КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа: № 826/8998/13-а Головуючий у 1-й інстанції: Федорчук А.Б. Суддя-доповідач: Земляна Г.В.
У Х В А Л А
Іменем України
26 червня 2014 року м. Київ
колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі:
головуючого - судді Земляної Г.В.
суддів Горбань Н.І., Межевича М.В.
розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 квітня 2014 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, требі особи: ОСОБА_3 та Об'єднання співвласників багатоповерхового будинку «Дипломат Хол» про зобов'язання вчинити дії,
В С Т А Н О В И Л А :
Позивач, ОСОБА_2, звернувся до суду з адміністративним позовом до Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, третя особа: ОСОБА_3, Об'єднання співвласників багатоповерхового будинку (ОСББ) «Дипломат Хол» про зобов'язати державних реєстраторів Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації скасувати зміни та відмітки, внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців які були зроблені при внесенні змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців по Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Кондомініум Дипломат Хол» (ЄДРПОУ 34288909) (нова назва Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Дипломат Хол») від 20.01.2009 року (номер запису 1 068 107 0002 015516), від 23.03.2010 року (номер запису 1 068 105 0003 015516), від 15.09.2010р. (номер запису 1 068 106 0004 015516), від 09.12.2011р. (номер запису 1 068 105 0005 015516).
Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 квітня 2014 року в задоволенні позову відмовлено.
Не погоджуючись з прийнятою постановою ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції як таку, що постановлена з помилковим застосуванням норм матеріального та процесуального права та ухвалити нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги в повному обсязі. В своїй апеляційній скарзі апелянт посилається на незаконність, необґрунтованість та необ'єктивність рішення суду, неповне з'ясування всіх обставин, що мають значення для вирішення справи, порушення судом норм процесуального права, що є підставою для скасування судового рішення
Відповідно до ч.1 ст.197 КАС України апеляційний розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження.
Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, а постанова суду залишенню без змін, з наступних підстав.
Згідно зі п.1 ч.1 ст. 198, ст.200 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Відповідно до ч. 1 статі 9 Кодексу адміністративного судочинства України, суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Суд першої інстанції всебічно, повно та об'єктивно розглянув справу, правильно встановив обставини справи, наданим доказам дав правильну правову оцінку і прийшов до обґрунтованого висновку про відмову в задоволенні позову.
Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом першої інстанції, що відповідно до витягу з ЄДР серії АВ № 075128, який міститься у матеріалах справи вбачається, що 20 січня 2009 року до ЄДР внесено оскаржуваний запис № 10681070002015516 "зміна відомостей про керівника юридичної особи, зміна відомостей про підписантів"; 23 березня 2010 року до ЄДР внесено оскаржуваний запис № 10681050003015516 "інші зміни, зміна складу або інформації про засновників"; 15 вересня 2010 року до ЄДР внесено оскаржуваний запис №10681060004015516 "зміна додаткової інформації"; 09 грудня 2011 року до ЄДР внесено оскаржуваний запис № 10681050005015516 "інші зміни".
Крім того, в даному витягу міститься наступні записи:19.07.2012 р. №10681070008015516 (скасовано), зміна складу підпису; 06.03.2013 р. до ЄДР внесено запис скасування реєстраційної дії за судовим рішенням №10689990025015516 (10681070008015516).
Суд першої інстанції відмовляючи в задоволенні позову прийшов до висновку про відсутність правових підстав для задоволення позовних вимог, так як державний реєстратор діяв в межах повноважень та у спосіб, передбачений чинним законодавством України та не наділений повноваженнями щодо перевірки достовірності наданих юридичною особою (її уповноваженим представником) документів для проведення певних реєстраційних дій.
Колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції, оскільки вони знайшли своє підтвердження під час апеляційного розгляду.
Даючи правову оцінку обставинам вказаної справи, колегія суддів зважає на наступне.
