Постанова № 41318670, 05.11.2014, Львівський апеляційний господарський суд

Дата ухвалення
05.11.2014
Номер справи
921/556/14-г/17
Номер документу
41318670
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81

____________________

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"05" листопада 2014 р. Справа № 921/556/14-г/17

Львівський апеляційний господарський суд в складі колегії:

Головуючого судді Кузя В.Л.

Суддів Данко Л.С.

Орищин Г.В.

Розглянувши матеріали апеляційної скарги від 05.09.14 за №05/3-391 вих.14 першого заступника прокурора Тернопільської області, м.Тернопіль

на рішення Господарського суду Тернопільської області від 18.08.14

у справі № 921/556/14-г/17

за позовом: Першого заступника прокурора Тернопільської області в інтересах держави в особі Тернопільської обласної державної адміністрації, м. Тернопіль

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Тернопільського державного науково-технічного підприємства "Промінь", м. Тернопіль

до відповідача: Тернопільської міської ради, м. Тернопіль

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Комунального підприємства фірми "Тернопільбудінвестзамовник" Тернопільської міської ради, м. Тернопіль

про визнання незаконним та скасування рішення Тернопільської міської ради №6/30/1 від 22.03.2013р.; скасування державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою, проведеної КП фірма "Тернопільбудінвестзамовник" Тернопільської міської ради; повернення земельної ділянки, площею 5,7575 га в державну власність.

За участю представників:

від прокуратури - Макогон Ю. - старший прокурор (посвідчення № 020325 прокуратура Львівської області), Клюка С.М.(прокуратура Тернопільської області);

від позивача - Калиняк С.В. - представник;

від відповідача - Михальчук О.Ю., Руцький Я.А. - представники;

від третіх осіб - не з'явились;

Автоматизованою системою документообігу суду справу №921/556/14-г/17 розподілено до розгляду судді - доповідачу Кузю В.Л.

Розпорядженням голови Львівського апеляційного господарського суду від 17.09.14 до складу судової колегії для розгляду апеляційної скарги у даній справі введено суддів Галушко Н.А. та Орищин Г.В.

Ухвалою Львівського апеляційного господарського суду від 18.09.14 апеляційну скаргу у справі №921/556/14-г/17 прийнято до провадження, справу призначено до розгляду на 15.10.14 (з врахуванням ухвали про виправлення описки).

Розпорядженням голови Львівського апеляційного господарського суду від 15.10.14 до складу судової колегії внесено зміни - замість судді Галушко Н.А. введено суддю Данко Л.С.

Ухвалою Львівського апеляційного господарського суду від 15.10.14 розгляд справи відкладено на 05.11.14.

Рішенням Господарського суду Тернопільської області від 18.08.14 у справі № 921/556/14-г/17 (суддя Андрусик Н.О.) в задоволенні позовних вимог відмовлено, стягнуто з Тернопільської обласної державної адміністрації в дохід Державного бюджету України 2436 (дві тисячі чотириста тридцять шість) грн. 00коп. судового збору.

Не погоджуючись з таким рішенням суду, прокуратура Тернопільської області звернулась до Львівського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду Тернопільської області та прийняти нове рішення, яким позовні вимоги задоволити.

При цьому, скаржник посилається на неправильне застосування місцевим господарським судом норм матеріального та процесуального права, що призвело, на його думку, до прийняття неправильного по суті рішення.

Також, скаржник зазначає про те, що місцевий господарський суд дійшов помилкового висновку стосовно перебування земельної ділянки, щодо якої прийнято спірне рішення органу місцевого самоврядування, у комунальній власності. Тоді як зазначена земельна ділянка перебуває у власності держави.

Крім того, апелянтом вказано на те, що вилучення земельної ділянки з користування ТДНТП «Промінь» здійснено з порушення порядку, встановленого законом, а саме ч.2 ст.14 Закону України « Про збройні Сили України» та п.45 Положення про порядок надання у користування земель для потреб Збройних Сил України та основні правила користування наданими землями.

5 листопада 2014 року позивачем подано клопотання, в якому підтримано позицію прокуратури, викладену в апеляційній скарзі.

30 жовтня 2014 року представником третьої особи на стороні позивача подано клопотання про розгляд справи без його участі.

Третя особа на стороні відповідача участі свого уповноваженого представника у судовому засіданні не забезпечила причини неявки суду не повідомила, хоча належним чином була повідомлена про час та місце судового розгляду, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.

Присутні представники учасників судового процесу навели в судовому засіданні свої доводи, міркування та заперечення.

Відповідно до ч.2 ст. 85 та ч.1 ст. 99 ГПК України у судовому засіданні 05.11.14 оголошено вступну та резолютивну частини постанови Львівського апеляційного господарського суду.

