Постанова № 40915749, 15.10.2014, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
15.10.2014
Номер справи
826/14464/14
Номер документу
40915749
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА

01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Київ

15 жовтня 2014 року № 826/14464/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Келеберди В.І. розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу

за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю "Атрікс груп"

до

Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві

про

визнання протиправними дій, зобо'язати вчинити дії

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Атрікс Груп» звернулось до суду з позовом до Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві про визнання протиправними дій щодо проведення зустрічної звірки за результатом якої складено акт від 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783; зобов’язання вилучити з АС «Податковий блок» та інших інформаційних баз органів доходів і зборів акт від 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783; зобов’язання відновити в автоматизованій інформаційній системі «Податковий блок» та інших інформаційних базах органів доходів і зборів показники податкових зобов’язань та податкового кредиту з податку на додану вартість, задекларованих ТОВ «Атрікс Груп», які були змінені на підставі акту від 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783; встановлення строку на виконання судового рішення та зобов’язання відповідача подати звіт про виконання судового рішення.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що зустрічну звірку позивача проведено з порушенням порядку, затвердженого наказом ДПА України від 22.04.2011 №236,оскільки позивачу запит про надання інформації та її документального підтвердження не направлявся. Крім того, позивач вказує, що податковий орган не наділений повноваженнями по здійсненню в рамках проведення зустрічних звірок контролю за додержанням податкового законодавства та встановлення фіктивності договорів.

Позивач клопотав про вирішення справи за його відсутності.

Відповідач - Державна податкова інспекція у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві - заперечував проти задоволення позовних вимог з підстав викладених у письмових запереченнях, які долучено до матеріалів справи, з яких вбачається, що дії щодо проведення зустрічної звірки ТОВ «Атрікс Груп», результати якої оформлено актом від 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783 та внесення до АІС «Податковий блок» та інших інформаційних баз органів доходів і зборів інформації на підставі акту від 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783, безпосередньо не порушує права, інтереси та свободи позивача, отже позовні вимоги не підлягають задоволенню.

Судом ухвалено про вирішення справи в порядку письмового провадження відповідно до ч. 4 ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України.

Розглянувши подані сторонами документи і матеріали, заслухавши пояснення сторін, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Окружний адміністративний суд м. Києва,

ВСТАНОВИВ:

Державною податковою інспекцією у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві згідно п. 73.5 ст. 73 Податкового кодексу України вчинено заходи з метою проведення зустрічної звірки за результатом яких складено акт 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783 «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Атрікс Груп» щодо підтвердження господарських відносин з контрагентами-постачальниками та контрагентами-покупцями за період з 01.07.2014 по 31.07.2014» (далі – акт звірки).

Як вбачається з акту звірки податковий орган вказує, що звіркою не встановлено факту реального здійснення господарських операцій ТОВ «Атрікс Груп» в перевіряємому періоді. Встановлено відсутність об’єктів оподаткування при придбанні тат продажу товарів (послуг), які підпадають під визначення ст. 22, ст. 185 Податкового кодексу України.

Таким чином за результатом звірки не підтверджено задекларовані ТОВ «Атрікс Груп» податкові зобов’язання з ПДВ в перевіряємому періоді на суму 7746263 грн., а також не підтверджено задекларований ТОВ «Атрікс Груп» податковий кредит з ПДВ в перевіряємому періоді на суму 7513875 грн. по контрагентам-постачальникам.

Оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, суд вважає позов таким, що підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до п.п.20.1.4. п.20.1. ст.20 Податкового кодексу України, контролюючі органи мають право, зокрема, проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.

Пунктом 73.5 статті 73 Податкового кодексу України передбачено, що з метою отримання податкової інформації органи державної податкової служби мають право проводити зустрічні звірки даних суб’єктів господарювання щодо платника податків.

Зустрічною звіркою вважається співставлення даних первинних бухгалтерських та інших документів суб’єкта господарювання, що здійснюється органами державної податкової служби з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з’ясування їх реальності та повноти відображення в обліку платника податків.

