Постанова № 41479760, 18.09.2014, Харківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
18.09.2014
Номер справи
820/7336/14
Номер документу
41479760
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Харківський окружний адміністративний суд 61004 м. Харків вул. Мар'їнська, 18-Б-3 П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Харків

"18" вересня 2014 р. Справа № 820/7336/14

Харківський окружний адміністративний суд у складі судді Мельникова Р.В.,

розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору,: управління Пенсійного фонду України в Лозівському районі Харківської області, відділ державної виконавчої служби Лозівського міськрайонного управління юстиції, про визнання дій незаконними, визнання незаконною та скасування вимоги, -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 (далі позивач або ОСОБА_1.) звернулась до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області (далі відповідач або Лозівська ОДПІ), у якому просить суд:

- визнати незаконними дії Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області щодо оформлення вимоги про сплату боргу від 20 листопада 2013 року №Ф-38У та нарахування ОСОБА_1 заборгованості зі сплати єдиного внеску станом на 1 листопада 2013 року у розмірі 12164,81 (дванадцять тисяч сто шістдесят чотири) гривні 81 копійка;

- визнати незаконною та скасувати вимогу Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області про сплату боргу від 20 листопада 2013 року №Ф-38У.

В обгрунтування позовних вимог ОСОБА_1 повідомила наступне.

Як зазначила позивач, вона є платником єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та перебуває на обліку в УПФУ в Лозівському районі.

Висновок про незаконність оскаржуваної вимоги позивач робить з посиланням на п.6.3 та п.6.4 Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженої Постановою Правління Пенсійного фонду України від 27.09.2010 N21-5.

Так, згідно з п. 6.4. цієї Інструкції вимога про сплату боргу формується на підставі актів документальних перевірок, інформації органів державної податкової служби, звітів платника про нарахування єдиного внеску та облікових даних з карток особових рахунків платників.

Позивач наголошує на тому, що відповідач жодного разу не запрошував позивача для здійснення документальної перевірки та складання акту.

У зв'язку із вищенаведеним позивач вважає оскаржувану вимогу незаконною та такою що підлягає скасуванню, а також вважає незаконними дії відповідача, пов'язані з прийняттям спірної вимоги.

У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги.

У судовому засіданні та поданих до суду письмових запереченнях (а.с.27-31) представник відповідача проти позову заперечував, мотивуючи тим, що Лозівська ОДПІ при формуванні оскаржуваної вимоги діяла на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені законодавством України, враховуючи, що заборгованість позивача зі сплати єдиного внеску та штрафу була передана до податкового органу управлінням ПФУ в Лозівському районі у зв'язку з передачею функцій адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування органам Міндоходів в силу Закону.

Ухвалою суду від 24.06.2014 залучено управління Пенсійного фонду України в Лозівському районі Харківської області (далі УПФ України в Лозівському районі) до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору.

У судовому засіданні та поданих до суду письмових поясненнях представник УПФ України в Лозівському районі повідомив, що відповідно до картки особового рахунку на день розгляду справи заборгованість позивача становить 11140,78грн.

Представник УПФ України в Лозівському районі також повідомив, що згідно з постановами про відкриття виконавчого провадження, прийнятих державним виконавцем ВДВС Лозівського міськрайонного управління юстиції, від 03.09.2013 ВП39609145, від 02.08.2013 ВП №39148144, від 01.11.2012 ВП №35126401, на примусовому виконанні знаходяться такі виконавчі документи управління як: вимоги про сплату недоїмки №Ф-1377 від 08.08.2013 на суму 1194,03грн, №Ф-1377 від 05.06.2013 на суму 9776,75грн, рішення №1286-м від 14.09.2012 на суму 170,00грн; загальна сума боргу по виконавчим документам складає 11140,78грн.

Ухвалою суду від 12.08.2014 залучено відділ державної виконавчої служби Лозівського міськрайонного управління юстиції до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору.

Державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Лозівського міськрайонного управління юстиції надано до суду письмові пояснення про хід виконавчого провадження з виконання зазначених вище вимог про сплату недоїмки №Ф-1377 від 08.08.2013 на суму 1194,03грн та №Ф-1377 від 05.06.2013 на суму 9776,75грн, а також рішення №1286-м від 14.09.2012 на суму 170,00грн; повідомлено, що на даний час триває перевірка майнового стану боржника.

