Ухвала суду № 41167745, 23.10.2014, Господарський суд Івано-Франківської області

Дата ухвалення
23.10.2014
Номер справи
909/431/14
Номер документу
41167745
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

у х в а л а

про затвердження реєстру вимог кредиторів

23 жовтня 2014 р. Справа № 909/431/14

Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Михайлишин В. В. , при секретарі судового засідання Максимів Н. Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за заявою: Фізичної особи ОСОБА_2 (АДРЕСА_1)

про банкрутство, в порядку ст. 90 Закону України "Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом".

Учасники провадження у справі про банкрутство:

Від заявника (боржника): ОСОБА_3 - представник (паспорт серії НОМЕР_4 виданий 13 серпня 2012 року Калуським РВ УМВС України в Івано-Франківській області).

Ліквідатор: Стадник А. Л. (паспорт серії НОМЕР_5 виданий 12 червня 1998 року Стрийським МВ УМВС України у Львівській області, свідоцтво про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) НОМЕР_6 від 09.07.2013).

Від кредитора - Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради: Медицька С.В. - головний спеціаліст юридичного відділу Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (службове посвідчення № 325, довіреність №2144/01-20/66-в від 03.01.2014).

Від кредитора - Державної податкової інспекції в місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області: Ковтун Н.О. - начальник юридичного відділу Державної податкової інспекції в місті Івано-Франківську (паспорт серії НОМЕР_7 виданий 08 лютого 1996 року Галицьким РВ УМВС в Івано-Франківській області, довіреність № 434/10/10-039/48 від 14.01.2014).

Від кредитора - ОСОБА_7: представник не з'явився.

Від відділу з питань банкрутства Головного управлінню юстиції в Івано-Франківській області: представник не з'явився.

в с т а н о в и в:

Господарським судом Івано-Франківської області розглядається справа про банкрутство Фізичної особи ОСОБА_2, в порядку ст. 90 Закону України "Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом".

Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 30.04.2014 прийнято заяву до розгляду та накладено арешт на майно фізичної особи ОСОБА_2.

Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 19.06.2014 порушено провадження у справі про банкрутство Фізичної особи ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер боржника: НОМЕР_1) та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

14.08.2014 господарським судом Івано-Франківської області винесено постанову про визнання боржника банкрутом. Відкрито відносно Фізичної особи ОСОБА_2 ліквідаційну процедуру строком на шість місяців. Ліквідатором боржника призначено арбітражного керуючого Стадника Андрія Любомировича. Розгляд справи з приводу затвердження порядку і розміру задоволення вимог кредиторів призначено на 23.10.2014.

В судове засідання не з'явились представники від кредитора - ОСОБА_7

23.10.2014 ліквідатор подав через канцелярію господарського суду Івано-Франківської області Проміжний звіт ліквідатора про виконану роботу (Вх. № 16612/14) з додатками. Так, у своєму звіті ліквідатор вказує, що на виконання повноважень ліквідатора, передбачених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" за період з 14.08.2014 до 23.10.2014 ліквідатором вчинено наступні дії, а саме з метою виявлення усіх видів майнових активів Фізичної особи ОСОБА_2 та формування ліквідаційної маси ліквідатором було подано відповідні запити: в Реєстраційну службу Івано-Франківського міського управління юстиції в Івано-Франківській області з метою отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо виникнення, переходу та припинення права власності та інших речових прав Фізичної особи ОСОБА_2 на нерухоме майно (лист № 03/09-1 від 03.09.2014); в ОКП "Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації" щодо виникнення, перехід та припинення права власності та інших речових прав на нерухоме майно Фізичної особи ОСОБА_2 (лист № 03/09-2 від 03.09.2014); в Івано-Франківське відділення ДАІ про належність на праві власності Фізичній особі ОСОБА_2 транспортних засобів (лист № 03/09-3 від 03.09.2014); в Управління Держкомзему в місті Івано-Франківську щодо належності Фізичній особі ОСОБА_2 земельних ділянок на праві власності (лист № 03/09-4 від 04.09.2014); до Відділу ДВС Івано-Франківського міського управління юстиції Івано-Франківської області про стан виконавчих проваджень, відкритих щодо Фізичної особи ОСОБА_2 (лист № 22/09-1 від 22.09.2014); в Державну податкову інспекцію у місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області про наявність відкритих у Фізичної особи ОСОБА_2 рахунків в банківських установах (лист № 22/09-2 від 22.09.2014); в Державну інспекцію сільського господарства в Івано-Франківській області щодо того, чи зареєстрована за Фізичною особою ОСОБА_2 спеціалізована техніка (лист № 16/10-1 від 16.10.2014); в Територіальне управління Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області стосовно того, чи зареєстрована за боржником спеціалізована техніка (лист № 16/10-2 від 16.10.2014); в Головне управління Держкомземагенства в Івано-Франківській області щодо належності Фізичній особі ОСОБА_2 земельних ділянок на праві власності (лист № 17/10-1 від 17.10.2014).

