УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
______________________
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65
УХВАЛА
Від "15" липня 2014 р. Справа № 7/70-Б
Господарський суд Житомирської області у складі судді Омельяна О.С., при секретарі Гаврилюку О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи №7/70-Б
за заявою Відкритого акціонерного товариства "Олевський завод електротехнічного фарфору", ідентифікаційний код 00214675, місцезнаходження: 11001, Житомирська область, м. Олевськ, вул. Кірова, буд. 36 (далі - ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору", боржник)
до Відкритого акціонерного товариства "Олевський завод електротехнічного фарфору"
про банкрутство,
інші учасники провадження у справі про банкрутство:
кредитор 1 - ОСОБА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1, місце реєстрації: АДРЕСА_1;
кредитор 2 - Публічне акціонерне товариство "Енергопостачальна компанія "Житомиробленерго", ідентифікаційний код 00214675, місцезнаходження: 10008, м. Житомир, вул. Пушкінська, буд. 32/8;
кредитор 3 - Лугинська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Житомирській області, ідентифікаційний код 37799425, місцезнаходження: 11301, смт. Лугини, вул. Горького, 8/42);
кредитор 4 - Управління Пенсійного фонду України в Олевському районі, ідентифікаційний код 20405093, місцезнаходження: 111001, м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 31;
кредитор 5 - Олевський районний центр зайнятості, ідентифікаційний код 20404596, місцезнаходження: 11000, м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 29;
кредитор 6 - ТОВ "Металіст "ОЗЕФ" ідентифікаційний код 34546843, місцезнаходження: 11000, м. Олевськ, вул. Кірова, 36;
кредитор 7 - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Олевському районі, ідентифікаційний код 25924030, місцезнаходження:11001, м. Олевськ, бульвар Воїнів Афганців, 4;
кредитор 8 - Житомирське територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, ідентифікаційний код 22065945, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, вул. В.Бердичівська, 15;
ліквідатор банкрута - арбітражний керуючий Вівсяник А.М., свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора банкрута) НОМЕР_3 від 06.06.2013 р., місцезнаходження: АДРЕСА_2, -
за участі представників:
від кредитора 1 - не з'явився;
від боржника - не з'явився;
від кредитора 2 - не з'явився;
від кредитора 3 - не з'явився;
від кредитора 4 - не з'явився;
від кредитора 5 - не з'явився;
від кредитора 6 - не з'явився;
від кредитора 7 - не з'явився;
від кредитора 8 - не з'явився,
Крижова Л.М. - державний реєстратор Олевського районного управління юстиції - посв. від 01.07.2013 р. ЖИ № 244,
ОСОБА_4 - паспорт НОМЕР_4, виданий 04.06.2002 р. Олевським РВ УМВС України в Житомирський області, -
встановив:
у провадженні господарського суду Житомирської області перебуває справа №7/70-Б про банкрутство ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору".
Ухвалою господарського суду від 19.05.2014 р., зокрема, продовжено строк ліквідаційної процедури Відкритого акціонерного товариства "Олевський завод електротехнічного фарфору" та строк повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Вівсяника А.М. на три місяці з 22.01.2014 р. до 22.04.2014 р.
Ухвалою господарського суду від 03.06.2014 р. відкладено розгляд клопотання ліквідатора банкрута Вівсяника А.М. від 04.04.2014 р. № б/н про визнання організатора аукціонів з продажу майна ПП "ТОРГИ.УА" учасником провадження у справі про банкрутство ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору"; відкладено розгляд справи; призначено наступне судове засідання на 15.07.2014 р. о 10:00 год.; зобов'язано ПП "ТОРГИ.УА", ліквідатора банкрута Вівсяника А.М., Олевську районну державну адміністрацію, Олевську міську раду вчинити певні дії та надати до господарського суду витребувані документи; визнано обов'язковою явку ліквідатора банкрута Вівсяника А.М. в наступне судове засідання; викликано в порядку ст. 30 ГПК України державного реєстратора Реєстраційної служби Олевського районного управління юстиції Житомирської області та ОСОБА_4
Судом встановлено, що особи, які беруть участь у справі, але не з'явилися у засідання, повідомлені про час і місце розгляду справи своєчасно та з дотриманням вимог ГПК України, що підтверджується реєстром на відправку рекомендованої кореспонденції від 10.06.2014 р., який містить інформацію про надсилання кредиторам 1, 3, 5-8 відповідних поштових відправлень - копій ухвали господарського суду Житомирської області від 03.06.2014 р., а також копією журналу видачі вихідної кореспонденції, що свідчить про отримання 11.06.2014 р. та 12.06.2014 р. кредиторами 2, 4 відповідно копій ухвали господарського суду від 03.06.2014 р.