Представник позивача подав до суду заяву про розгляд справи без його участі, у якій повідомив, що підтримує позов у повному обсязі.

Від УПФ України в Лозівському районі до суду надійшло клопотання про розгляд справи без участі представника УПФ України в Лозівському районі.

Відповідач та відділ державної виконавчої служби Лозівського міськрайонного управління юстиції, належним чином повідомлені про дату, час та місце розгляду справи, у судове засідання 18.09.2014 своїх представників не направили, про причини неявки суду не повідомили.

Згідно з ч.4 ст.128 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин розгляд справи може не відкладатися і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.

Враховуючи зазначене, суд на підставі ч.6 ст.128 КАС України розглянув справу у письмовому провадженні.

Суд, заслухавши представників сторін та представника УПФ України в Лозівському районі, дослідивши матеріали справи та оцінивши докази у їх сукупності, встановив наступне.

ФОП ОСОБА_1 зареєстрована в управлінні Пенсійного фонду України в Лозівському районі Харківської області як платник єдиного внеску 03 квітня 2003 року.

Як повідомив представник відповідача, у зв'язку із набранням чинності Законом України від 04.07.2013 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи» управлінням Пенсійного фонду України в Лозівському районі Лозівській ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області були передані списки боржників по фізичних особах - підприємцях станом на 01.10.2013.

Законом України від 04.07.2013 №404-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи" внесено зміни до Податкового кодексу України. Зокрема, Податковий кодекс України доповнено статтею 19-1, якою до функцій контролюючих органів було зокрема віднесено: контроль за своєчасністю подання платниками податків та платниками єдиного внеску передбаченої законом звітності (декларацій, розрахунків та інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків, зборів, платежів), за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податків, зборів, платежів (пп.19-1.1.2); забезпечення достовірності та повноти обліку платників податків та платників єдиного внеску, суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, об'єктів оподаткування та об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням (пп.19-1.1.8.).

Згідно з п. 3-1 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» №2464 від 08.07.2010 (далі Закон №2464-VI), в редакції Закону України від 04.07.2013 N406-VII, органи доходів і зборів - центральний орган виконавчої влади, що формує податкову і митну політику (в частині адміністрування податків і зборів, митних платежів, єдиного внеску) та забезпечує її реалізацію (центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику), та його територіальні органи.

УПФУ в Лозівському районі листом від 20.09.2013 №9825/19-03 було надано інформацію щодо заборгованості та звіти про надходження сум єдиного внеску до Лозівської ОДПІ, згідно яких станом на 01.09.2013 заборгованість ФОП ОСОБА_1 становить 11140,78грн.

Починаючи з 01.10.2013 контроль за дотриманням платниками єдиного внеску вимог Закону №2464-VІ покладено на Лозівську ОДПІ.

У зв'язку із набранням чинності Закону №406-VIІ УПФ України в Лозівському районі Лозівській ОДПІ були передані списки боржників по фізичних особах - підприємцях станом на 01.10.2013.

Відділом адміністрування єдиного соціального внеску Лозівської ОДПІ відповідно до ст.25 Закону №2464-VІ було сформовано оскаржувану вимогу про сплату боргу (недоїмки) від 20 листопада 2013 року №Ф-38У на суму 12164,81грн. Вимога була направлена на адресу ФОП ОСОБА_1 20.11.2013 поштою листом з повідомленням про вручення.

Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку, визначаються Законом України від 08.07.2010 №2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Статтею 4 Закону №2464 - VII визначено перелік платників єдиного внеску, зокрема, згідно з п.4 частини 1 ст.4 Закону №2464- VII платниками єдиного внеску є фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності.

Порядок обліку платників єдиного внеску визначено статтею 5 Закону №2464-VI. Згідно з частиною 2 ст.5 Закону №2464-VI у редакції, яка діяла до набрання чинності Закону України від 04.07.2013 №406-VІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку із проведенням адміністративної реформи" (далі Закон №406-VІІ), взяття на облік платників єдиного внеску, зазначених у пунктах 2-14 частини першої статті 4 Закону №2464-VI, здійснювався Пенсійним фондом з внесенням відповідних відомостей до реєстру застрахованих осіб.