Розпорядник майна у своєму звіті також надає інформацію, що Реєстраційна служба Івано-Франківського міського управління юстиції в Івано-Франківській області листом № 4263/03.2-416 від 11.09.2014 відмовила у наданні запитуваної інформації, у зв'язку із неподанням заяви встановленої форми та не внесенням плати за надання інформації з Державного реєстру прав.

Крім того, ОКП "Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації" листом № 595/01-21 від 10.09.2014 поінформувало, що згідно матеріалів архівної справи станом на 31.12.2012 право власності на квартиру АДРЕСА_1 (місце реєстрації Фізичної особи ОСОБА_2) зареєстровано за іншою особою.

Івано-Франківське відділення ДАІ листом № 16/434 від 12.09.2014 повідомило, що згідно бази даних автоматизованого обліку зареєстрованого автомототранспорту Дуравтоінспекції області АІПС "Автомобіль", Фізичній особі ОСОБА_2 належить на праві власності автомобіль марки Audi 100, 2.6, 1993 року випуску, чорний, Державний номерний знак НОМЕР_2, свідоцтво на право власності НОМЕР_8 від 24.06.2003.

Державною податковою інспекцією у місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області листом № 16554/10/09-15-18-02-048/3270 від 02.10.2014 надана відповідь, що Фізична особа ОСОБА_2 не має відкритих рахунків в установах банків.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення учасників процесу, суд встановив наступне.

Відповідно до ст. 84 Розділу VII "Особливості банкрутства окремих категорій суб'єктів підприємницької діяльності" Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" відносини, пов'язані з банкрутством суб'єктів підприємницької діяльності, визначених у цьому розділі, регулюються цим Законом з урахуванням особливостей, передбачених цим розділом.

Особливості банкрутства фізичної особи встановлені ст. ст. 90 - 92 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Згідно ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" кредитор - юридична або фізична особа, а також органи доходів і зборів та інші державні органи, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника.

У частині 8 статті 91 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" зазначено, що офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури здійснюється в порядку, встановленому цим Законом, із зазначенням строку пред'явлення кредиторами вимог до банкрута, який не може перевищувати двох місяців.

Суд зазначає, що розгляд грошових вимог кредиторів у ліквідаційній процедурі здійснюється господарським судом в тому ж порядку, що і грошових вимог, заявлених на підставі статті 23 Закону. Вказаної правової позиції дотримується Вищий господарський суд України.

У відповідності до ч. 1 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.

Згідно з ч. 5 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" розпорядник майна боржника не пізніше ніж на десятий день з дня, наступного після закінчення встановленого частиною першою цієї статті строку, з урахуванням результатів розгляду вимог кредиторів боржником повністю або частково визнає їх або відхиляє з обґрунтуванням підстав визнання чи відхилення, про що письмово повідомляє заявників і господарський суд, а також подає до суду письмовий звіт про надіслані всім кредиторам боржника повідомлення про результати розгляду грошових вимог та їх отримання кредиторами разом з копіями повідомлень про вручення поштового відправлення та описів вкладення в поштове відправлення або інших документів, що підтверджують надсилання повідомлення кредиторами.