Перевіривши повноту встановлення судом першої інстанції обставин справи та правильність застосування ним норм матеріального і процесуального права, обговоривши доводи апеляційної скарги, заслухавши в судовому засіданні пояснення присутніх представників, Львівський апеляційний господарський суд дійшов висновку про наявність підстав для скасування рішення Господарського суду Тернопільської області від 18.08.14 у справі №921/556/14-г/17, з огляду на наступне:

Як вбачається з матеріалів справи, Тернопільське державне науково - технічне підприємство «Промінь» створено в 1990 році на базі державного підприємства «Сатурн». Для обслуговування та подальшого будівництва підприємства йому надано в постійне користування земельну ділянку загальною площею 24,13096 га по вул..Текстильній у м. Тернополі, що підтверджується Державним актом на право постійного користування землею №566 від 05.12.00 серія ІІ - ТР №001553 (по формі власності згідно державної статистичної звітності 2-ЗЕМ - землі державної власності) (а.с.49). У цю площу входить спірна земельна ділянка площею 5,7575 га.

У подальшому, заявою від 30.10.12, Тернопільське ДНТП «Промінь» відмовилося від права користування (надало згоду на вилучення) земельною ділянкою орієнтовною площею 5, 7796 га, що знаходиться за адресою м.Тернопіль, вул.. Текстильна,28 (а.с.23).

Рішенням двадцять шостої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання від 23.11.2012 року "Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 5,8 га під будівництво та обслуговування гаражів за адресою: вул. Текстильна КП фірмі "Тернопільбудінвестзамовник" Тернопільської міської ради" (надалі Рішення від 23.11.2012 року) КПФ "Тернопільбудінвестзамовник" Тернопільської міської ради надано дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 5,8 га під будівництво та обслуговування гаражів за адресою вул. Текстильна.

21 січня 2013 року КПФ "Тернопільбудінвестзамовник" Тернопільської міської ради звернулась до Тернопільської міської ради із проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки до 5,8 га для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів за адресою вул. Текстильна в м. Тернополі.

14 березня 2013 року постійна комісія з питань містобудування Тернопільської міської ради погодила проект рішення міської ради "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575 га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул. Текстильна КП фірмі "Тернопільбудінвестзамовник" Тернопільської міської ради", при умові підписання гарантій з власниками гаражів.

На тридцятій сесії Тернопільської міської ради шостого скликання було прийнято рішення №6/30/1 від 22.03.13. "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575 га для будівництва та обслуговування гаражів по вул. Текстильна КП фірмі "Тернопільбудінвестзамовник" Тернопільської міської ради", згідно якого:

- КП фірмі "Тернопільбудінвестзамовник" Тернопільської міської ради затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575 га для будівництва та обслуговування гаражів по вул. Текстильна в м. Тернополі;

- припинено право користування Тернопільському державному науково-технічному підприємству "Промінь" частини земельної ділянки, площею 5,7796 га за адресою вул. Текстильна, з урахуванням письмової згоди землекористувача;

- надано у постійне користування КП фірмі "Тернопільбудінвестзамовник" Тернопільської міської ради земельну ділянку площею 5,7575га (кадастровий номер 6110100000040030040) для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул. Текстильна; віднесено вищевказану земельну ділянку до земель громадської та житлової забудови;

- зобов'язано КП фірму "Тернопільбудінвестзамовник" Тернопільської міської ради в двомісячний термін зареєструвати право постійного користування у встановленому законом порядку;

- зобов'язано Тернопільське державне науково-технічне підприємство "Промінь" внести зміни в державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований 05.12.2000р. за №556;

- доручено міському голові створити комісію із залученням представників фракцій міської ради та депутатів від виборчих округів Ландяка П.Д. та Фостика В.Б. для вивчення питання дотримання прав та інтересів громадян - користувачів існуючих гаражів на земельній ділянці, площею 5,7575 га за адресою вул. Текстильна;

- зобов'язано КП фірму "Тернопільбудінвестзамовник" укласти договір на обслуговування гаражів та прилеглої території з користувачами зазначених об'єктів.

Проведеною прокуратурою Тернопільської області із залученням спеціалістів Державної інспекції сільського господарства в Тернопільські області перевіркою в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів встановлено, що відповідно до п.1 Статуту, затвердженого наказом Державного концерну «Укроборонпром» №144 від 15.02.12, ТДНТП «Промінь» є державним підприємством, основним видом діяльності якого є діяльність в оборонній сфері. Земельна ділянка площею 5,7575 га за адресою : вул..Текстильна у м.Тернополі, яка вищевказаним рішенням Тернопільської міської ради №6/30/1 від 23.03.13 передана в користування КП «Тернопільбудінвестзамовник», згідно державного акта на право постійного користування землею перебуває у постійному користування ТДНТП «Промінь», а відтак відповідно до ст.77 ЗК України є землею оборони, яка може перебувати лише в державній власності.