Платники єдиного внеску, зазначені у п. 4 частини 1 ст. 4 Закону №2464-VI, зокрема фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абз.3 частини 8 ст.9 Закону №2464-VI).

Згідно з пп. 2 п. 4.6 розділу IV Інструкції про порядок нарахування та сплати платниками єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року №455 (далі Інструкція №455) платники єдиного внеску, визначені пп.3 п.2.1 розділу II Інструкції №455 (фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування), сплачують єдиний внесок у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Зазначена категорія платників самостійно обчислює для себе суму єдиного внеску, яка не може бути менше мінімального страхового внеску на місяць (пп.1 п.4.6 розділу IV Інструкції №455).

Єдиний внесок для платників, зазначених, зокрема, у пунктах 4 та 5 частини 1 ст.4 Закону №2464-VI, встановлюється у розмірі 34,7% визначеної пунктами 2 та 3 частини 1 ст.7 Закону №2464-VI бази нарахування єдиного внеску (частина 11 ст.8 Закону №2464-VІ).

Пунктом 3 частини 1 ст.7 Закону №2464-VІ визначено, що єдиний внесок для платників, зазначених у пункті 4 частини 1 ст.7 Закону №2464-VІ, які обрали спрощену систему оподаткування, нараховується - на суми, що визначаються такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом №2464-VI. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Отже, фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування без використання праці найманих працівників, нараховують єдиний внесок у розмірі 34,7% на суму, визначену такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом №2464-VІ та не менше розміру мінімального страхового внеску.

Законом №4014-VІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності", який набрав чинності з 01.01.2012, внесено зміни до Податкового кодексу та інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Відповідно до цих змін суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на чотири групи платників єдиного податку з різними ставками податку. Такий поділ не впливає на порядок нарахування та сплати єдиного внеску, визначений Законом №2464-VІ для фізичних осіб - підприємців.

Так як ФОП ОСОБА_1 у 2013 році знаходилася на спрощеній системі оподаткування - 2 група, їй автоматично нараховано єдиний соціальний внесок на суму 12165,11грн, в т.ч: за 2011 рік - 4010,30грн, за 2012 рік - 4572,72грн, за 1кв.-3кв. 2013 року - 3582,09грн. Зазначена суми зобов'язання зі сплати єдиного соціального внеску ФОП ОСОБА_1 не сплачена.

ФОП ОСОБА_1 не подавала до УПФ України в Лозівському районі Звіт за 2011 рік щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, чим порушила вимоги пп.4 п.2 ст.6 Закону України від 08.07.2010 №2464-УІ "Про збір на облік єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування", п.3.1 р.3 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого Постановою Управління ПФУ від 08.10.2010 №22-2. На підставі акту про встановлення неподання звітності Управлінням ПФУ в Лозівському районі прийнято рішення від 14.09.2012 №1286-м про застосування штрафних санкцій за неподання звітності в розмірі 170,00грн, яке направлено на адресу ФОП ОСОБА_1 рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Таким чином, станом на 31.10.2013 по картці особового рахунку платника ФОП ОСОБА_1 обліковується недоїмка зі сплати єдиного соціального внеску в сумі 12334,81грн. в т. ч: 12164,81грн - недоїмка зі сплати авансових внесків за звітні періоди, 170,00грн - штрафна санкція за неподання звітності.

Порядок стягнення недоїмки по сплаті єдиного внеску визначений статтею 25 Закону №2464-VІ. Орган доходів і зборів у порядку, за формою та у строки, встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, надсилає платникам єдиного внеску, які мають недоїмку, вимогу про її сплату.

Порядок стягнення заборгованості з платників єдиного внеску регламентується Інструкцією №455. Згідно з п.6.2 розділу VI Інструкції №455 сума єдиного внеску, своєчасно не нарахована та/або не сплачена платниками у строки, визначені відповідно до Закону підпунктом 6 пункту 4.3, абзацом другим підпункту 2, підпунктом 3 пункту 4.5 та підпунктом 2 пункту 4.6 розділу IV цієї Інструкції, обчислена органами доходів і зборів у випадках, передбачених Законом, є недоїмкою.

Суми недоїмки стягуються з нарахуванням пені та застосуванням штрафів.