У абзаці 1 ч. 8 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вказано, що вимоги конкурсних кредиторів, визнані боржником або господарським судом, вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.

Відповідно до ч. 2 ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатор з дня свого призначення здійснює, зокрема, такі повноваження: заявляє в установленому порядку заперечення щодо заявлених до боржника вимог поточних кредиторів за зобов'язаннями, які виникли під час провадження у справі про банкрутство і є неоплаченими; веде реєстр вимог кредиторів; здійснює інші повноваження, передбачені цим Законом.

Згідно з ч. ч. 1, 2 ст. 92 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" господарський суд розглядає вимоги, заявлені кредиторами або боржником, у строки, передбачені частиною восьмою статті 91 цього Закону. За наслідками розгляду зазначених вимог господарський суд виносить ухвалу про порядок і розмір задоволення вимог кредиторів.

До задоволення вимог кредиторів із коштів, внесених на спеціальний банківський рахунок, відшкодовуються витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство фізичної особи і виконанням постанови господарського суду про визнання фізичної особи банкрутом. Вимоги кредиторів задовольняються в такій черговості:

- у першу чергу задовольняються вимоги кредиторів за зобов'язаннями, забезпеченими заставою майна фізичної особи; вимоги громадян, перед якими фізична особа несе відповідальність за заподіяння шкоди життю та здоров'ю громадян, шляхом капіталізації відповідних періодичних платежів, у тому числі до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за громадян, які застраховані у цьому Фонді у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, вимоги щодо стягнення аліментів; розрахунки щодо виплати вихідної допомоги та оплати праці особам, які працюють за трудовим договором (контрактом), і щодо виплати авторської винагороди, а також задовольняються вимоги, що виникли із зобов'язань щодо сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування;

- у другу чергу задовольняються вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів);

- у третю чергу проводяться розрахунки з іншими кредиторами.

Вимоги кожної наступної черги задовольняються після задоволення вимог попередньої черги.

За недостатності коштів для задоволення у повному обсязі всіх вимог однієї черги кошти розподіляються між кредиторами відповідної черги пропорційно сумам їхніх вимог.

Повідомлення про визнання Фізичної особи ОСОБА_2 банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури було розміщено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет 14.08.2014 за № 7661 у відповідності до вимог Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство, затвердженого постановою Пленуму Вищого господарського суду України від 17 грудня 2013 року № 16.

Після офіційного оприлюднення повідомлення про визнання Фізичної особи ОСОБА_2 банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури до господарського суду із заявами про визнання кредиторських вимог до боржника у двохмісячний термін звернулись наступні кредитори:

- Державна податкова інспекція у місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області на суму 306, 51 гривень (Вх. № 10303/14);

- Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради на суму 282 312, 10 гривень (Вх. № 11901/14);

Відповідно до п. 5 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" розпорядник майна боржника не пізніше ніж на десятий день з дня, наступного після закінчення встановленого частиною першою цієї статті строку, з урахуванням результатів розгляду вимог кредиторів боржником повністю або частково визнає їх або відхиляє з обґрунтуванням підстав визнання чи відхилення, про що письмово повідомляє заявників, господарський суд, а також подає до суду письмовий звіт про надіслані всім кредиторам боржника повідомлення про результати розгляду грошових вимог та їх отримання кредиторами, разом з копіями повідомлень про вручення поштового відправлення та описів вкладення у поштове відправлення або інших документів, що підтверджують надсилання повідомлення кредиторами.

Згідно п. 8 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги конкурсних кредиторів, визнані боржником або господарським судом, вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.

На виконання вимог ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" розпорядник майна повідомив кредиторів про результати розгляду кредиторських вимог, надав відзиви на заяви про грошові вимоги до боржника та долучив до матеріалів справи вказані документи.