Відповідно до абзацу 3 підпункту 3.9.1., абзацу 3 підпункту 3.9.2 постанови Пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" від 26.12.2011 № 18 доказом повідомлення про час та місце судового засідання в разі неповернення ухвали підприємством зв'язку може бути й долучена до матеріалів справи та засвідчена самим судом копія реєстру поштових відправлень. Неявка учасника судового процесу в судове засідання не є підставою для скасування судового рішення, якщо ухвалу, в якій зазначено час і місце такого засідання, надіслано йому в порядку, зазначеному в підпункті 3.9.1 підпункту 3.9 цього пункту постанови.
До початку судового засідання до господарського суду надійшли наступні документи:
- 26.06.2014 р. супровідний лист Олевської районної державної адміністрації від 23.06.2014 р. № 1/1029 з доданими документами;
- 03.07.2014 р. супровідний лист Олевської міської ради від 27.06.2014 р. № 562 з доданими документами;
- 14.07.2014 р. заява ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Вівсяника А.М. від 14.07.2014 р., якою повідомлено про неможливість прибути у судове засідання;
- 14.07.2014 р. клопотання голови комітету кредиторів ОСОБА_1 про відкладення розгляду справи.
Судом оглянуто реєстраційну справу Відкритого акціонерного товариства "Олевський завод електротехнічного фарфору", надану державним реєстратором Олевського районного управління юстиції. Копію реєстраційної справи судом долучено до матеріалів справи.
Розглянувши заяву ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Вівсяника А.М. про увільнення від виконання обов'язків ліквідатора ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору", господарський суд встановив наступне.
04.07.2014 р. до господарського суду надійшла заява ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Вівсяника А.М. про увільнення від виконання обов'язків ліквідатора ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору" (т.13 а.с. 194).
Ухвалою господарського суду від 07.07.2014 р. прийнято заяву ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Вівсяника А.М. про увільнення від виконання обов'язків ліквідатора ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору" та призначено її розгляд в судовому засіданні (т.13 а.с. 195-196).
Відповідно до абз. 8 ч. 4 ст. 3-1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013 р. (далі - Закон про банкрутство) арбітражний керуючий має право подавати до господарського суду заяву про дострокове припинення своїх обов'язків.
Згідно ч.11 Закону про банкрутство невиконання або неналежне виконання обов'язків, покладених на арбітражного керуючого згідно з цим Законом, за відсутності наслідків, передбачених цією статтею, може бути підставою для усунення арбітражного керуючого від виконання ним своїх обов'язків, про що господарський суд виносить ухвалу.
Разом з тим, Законом про банкрутство не передбачено увільнення арбітражного керуючого від виконання обов'язків ліквідатора.
Зважаючи на викладене, господарський суд вважає за необхідне відмовити у задоволенні заяви арбітражного керуючого Вівсяника А.М. про увільнення від виконання обов'язків ліквідатора ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору".
Розглянувши клопотання ліквідатора банкрута Вівсяника А.М. від 04.04.2014 р. № б/н про визнання організатора аукціонів з продажу майна ПП "ТОРГИ.УА" учасником провадження у справі про банкрутство ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору", господарський суд встановив наступне.
07.04.2014 р. до господарського суду надійшло клопотання ліквідатора банкрута Вівсяника А.М. про визнання організатора аукціонів з продажу майна ПП "ТОРГИ.УА" учасником провадження у справі про банкрутство ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору" (т.13 а.с. 93-122).
Ухвалою господарського суду від 28.04.2014 р., зокрема, призначено засідання суду для розгляду справи, клопотання ліквідатора банкрута Вівсяника А.М. про визнання організатора аукціонів з продажу майна ПП "ТОРГИ.УА" учасником провадження у справі про банкрутство ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору" (т.13 а.с. 139-140).