Відповідно до п. 6.3 розділу VI Інструкції №455 органи доходів і зборів надсилають платникам вимогу про сплату недоїмки в таких випадках:

- якщо дані документальних перевірок результатів діяльності платника про суми доходу (прибутку) фізичних осіб - підприємців чи осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, свідчать про донарахування сум єдиного внеску органами доходів і зборів у повідомленнях- розрахунках, де визначено суми єдиного внеску, які підлягають доплаті;

- якщо платник має на кінець календарного місяця недоїмку зі сплати єдиного внеску;

- якщо платник має на кінець календарного місяця борги зі сплати фінансових санкцій.

У випадку, передбаченому абзацом другим зазначеного пункту, вимога надсилається одночасно з актом документальної перевірки платника єдиного внеску або актом про суми розбіжностей щодо сум доходу (прибутку), заявлених у звітності до органу доходів і зборів та задекларованих у річній податковій декларації фізичними особами - підприємцями чи особами, які забезпечують себе роботою самостійно, або повідомленням-розрахунком на всю суму донарахованого єдиного внеску.

У випадках, передбачених абзацами третім та/або четвертим цього пункту, вимога надсилається:

- платникам, зазначеним у підпунктах 1 та 2 пункту 2.1 розділу II цієї Інструкції, протягом п'яти робочих днів, наступних за календарним місяцем, у якому виникла або зросла недоїмка зі сплати єдиного внеску (заборгованість зі сплати фінансових санкцій);

- платникам, зазначеним у підпунктах 3 та 4 пункту 2.1 розділу II цієї Інструкції, протягом п'ятнадцяти робочих днів, наступних за календарним місяцем, у якому виникла або зросла недоїмка зі сплати єдиного внеску (заборгованість зі сплати фінансових санкцій).

Вимога формується на підставі даних особових рахунків платників на суму боргу, що перевищує 10 гривень.

Вимога про сплату недоїмки є виконавчим документом.

Сума боргу у вимозі проставляється у гривнях з двома десятковими знаками.

Згідно з п.6.4 розділу VI Інструкції №455 вимога про сплату боргу формується на підставі актів документальних перевірок, звітів платника про нарахування єдиного внеску та облікових даних з карток особових рахунків платників за формою згідно з додатком 4 до цієї Інструкції (для платника - юридичної особи) або за формою згідно з додатком 5 до цієї Інструкції (для платника - фізичної особи).

Протягом десяти календарних днів із дня одержання вимоги про сплату недоїмки платник зобов'язаний сплатити зазначені у вимозі суми недоїмки, штрафів та пені.

У разі якщо згоди з органом доходів і зборів не досягнуто, платник єдиного внеску зобов'язаний сплатити суми недоїмки та штрафів разом з нарахованою пенею протягом десяти календарних днів з дня надходження рішення відповідного органу доходів і зборів або оскаржити вимогу до органів доходів і зборів вищого рівня чи в судовому порядку.

У разі якщо платник єдиного внеску протягом десяти календарних днів з дня надходження вимоги не сплатив зазначені у вимозі суми недоїмки та штрафів з нарахованою пенею, не узгодив вимогу з органом доходів і зборів, не оскаржив вимогу в судовому порядку або не сплатив узгоджену суму недоїмки протягом десяти календарних днів з дня надходження узгодженої вимоги, орган доходів і зборів надсилає в порядку, встановленому Законом, до підрозділу державної виконавчої служби вимогу про сплату недоїмки.

Вирішуючи спір по суті суд бере до уваги приписи п.6.9 розділу VI Інструкції №455, згідно з якими якщо протягом наступного базового звітного періоду платник наростив суми боргу, то після проходження відповідної процедури узгодження та оскарження вимога подається до органу державної виконавчої служби або до органів Державної казначейської служби України тільки на суму зростання боргу.

Судом встановлено, що до прийняття Лозівською ОДПІ спірної вимоги про сплату боргу від 20 листопада 2013 року №Ф-38У на суму недоїмки зі сплати єдиного внеску в розмірі 12164,81грн станом на 01.11.2013, УПФ України в Лозівському районі було прийнято вимогу про сплату недоїмки №Ф-1377 від 08.08.2013 на загальну суму боргу 11140,78грн (у т.ч. недоїмка 10970,78грн) станом на 01.08.2013, вимогу про сплату недоїмки №Ф-1377 від 05.06.2013 на суму недоїмки 9776,75грн станом на 01.06.2013, а також рішення №1286-м від 14.09.2012 про застосування штрафу в сумі 170,00грн.

