КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа: № 823/354/14 Головуючий у 1-й інстанції: Чубар Т.М. Суддя-доповідач: Собків Я.М.
У Х В А Л А
Іменем України
01 липня 2014 року м. Київ
Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого - судді : Собківа Я.М.,
суддів: Кобаля М.І., Петрика І.Й.,
при секретарі: Присяжній Д.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної служби геології та надр України на постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 12 березня 2014 року у справі за адміністративним позовом Приватного акціонерного товариства «Санаторій «Мошногір'я» до Державної служби геології та надр України про визнання протиправним та скасування наказу про анулювання спеціального дозволу на користування надрами, зобов'язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач - Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я» звернувся до Черкаського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Державної служби геології та надр України, в якому просив визнати протиправним та скасувати пункт 6 додатку 3 до наказу Державної служби геології та надр України № 07 від 17.01.2014 р., яким анульовано спеціальний дозвіл на користування надрами № 4084 від 18.10.2006 р., а також зобов'язати відповідача поновити дію спеціального дозволу на користування надрами № 4084 від 18.10.2006 р., з метою видобування мінеральної підземної води Мошногірського родовища (свердловина № 2), виданого Приватному акціонерному товариству «Санаторій «Мошногір'я».
Постановою Черкаського окружного адміністративного суду від 12 березня 2014 року позов задоволено.
Відповідач не погоджуючись з прийнятим рішенням суду звернувся з апеляційною скаргою, в якій зазначає, що оскаржувана постанова суду не відповідає вимогам матеріального та процесуального права, а саме, судом першої інстанції неповно з'ясовано та не доведено обставини, що мають значення для справи, висновки суду першої інстанції не відповідають обставинам справи, в зв'язку з чим просить скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким відмовити в задоволенні вимог даного позову.
Заслухавши в судовому засіданні суддю-доповідача, пояснення учасників процесу, які з'явилися до суду апеляційної інстанції, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 200 КАС України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Згідно ч. 3 ст. 2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення; безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом першої інстанції, 05 квітня 2013 року посадовими особами Центрального міжрегіонального територіального відділу Департаменту державного геологічного контролю Державної служби геології та надр України було проведено перевірку дотримання Закритим акціонерним товариством «Санаторій «Мошногір`я» (на даний час - Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я») вимог законодавства у сфері видобування корисних копалин (води, грязі лікувальні), за результатами якої складено акт перевірки № 6-02/27/2013-29/п(80).
В ході проведення перевірки було встановлено наступні порушення:
- не переоформлений спеціальний дозвіл на користування надрами у зв'язку зі зміною найменування надрокористувача (юридичної особи); за спеціальним дозволом на користування надрами Закрите акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір`я», за статутом приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір`я»; чим порушено статтю 24 Кодексу України про надра;
- не виконуються вимоги Угоди про умови користування з метою видобування № 4084 від 13.01.2013р. в частині не переоформлення акту про надання гірничого відводу у зв'язку зі зміною найменування надрокористувача (юридичної особи), чим порушено статтю 17 Кодексу України про надра;
- відсутні погоджені у встановленому порядку плани відбору та витрат мінеральної підземної води Мошногірського родовища на попередній та поточний роки, чим порушено статтю 51 Кодексу України про надра;
- не виконуються вимоги Угоди про умови користування з метою видобування № 4084 від 13.01.2013р. в частині щорічного інформування Держгеонадр України щодо виконання програми робіт, чим порушено статтю 24 Кодексу України про надра;
- не виконується п. 3 особливих умов спеціального дозволу на користування надрами № 4084 від 18.10.2006р., а саме зони санітарної охорони не погоджені з державними органами земельних ресурсів, охорони навколишнього природного середовища, водного господарства та геології, чим порушено статтю 24 Кодексу України про надра.
Згідно Наказу Державної служби геології та надр України № 280 від 30.05.2013р. було встановлено терміни для усунення порушень законодавства про надра надрокористувачам, наведеним у додатку № 4 до цього Наказу. Так, згідно п. 5 додатку № 4 до Наказу Державної служби геології та надр України № 280 від 30.05.2013р. на підставі п. 16 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 615 від 30.05.2011р., встановлено термін Закритому акціонерному товариству «Санаторій «Мошногір'я» (на даний час - Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я») для усунення порушень законодавства про надра - 21 календарний день з моменту відправлення повідомлення для усунення порушень.
