8.4.1
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
Про зупинення провадження
08 липня 2014 року ЛуганськСправа № 812/2390/14
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
Головуючого судді: Солоніченко О.В.,
при секретарі: Гаркуші Ю.О.,
розглянувши матеріали справи за адміністративним позовом Міловського районного центру зайнятості до Старобільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області про скасування рішення про застосування штрафних санкцій № 0000081222 від 17.02.2014,-
ВСТАНОВИВ:
12 червня 2014 року з Донецького апеляційного адміністративного суду до Луганського окружного адміністративного суду надійшла адміністративна справа за позовом Міловського районного центру зайнятості до Старобільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області про скасування рішення про застосування штрафних санкцій № 0000081222 від 17.02.2014.
16 червня 2014 року за вищевказаним позовом відкрито провадження та призначено судове засідання.
Представник позивача у судове засідання не прибув. Про дату, час та місце проведення судового засідання повідомлявся належним чином. Надав суду заяву в якій просив розглянути справу за його відсутністю.
Представник відповідача у судове засідання не прибув. Про дату, час та місце проведення судового засідання повідомлявся належним чином. Причини неприбуття суду не повідомив.
Відповідно до ч.1 ст.11 Кодексу адміністративного судочинства України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
За приписами ст. 11 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів за ініціативою суду.
Відповідно до ч.5 ст.71 КАС України, суд може збирати докази з власної ініціативи.
Про витребування доказів або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу.
З урахуванням вищевикладеного, з метою, повного, всебічного розгляду адміністративної справи, суд вважає за необхідне витребувати зі Старобільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області облікову картку позивача за 2013-2014 рік та документи, на підставі яких нараховувався єдиний соціальний внесок (звіти, рішення, тощо).
У відповідності із п.4 ч.2 ст.156 КАС України суд, має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
У зв'язку із необхідністю у витребуванні доказів, які мають суттєве значення для всебічного, повного, об'єктивного та правильного вирішення справи, на підставі яких, суд повинен встановити наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують позовні вимоги, суд прийшов до висновку про необхідність зупинення провадження у справі відповідно до п.4 ч.2 ст.156 КАС України до отримання судом витребуваних доказів до 10 вересня 2014 року.
Керуючись ст.ст. 71, 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
УХВАЛИВ:
Зобов'язати Старобільську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Луганській області надати облікову картку за 2013-2014 рік та документи, на підставі яких, нараховувався єдиний соціальний внесок (звіти, рішення, тощо).
Витребувані судом документи надати до Луганського окружного адміністративного суду у строк до 10 вересня 2014 року.
Зупинити провадження в адміністративній справі за позовом Міловського районного центру зайнятості до Старобільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області про скасування рішення про застосування штрафних санкцій № 0000081222 від 17.02.2014 до 10 вересня 2014 року.
Ухвала в частині витребування доказів набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Ухвала в частині зупинення провадження в адміністративній справі набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не буде подано.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду про зупинення провадження у справі подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
СуддяО.В. Солоніченко