Постанова № 39537663, 26.06.2014, Донецький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
26.06.2014
Номер справи
805/4522/14
Номер документу
39537663
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

26 червня 2014 р. Справа №805/4522/14

приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17

час прийняття постанови:

Донецький окружний адміністративний суд в складі:

головуючого - судді Бойка М.І.,

секретаря судового засідання Яценка І.А.,

за участю представників позивача: Нагайченко - Горбань Т.В., Каравацької Л.В.,

представника відповідача: Давиденко Г.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «САЛКОМ ПЛЮС» до Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 11.02.2014 року № 0000512202 на суму 1779284 грн.,-

В С Т А Н О В И В:

Товариство з обмеженою відповідальністю «САЛКОМ ПЛЮС» (далі - позивач) звернулось до суду з позовною заявою до Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області (далі - відповідач) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 11.02.2014 року № 0000512202 на суму 1779284 грн. В обґрунтування позову зазначає, що на підставі висновку Акту «Про результати документальної позапланової виїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «САЛКОМ ПЛЮС» (код ЄДРПОУ 37112432) з питань виявлення фактів, що свідчать про можливі порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства по взаємовідносинам з ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» (код ЄДРПОУ 38355879) ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» та постачальником ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» від 24.01.2014р. № 152/05-18-22-02/37112432 Макіївською ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області було прийнято податкове повідомлення-рішення від 11.02.2014 р. № 0000512202, яким встановлені порушення позивачем вимог пп. 14.1.191 п.14.1 ст.14, п. 185.1 ст. 185, п. 188.1 ст.188, п. 198.2, п. 198.3 ст.198 Податкового кодексу України про зменшення розміру від'ємного значення суми податку на додану вартість ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» та постачальником ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» в розмірі 1779284 грн.

Позивач не погоджується з висновками акту перевірки від 24.01.2014 р. № 152/05-18-22-02/37112432 та вважає такі твердження податкового органу необґрунтованими та такими., що суперечать фактичним обставинам. Також вважає, що позивачем надано достатній обсяг документів фінансово-господарської діяльності, які підтверджують реальність укладених угод.

Просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 11.02.2014 року № 0000512202 на суму 1779284 грн.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав та просив їх задовольнити.

Представник відповідача в судовому засіданні заперечував проти задоволення позовних вимог, зазначив, що укладені угоди між позивачем та ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» не спричинила реального настання правових наслідків, оскільки перевіркою не встановлена реальна можливість реалізації товарів ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» позивачу. Просили відмовити у задоволені позовних вимог у повному обсязі.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши письмові докази, суд встановив наступне.

Товариство з обмеженою відповідальністю «САЛКОМ ПЛЮС» зареєстровано як юридична особа виконавчим комітетом Макіївської міської ради Донецької області 06.07.2010 року, включено до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України за № 37112432, перебуває на податковому обліку у податковому органі, є платником податку на додану вартість, про що свідчить свідоцтво №200081171 форми №2-ПДВ, діє на підставі статуту.

Макіївська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Донецькій області є суб'єктом владних повноважень, яка в даних правовідносинах реалізує надані їй Податковим кодексом України повноваження.

На підставі направлення від 08.01.2014 року № 03 та згідно наказу від 08.01.2014 року № 9, виданих Макіївською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Донецькій області проведена документальна позапланова виїзна перевірка Товариства з обмеженою відповідальністю «САЛКОМ ПЛЮС» з питань виявлення фактів, що свідчать про можливі порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства по взаємовідносинам з ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» за період січень, лютий, квітень, травень, червень 2013 р. та їх відображення в податковому обліку за січень-липень 2013р., за результатами якої складений акт № 152/05-18-22-02/37112432 від 24.01.2014 року, в якому податковим органом зроблений висновок про порушення позивачем вимог пп.14.1.191 п. 14.1 ст.14, п.185.1 ст.185, п.188.1 ст.188, п.198.2, п. 198.3 ст. 198 Податкового кодексу України. Позивачем безпідставно сформовано податковий кредит за рахунок сум ПДВ по податковим накладним, отриманим від підприємства ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» за непідтвердженими господарськими операціями на загальну суму 9 182 725 грн., у тому числі по періодах: січень 2013 року на суму ПДВ 111 254 грн., лютий 2013 року - 5 461 054 грн., квітень 2013 року - 3 126 836 грн., травень 2013 року - 217 101 грн., червень 2013 року - 134 420 грн., липень 2013 року - 132060 грн.; абз. "б" п. 185.1 ст. 185, п. 187.1 ст. 187, п. 188.1 ст. 188 ПК України підприємством ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» до складу податкових зобов'язань віднесені суми ПДВ по податковим накладним виписаних на адресу підприємств - покупців за непідтвердженими господарськими операціями на загальну суму: 7 403 441 грн., у тому числі по періодах: січень 2013 року на суму ПДВ 111254 грн., лютий 2013 року - 5461054 грн., квітень 2013 року - 1347552 грн., травень - 2013 року - 217101 грн., червень 2013 року - 134420 грн., липень 2013 - 132060 грн.