Листом Державної служби геології та надр України № 5921/03/14-13 від 11.06.2013р. повідомлено Закрите акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я» (на даний час - Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я») про надання 21 календарного дня для усунення порушень з моменту відправлення цього повідомлення.
Наказом Державної служби геології та надр України № 420 від 09.08.2013р. з урахуванням заяви Приватного акціонерного товариства «Санаторій «Мошногір'я» № 307/01-3 від 05.07.2013р. про продовження терміну на усунення виявлених недоліків продовжено надрокористувачам, зокрема Закритому акціонерному товариству «Санаторій «Мошногір'я», термін для усунення порушень законодавства про надра до 01.11.2013р.
Листом Державної служби геології та надр України № 9487/02/14-13 від 14.08.2013р. повідомлено Закрите акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я» (на даний час - Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я») про продовження терміну усунення порушень до 01.11.2013р.
Листом № 560/01-4 від 28.10.2013р. (отримано адресатом 31.10.2013р.) позивач проінформував Центральний міжрегіональний територіальний відділ Державної служби геології та надр України про усунення виявлених згідно акту № 6-02/27/2013-29/пн(80) від 05.04.2013р. порушень та надіслано адресату: переоформлений спеціальний дозвіл на користування надрами; переоформлений акт про надання гірничого відводу; погоджений план відбору та витрат мінеральної води; інформацію про те, що виконання програми робіт буде надаватись щорічно в Держгеонадра України; погодження зон санітарної охорони з державними органами.
Листом Державної служби геології та надр України № 15476/03/14-13 від 29.11.2013р. повідомлено Закрите акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я» (на даний час - Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я») про зупинення згідно наказу № 589 від 22.11.2013р. дії спеціального дозволу на користування надрами № 4084 від 18.10.2006р. з метою видобування мінеральної підземної води Мошногірського родовища мінеральних вод (свердловина № 2) у зв'язку з порушенням надрокористувачем умов користування надрами, передбачених дозволом або угодою про умови користування ділянкою надр; порушенням надрокористувачем вимог законодавства у сфері надрокористування та охорони навколишнього природного середовища; не переоформленням дозволу. Надрокористувачу надано 30 календарних днів для усунення порушень з моменту відправлення цього повідомлення.
Листом Центрального міжрегіонального територіального відділу Державної служби геології та надр України № 1964-14/06 від 05.12.2013р. за результатами розгляду листів № 307/01-3 від 05.07.2013р. та № 560/01-4 від 28.10.2013р. повідомлено приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я» про відсутність матеріалів, які свідчать про повне усунення порушень та недоліків, зазначених в акті перевірки № 6-02/27/2013-29/пн (80) від 05.04.2013р., а саме: 1. відсутній погоджений у встановленому порядку план відбору та витрат мінеральної підземної води Мошногірського родовища на попередній рік, чим порушено вимоги статті 51 Кодексу України про надра; 2. не виконуються вимоги Угоди про умови користування з метою видобування № 4084 від 13.01.2013р. в частині щорічного інформування Держгеонадр України щодо виконання програми робіт, чим порушено вимоги статті 24 Кодексу України про надра. Оскільки порушення та недоліки не усунені Центральним міжрегіональним територіальним відділом Державної служби геології та надр України передано матеріали на розгляд під час засідання робочої групи Держгеонадр України з попереднього розгляду питань по продовженню строку дії, переоформлення, внесення змін до спеціальних дозволів на користування надрами, внесення змін до угоди про умови користування надрами, зупинення, поновлення дії, анулювання спеціальних дозволів на користування надрами для прийняття рішення щодо подальшої дії спеціального дозволу на користування надрами № 4084 від 18.10.2006р.