Як зазначено вище, рішення міської ради № 6/30/1 від 22.03.13 та наступна реєстрація права постійного користування за КП «Тернопільбудінвестзамовник» оскаржуються прокурором в судовому порядку з посиланням, серед іншого, на порушення органом місцевого самоврядування приписів Прикінцевих і перехідних положень ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», а саме розпорядження земельною ділянкою, що належить до державної власності.

Місцевим господарським судом відмовлено в задоволенні позову, проте колегія суддів апеляційної інстанції не може погодитися з таким висновком суду першої інстанції зважаючи на наступне:

Відповідно до ч.ч.1, 2 ст.84 ЗК України у державній власності перебувають усі землі України, крім земель комунальної та приватної власності. Право державної власності на землю набувається і реалізується державою через органи виконавчої влади відповідно до повноважень, визначених цим Кодексом.

Згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» у державній власності залишаються: розташовані в межах населених пунктів земельні ділянки, зокрема, на яких розташовані будівлі, споруди, інші об'єкти нерухомого майна державної власності, які належать до земель оборони.

Як вбачається з матеріалів справи, на земельній ділянці загальною площею 24,13096 га розташовані адмінкорпус, цеха, котельня, насосна, та інша нерухомість, яка знаходиться на балансі ТДНТП «Промінь» та, відповідно до наведеного вище, є державною власністю. З державного акта на право постійного користування землею вбачається, що спірна земельна ділянка площею 5,7575 га є частиною вищевказаної земельної ділянки на якій розташовані асфальтовані дороги, щебеневе покриття, повітряні лінії автостоянок, огорожа, шлагбаум, туалет, електроопори, які є нерухомим майном і перебувають на балансі ТДНТП «Промінь»(державного підприємства), а отже є державною власністю (довідка ТДНТП «Промінь»№738 від 03.11.14). Дана обставина підтверджується також довідкою ТДНП «Промінь»№609 від 08.10.12, листом ТДНТП «Промінь» №581 від 27.09.12, листом Фонду державного майна України по Тернопільській області №11-13-03685 від 25.10.12, №11-08-02121 від 13.06.14 та №10-08-02294 від 27.06.14 (а.с.117-121).

Факт перебування спірної земельної ділянки у державній власності підтверджується також довідкою відділу Держземагенства у м. Тернополі №07-09/749 від 21.05.147, згідно якої земельна ділянка площею 5,7575 га до її вилучення перебувала у користуванні ТДНТП «Промінь» на підставі державного акта (по формі власності згідно державної статистичної звітності 2-ЗЕМ - землі державної власності) (а.с.49) та висновком Головного Управління Держземагенства у Тернопільській області №0325/126 від 14.02.13 «Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільсьої міської ради під будівництво та обслуговування гаражів» за адресою: м.Тернопіль, вул..Текстильна», у п.6 якого зазначено форму власності земельної ділянки - державна (а.с.39).

Відповідно до ст.117 ЗК України передача земельних ділянок державної власності у комунальну власність чи навпаки здійснюється за рішеннями відповідних органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування, які здійснюють розпорядження землями державної чи комунальної власності відповідно до повноважень, визначених цим Кодексом.

У рішенні органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у державну чи комунальну власність зазначаються кадастровий номер земельної ділянки, її місце розташування, площа, цільове призначення, відомості про обтяження речових прав на земельну ділянку, обмеження у її використанні.

На підставі рішення органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у державну чи комунальну власність складається акт приймання-передачі такої земельної ділянки.

Рішення органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у державну чи комунальну власність разом з актом приймання-передачі такої земельної ділянки є підставою для державної реєстрації права власності держави, територіальної громади на неї.

До земель державної власності, які не можуть передаватися у комунальну власність, окрім інших належать земельні ділянки, на яких розташовані будівлі, споруди, інші об'єкти нерухомого майна державної власності, а також земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні органів державної влади, державних підприємств, установ, організацій, крім випадків передачі таких об'єктів у комунальну власність.