Таким чином, з урахуванням наведених приписів Інструкції №455, оскільки сума заборгованості ОСОБА_1 станом на 01.08.2013 становить 11140,78грн (у т.ч. недоїмка 10970,78грн), на цю суму вже виносилася вимога УПФ України в Лозівському районі №Ф-1377 від 08.08.2013, а оскаржувана вимога про сплату боргу (недоїмки) від 20 листопада 2013 року №Ф-38У прийнята на суму недоїмки 12164,81грн станом на 01.11.2013, то відповідач не мав права включати недоїмку в сумі 10970,78грн до оскаржуваної вимоги, а лише суму зростання боргу - 1194,03грн, яка позивачем також сплачена не була.

Згідно зі ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

З урахуванням встановлених судом обставин справи та наведених приписів нормативно-правових актів суд зазначає, що позивач не повідомила суду про існування обставин, що свідчать про протиправність оскаржуваної вимоги про сплату боргу від 20 листопада 2013 року №Ф-38У на суму 1194,03грн.

Враховуючи викладене, суд вважає, що вимоги позивача про скасування вимоги про сплату боргу (недоїмки) від 20 листопада 2013 року №Ф-38У в частині донарахування 10970,78грн обґрунтовані.

Водночас, вимоги позивача про скасування оскаржуваної вимоги в частині донарахування 1194,03грн, визнання незаконними дій відповідача щодо оформлення вимоги на суму 1194,03грн та щодо нарахування заборгованості зі сплати єдиного внеску на суму 1194,03грн - задоволенню не підлягають.

Щодо позовних вимог в частині визнання незаконними дій Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області щодо оформлення вимоги про сплату боргу від 20 листопада 2013 року №Ф-38У на суму 10970,78грн та нарахування ОСОБА_1 заборгованості зі сплати єдиного внеску станом на 1 листопада 2013 року у розмірі 10970,78грн - суд зазначає наступне.

Оскільки скасування вимоги про сплату боргу (недоїмки) від 20 листопада 2013 року №Ф-38У в частині донарахування 10970,78грн є достатнім для повного захисту прав та інтересів ОСОБА_1, для захисту яких позивач звернулась до суду з цим адміністративним позовом, суд прийшов до висновку про відмову в задоволенні позову в частині визнання незаконними дій Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області щодо оформлення вимоги про сплату боргу від 20 листопада 2013 року №Ф-38У на суму 10970,78грн та нарахування ОСОБА_1 заборгованості зі сплати єдиного внеску станом на 1 листопада 2013 року у розмірі 10970,78грн.

Таким чином, суд прийшов до висновку про часткове задоволення позову.

Судовий збір підлягає розподілу відповідно до вимог ст.94 КАС України з урахуванням приписів ст.4 Закону України «Про судовий збір».

Керуючись ст.ст.2, 11, 71, 86, 159-163, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору,: управління Пенсійного фонду України в Лозівському районі Харківської області, відділ державної виконавчої служби Лозівського міськрайонного управління юстиції, про визнання дій незаконними, визнання незаконною та скасування вимоги - задовольнити частково.

Скасувати вимогу Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області від 20 листопада 2013 року №Ф-38У про сплату боргу (недоїмки) в частині донарахування ОСОБА_1 суми недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в розмірі 10970,78грн (десять тисяч дев'ятсот сімдесят грн. сімдесят вісім коп.).

Відмовити у задоволенні позовних вимог в іншій частині, а саме: у визнанні незаконними дій Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області; у визнанні незаконною та скасуванні вимоги Лозівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області від 20 листопада 2013 року №Ф-38У про сплату боргу (недоїмки) в частині донарахування ОСОБА_1 суми недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в розмірі 1194,03грн.

Стягнути з Державного бюджету України на користь ОСОБА_1 (НОМЕР_1; АДРЕСА_1) витрати зі сплати судового збору в сумі 03,37 грн (три грн 37 коп.).

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в десятиденний строк з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Суддя Р.В. Мельников