Листом № 718/01-3 від 31.12.2013р. (отримано адресатом 09.01.2014р.) Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я» проінформовано Центральний міжрегіональний територіальний відділ Державної служби геології та надр України про усунення виявлених згідно акту № 6-02/27/2013-29/пн(80) від 05.04.2013р. порушень, зокрема: погоджений план відбору та витрат мінеральної підземної води Мошногірського родовища за 2012 рік буде направлений до 31.01.2014р. у зв'язку з відсутністю фахівця територіального управління Держгірпромнагляду у Черкаській області; програма робіт на 2012 рік виконана - отримано спеціальний дозвіл на користування надрами, початок видобування мінеральної підземної води Мошногірського родовища - ІІ квартал 2011 року, та надіслано адресату: 1. спеціальний дозвіл на користування надрами; форму статистичної звітності 2-ТП (водгосп) за ІІ кв, ІІІ кв, ІV кв 2011 року; 3. форму статистичної звітності 7-гр (підземні води) за 2011, 2012 роки.
Наказом Державної служби геології та надр України № 7 від 17.01.2014р. анульовано спеціальні дозволи на користування надрами згідно з переліком, наведеним у додатку № 3 до цього наказу. Так, згідно п. 6 додатку № 3 до наказу Державної служби геології та надр України № 7 від 17.01.2014р. анульовано на підставі п.п. 9 п. 23 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 615 від 30.05.2011р., спеціальний дозвіл на користування надрами № 4084 від 18.10.2006р., виданий закритому акціонерному товариству «Санаторій «Мошногір'я», терміном на 20 років, з метою видобування мінеральної підземної води Мошногірського родовища мінеральних вод (свердловина № 2).
Позивач заперечує правомірність пункту 6 додатку 3 до наказу Державної служби геології та надр України № 07 від 17.01.2014 р. та обґрунтовує свої доводи тим, що ним було вжито всіх заходів для усунення причин зупинення дії дозволу в установлений строк, у зв'язку з чим підстав для анулювання спеціального дозволу на користування надрами позивач не вбачає.
Даючи правову оцінку обставинам вказаної справи, колегія суддів зважає на наступне.
Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі і в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і Законами України.
У відповідності із пунктом 1 Положення про Міністерство охорони навколишнього природного середовища України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2006 року № 1524, Міністерство охорони навколишнього природного середовища України (Мінприроди) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України. Мінприроди є головним (провідним) органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель, екологічної безпеки, заповідної справи, поводження з відходами, формування, збереження та використання екологічної мережі, геологічного вивчення та забезпечення раціонального використання надр.
Відповідно до Положення про Державну службу геології та надр України, затверджену Указом Президента України від 6 квітня 2011 р. № 391/2011 (далі - Положення), Державна служба геології та надр України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України, входить до системи органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.
Згідно із пунктом 3 вищевказаного Положення, Держгеонадра України відповідно до покладених завдань здійснює реалізацію державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.
Положенням статті 4 Кодексу України про надра передбачено, що надра є виключною власністю Українського народу і надаються тільки у користування. Угоди або дії, які в прямій або прихованій формі порушують право власності Українського народу на надра, є недійсними. Український народ здійснює право власності на надра через Верховну Раду України, Верховну Раду Автономної Республіки Крим і місцеві ради. Окремі повноваження щодо розпорядження надрами законодавством України можуть надаватися відповідним органам виконавчої влади.
Стаття 14 Кодексу України про надра встановлює, що надра надаються у користування в тому числі для видобування корисних копалин.
Згідно із ст. 16 Кодексу України про надра, спеціальні дозволи на користування надрами в межах конкретних ділянок надаються спеціалізованим підприємствам, установам і організаціям, а також громадянам, які мають відповідну кваліфікацію, матеріально-технічні та економічні можливості для користування надрами. Ці дозволи надаються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з геологічного вивчення та забезпечення раціонального використання надр за погодженням з Міністерством, як правило, на конкурсних засадах у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Так, відповідно до статті 24 Кодексу України про надра, користувачі надр зобов'язані використовувати надра відповідно до цілей, для яких їх було надано; забезпечувати повноту геологічного вивчення, раціональне, комплексне використання та охорону надр; забезпечувати безпеку людей, майна та навколишнього природного середовища; приводити земельні ділянки, порушені при користуванні надрами, в стан, придатний для подальшого їх використання у суспільному виробництві; виконувати інші вимоги щодо користування надрами, встановлені законодавством України та угодою про розподіл продукції, тощо.
Як було зазначено вище, Наказом Державної служби геології та надр України № 280 від 30.05.2013р. позивачу було встановлено термін для усунення порушень законодавства про надра - 21 календарний день з моменту відправлення повідомлення для усунення порушень.