Зустрічні звірки не є перевірками і проводяться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

За результатами зустрічних звірок складається довідка, яка надається суб’єкту господарювання у десятиденний термін.

Механізм проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок визначає Порядок проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1232 (далі по тексту - Порядок).

Відповідно до пунктів 2-4 Порядку зустрічні звірки проводяться у суб’єктів господарювання, щодо здійснення операцій з якими під час перевірки платника податків та зборів виникають сумніви стосовно факту здійснення таких операцій або якщо існують розбіжності задекларованих у деклараціях з податку на додану вартість показників податкового кредиту та податкових зобов’язань.

З метою проведення зустрічної звірки орган державної податкової служби (ініціатор) надсилає органу державної податкової служби (виконавцю), на обліку в якому перебуває суб’єкт господарювання, запит про проведення зустрічної звірки для підтвердження отриманих від платника податків та зборів даних.

Зустрічна звірка може бути проведена органом державної податкової служби (ініціатором) самостійно у разі, коли суб’єкт господарювання перебуває на обліку в тому ж органі державної податкової служби, в якому перебуває платник податків, або в межах одного населеного пункту.

Орган державної податкової служби (виконавець), який проводить зустрічну звірку, складає довідку за наявності інформації, для отримання якої надіслано запит органом державної податкової служби (ініціатором), та її документального підтвердження. У разі відсутності запитуваної органом державної податкової служби (ініціатором) інформації орган державної податкової служби (виконавець) надсилає завірений печаткою запит про подання інформації та її документального підтвердження суб’єкту господарювання за його адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) рекомендованим листом з повідомленням про вручення чи особисто вручає суб’єкту господарювання або його законному чи уповноваженому представникові під розписку.

Згідно з пунктом 6 Порядку визначено, що у разі отримання від суб’єкта господарювання інформації, визначеної у запиті, та її документального підтвердження (протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження суб’єкту господарювання запиту) орган державної податкової служби проводить зустрічну звірку.

Відповідно до пункту 7 Порядку визначено, що за результатами проведеної зустрічної звірки складається довідка, яка підписується суб’єктом господарювання (законним чи уповноваженим представником) і посадовими особами органу державної податкової служби та особисто вручається суб’єкту господарювання або його законному чи уповноваженому представникові під розписку або надсилається суб’єкту господарювання за його адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) рекомендованим листом із повідомленням про вручення.

З аналізу вимог п. 73.5 ст. 73 Податкового кодексу України, Порядку проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затвердженої Кабінетом Міністрів України № 1232 від 27.12.2010 року, Методичних рекомендацій щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затверджених Наказом ДПА України № 236 від 22.04.2011 року, суд вбачає, що зустрічна звірка проводиться лише з питань взаємовідносин з певним платником податків (відносно якого проводиться основна перевірка, в ході якої виникає необхідність ініціювання зустрічної звірки) та лише у разі наявності у розпорядженні податкового органу первинних документів або отримання від суб'єкта господарювання інформації, визначеної у запиті.

Податковим органом не надано доказів направлення на адресу позивача запиту про надання інформації та її документального підтвердження. В акті звірки зазначено, що зустрічну звірку не можливо провести оскільки ТОВ «Атрікс Груп» має стан 9 – «направлено повідомлення про відсутність за місцем знаходження».

Проте, з витягу з ЄДРПОУ щодо ТОВ «Атрікс Груп», який міститься в матеріалах справи, товариство має статус «відомості підтверджено».

З метою впровадження єдиного порядку направлення запитів на проведення зустрічних звірок, а також оформлення, передачі та накопичення матеріалів зустрічних звірок органами державної податкової служби наказом Державної податкової адміністрації України № 236 від 22 квітня 2011 року, затверджено Методичні рекомендації щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок (далі - Методичні рекомендації).

