Справа № 286/4764/14-а
УХВАЛА
30 липня 2014 року
Суддя Овруцького районного суду Житомирської області Смиковська Л. О. , розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Державного підприємства «Овруцьке лісове господарство», третя особа - управління праці та соціального захисту населення Овруцької райдержадміністрації про зобов'язання провести нарахування у відповідності до Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" , -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом та просить зобов'язати Державне підприємство «Овруцьке лісове господарство» провести йому донарахування доплати як громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення за період з 1 січня 2014 року по 30 червня 2014 року в розмірі, визначеному ст.39 Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", що дорівнює 2-м мінімальним заробітним платам та подати розрахункові документи до УПСЗН Овруцької районної державної адміністрації, зобов'язати управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації провести донарахування та виплату йому зщомісячної грошової допомоги у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства а період з 1 січня по 30 червня 2014 року в розмірі за ст. 37 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", що дорівнює 40% від мінімальної заробітної плати.
Зазначений адміністративний позов не відповідає вимогам ст.106 та 105 КАС України.
Так у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог згідно з ч.3 ст.105 КАС і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а у разі подання позову до кількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.
Однак з позову вбачається, що позивач зазначає відповідача лише - Державне підприємство «Овруцьке лісове господарство», а вимоги пред'являє також і до управління праці та соціального захисту населення Овруцької райдержадміністрації, вказавши його як третю особу.
За вказаних обставин адміністративний позов слід залишити без руху для виправлення недоліків, а саме викласти зміст та вимоги адміністративного позову відповідно до вимог ст.ст.105,106 КАС, та надати позивачу строк для виправлення недоліків.
Керуючись ст.108 КАС України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Державного підприємства «Овруцьке лісове господарство», третя особа - управління праці та соціального захисту населення Овруцької райдержадміністрації про зобов'язання провести нарахування у відповідності до Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", залишити без руху і надати позивачу строк для виправлення недоліків до 08.08.2014 року.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Овруцький районний суд.
СУДДЯ : Л. О. Смиковська