З цього приводу судова колегія зазначає, що відповідно до ч.3 ст. 142 ЗК України припинення права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землекористувача здійснюється за його заявою до власника земельної ділянки. Власник земельної ділянки на підставі заяви землекористувача приймає рішення про припинення права користування земельною ділянкою, про що повідомляє органи державної реєстрації. На час подання заяви від 30.10.12 ТДНТП «Промінь» та прийняття оспорюваного рішення відповідачем, власником спірної земельної ділянки була держава Україна в особі Тернопільської обласної державної адміністрації (ст..17 ЗК України), оскільки Тернопільська міська рада отримала на цю земельну ділянку свідоцтво про право власності лише 26.04.13.

Згідно з ч. 2. ст.149 ЗК України вилучення земельних ділянок провадиться за згодою землекористувачів на підставі рішень Кабінету Міністрів України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій, сільських, селищних, міських рад відповідно до їх повноважень. Разом з цим, відповідачем у справі не приймалось рішення в порядку ст.149 ЗК України про вилучення земельної ділянки у ТДНТП «Промінь», яка перебуває у державній власності.

Як зазначено вище, відповідно до п. 1 Статуту Тернопільського державного науково-технічного підприємства "Промінь", затвердженого в новій редакції наказом Державного концерну "Укроборонпром" № 44 від 15.02.2012 року та зареєстрованого державним реєстратором 20.03.2012 року Підприємство є державним комерційним підприємством, заснованим відповідно до наказу Державного комітету промислової політики України № 84 від 05.05.2000р. "Про реорганізацію підприємств завод "Сатурн" і КБ "Промінь", м. Тернопіль" шляхом злиття цих підприємств і утворення на їх майні Тернопільського державного науково-технічного підприємства "Промінь", котре є правонаступником реорганізованих підприємств і відноситься до оборонно - промислового комплексу України.

Згідно п. 2 Статуту, регулювання, контроль та координація діяльності Підприємства здійснюються Державним концерном "Укроборонпром" як уповноваженим суб'єктом господарювання з управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі.

У відповідності до п. 15 Статуту майно підприємства є державною власністю та закріплене за ним на праві господарського відання.

Щодо земельної ділянки, яка була надана даному підприємству, то така відноситься до земель оборони і перебуває у державній власності. Протилежні доводи, зазначені в рішенні місцевого господарського суду є такими, що не відповідають фактичним обставинам справи і не можуть їх змінювати шляхом оціночних суджень суду щодо правового статусу цієї земельної ділянки.

Тернопільською міською радою не доведено, а в матеріалах справи відсутні докази дотримання порядку передачі спірної земельної ділянки з державної у комунальну власність. Окрім цього, до моменту прийняття оспорюваного рішення Тернопільської міської ради не було прийнято рішення про зміну форми власності спірної земельної ділянки з державної на комунальну; щодо даної земельної ділянки не приймалось рішення про зміну її цільового призначення і вона не була віднесена до земель запасу міста, не була вільною від інших об'єктів нерухомості як от: асфальтованих доріг, майданчиків із щебеневим покриттям, електроопори, індивідуальних гаражів. Відсутність державної реєстрації не може визнаватись їхньою фактичною відсутністю на даній земельній ділянці. Дані витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (а.с.26) щодо форми власності та цільового призначення земельної ділянки, не можуть визнаватись Львівським апеляційним господарським судом як правомірні, оскільки внесені станом на 15.02.13 на підставі не затвердженого у встановленому порядку , Проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок і без рішень щодо зміни форми власності на земельну ділянку.

Посилання відповідача на те, що вилучення спірної земельної ділянки проведено за погодженням з Державним концерном «Укроборонпром» оцінюється судом критично, оскільки як зазначено вище, вказане підприємство не мало належних повноважень щодо вчинення дій, направлених на передачу земель державної власності у комунальну, а вилучення таке не проводилось.

Разом з цим, у листі від 06.11.12 за вих..№ИОР - 3012 - 4450 ДК «Укроборонпром» є посилання на норму ст..141 ЗК України, яка не визначає припинення права власності, про що зазначено в цьому листі (а.с.24). Не було вирішено питання і щодо об'єктів державної власності, які розміщені на земельній ділянці, і про що зазначалось у цьому листі.

Окрім цього, ДП «Укроборонпром» давав згоду на вилучення земельної ділянки, що фактично не відбулось.

Згідно з ч.1 ст.17 ЗК України до повноважень місцевих державних адміністрацій у галузі земельних відносин належить розпорядження землями державної власності в межах, визначених цим Кодексом. Зважаючи на те, що апеляційним господарським судом встановлено факт перебування спірної земельної ділянки в державній власності, колегія суддів зазначає, що право розпоряджатися такою земельною ділянкою у встановленому порядку, у даному випадку, належить, згідно наведених норм закону, органу державної влади - Тернопільській обласній державній адміністрації.

Згідно ст. 19 Конституції України органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування» рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень.