Ліквідатором грошові вимоги розглянуто, повністю визнано вимоги Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області, у зв'язку із чим, на виконання Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" подано суду повідомлення про результати розгляду заявлених грошових вимог вказаних конкурсних кредиторів.

23.10.2014 до господарського суду Івано-Франківської області подано Реєстр вимог кредиторів (уточнений) (Вх. № 16666/14).

До реєстру вимог кредиторів включені вимоги наступних кредиторів:

- Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області на суму 306, 51 гривень, з яких визнано 306, 51 гривень - ІІ черга задоволення.

- Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на суму 282 312, 10 гривень, з яких визнано 282 312, 10 гривень - ІІІ черга задоволення, 1 218, 00 гривень - витрат із сплати судового збору за подання заяви з кредиторськими вимогами - які підлягають відшкодуванню до задоволення вимог кредиторів.

Також ліквідатором включено до реєстру вимог кредиторів Фізичної особи ОСОБА_2 та визнано вимоги кредитора Фізичної особи ОСОБА_7 в сумі 123 420, 00 гривень.

Крім того, ліквідатор включив до реєстру вимог кредиторів 1 218, 00 гривень заборгованості по сплаті судового збору в доход державного бюджету України за подання кредитором Державною податковою інспекцією у місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області заяви про грошові вимоги до боржника - які підлягають відшкодуванню до задоволення вимог кредиторів.

Відповідно до частини 2 статті 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, у тому числі щодо яких були заперечення боржника і які не були внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, а також ті, що визнані боржником та внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, і вирішує питання про його затвердження.

Вислухавши пояснення ліквідатора, представників кредиторів, дослідивши матеріали справи, надані документи, суд вказує наступне.

Суд визнає вимоги кредитора Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області на суму 306, 51 гривень, з наступних підстав. Так, судом встановлено, що за Фізичною особою ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер: НОМЕР_1) в Державній податковій інспекції у місті Івано-Франківську рахується заборгованість до бюджету по єдиному податку з фізичних осіб в сумі 306, 51 гривень. Вказаний податковий борг виник в результаті несплати самостійно задекларованої суми, згідно розрахунку № 290797 від 20.12.2010 на суму 57, 79 гривень, термін сплати якої настав 21.11.2011 та донарахованих штрафних санкцій за несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов'язання (акт № 739/17-411 від 29.01.2013, податкове повідомлення - рішення № 0003951794 від 29.01.2013).

Усі узгоджені суми податкових зобов'язань, як самостійно задекларованих, так і нарахованих контролюючим органом, відповідно до п. 57.1. та п. 57.3. ст. 57 Податкового кодексу України, боржник зобов'язаний був сплатити в бюджет протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку для подання відповідної податкової декларації, або протягом 10 календарних днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення. Однак, Фізична особа ОСОБА_2 не виконав вимоги Закону і не погасив узгоджені суми податкових зобов'язань, в наслідок чого утворилась заборгованість перед Державною податковою службою у розмірі 306, 51 гривень. Даний факт підтверджується матеріалами справи, а саме Довідкою про борг за платежами до Фізичної особи ОСОБА_2, копією Податкового повідомлення - рішення форми "Р" від 29.01.2013, копією Акту камеральної перевірки щодо своєчасності сплати єдиного податку від 29.01.2013 № 739/17-411.

Таким чином, суд визнає вимоги кредитора - Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області на суму 306, 51 гривень, з яких 306, 51 гривень - ІІ черга задоволення.