Так, Згідно зі ст. 1, ч. 2 ст. 3, ч. 1 ст. 4 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (далі - Закон; у редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин), державний реєстратор - посадова особа, яка відповідно до цього Закону від імені держави здійснює державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
Відповідно до ч.ч. 1, 2, 5, 6 ст. 19 Закону (у редакції, чинній на момент внесення до ЄДР оскаржуваного запису № 10681070002015516), у разі, якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов'язана із змінами до установчих документів юридичної особи або не підлягає державній реєстрації, виконавчий орган юридичної особи або уповноважена ним особа зобов'язаний подати (надіслати рекомендованим листом) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі. У разі, якщо подається (надсилається) реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про місцезнаходження юридичної особи, до неї додається свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи.
Державному реєстратору забороняється вимагати додаткові документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, якщо вони не передбачені ч. 1 цієї статті.
Державний реєстратор має право залишити без розгляду реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, якщо реєстраційна картка оформлена з порушенням вимог, які встановлені ч.ч. 1 та 2 ст. 8 цього Закону, або якщо до реєстраційної картки не додано документи, передбачені ч. 1 цієї статті, або якщо до державного реєстратора надійшло рішення суду щодо заборони у проведенні реєстраційних дій.
Згідно з ч.ч. 1-4, 6, 9 ст. 19 Закону (у редакції, чинній на момент внесення до ЄДР оскаржуваного запису № 10681050003015516), у разі якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов'язана із змінами, що вносяться до установчих документів юридичної особи, або не підлягає державній реєстрації, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), подає (надсилає рекомендованим листом з описом вкладення) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.
Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, пов'язані із зміною керівника або осіб, що обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, крім документів, передбачених ч. 1 цієї статті, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміну зазначених осіб та/або завірену в установленому порядку копію розпорядчого документа про їх призначення.
У разі якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, пов'язані із зміною обмежень щодо представництва від імені юридичної особи, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення уповноваженого органу управління юридичної особи, яким встановлено такі обмеження.
Державному реєстратору забороняється вимагати додаткові документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, якщо вони не передбачені ч.ч. 1 - 3 цієї статті.
У разі якщо державному реєстратору надійшло рішення суду щодо заборони проведення реєстраційних дій, яке набрало законної сили, державний реєстратор залишає без розгляду документи, подані для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.
Державний реєстратор за відсутності підстав для залишення без розгляду документів про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, зобов'язаний внести не пізніше наступного робочого дня з дати їх надходження запис про внесення змін і в той самий день подати відповідним органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування інформацію з реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису.
Відповідно до ч.ч. 1-4, 6, 9 ст. 19 Закону (у редакції, чинній на момент внесення до ЄДР оскаржуваного запису № 10681060004015516), у разі якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов'язана із змінами, що вносяться до установчих документів юридичної особи, або не підлягає державній реєстрації, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), подає (надсилає рекомендованим листом з описом вкладення) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.
Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, пов'язані із зміною керівника або осіб, що обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, крім документів, передбачених ч. 1 цієї статті, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміну зазначених осіб та/або завірену в установленому порядку копію розпорядчого документа про їх призначення.
У разі якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, пов'язані із зміною обмежень щодо представництва від імені юридичної особи, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення уповноваженого органу управління юридичної особи, яким встановлено такі обмеження.
Державному реєстратору забороняється вимагати додаткові документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, якщо вони не передбачені ч.ч. 1 - 3 цієї статті.
Державний реєстратор за відсутності підстав для залишення без розгляду документів про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, зобов'язаний внести не пізніше наступного робочого дня з дати їх надходження запис про внесення змін і в той самий день подати відповідним органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування інформацію з реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису.
Згідно з ч.ч. 1-4, 6. 9 ст. 19 Закону (у редакції, чинній на момент внесення до ЄДР оскаржуваного запису № 10681050005015516), у разі якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов'язана із змінами, що вносяться до установчих документів юридичної особи, або не підлягає державній реєстрації, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), подає (надсилає поштовим відправленням з описом вкладення) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.
Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, пов'язані із зміною керівника або осіб, що обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, крім документів, передбачених ч. 1 цієї статті, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміну зазначених осіб та/або примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) розпорядчого документа про їх призначення.
Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, вносяться у зв'язку із зміною складу засновників (учасників) юридичної особи, утвореної на підставі модельного статуту, крім документів, передбачених ч. 1 цієї статті, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про внесення змін до складу засновників (учасників) та один з документів, передбачених ч. 3 ст. 29 цього Закону.
Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, вносяться у зв'язку із зміною місцезнаходження та/або найменування юридичної особи, утвореної на підставі модельного статуту, крім документів, передбачених ч. 1 цієї статті, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про внесення таких змін.
Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, пов'язані із зміною статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) юридичної особи, що діє на підставі модельного статуту, затвердженого Кабінетом Міністрів України, крім документів, передбачених ч. 1 цієї статті, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про такі зміни, а у разі зменшення статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) юридичної особи, крім зазначених документів, додатково подається документ, що підтверджує внесення плати за публікацію у спеціальному друкованому засобі масової інформації відповідного повідомлення.
У разі якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, пов'язані із зміною обмежень щодо представництва від імені юридичної особи, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи, яким встановлено такі обмеження.
Державному реєстратору забороняється вимагати додаткові документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, якщо вони не передбачені ч.ч. 1 - 3 цієї статті.
Державний реєстратор за відсутності підстав для залишення без розгляду документів про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, зобов'язаний внести не пізніше наступного робочого дня з дати їх надходження запис про внесення змін і в той самий день подати відповідним органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, інформацію з реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису.
Так, судом першої інстанції встановлено, що в матеріалах справи міститься копія Постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 24.02.2014 по справі № 826/8684/13-а за позовом ОСОБА_2 до Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації про зобов'язання державних реєстраторів відповідача скасувати зміни та відмітки, внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі - ЄДР), які були зроблені при внесенні змін до відомостей ЄДР по об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Дипломат Хол" (далі - ОСББ "Дипломат Хол") від 20 січня 2009 року (номер запису 10681070002015516), від 23 березня 2010 року (номер запису 10681050003015516), від 15 вересня 2010 року (номер запису 10681060004015516) та від 09 грудня 2011 року (номер запису 10681050005015516) (надалі по тексту Постанова Окружного суду міста Києва по справі № 826/8684/13-а).
Постановою Окружного суду міста Києва по справі № 826/8684/13-а встановлено наступне: «У ході розгляду справи судом з'ясовано, що реєстраційні дії щодо внесення до ЄДР оскаржуваних записів вчинені на підставі документів, наданих органу державної реєстрації, зокрема:
1. оскаржуваний запис № 10681070002015516 вчинено на підставі документів, наданих третьою особою-2, а саме реєстраційної картки на внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться у ЄДР, протоколу зборів членів правління, витягу з протоколу загальних зборів, що підтверджується наявною у матеріалах справи копією опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії "Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов'язані зі змінами в установчих документах" від 20 січня 2009 року;
2. оскаржуваний запис № 10681050003015516 вчинено на підставі документів, наданих третьою особою-2, а саме реєстраційної картки на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, оригіналу (нотаріально засвідченої копії) рішення про внесення змін до установчих документів, статуту, нової редакції установчих документів (два примірники), копії квитанції, виданої банком, що підтверджується наявною у матеріалах справи копією опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії "Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи" від 23 березня 2010 року;
3. оскаржуваний запис № 10681060004015516 вчинено на підставі документів, наданих ОСОБА_4, а саме реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу, документу, що засвідчує повноваження уповноваженої особи, що підтверджується наявною у матеріалах справи копією опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії "Підтвердження відомостей про юридичну особу" від 15 вересня 2010 року.
Повноваження Даніловой В.О. підтверджуються дорученням від 15 вересня 2010 року, виданим третьою особою-2, копія якого міститься як у реєстраційній справі;
4. оскаржуваний запис № 10681050005015516 вчинено на підставі документів, наданих ОСОБА_5, а саме реєстраційної картки на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, рішення про внесення змін до установчих документів (оригінал), статуту, нової редакції установчих документів (два примірники), копії квитанції, виданої банком, документу, що засвідчує повноваження уповноваженої особи, документу, що підтверджує правомочність прийняття рішення про внесення змін до установчих документів, що підтверджується наявною у матеріалах справи копією опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії "Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи" від 09 грудня 2011 року.
Повноваження ОСОБА_5 підтверджуються довіреністю від 28 жовтня 2011 року № 278, виданої третьою особою-2, копія якої міститься у реєстраційній справі.