Підставами для визнання акта недійсним є невідповідність його вимогам чинного законодавства та/або визначеній законом компетенції органу, який видав цей акт (ст.59 ЗУ «Про місцеве самоврядування»).

Відповідно до ч.1 ст. 21 ЦК України, суд визнає незаконним та скасовує акт індивідуальної дії, виданий органом державної влади, органом влади АРК, або органом місцевого самоврядування, якщо він суперечить актам цивільного законодавства і порушує цивільні права або інтереси.

Крім того. обов'язковою умовою визнання акта недійсним є також порушення у зв'язку з прийняттям відповідного акта прав та охоронюваних законом інтересів підприємства чи організації - позивача у справі (ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування»). Зважаючи на перебування спірної земельної ділянки у державній власності, Тернопільська міська рада порушила права держави в особі Тернопільської обласної державної адміністрації щодо можливості розпорядження нею.

Колегія суддів зазначає, що приймаючи оспорюване рішення Тернопільської міської ради №6/30/1 від 22.03.13 орган місцевого самоврядування вийшов за межі наданих йому законом повноважень, розпорядившись земельною ділянкою, яка перебуває у державній власності, а відтак вказане рішення є незаконним та підлягає скасуванню. Місцевим господарським судом наведене не було взято до уваги, що призвело до прийняття не правильного по суту рішення.

Також, судова колегія вважає помилковим посилання відповідача та місцевого господарського суду на преюдиціальність фактів встановлених під час розгляду справи №921/497/13-г/6 зважаючи на наступне:

Відповідно до ч.2 ст.35 ГПК України факти, встановлені рішенням господарського суд (іншого органу, який вирішує господарські справи), за винятком встановлених рішенням третейського суду, під час розгляду однієї справи не доводяться знову при вирішенні інших спорів, в яких беруть участь ті самі сторони.

З суб'єктного складу справи № 921/497/13-г/6 та даної справи вбачається, що сторони у них різні, а саме відсутня як сторона чи інший учасник судового процесу Тернопільська обласна державна адміністрація. Вказана обставина виключає можливість застосування норм ст.35 ГПК України у даному випадку.

Враховуючи те, що прокурором доведено неправомірність прийняття оспорюваного рішення Тернопільською міською радою, а наявні в матеріалах справи докази підтверджують даний факт, колегія суддів Львівського апеляційного господарського суду дійшла висновку про наявність підстав для задоволення апеляційної скарги та скасування рішення місцевого господарського суду.

Разом з тим, відповідно до п.10 ч.1 ст.105 ГПК України у постанові господарського суду має бути зазначено новий розподіл судових витрат у разі скасування чи зміни рішення.

Відтак, судові витрати слід покласти на відповідача відповідно до вимог ст.49 ГПК України.

Керуючись ст.ст. 99, 101, 103, 104 105 Господарського процесуального кодексу України, -

Львівський апеляційний господарський суд ПОСТАНОВИВ:

1. Апеляційну скаргу першого заступника прокурора Тернопільської області задоволити.

2. Рішення Господарського суду Тернопільської області від 18.08.14 у справі №921/556/14-г/17 скасувати. Прийняти нове рішення - позов задоволити. Визнати незаконним та скасувати рішення тридцятої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/30/1 від 22.03.13 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575 га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул.Текстильна КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради». Скасувати державну реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою площею 5,7575 га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул.Текстильна КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради, проведену Державною реєстраційною службою Тернопільського міністерства юстиції 30.04.13 (номер запису про інше речове право:856682). Земельну ділянку площею 5,7575 га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул.Текстильна у м. Тернопіль вартістю 9 300 204,90 грн. повернути у державну власність.

3. Стягнути з Тернопільської міської ради (вул. Листопадова,5, м. Тернопіль, 46001, код ЄДРПОУ 34334305) в доход Державного бюджету України 2436,00 грн. судового збору за розгляд справи в суді першої інстанції.

4. Стягнути Тернопільської міської ради (вул..Листопадова,5, м. Тернопіль, 46001, код ЄДРПОУ 34334305) в доход Спеціального фонду Державного бюджету України (МФО банку 825014, Банк ГУДКСУ у Львівській області ,УДКСУ у Личаківському районі м. Львова, код ЄДРПОУ 38007620, рахунок 31216206782006) 1218 грн. судового збору за розгляд справив суді апеляційної інстанції.

5. Місцевому господарському суду видати відповідні накази.

6. Постанова набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена в касаційному порядку.

Повний текст постанови складено 10.11.14

Головуючий суддя Кузь В.Л.

Суддя Данко Л.С.

Суддя Орищин Г.В.