Справа № 444/2519/14-п
Провадження № 3/444/1045/2014
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 листопада 2014 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Ясиновський Р. Б. розглянувши матеріали адміністративної справи які надійшли від ДПІ у Жовківському районі головного Управління Міндоходів у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, НОМЕР_1 вид. 14.03.2006 р. Жовківським РВ ГУМВСУ у Л/о, ІПН НОМЕР_2, керівник ТзОВ «Компанія «Тріада-Захід»,-
- за ст. 163-1 ч. 1 Кодексу України про адміністративне правопорушення,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, працюючи керівником ТзОВ «Компанія «Тріада-Захід», вчинив порушення порядку ведення податкового обліку, а саме, занизив податкове зобовязання з податку на прибуток на суму 6 864,00 грн., чим вчинив правопорушення передбачене ст. 163-1 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Правопорушник ОСОБА_1 в судове засідання не зявився, не повідомивши суд про причини своєї неявки, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином і від нього не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи. Відповідно до ст. 268 КпАП України, явка правопорушника в судове засідання не є обовязковою. А тому, приходжу до переконання про можливість розгляду справи у відсутності правопорушника
Факт вчинення ОСОБА_1 порушення ст. 163-1 ч. 1 КпАП України підтверджується зібраними доказами які знаходяться в матеріалах справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії АА № 064261 від 10.10.2014 року; атом ДПІ у Жовківському районі головного Управління Міндоходів у Львівській області № 340 /22-01/3542473 від 22.07.2014 року.
Дії правопорушника слід кваліфікувати за ст. 163-1 ч.1 КпАП України, так як він порушив порядок ведення податкового обліку.
Обставини, які б обтяжували чи помякшували відповідальність правопорушника, не встановлені.
Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику враховую характер вчиненого правопорушення, його особу, ступінь вини, майновий стан, обставини, що помякшують та обтяжують відповідальність.
Санкція ст.163-1 ч. 1 КпАП України, передбачає стягнення у вигляді штрафу
З врахуванням наведеного, приходжу до переконання, що до правопорушника слід застосувати адміністративне стягнення в межах санкції статті, за якою він притягається до відповідальності, та на правопорушника слід накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Крім того, відповідно до ст. 4 ч 2. п. 5 ЗУ Про судовий збір, у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, розмір судового збору який підлягає до стягнення становить 0.03 розміру мінімальної заробітної плати. А тому, з правопорушника в користь держави слід стягнути судовий збір в розмірі 36,54 грн..
Керуючись ст. 163-1 ч. 1, 283, 284, 307, 308 КпАП України, суддя,
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 85 /вісімдесят пять / гривень в користь держави.
Стягнути з ОСОБА_1 - 36, 54 грн. судового збору в дохід держави / УДКСУ у Жовківському районі, р/р 31212206700286, МФО-825014, ЄДРПОУ- 36762986/.
Строк предявлення виконавчого документу до виконання 3 місяці.
Постанова судді у справах про адміністративні правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи внесення подання прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адмінвідповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено подання прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, подання прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а вразі оскарження або опротестування такої постанови не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується :
- подвійний розмір штрафу, визначений постановою;
- витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат визначається Кабінетом Міністрів України.
СуддяЯсиновський Р. Б.