Ухвалами господарського суду від 19.05.2014 р. та 03.06.2014 р., зокрема, зобов'язано ПП "ТОРГИ.УА" надати у судове засідання статут ПП "ТОРГИ.УА", витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо себе станом напередодні дати судового засідання, докази наявності не менш ніж трьохрічного досвіду проведення аукціонів; зобов'язано ліквідатора банкрута Вівсяника А.М. надати до господарського суду в наступне судове засідання докази наявності у ПП "ТОРГИ.УА" не менш ніж трьохрічного досвіду проведення аукціонів (т.13 а.с. 170-173,175-177).
До початку судового засідання ПП "ТОРГИ.УА" до господарського суду не надано витребуваних ухвалами господарського суду від 19.05.2014 р. та 03.06.2014 р. документів. Ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Вівсяником А.М. не надано доказів наявності у ПП "ТОРГИ.УА" не менш ніж трьохрічного досвіду проведення аукціонів.
З урахуванням п.1-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у редакції Закону від 22.10.2011 р. № 4212-VI (далі - Закон про банкрутство в редакції з 19.01.2013 р.), положення вказаного Закону щодо продажу майна застосовуються господарськими судами під час розгляду справ про банкрутство у яких порушено провадження до набрання чинності цим Законом.
Відповідно до ч.ч. 4, 5, 6 ст. 49 Закону про банкрутство в редакції з 19.01.2013 р. суб'єктами аукціону є його замовник, організатор та учасники. Замовником є ліквідатор, призначений господарським судом у порядку, встановленому Законом про банкрутство. Організатором аукціону є визначена замовником фізична або юридична особа, що має ліцензію на проведення торгів і з якою замовник аукціону уклав договір на проведення аукціону. Організатор аукціону визначається замовником за конкурсом, що проводиться у визначеному замовником порядку, основними критеріями якого вважаються наявність ліцензії, достатній, але не менш як три роки, досвід проведення аукціонів, запропонована найменша сума винагороди. Організатором аукціону не може бути заінтересована особа стосовно боржника, кредиторів та замовника аукціону.
Згідно з абз. 4 ч. 33 інформаційного листа Вищого господарського суду України від 28.03.2013 р. № 01-06/606/2013 зі змінами та доповненнями господарський суд має перевіряти порядок визначення організатора аукціону. Організатор аукціону діє на підставі ухвали господарського суду про визнання його учасником провадження у справі про банкрутство. З моменту визнання організатора аукціону учасником провадження у справі про банкрутство він має право на оскарження тільки тих судових рішень, які стосуються організації та проведення аукціону за його участю.
Зважаючи на викладене та відсутність доказів наявності у ПП "ТОРГИ.УА" не менш ніж трьохрічного досвіду проведення аукціонів, господарський суд вважає за необхідне відмовити у задоволенні клопотання ліквідатора банкрута Вівсяника А.М. від 04.04.2014 р. № б/н про визнання організатора аукціонів з продажу майна ПП "ТОРГИ.УА" учасником провадження у справі про банкрутство ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору".
ОСОБА_4 у судовому засіданні пояснено, що 01.07.1993 р. його призначено директором ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору". У 1993 р. підприємством прийнято рішення про будівництво житлового будинку для директора ОСОБА_4 З квітня 1995 р. проживає у житловому будинку за адресою: АДРЕСА_3. Спочатку за проживання у житловому будинку сплачував ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору" орендну плату. Однак, після відмови боржника укласти договір на проживання або надати інші документи на житловий будинок перестав сплачувати орендну плату. Жодних документів на будинок у ОСОБА_4 не має. До ліквідатора банкрута Вівсяника А.М. ОСОБА_4 не звертався.
Як вбачається з копії розпорядження голови Олевської районної державної адміністрації від 12.12.1996 р. № 319 "Про затвердження актів введення в експлуатацію об'єктів закінченого будівництва", що надійшла разом із супровідним листом Олевської районної державної адміністрації від 23.06.2014 р. № 1/1029, вказаним розпорядженням житловий будинок передано на баланс ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору". (т. 13 а.с .182)
Рішенням виконавчого комітету Олевської міської ради від 28.08.2008 р. №228 "Про оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності юридичних осіб" вирішено оформити право власності на житловий будинок загальною площею 220,4 кв.м. за адресою: АДРЕСА_3 за ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору". (т.13 а.с. 188). Рішенням Олевської міської ради від 10.07.2009 р. вирішено скасувати пункт 1.1. рішення виконкому від 28.08.2008 р. № 228 "Про оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності юридичних осіб", свідоцтво про право власності на житловий будинок, що розташований у АДРЕСА_3, виписане на ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору" вважати недійсним (т. 13 а.с .192).
