465/4259/14-п
3/465/1640/14
ПОСТАНОВА
іменем України
22 липня 2014 року суддя Франківського районного суду м. Львова Кузь В.Я., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли з ДПІ у Франківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, керівника ТОВ " Лінкс Лабораторії" , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1
за ч.1 ст.163-1 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
Згідно протоколу серії АА № 123910 від 01.07.2014 року та матеріалів адміністративної справи, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 163-1 КУпАП, а саме проводив податковий облік з порушенням встановленого порядку.
Разом з тим, диспозиція інкримінованої статті містить зовсім іншу фабулу та визначає конкретні порушення, які у протоколі не наведені. Крім того, в протоколі про адміністративне правопорушення зазначено, що адмінпорушником вчинене правопорушення передбачене ст. 163 ч.1 КУпАп, а відповідальність, за яке передбачена ст. 163-4 ч.1 КУпАП.
Також, матеріали справи не відповідають й іншим процесуальним вимогам. В акті № 1233/22-01/33894650 від 01.07.2014 року відсутні підписи адмінправопорушника, відсутній документ, що засвідчує відмову в підписанні даного акту.
Окрім того, в матеріалах адміністративної справи відсутня копія наказу про призначення на посаду та функціональні обов'язки керівника, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", а в протоколі про адміністративне правопорушення немає відомостей про понятих та свідків.
За даних обставин, протокол не відповідає вимогам ст.256 КпАП України.
Відповідно до ст..251 КУпАП, доказами по справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган(посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються також протоколом про адміністративне правопорушення.
Оскільки фабула правопорушення викладена у протоколі не відповідає диспозиції інкримінованої статті кодексу, то дана обставина позбавляє можливості суд прийняти одне із рішень, передбачених ст. 284 КУпАП.
З огляду на зазначені вище обставини, вважаю за необхідне адміністративний матеріал повернути , як такий, що не може бути предметом розгляду у суді, оскільки не відповідає вимогам ст. 256 КпАП України.
На підставі викладеного, керуючись : ст.ст. 256, 277, 278, 283, 284 КУпАП, суддя,-
ПОСТАНОВИВ:
Матеріали адміністративної справи № 3/465/1640/14 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст.163-1 КУпАП, повернути начальнику ДПІ у Франківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області , як такі, що не можуть бути предметом розгляду в судовому порядку без усунення недоліків.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області ,шляхом подачі скарги через Франківський районний суд м. Львова протягом десяти днів з дня її ухвалення.
Суддя В. Кузь