На підставі заяви ПрАТ «Санаторій «Мошногір'я» від 05.07.2013р. № 307/01-3 відповідачем було видано Наказ № 420 від 09.08.2013р. про продовження терміну на усунення виявлених недоліків, яким, зокрема, Закритому акціонерному товариству «Санаторій «Мошногір'я» (на даний час - Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я») було продовжено термін для усунення порушень законодавства про надра до 01.11.2013р.
Відповідності до ст.26 Кодексу про надра, право користування надрами припиняється у разі: 1) якщо відпала потреба у користуванні надрами; 2) закінчення встановленого строку користування надрами; 3) припинення діяльності користувачів надр, яким їх було надано у користування; 4) користування надрами з застосуванням методів і способів, що негативно впливають на стан надр, призводять до забруднення навколишнього природного середовища або шкідливих наслідків для здоров'я населення; 5) використання надр не для тієї мети, для якої їх було надано, порушення інших вимог, передбачених спеціальним дозволом на користування ділянкою надр; 6) якщо користувач без поважних причин протягом двох років, а для нафтогазоперспективних площ та родовищ нафти та газу - 180 календарних днів не приступив до користування надрами; 7) вилучення у встановленому законодавством порядку наданої у користування ділянки надр. Право користування надрами припиняється органом, який надав надра у користування, а у випадках, передбачених пунктами 4, 5, 6 цієї статті, у разі незгоди користувачів, - у судовому порядку. При цьому питання про припинення права користування земельною ділянкою вирішується у встановленому земельним законодавством порядку. Законодавством України можуть бути передбачені й інші випадки припинення права користування надрами.
За змістом ч.9 п.23 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, встановлено, що право користування надрами припиняється органом з питань надання дозволу безпосередньо або за поданням органів державного гірничого та санітарно-епідеміологічного нагляду, державного геологічного і екологічного контролю, органів місцевого самоврядування, органів державної податкової служби у разі невжиття надрокористувачем заходів для усунення причин зупинення дії дозволу в установлений строк. Припинення права користування надрами здійснюється шляхом прийняття Держгеонадрами наказу, а Радою міністрів Автономної Республіки Крим - розпорядження про анулювання дозволу.
При дослідженні матеріалів справи колегією суддів було встановлено, що 19 червня 2012 року Приватним акціонерним товариством «Санаторій «Мошногір'я» на адресу Державної служби геології та надр України було направлено заяву про переоформлення спеціального дозволу на користування надрами № 4084 від 18.10.2006р., виданого Закритому акціонерному товариству «Санаторій «Мошногір'я» згідно протоколу № 9-10 від 09.12.2010р., наказу Мінприроди № 575 від 21.12.2010р., на Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я» у зв'язку зі зміною назви з Закритого акціонерного товариства «Санаторій «Мошногір'я» на Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я». До заяви позивачем було додано протокол загальних зборів акціонерів № 3 від 27.04.2012р.; копію статуту Приватного акціонерного товариства «Санаторій «Мошногір'я»; копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб серії ААВ № 801272; спеціальний дозвіл на користування надрами № 4084 від 18.10.2006р.; пояснювальну записку.
Водночас, як вбачається зі змісту спеціального дозволу на користування надрами № 4084 від 18.10.2006р., переоформленого на Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я», підставою для надання дозволу була наявність Наказу № 363 від 31.07.2012р., проте угода про умови користування ділянкою надр була укладена лише 29.07.2013р., що відповідно і стало підставою для несвоєчасного отримання позивачем вищевказаного дозволу та позбавило останнього можливості для усунення порушень законодавства про надра упродовж 21 календарного дня з моменту відправлення повідомлення для усунення порушень згідно наказу Наказом Державної служби геології та надр України № 420 від 09.08.2013р.