Як вбачається з листа Олевської міської ради від 27.06.2014 р. № 562 Олевська міська рада не заперечує щодо передачі житлового фонду банкрута на баланс територіальної громади (т.13 а.с. 187).
Відповідно до ч. 1 ст. 26 Закону про банкрутство усі види майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або повного господарського відання на дату відкриття ліквідаційної процедури та виявлені в ході ліквідаційної процедури, включаються до складу ліквідаційної маси, за винятком об'єктів житлового фонду, в тому числі гуртожитків, дитячих дошкільних закладів та об'єктів комунальної інфраструктури, які в разі банкрутства підприємства передаються в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку.
З урахуванням викладеного господарський суд вважає за необхідне зобов'язати ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Вівсяника А.М. передати в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідної територіальної громади без додаткових умов житловий будинок за адресою: АДРЕСА_3.
Також, господарський суд вважає за потрібне звернути увагу арбітражного керуючого Вівсяника А.М. на необхідність належного виконання обов'язків ліквідатора банкрута та виконання вимог ухвал господарського суду Житомирської області, постановлених у даній справі.
Так, ухвалами господарського суду від 19.05.2014 р. та 03.06.2014 р., зокрема, було зобов'язано ліквідатора банкрута Вівсяника А.М. надати до господарського суду у судове засідання 15.07.2014 р. проміжний звіт ліквідатора банкрута про хід ліквідаційної процедури; у разі наявності підстав - ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс банкрута, оформлені у відповідності до вимог ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013 р.; протокол засідання комітету кредиторів боржника, на якому розглядався звіт ліквідатора банкрута, докази повідомлення членів комітету кредиторів про час і місце засідань, реєстр прибулих в зазначені засідання; докази наявності у ПП "ТОРГИ.УА" не менш ніж трьохрічного досвіду проведення аукціонів; письмові нормативно-обґрунтовані пояснення щодо підстав реалізації об'єкту житлового фонду на торгах; копію договору на проживання ОСОБА_4 в житловому будинку за адресою АДРЕСА_3; докази вжиття заходів щодо пошуку активів, які належать банкруту на праві власності чи повного господарського відання, зокрема, відповідні офіційні документи Головного управління Держземагенства у Житомирській області, Державної служби інтелектуальної власності України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Центру надання послуг, пов'язаних з використанням транспортних засобів, Державної інспекції з безпеки на морському та річковому транспорті, Державної авіаційної служби України, Територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області, Житомирської митниці ГУ Міндоходів у Житомирській області, Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області, Державної інспекції сільського господарства у Житомирській області, Державного космічного агентства.
Разом з тим, витребувані документи від ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Вівсяника А.М. не надходили. Не надано арбітражним керуючим і доказів виконання ч. 11 ст. 30 Закону про банкрутство в редакції до 19.01.2013 р.
Суд також вважає за необхідне попередити ліквідатора банкрута, що відповідно до ст. 3-1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" невиконання або неналежне виконання обов'язків, покладених на арбітражного керуючого може бути підставою для усунення арбітражного керуючого від виконання ним своїх обов'язків. Невиконання або неналежне виконання обов'язків, покладених на арбітражного керуючого, що завдало значної шкоди боржнику чи кредиторам, може бути підставою для анулювання його ліцензії. Про невиконання або неналежне виконання обов'язків, покладених на арбітражного керуючого, господарський суд може винести ухвалу, яка направляється державному органу з питань банкрутства.
Відповідно до ст. 4-1 ГПК України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Статтею 77 ГПК України передбачено, що господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів та/або необхідність витребування нових доказів.