Відповідно до п. 4.4 Методичних рекомендацій у разі встановлення фактів, що не дають змогу провести зустрічну звірку суб’єкта господарювання, зокрема, у зв’язку із зняттям з обліку, встановленням відсутності суб’єкта господарювання та/або посадових осіб за місцезнаходженням (податковою адресою), відповідальній підрозділ не пізніше двох робочих віддати надходження запиту складає Акт про неможливість проведення зустрічної звірки суб’єкта господарювання, реєструє його в журналі реєстрації довідок про результати проведення зустрічних звірок (актів про неможливість проведення зустрічної звірки суб’єкта господарювання, неявки для підписання, відмови від підписання Довідки про результати проведення зустрічної звірки) та вживає відповідних заходів, передбачених актами ДПС України. При подальшому залученні суб’єкта господарювання (посадових осіб суб’єкта господарювання) до проведення зустрічної звірки відповідальний підрозділ органу ДПС забезпечує проведення такої звірки.

Зі місту викладеного вбачається, що дії з оформлення результатів зустрічної звірки актом про неможливість проведення зустрічної звірки є, по суті, виконанням службовими особами своїх обов’язків, а самі по собі висновки вказаного акту не створюють відносин владного підпорядкування, що є необхідною ознакою публічно-правових відносин.

Проведення зустрічних звірок є лише процедурним заходом зі збору податковим органом інформації щодо дотримання платником податкового законодавства у рамках податкового контролю.

Як зазначено вище, податковим органом за результатом дій щодо проведення зустрічної звірки складено відповідний акт звірки.

Згідно з ч. 3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Отже, до адміністративного суду вправі звернутись кожна особа, яка вважає, що її право чи охоронюваний законом інтерес порушено чи оспорюється, позаяк підставою для звернення особи до суду з позовом є її суб’єктивне уявлення, особисте переконання і порушенні прав чи свобод. Однак обов’язковою умовою здійснення такого захисту судом є об’єктивна наявність відповідно порушеного права або законного інтересу на момент звернення до суду.

Враховуючи, що дії з проведення зустрічної звірки та складання акту звірки не відповідають критерію юридичної значимості, не створюють для платника податків жодних наслідків у вигляді виникнення, зміни або припинення його прав та не породжують для нього будь-яких обов’язків, отже суд не вбачає підстав для задоволення позовних вимог в частині визнання протиправними дій щодо проведення зустрічної звірки за результатом якої складено акт від 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783.

Щодо позовних вимог в частині зобов’язання податковий орган вилучити з АС «Податковий блок» та інших інформаційних баз органів доходів і зборів акт від 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783, суд зазначає наступне.

Статтею 74 Податкового кодексу України визначено, що податкова інформація, зібрана відповідно до цього Кодексу, може зберігатися та опрацьовуватися в інформаційних базах контролюючих органів або безпосередньо посадовими (службовими) особами контролюючих органів.

Перелік інформаційних баз, а також форми і методи опрацювання інформації визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Зібрана податкова інформація та результати її опрацювання використовуються для виконання покладених на контролюючі органи функцій та завдань.

Згідно із ст. 83 Податкового кодексу України для посадових осіб контролюючих органів під час проведення перевірок підставами для висновків є: документи, визначені цим Кодексом; податкова інформація; експертні висновки; судові рішення; виключено; інші матеріали, отримані в порядку та у спосіб, передбачені цим Кодексом або іншими законами, контроль за дотриманням яких покладений на контролюючі органи.

Оскільки акт звірки є носієм податкової інформації, то в силу згадуваних норм Податкового кодексу України використовується податковим органом під час проведення перевірок.

Крім того, використання податковим органом акту звірки як носія доказової інформації, не створює для платника податків жодних наслідків у вигляді виникнення, зміни або припинення його прав та не породжує для нього будь-яких обов’язків, отже суд не вбачає підстав для задоволення позовних вимог у вказаній частині.

Щодо позовних вимог з частині зобов’язання відновити в автоматизованій інформаційній системі «Податковий блок» та інших інформаційних базах органів доходів і зборів показники податкових зобов’язань та податкового кредиту з податку на додану вартість, задекларованих ТОВ «Атрікс Груп», які були змінені на підставі акту від 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783, суд зазначає наступне.