Встановлені порушення призвели до завищення від'ємного значення з податку на додану вартість на загальну суму 1779284 грн.

Прийняття податкового повідомлення-рішення ґрунтувалось на підставі Акту №1306/05-64-22-05-11/38355879 від 28.10.2013р. ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області про результати документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД», з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 27.08.2012 по 30.06.2013, валютного та іншого законодавства за період з 27.08.2012 р. по 30.06.2013 р.

Висновками вищезазначеного акта не підтверджено реальність здійснення поставок м'ясопродуктів між ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» та постачальником ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» у січні - червні 2013 року.

Щодо формування податкового кредиту з податку на додану вартість включеного до загальної декларації з ПДВ суд зазначає наступне.

Судом встановлено, що між ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» та ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» були укладені Договір поставки № 01-53/2013 від 19.04.2013р.; Договір поставки № 01-39/2013 від 25.01.2013р.; Договір поставки № 33/13 від 03.01.2013 р.; Договір поставки № 30/13 від 03.01.2013 р.; Договір на перероблення давальницької сировини № 79/13 від 01.02.2013р.; Договір на перероблення давальницької сировини № 78/13 від 01.02.2013р.,

Згідно з вищезазначеними Договорами ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» (Постачальник) зобов'язується поставити у зумовлені строки м'ясну продукцію, свиней живою вагою, курей живою вагою ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» (Покупець), а останній зобов'язується прийняти вказаний товар і своєчасно сплатити ціну Товару на умовах Договору, а за договорами перероблення давальницької сировини ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» (Замовник) доручає, а ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» (Виконавець) у відповідності до ст.. 509, ст.. 837 Цивільного кодексу України зобов'язується на власний ризик у відповідності до умов Договору виконати роботу за завданням Замовника, а Замовник зобов'язується прийняти цю роботу і оплатити її.

На підтвердження відвантаження товарів за вищевказаними договорами з ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» надало ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» видаткові та податкові накладні: за січень 2013 р.: свині група відкорм на загальну суму 667527,54 грн. в тому числі ПДВ 111254,6 грн.; за лютий 2013р.: свині група відкорм та бройлер К088 на зальну суму 32766326,20 грн. в тому числі ПДВ 5461054,38 грн.; за квітень 2013р.: свині група відкорм на загальну суму 13669245,0 в тому числі ПДВ 2278207,5 грн.; за травень 2013р. : свині група відкорм на загальну суму 1302605,0 грн. в тому числі ПДВ 217100, 83 грн.; за червень 2013 р.: свині група відкорм на загальну суму 806518,04 грн. в тому числі ПДВ 134419, 67 грн.

Розрахунки за товар було проведено у безготівковій формі згідно із банківськими виписками за січень - червень 2013р. на зальну суму 49212221,78 грн. в тому числі ПДВ 8202036,98 грн., що також підтверджується платіжними дорученнями, які містяться в матеріалах справи (а.с.106-121).

Судом встановлено, що претензій до форми, змісту чи оформлення податкових накладних з боку ДПІ у акті перевірки не зазначаються. Всі податкові накладні у відповідності до норм п. 201.6 ст. 201 ПКУ були зареєстровані: постачальником - реєстрі виданих податкових накладних, покупцем - у реєстрі отриманих податкових накладних.

Крім того, позивачем до суду був наданий договір оренди транспортних засобів № -38/13 від 14.01.2013р. згідно якого ТОВ «В ПЛЮС К ДОНБАС» (Орендодавець) передало в строкове платне користування ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» (Орендар) для здійснення статутної діяльності автомобілі: Вантажний сідловий автотягач VOLVO РН12, 2000р., АН8134КХ; Вантажний сідловий автотягач VOLVO РН12,2000 р., АН8132КХ; Напівпричіп - рефрижератор КОGЕL SVКА 24, 2000р., АН8365ХР; Напівпричіп - рефрижератор КОGЕL SVКА 24, 2000р., АН8364ХР; Вантажний сідловий автотягач VOLVO РН12 420 Тгисk, 2000р., АН5153ВН; Вантажний сідловий автотягач VOLVO РН12 420 Тгиск, 2000 р., АН2321ВІ; Напівпричіп - рефрижератор Shmitz SКО 24, 1996 р., АН6097ХХ; Напівпричіп - рефрижератор КОGЕL SVКА 24, 1996 р., АН7617ХХ.