Зважаючи на те, що доказів виконання в повному обсязі необхідних заходів, що є обов'язковими для здійснення в ліквідаційній процедурі банкрута в межах строку ліквідаційної процедури, ліквідатором боржника не надано, господарський суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 77, 86 ГПК України, ст.ст. 3-1, 22-32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013 р., ст. 49 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції з 19.01.2013 р. господарський суд Житомирської області, -
ухвалив:
1. Відмовити у задоволенні заяви арбітражного керуючого Вівсяника А.М. про увільнення від виконання обов'язків ліквідатора ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору".
2. Відмовити у задоволенні клопотання ліквідатора банкрута Вівсяника А.М. від 04.04.2014 р. № б/н про визнання організатора аукціонів з продажу майна ПП "ТОРГИ.УА" учасником провадження у справі про банкрутство ВАТ "Олевський завод електротехнічного фарфору".
3. Призначити наступне судове засідання на "09" вересня 2014 р. о 14:30 в приміщенні господарського суду, каб. № 110.
4. Зобов'язати ліквідатора банкрута Вівсяника А.М. до 01.09.2014 р.:
4.1. передати житловий будинок за адресою АДРЕСА_3 до комунальної власності територіальної громади м. Олевська;
4.2. надати до господарського суду в наступне судове засідання:
- проміжний звіт ліквідатора банкрута про хід ліквідаційної процедури; у разі наявності підстав - ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс банкрута, оформлені у відповідності до вимог ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013 р.;
- протокол засідання комітету кредиторів боржника, на якому розглядався звіт ліквідатора банкрута, докази повідомлення членів комітету кредиторів про час і місце засідань, реєстр прибулих в зазначені засідання;
- докази передачі житлового будинку за адресою АДРЕСА_3 до комунальної власності територіальної громади м. Олевська;
- докази вжиття заходів щодо пошуку активів, які належать банкруту на праві власності чи повного господарського відання, зокрема, відповідні офіційні документи Головного управління Держземагенства у Житомирській області, Державної служби інтелектуальної власності України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Центру надання послуг, пов'язаних з використанням транспортних засобів, Державної інспекції з безпеки на морському та річковому транспорті, Державної авіаційної служби України, Територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області, Житомирської митниці ГУ Міндоходів у Житомирській області, Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області, Державної інспекції сільського господарства у Житомирській області, Державного космічного агентства України.
5. Зобов'язати реєстраційну службу Олевського районного управління юстиції у строк до 15.08.2014 р. надати до господарського суду інформаційну довідку з державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо нерухомого майна боржника згідно запиту та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців щодо відокремлених підрозділів боржника згідно запиту.
6. Направити до Житомирської філії державного підприємства "Інформаційний центр" заяву про надання інформації з Державного реєстру обтяжень рухомого майна стосовно рухомого майна боржника.
7. Копію ухвали надіслати усім учасникам провадження у справі, Житомирській філії державного підприємства "Інформаційний центр", реєстраційній службі Олевського районного управління юстиції.
Суддя Омельян О.С.
Розрахунок розсилки:
1 - а/к Вівсяник А.М. (АДРЕСА_2) - рек.;
2 - ПП "ТОРГИ.УА" (61145, м. Харків, вул. Клочківська, буд. 111-А) - рек.;
3 - Управління Пенсійного фонду України в Олевському районі (111001, м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 31) - рек.;
4 - Олевський районний центр зайнятості (11000, м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 29) - рек.;
5 - ТОВ "Металіст "ОЗЕФ" (11000, м. Олевськ, вул. Кірова, 36) - рек.;
6 - відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Олевському районі (11001, м. Олевськ, бульвар Воїнів Афганців, 4) - рек.;
7 - Житомирське територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (10014, м. Житомир, вул. В.Бердичівська, 15) - рек.;
8 - ОСОБА_1 (АДРЕСА_1) - рек.;
9 - Публічне акціонерне товариство "Енергопостачальна компанія "Житомиробленерго" (10008, м. Житомир, вул. Пушкінська, буд. 32/8) - рек.;
10 - Лугинська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Житомирській області (11301, смт. Лугини, вул. Горького, 8/42) - рек.
11 - Житомирська філія державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України (10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 18 А) - рек.;
12 -Реєстраційна служба Олевського районного управління юстиції Житомирської області (11000 Житомирська обл., м. Олевськ, вул. Володимирська, 5) - рек. +запит