Суд, розглянувши заяву Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з грошовими вимогами до боржника на суму 282 312, 10 гривень, дослідивши матеріали заяви, на підставі поданих матеріалів та приписів чинного законодавства, первинні документи щодо підстав виникнення та заявлення грошових вимог, оцінивши подані докази та вірність розрахунків, визнає вимоги Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Так, як вбачається з долучених до заяви матеріалів, рішенням господарського суду Івано-Франківської області від 05.06.2013 у справі № 909/220/13-г за позовом заступника прокурора міста Івано-Франківська в інтересах держави в особі Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до відповідача Фізичної особи ОСОБА_2 стягнуто з Фізичної особи ОСОБА_2 на користь Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 282 312, 10 гривень заборгованості, з яких основний борг 253 300, 00 гривень, 1 773, 10 гривень - втрати від інфляції, 19 274, 33 гривень - пеня та 7 964, 67 гривень - 3 % річних. На виконання вказаного рішення господарським судом Івано-Франківської області 01.07.2013 видано відповідний наказ № 787.

З матеріалів справи вбачається, що наказ господарського суду Івано-Франківської області від 01.07.2013 було пред'явлено до примусового виконання, у відповідності до законодавства України, до Відділу державної виконавчої служби Івано-Франківського міського управління юстиції. Постановою Відділу державної виконавчої служби Івано-Франківського міського управління юстиції від 14.10.2013 було відкрито виконавче провадження по стягненню з Фізичної особи ОСОБА_2 на користь Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 282 312, 10 гривень боргу. Отже, вказана заборгованість є безспірною.

Таким чином, суд визнає вимоги кредитора - Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на суму 282 312, 10 гривень, з яких 282 312, 10 гривень - ІІІ черга задоволення, а також 1 218, 00 гривень - витрат із сплати судового збору за подання заяви з кредиторськими вимогами - які підлягають відшкодуванню до задоволення вимог кредиторів.

Також суд визнає вимоги кредитора Фізичної особи ОСОБА_7 в сумі 123 420, 00 гривень. Вказана заборгованість є безспірною та підтверджується рішенням господарського суду Івано-Франківської області від 17.12.2014 у справі № 909/1351/13, у відповідності до якого стягнуто з Фізичної особи ОСОБА_2 на користь Фізичної особи - підприємця ОСОБА_7 - 121 000, 00 гривень боргу, а також 2 420, 00 гривень - судового збору.

На виконання рішення суду господарським судом Івано-Франківської області видано наказ № 35 від 09.01.2014.

Вказаний наказ було пред'явлено до виконання, що підтверджується Постановою Відділу державної виконавчої служби Івано-Франківського міського управління юстиції від 23.01.2014 про відкриття виконавчого провадження по наказу № 35 від 09.01.2014.

Відповідно до ч. 2 ст. 35 Господарського процесуального кодексу України факти, встановлені рішенням господарського суду (іншого органу, який вирішує господарські спори), за винятком встановлених рішенням третейського суду, під час розгляду однієї справи, не доводяться знову при вирішенні інших спорів, в яких беруть участь ті самі сторони.

У п. 2.6. роз'яснень, наданих Вищим господарським судом України у постанові Пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" від 26 грудня 2011 року N 18, вказано, що не потребують доказування преюдиціальні факти, тобто встановлені рішенням господарського суду (іншого органу, який вирішує господарські спори) у процесі розгляду іншої справи, в якій беруть участь ті самі сторони, в тому числі і в тих випадках, коли в іншому спорі сторони мали інший процесуальний статус (наприклад, позивач у даній справі був відповідачем в іншій, а відповідач у даній справі - позивачем в іншій).

З огляду на вищевказане, факт наявності заборгованості у банкрута перед Фізичною особою ОСОБА_7 у розмірі 123 420, 00 гривень є преюдиціальним, тобто таким, що не потребує доказування.

Таким чином суд визнає вимоги кредитора Фізичної особи ОСОБА_7 в сумі 123 420, 00 гривень, з яких 123 420, 00 гривень - ІІІ черга задоволення.

Крім того, суд визнає 1 218, 00 гривень заборгованості по сплаті судового збору в доход державного бюджету України за подання конкурсним кредитором Державною податковою інспекцією у місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області заяви про грошові вимоги до боржника.