Таким чином, суд першої інстанції правомірно зазначає, що як вбачається з викладених положень і обставин та оцінки наявних у матеріалах справи доказів, у тому числі копій реєстраційної справи третьої особи-1, реєстраційні дії щодо внесення до ЄДР оскаржуваних записів вчинені на підставі документів, надання яких обумовлене законодавством, чинним на момент вчинення таких дій».
Враховуючи, що вищезазначені обставини були встановлені Постановою Окружного суду міста Києва по справі № 826/8684/13-а і є загально відомими то повторна обставина не підлягає доказуванню, згідно ст. 72 КАС України.
З аналізу матеріалів справи та норм законів, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції, що державний реєстратор не наділений повноваженнями щодо перевірки достовірності наданих юридичною особою (її уповноваженим представником) документів для проведення певних реєстраційних дій.
Суд першої інстанції обґрунтовано не прийняв до уваги посилання позивача на рішення Голосіївського районного суду міста Києва від 08 грудня 2009 року у справі № 2-4150/09, яким, зокрема визнано недійсними загальні збори членів третьої особи-1, проведені 27 листопада 2008 року та 12 травня 2009 року, а також рішення, прийняті вказаними зборами, так як вказане рішення Голосіївського районного суду міста Києва оскаржувалось в апеляційному порядку, у результаті чого залишено без змін ухвалою Апеляційного суду міста Києва від 02 березня 2011 року у справі № 22-2369.
Відповідно до ч. 1 ст. 223, ч. 1 ст. 319 Цивільного процесуального кодексу України (у редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин), рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом. Рішення або ухвала апеляційного суду набирають законної сили з моменту їх проголошення.
Отже, суд першої інстанції прийшов до правомірного висновку, що на момент внесення до ЄДР оскаржуваних записів № 10681070002015516, № 10681050003015516 та № 10681060004015516 рішення Голосіївського районного суду міста Києва від 08 грудня 2009 року у справі № 2-4150/09 не набрало законної сили.
Крім того, в порушення ст.71 КАС України позивач не надав ні суду першої, ні суду апеляційної інстанцій переконливі докази того, що він звертався до Відповідача з проханням скасувати спірні записи, які внесенні в ЄДР.
Отже, суд першої інстанції дав належну оцінку всім обставинам справи та вірно застосував законодавство, що регулює ці правовідносини.
Надані докази були оцінені судом першої інстанції, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Крім того, було оцінено належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, що відповідає вимогам ст. 86 КАС України.
З огляду на зазначене та беручи до уваги достатній і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності колегія суддів дійшла висновку, що викладені у позовній заяві доводи позивача є необґрунтованими та, відповідно, його вимоги такими, що не підлягають задоволенню.
При цьому апеляційна скарга не містить посилання на обставини, передбачені статтями 202 - 204 Кодексу адміністративного судочинства України, за яких рішення суду підлягає скасуванню.
Доводи, викладені заявником в апеляційній скарзі були предметом дослідження суду першої інстанції і не знайшли свого належного підтвердження.
Вказані в апеляційній скарзі процесуальні порушення не призвели до неправильного вирішення справи і не є підставою для скасування судового рішення.
Зважаючи на вищевикладене, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції вірно встановив фактичні обставини справи, дослідив наявні докази, дав їм належну оцінку та прийняв законне та обґрунтоване рішення у відповідності з вимогами матеріального та процесуального права, в зв'язку з чим апеляційна скарга залишається без задоволення, а постанова суду першої інстанції - без змін.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.4, 8-11, 160, 197, 198, 200, 205, 207, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів,
У Х В А Л И Л А:
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 - залишити без задоволення.
Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 квітня 2014 року у - залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, а якщо її було прийнято за наслідками розгляду у письмовому провадженні, - через п'ять днів після направлення копій особам, які беруть участь у справі (ч. 5 статті 254 КАС України). Касаційна скарга на судові рішення подається безпосередньо до суду касаційної інстанції протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Головуючий суддя: Г.В.Земляна
Судді: Н.І. Горбань
М.В. Межевич
Головуючий суддя Земляна Г.В.
Судді: Горбань Н.І.
Межевич М.В.