Згідно приписів п. 46.1 ст. 46 ПК України податкова декларація – це документ, що подається платником податків контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

У відповідності до п. 179.5 ст. 179 ПК України податкова декларація заповнюється платником податку самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником податку здійснювати таке заповнення, у порядку, передбаченому главою 2 розділу II цього Кодексу.

Внесення змін до податкової звітності, за замістом ст. 50 ПК України, вчиняється шляхом подання уточнюючих розрахунків платником податків.

Згідно п. 54.1 ст. 54 ПК України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.

Разом з цим, згідно вимог пп. 54.3.2 п. 54.3 ст. 54 ПК України контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, зокрема, якщо: дані перевірок результатів діяльності платника податків свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках.

Податкове повідомлення-рішення - письмове повідомлення контролюючого органу (рішення) про обов'язок платника податків сплатити суму грошового зобов'язання, визначену контролюючим органом у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими законодавчими актами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючі органи, або внести відповідні зміни до податкової звітності (пп. 14.1.157 п. ст. 14 ПК України).

Отже, податковий орган, як контролюючий орган, може змінити задекларовані платником податків дані податкової звітності лише шляхом визначення суми грошових зобов’язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток або від’ємного значення суми податку на додану вартість, у випадках, передбачених пунктом 54.3 статті 54 Податкового кодексу України або самостійно поданої декларації платника податків.

Аналогічну правову позицію викладено в ухвалах Вищого адміністративного суду України від 13.02.2013 у справі №К/9991/74156/12 та від 10.07.2014 у справі №К/800/6703/13.

Суд звертає увагу, що визнання податковим органом недійсним задекларованого податкового кредиту чи податкових зобов’язань як спосіб реагування на виявлені порушення податкового законодавства чинним законодавством не передбачені.

Наказом Державної податкової адміністрації України “Про організацію взаємодії органів державної податкової служби при проведенні перевірок податкових декларацій з податку на додану вартість з урахуванням інформації розшифровок податкових зобов'язань та податкового кредиту з податку на додану вартість у розрізі контрагентів” № 266 від

18.04.2008 затверджено методичні рекомендації взаємодії органів державної податкової служби при опрацюванні розшифровок податкових зобов'язань та податкового кредиту з датку на додану вартість у контрагентів (далі - наказ № 266).

Пунктом 2.21 наказу № 266 передбачено, що підсумки перевірок за результатами автоматизованого співставлення податкової звітності з ПДВ на центральному рівні відображаються в описовій частині акта перевірки (камеральної, документальної невиїзної, планової, позапланової перевірки) або довідки у розрізі періодів та операцій з одним контрагентом та фіксуються в АС “Аудит”. По мірі підписання актів перевірки та узгодження податкових зобов'язань, визначених податковим повідомленням-рішенням, прийнятим за результатами таких перевірок, уточнюються результати автоматизованого співставлення на центральному рівні податкової звітності з ПДВ за поданням підрозділу, яким завершено процедуру такого узгодження та яким прийнято таке повідомлення-рішення.

Крім того, з метою удосконалення процесу адміністрування податків було створено інформаційну систему „Податковий блок", що включає чотири підсистеми-сегменти операційної діяльності органів податкової служби, таких як: реєстрація платників податків; обробка податкової звітності та платежів; облік платежів; податковий аудит.

Ця система призначена для виконання основних завдань органів ДПС, як-от: інформування платників податків про їх податкові зобов'язання та надання роз'яснень податкового законодавства; податковий облік та реєстрація платників податків; прийом та обробка документів податкової звітності та облік платежів; перевірка податкової звітності на відповідність вимогам та нормам, встановленим законодавчими та нормативними актами України; застосування заходів із погашення податкового боргу у випадках порушення податкової дисципліни з боку платників податків; вирішення спірних питань щодо сум податкових донарахувань та податкового боргу тощо.

Висновок щодо правильності (або недостовірності) задекларованих платником даних податкового обліку як підстави для внесення змін до вказаної бази даних може бути зроблений податковим органом після визначення платникові податкових зобов'язань та їх узгодження у встановленому законом порядку.