Судом встановлено, що акти виконаних робіт та банківські документи по розрахункам із підприємствами - перевізниками по перевезенню не надавались до перевірки у зв'язку з тим, що водії даних транспортних засобів ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7 з 23.01.2013р. прийняті на посаду водіїв автотранспортних засобів до відділу збуту ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» згідно наказу директора ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» №8-К від 23.01.2013р. та відповідно до посадових обов'язків яких входило перевезення вантажів (м'ясна сировина та м'ясна продукція) та призначено заробітну плату згідно штатному розпису.

Також, ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» укладені: договір перевезення вантажу № 13/13 від 03.01.2013р. з ФОП ОСОБА_8 та договір перевезення вантажу № 12/13 від 03.01.2013р. з ФОП ОСОБА_9, які здійснювали перевезення свиней та курей в живій вазі, а за результатами наданих послуг з вказаними перевізниками складені Акти про надання послуг по перевезенню вантажів. Позивачем до перевірки надані товарно - транспортні накладні, що свідчать про факт перевезення вантажів цими перевізниками. Крім того, позивачем були надані до суду видаткові косові ордери по оплаті послуг ФОП ОСОБА_8 та ФОП ОСОБА_9 (а.с.93-105 том 1).

Проте договори, акти про надання послуг та платіжні доручення відповідачем не витребовувались, оскільки висновки робились з акту № 1306/05-64- 22-05-11/38355879 від 28.10.2013 р. про результати документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД», складений ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області.

Судом встановлено, що видами діяльності за КВЕД позивача є виробництво м'яса; виробництво м'яса свійської птиці; виробництво м'ясних продуктів (основний); інші види перероблення та консервування фруктів і овочів; неспеціалізована оптова торгівля; роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Отже, продаж придбання та подальший продаж м'ясної продукції відповідає видам господарської діяльності, з яким це підприємство створено.

До того ж, позивачем на підтвердження реальності здійснення господарських операцій з придбання продукції від ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» за період січень - червень 2013 року надані ветеринарні свідоцтва на поголів'я свиней у кількості 13700 голів (а.с.19-228 том 2).

Крім того, судом встановлено, що між позивачем та Торгівельним домом «Єдінство», Відкритим акціонерним товариством «СП-Капиталл» були укладені договори № 141112/1 від 14.11.2012 року та №1214 від 14.11.2012 року відповідно з надання послуг утилізації та знешкодження продукції тваринного походження. На підтвердження реальності вищенаведених договорів позивачем до суду надано акти приймання - передачі робіт (надання послуг) за період січень - червень 2013 року (а.с.242-247 том 1).

Таким чином, докази позивача обгунтовують реальність здійснення господарських операцій з ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД» за період з січня по лютий 2013 року.

Згідно пп. 14.1.191 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України постачання товарів - будь-яка передача права на розпоряджання товарами як власник, у тому числі продаж, обмін чи дарування такого товару, а також постачання товарів за рішенням суду.

Відповідно п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу України об'єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу, у тому числі операції з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору), на товари, що передаються на умовах товарного кредиту, а також з передачі об'єкта фінансового лізингу в користування лізингоотримувачу/орендарю.

Згідно п. 188.1 ст. 188 Податкового кодексу України база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками - суб'єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів), а також збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на вартість послуг стільникового рухомого зв'язку).

Пунктом 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України передбачено, що не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені податковими накладними або оформлені з порушенням вимог чи не підтверджені митними деклараціями (іншими подібними документами згідно з п.201.11 ст.201 цього Кодексу).

Пунктом 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України визначено, що платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну, яка, як встановлено п. 201.10 цієї ж статті є підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Згідно з п. 201.4 ст. 201 Податкового кодексу України податкова накладна виписується у двох примірниках у день виникнення податкових зобов'язань продавця, а згідно з п. 201.6 ст. 201 ПК податкова накладна є податковим документом і одночасно відображається у податкових зобов'язаннях і реєстрі виданих податкових накладних продавця та реєстрі отриманих податкових накладних покупця.

Згідно з п. 200.1 ст. 200 Податкового кодексу України сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.

Отже, формування податкового кредиту з податку на додану вартість платником податків обумовлено фактичним здійсненням операцій з придбання товарів, робіт (послуг), для подальшого використання в оподатковуваних операціях в межах господарської діяльності платника податку, і реалізується за наявності в платника належно оформлених підтверджуючих проведення господарських операцій первинних документів та в обов'язковому порядку податкових накладних.

Правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні визначені Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".

Відповідно до статті 1 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", господарська операція - дія або подія, яка викликає зміни в структурі активів та зобов'язань, власному капіталі підприємства; первинний документ - документ, який містить відомості про господарську операцію та підтверджує її здійснення; фінансова звітність - бухгалтерська звітність, що містить інформацію про фінансове становище, результати діяльності та рух грошових коштів підприємства за звітний період.