Разом з тим, колегія суддів зважає на наявність переліку документів, які листом від 28.10.2013 року надсилалися позивачем для усунення виявлених порушень законодавства про надра, а саме:
- акту про надання гірничого відводу від 12.09.2013р., який засвідчує надання Приватному акціонерному товариству «Санаторій «Мошногір'я» гірничого відводу з метою розробки Мошногірського родовища мінеральних вод (свердловина № 2) до 18.10.2026р.;
- протоколу територіального управління Держгірпромнагляду у Черкаській області № 37 від 15.03.2012р. про погодження плану відбору та витрачення мінеральної води по Мошногірському родовищу Закритого акціонерного товариства «Санаторій «Мошногір'я» на 2012 рік;
- листа державного управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області № 2417/05 від 16.05.2013р. щодо погодження зон санітарної охорони підземних вод для свердловин мінеральної води № 1, 2, згідно якого Приватне акціонерне товариство «Санаторій «Мошногір'я» було повідомлено про те, що відповідно до статті 93 Водного кодексу України, введеного в дію 25.10.2000р., межі зон санітарної охорони водних об'єктів встановлюються місцевими радами на їх території за погодженням з державними органами санітарного нагляду, охорони навколишнього природного середовища, водного господарства та геології. Статтею 34 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», який набрав чинності 01.01.2005р., межі зон санітарної охорони та поясів особливого режиму встановлюються органами місцевого самоврядування за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства, та органами державної санітарно-епідеміологічної служби. Таким чином, враховуючи, що Закон України «Про питну воду та питне водопостачання» прийнятий пізніше ніж водний кодекс України, то він має приюдиційне значення. За часовим принципом наступний закон з того ж питання скасовує дію попередніх. У зв'язку з чим в управління немає законних підстав для погодження зон санітарної охорони підземних вод;
- листа Черкаського обласного управління водних ресурсів № 604/03-03 від 16.04.2013р., згідно якого за результатами розгляду матеріалів по організації та розрахункам зон санітарної охорони підземних вод 2-го і 3-го поясів для свердловин № 1, 2 мінеральної води Приватного акціонерного товариства «Санаторій «Мошногір'я», які розроблені дочірнім підприємством «Центрукргеологія» з урахуванням погодження ДЗ «Черкаська районна санітарно-епідеміологічна станція» № 03/1-1251 від 12.11.2012р. погоджено Приватному акціонерному товариству «Санаторій «Мошногір'я» межі зон санітарної охорони 1-го поясу радіусом - 25 метрів, 2-го поясу радіусом - 35 метрів, 3-то поясу радіусом - 248 метрів;
- листа управління Держземагенства у Черкаському районі Черкаської області № 01-09/7184 від 25.10.2013р. щодо погодження зон санітарної охорони свердловин мінеральної води, яка знаходиться на земельній ділянці Приватного акціонерного товариства «Санаторій «Мошногір'я», згідно якого останнього повідомлено про те, що відповідно до вимог ч. 3 статті 34 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» межі зон санітарної охорони та поясів особливого режиму встановлюються органами місцевого самоврядування за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства, та органами державної санітарно-епідеміологічної служби. На підставі вищевикладеного законодавством України не передбачено погодження зон санітарної охорони свердловин мінеральної води територіальними органами Держземагенства.
Таким чином, аналізуючи обставини даної справи та оцінюючи наявні в ній докази, колегія суддів приходить до висновку, що позивачем в повній мірі було усунуто порушення вимог чинного законодавства про надра, а тому підстав для анульовано спеціального дозволу на користування надрами № 4084 від 18.10.2006 р. колегія суддів не вбачає.
За таких обставин, заявлені позивачем вимоги колегія суддів знаходить обґрунтованими та такими, що не підлягають до задоволення.
З підстав вищенаведеного, колегія суддів дійшла висновку, що суд першої інстанції вірно встановив фактичні обставини справи, дослідив наявні докази, надав їм належну оцінку та прийняв законне і обґрунтоване рішення, з дотриманням норм матеріального і процесуального права, а тому підстав для його скасування не вбачається.
Відповідно до п.1 ч.1 ст.198 КАС України за наслідками розгляду апеляційної скарги на постанову суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право залишити апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду без змін.
Керуючись ст.ст. 160, 195, 198, 200, 205, 206, 212, 254 КАС України, суд,-
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Державної служби геології та надр України - залишити без задоволення.
Постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 12 березня 2014 року - залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня складання в повному обсязі, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Головуючий суддя суддя суддя Я.М. Собків М.І. Кобаль І.Й. Петрик
Повний текст ухвали виготовлено - 04.07.14 р.
.
Головуючий суддя Собків Я.М.
Судді: Кобаль М.І.
Петрик І.Й.