У відповідності до ст. 49 Господарського процесуального кодексу України, судовий збір від сплати якого позивач у встановленому порядку звільнений, стягується з боржника в доход бюджету пропорційно розміру задоволених вимог.

Отже, суд визнає вимоги по сплаті судового збору в доход державного бюджету України в сумі 1 218, 00 гривень - які підлягають відшкодуванню до задоволення вимог кредиторів.

Інші кредитори до ліквідатора та суду не звертались.

Враховуючи викладене, а також те, що ліквідатором внесено до реєстру вимог кредиторів вимоги кредиторів, які розглянуті та визнані судом, суд вважає за необхідне затвердити реєстр вимог кредиторів.

Крім того, суд зазначає, що особливості банкрутства фізичної особи встановлені ст. ст. 90 - 92 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" не передбачають створення комітету кредиторів. Проте, даний факт не означає звільнення ліквідатора від обов'язку звітувати про свою діяльність. У цьому випадку ліквідатор зобов'язаний у порядку ч. 9 ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" звітувати перед усіма кредиторами боржника. Більше того, Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" не містить заборони створення комітету кредиторів з метою контролю за проведенням ліквідаційної процедури вказаної категорії боржників.

У відповідності до ч. 9 ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатор не рідше ніж один раз на місяць надає комітету кредиторів звіт про свою діяльність, інформацію про фінансове становище і майно боржника на день відкриття ліквідаційної процедури та при проведенні ліквідаційної процедури, використання коштів боржника, а також іншу інформацію на вимогу комітету кредиторів.

Таким чином, суд приходить до висновку про необхідність рекомендувати ліквідатору боржника скликати перші загальні збори кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів.

Зобов'язати ліквідатора подати до господарського суду протокольне рішення зборів кредиторів про утворення та склад комітету кредиторів.

Керуючись ст. 2 ,ст. ст. 23 - 25, ст. 41, ст. ст. 90 - 92 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

у х в а л и в:

1. Визнати вимоги кредиторів:

- Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області в сумі 306, 51 гривень, з яких 306, 51 гривень - ІІ черга задоволення;

- Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в сумі 282 312, 10 гривень, з яких 282 312, 10 гривень - ІІІ черга задоволення, а також 1 218, 00 гривень - витрат із сплати судового збору за подання заяви з кредиторськими вимогами - які підлягають відшкодуванню до задоволення вимог кредиторів;

- Фізичної особи ОСОБА_7 в сумі 123 420, 00 гривень, з яких 123 420, 00 гривень - ІІІ черга задоволення.

- вимоги по сплаті судового збору в доход державного бюджету України в сумі 1 218, 00 гривень - які підлягають відшкодуванню до задоволення вимог кредиторів.

2. Затвердити реєстр вимог кредиторів.

3. Рекомендувати ліквідатору боржника скликати перші загальні збори кредиторів у строк до 28.11.2014.

4. Зобов'язати ліквідатора подати до господарського суду протокольне рішення зборів кредиторів про утворення та склад комітету кредиторів.

5. Справу призначити до розгляду в засіданні на 11.12.14 о 12:00 год.

(Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Івано-Франківської області за адресою: вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76000; кімната/зал № 25).

Суддя Михайлишин В. В.

Дану ухвалу направити:

- боржнику: Фізичній особі ОСОБА_2 (АДРЕСА_1);

- ліквідатору: Стаднику Андрію Любомировичу (АДРЕСА_2);

- кредитору: Виконавчому комітету Івано-Франківської міської ради (вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000);

- кредитору: Державній податковій інспекції в місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області (вул. Незалежності, 20, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000);

- кредитору: Фізичній особі ОСОБА_7 (АДРЕСА_3);

- Реєстраційній службі Івано-Франківського міського управління юстиції (вул. Незалежності, 9, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000);

- Відділу з питань банкрутства Головного управлінню юстиції в Івано-Франківській області (вул. Грюнвальдська, 11, 4 поверх м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76018).

Виготовлено в КП "Діловодство спеціалізованого суду"

________ Осудар І. Б. 23.10.14