водокористування за клопотанням заінтересованих водокористувачів здійснюється державними органами, що видали дозвіл на спеціальне водокористування.
Постановою Кабінету Міністрів України № 321 від 13.03.2002 р. «Про затвердження Порядку погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1992 р. № 459» визначено процедуру погодження та видачі юридичним і фізичним особам дозволів на спеціальне водокористування.
Видача дозволу на спеціальне водокористування проводиться у порядку, передбаченому Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», відповідно до ст. 49 Водного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 року № 321 «Про затвердження Порядку погодження та видані дозволів на спеціальне водокористування та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1992 р. № 459».
Цей порядок визначає процедуру погодження та видачі юридичним і фізичним особам дозволів на спеціальне водокористування. Так, п. 2 вищезазначеного Порядку встановлювалося, що у разі використання води водних об'єктів загальнодержавного значення дозволи видаються Республіканським комітетом екології та природних ресурсів Автономної Республіки Крим, державними управліннями екології та природних ресурсів в областях, м. Києві і Севастополі, державними інспекціями охорони Чорного і Азовського морів.
Постановою Кабінету Міністрів України № 991 від 17.10.2012 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», повноваження з видачі дозволів у разі використання води водних об'єктів загальнодержавного значення були передані Мінприроди України, а на території Автономної Республіки Крим - органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань екології та природних ресурсів.
Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У п. 4 Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 р. № 452/2011 міститься вичерпний перелік завдань та повноважень, покладених на Мінприроди України, в якому відсутні будь-які повноваження, що стосувалися б видачі дозволів на спеціальне водокористування.
19.11.2012 року постановою Кабінету Міністрів України № 1203 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року № 321» було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 року № 321, зокрема, доповнено пунктом 4, яким визначено, що до 17 травня 2013 року видача документів на спеціальне водокористування у разі використання води водних об'єктів загальнодержавного значення та погодження дозволів на спеціальне водокористування у разі використання водних об'єктів місцевого значення здійснюється територіальними органами Міністерства охорони навколишнього середовища.
Зазначена постанова Кабінету Міністрів України набрала чинності з дня офіційного опублікування - 03.01.2013 року, крім підпункту 1 пункту 2 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з 18 травня 2013 року (відповідно до пункту 2 цієї постанови).
Під час судового розгляду справи встановлено, що у період, який перевірявся, позивачем здійснювався забір води відповідно до дозволів на спеціальне водокористування за № 03074 з терміном дії з 01.07.2012 р. по 01.01.2013 р. (а.с. 37-39).
На запит Позивача № 18-01/5888 від 12.12.2012 р. щодо порядку отримання дозволу на спеціальне водокористування, Держуправління охорони навколишнього природного
середовища в Дніпропетровській області у відповіді за вих. №9249/0/2-12 від 20.12.2012 р. повідомило позивача про відсутність у останнього повноважень щодо видачі
дозволів на спеціальне водокористування до дня набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України № 1203 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року № 321» (а.с. 44-45).
Позивач до закінчення строку дії дозволу на 2012 рік вчинив дії для отримання нового дозволу, а саме, отримав погодження потреби у воді Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів за № ВР/1648 від 23.10.2012 р., що передбачено п. 3 Порядку погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування, затвердженого постановою КМУ № 321 від 13.03.2002 р. (в редакції від 17.10.2012 р., що діяла на момент вчинення дій).
У листопаді та грудні 2012 року клопотання про видачу дозволу на спеціальне водокористування та відповідний пакет документів позивач надавав до Центру дозвільних процедур «Єдиний офіс» Дніпропетровської міської ради, відповідно до положень п. 3 ст. 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».
У зв'язку з тим, що постанова Кабінету Міністрів України № 1203 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року № 321» набула чинності з 03.01.2013 року, Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області Дозвіл № 03182 було видано позивачу з 03.01.2013 р. по 03.01.2014 р.
За таких обставин, суд погоджується з доводами позивача про те, що правова невизначеність станом на 02.01.2013 року обсягу компетенції органів державної влади, що реалізують повноваження на видачу дозволів на спеціальне водокористування, не позбавляє суб'єкта господарювання, який мав для цього правові підстави та добросовісно виконав свій обов'язок щодо завчасного подання документів для оформлення нового дозволу на спеціальне водокористування, права на отримання документів дозвільного характеру, що не залежить від зміни обсягу компетенції органів державної влади.
Таким чином, застосування п.п. 327.3 ст. 327 ПК України не має правового підґрунтя, оскільки позивач не мав на меті здійснювати господарську діяльність без отримання дозвільних документів на спеціальне водокористування.
Крім того, за фактично використаний водозабір, який був погоджений позивачу на весь 2013 рік і не був змінений при видачі дозволу, підприємством нараховано та сплачено до державного бюджету в повному обсязі плату за воду, відповідно до ставок, встановлених ПКУ. При цьому, у акті перевірки податкового органу не міститься висновків про те, що позивачем у 2013 році було перевищено встановлені обсяги водозабору за рахунок відсутності у нього протягом 02 січня 2013 року дозволу на спеціальне водокористування, тобто, не встановлено факту понадлімітного використання води.
За викладених обставин у їх сукупності, висновок податкового органу про застосування до позивача, з огляду на відсутність у нього дозволу на спеціальне водокористування із встановленими в ньому лімітами використання води на 02.01.2013 року, вимог п.п. 327.3 ст. 327 ПКУ, та як наслідок та нарахування збору за весь обсяг використаної води, що підлягає оплаті як за понадлімітне використання, в період з 01.01.2013 р. по 03.01.2013 р., є необґрунтованим.
Керуючись ст. 122, ст. ст. 160-162, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
п о с т а н о в и в:
Адміністративний позов Приватного акціонерного товариства «Кримський титан» в особі Філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» Приватного акціонерного товариства «Кримський титан» - задовольнити.
Скасувати податкове повідомлення-рішення Верхньодніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області № 0002152201 від 06.11.2013 р.
Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Дніпропетровський окружний адміністративний суд з одночасним направленням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня проголошення постанови. Якщо судом у відповідності до частини 3 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України було проголошено вступну та резолютивну частину постанови, а також в разі прийняття постанови у письмовому провадженні, апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Повний текст постанови складено 17 червня 2014 року.
Суддя В.В. Чорна