Оскільки, за наслідками проведеної зустрічної звірки податкові повідомлення-рішення не приймались, а відповідно податкові зобов'язання не узгоджувались, відповідачем безпідставно відкориговано на підставі акту звірки показники податкової звітності, а саме: податкових зобов’язань та податкового кредиту з податку на додану вартість задекларованих ТОВ «Атрікс Груп».

Суть висновків акту звірки полягає в тому, що позивач порушив вимоги ряду статей Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та Податкового кодексу України внаслідок відображення в податковій звітності та бухгалтерському обліку безтоварні операції, а тому сформований позивачем у вказаному періоді податковий кредит та податкові зобов’язання податковий орган вважає недійсними.

Позивачем надано суду копії документів – договорів, специфікацій до договорів, актів надання послуг, видаткових та податкових накладних, довідок про вартість виконаних будівельних робіт, товарно-транспортних накладних, кошторисів, відомостей витрачених ресурсів, копії яких долучено до матеріалів справи.

Відповідно до ч. 1 ст. 69 Кодексу адміністративного судочинства України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Також, ч. 1 ст. 70 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмету доказування.

Обґрунтовуючи позовні вимоги, позивач зазначає, що податковий орган не наділений компетенцією щодо встановлення безтоварності договорів під час проведення зустрічної звірки та за відсутності первинних бухгалтерських документів.

Суд зауважує, що перелічені вище первинні бухгалтерські документи не були предметом дослідження при проведенні зустрічної звірки позивача, яка є предметом даного спору, у зв’язку з їх відсутністю у податкового органу.

В даному випадку, протиправність дій податкового органу полягає саме у коригуванні даних податкової звітності позивача з ПДВ на підставі акту звірки, тобто за відсутності підстав визначених Податковим кодексом України, які передбачають можливість коригування податкової звітності платника податків. Отже, надані позивачем первинні бухгалтерські документи не є належними доказами протиправності дій податкового органу при проведенні зустрічної звірки та коригування даних податкової звітності позивача з ПДВ, у даній справі, а відтак не підлягають дослідженню.

З урахуванням викладеного, оскільки висновки акту про неможливість проведення зустрічної звірки не можуть бути підставою для внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість, за відсутності податкових повідомлень-рішень та самостійного коригування платником податків поданої звітності, суд приходить до висновку, щодо наявності підстав для зобов’язання податковий орган відновити в автоматизованій інформаційній системі «Податковий блок» та інших інформаційних базах органів доходів і зборів показники податкових зобов’язань та податкового кредиту з податку на додану вартість, задекларованих ТОВ «Атрікс Груп», які були змінені на підставі акту від 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783.

Задоволення позовних вимог у вказаній частині на думку суду є належним захистом порушених прав позивача у даних спірних правовідносинах.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з частиною першою статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Відповідно до частини другої статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

На думку Окружного адміністративного суду міста Києва, позов ТОВ «Атрікс Люкс» підлягає частковому задоволенню, а саме: в частині позовних вимог зобов’язання податковий орган відновити в автоматизованій інформаційній системі «Податковий блок» та інших інформаційних базах органів доходів і зборів показники податкових зобов’язань та податкового кредиту з податку на додану вартість, задекларованих ТОВ «Атрікс Груп», які були змінені на підставі акту від 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783. В іншій частині позовні вимоги не підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 94, 122, 158-163 КАС України суд,

П О С Т А Н О В И В:

1. Позов задовольнити частково.

2. Зобов’язати Державну податкову інспекцію у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві відновити в автоматизованій інформаційній системі «Податковий блок» та інших інформаційних базах органів доходів і зборів показники податкових зобов’язань та податкового кредиту з податку на додану вартість, задекларованих ТОВ «Атрікс Груп», які були змінені на підставі акту від 27.08.2014 №2584/26-55-22-03/38977783 «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Атрікс Груп» щодо підтвердження господарських відносин з контрагентами-постачальниками та контрагентами-покупцями за період з 01.07.2014 по 31.07.2014».

3. Відмовити в задоволенні решти позовних вимог.

Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів з за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 КАС України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги. Постанова набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження, відповідно до ч. 1 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України .

Суддя В.І. Келеберда