Згідно зі статтею 3 цього ж Закону, метою ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансове становище, результати діяльності та рух грошових коштів підприємства. Частина 2 даної статті передбачає, що бухгалтерський облік є обов'язковим видом обліку, який ведеться підприємством. Фінансова, податкова, статистична та інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, ґрунтуються на даних бухгалтерського обліку.

Відповідно до частини 1 статті 9 зазначеного Закону, підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення.

Таким чином, суд вважає, що первинні документи, які надані позивачем до матеріалів справи та надавались в ході проведення перевірки відповідають вимогам наведених норм та сумніву щодо них не виникає, а отже підтверджують реальність господарських операцій ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» з ТОВ «ДОНАГРОСТАН ЛТД», правильність відображення такої діяльності у податковому та бухгалтерському обліку, у тому числі правильність формування податкового кредиту, валових витрат по фінансово-господарським операціям, та подальше використання позивачем отриманих від його контрагента м'ясної сировини у господарській діяльності.

Наданими позивачем первинними документами бухгалтерського та податкового обліку підтверджується факт того, що наведені правочини набули реального настання саме тих правових наслідків, на настання яких він і був спрямований.

Суд не приймає посилання відповідача на обставини, які викладені в акті № 152/05-18-22-02/37112432 від 21.01.2014 року щодо недоведеності ТОВ «САЛКОМ ПЛЮС» факту наявності на підприємстві свиноматок та продукції власного виробництва, та як слідство їх подальша реалізація, та зазначає наступне.

Відповідно до абзацу 1 частини 2 статті 215 ЦК України недійсним є правочин, якщо його недійсність встановлена законом (нікчемний правочин).

Відповідно до ст.. 228 ЦК України правочин вважається таким, що порушує публічний порядок, якщо він був спрямований на порушення конституційних прав і свобод людини і громадянина, знищення, пошкодження майна фізичної або юридичної особи, держави, Автономної Республіки Крим, територіальної громади, незаконне заволодіння ним. Правочин, який порушує публічний порядок, є нікчемним.

Відповідно до п. 18 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 06.11.2009 року № 9 "Про судову практику розгляду цивільних справ про визнання правочинів недійсними" при кваліфікації правочину за статтею 228 ЦК України має враховуватися вина, яка виражається в намірі порушити публічний порядок сторонами правочину або однією зі сторін. Доказом вини може бути вирок суду, постановлений у кримінальній справі, щодо знищення, пошкодження майна чи незаконного заволодіння ним тощо.

Окрім цього, з 01.01.2011 року набули чинності зміни, внесені до ЦК України, зокрема, було викладено частину першу статті 203 у новій редакції та доповнено статтю 228 частиною третьою. На підставі частини 3 статті 228 ЦК України чи статті 207 Господарського кодексу України (далі - ГК України) доводити недійсність правочинів (господарських зобов'язань) органи державної податкової служби зобов'язані виключно у судовому порядку.

В матеріалах справи відсутні докази на предмет визнання недійсними в установленому порядку вищевказаних договорів та порушення позивачем законодавства України в момент складання податкових накладних.

При розгляді справи, зазначені факти встановлені не були та відповідачем не надано доказів на підтвердження недотримання сторонами в момент укладення договорів вимог, встановлених частинами першою-третьою, п'ятою та шостою ст. 203 ЦК України, що є підставою для визнання правочинів недійсними.

Так, статтею 71 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

За приписами ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відтак, у зв'язку з документальним підтвердженням здійснення господарських операцій, суд приходить до висновку, що у податкового органу відсутні підстави для зменшення позивачу розміру від'ємного значення суми податку на додану вартість за період січень, лютий, квітень, травень, червень 2013 р. та їх відображення в податковому обліку за січень-липень 2013р.

Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

З урахуванням вищевикладеного позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «САЛКОМ ПЛЮС» до Макіївської об'єднаної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 11.02.2014 року № 0000512202 на суму 1779284 грн., підлягають задоволенню.

Відповідно до ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа).

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 8, 9, 10, 11, 159, 160, 161, 162, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

П О С Т А Н О В И В:

Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «САЛКОМ ПЛЮС» до Макіївської об'єднаної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 11.02.2014 року № 0000512202 на суму 1779284 грн., - задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області від 11.02.2014 року № 0000512202 на суму 1779284 грн.

Стягнути з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «САЛКОМ ПЛЮС» (ЄДРПОУ 37112432) судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 487,20 грн.

Постанова ухвалена у нарадчій кімнаті, проголошена її вступна та резолютивна частина у судовому засіданні 26 червня 2014 року у присутності представників сторін.

Постанова виготовлена в повному обсязі 02 липня 2014 року.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови

Постанова набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя Бойко М.І.