Справа №2-а/489/220/14
УХВАЛА
Іменем України
27 травня 2014 року місто Миколаїв
Суддя Ленінського районного суду міста Миколаєва Кокорєв В. В., розглянувши матеріали адміністративного позову за вх. № 12425/14-Вх
за позовом про скасування постанови про адміністративне правопорушення ,
позивач: ОСОБА_1 ;
відповідач: Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївській обл.
встановив:
Позивачем подано до суду адміністративний позов про скасування постанови про адміністративне правопорушення .
Згідно з ч. 1 ст. 6 КАС України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси. При цьому позовна заява повинна відповідати вимогам встановленим ст. 106 КАС України.
Відповідно до ч.3 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом. (п. 2 ст. 87 КАС України)
Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 1 Закону України «Про судовий збір» ставка судового збору за подання до суду адміністративного позову немайнового характеру складає 0,06 розміру мінімальної заробітної плати.
Однак з позовної заяви та додатків до адміністративного позову, вказаних позивачем, вбачається що позивачем судовий збір у встановленому законом порядку та розмірі сплачено не було.
Подання позовної заяви, яка не відповідає ст. ст. 106, 108 КАС України унеможливлює відкриття провадження і розгляд справи по суті, а саме: позивачем до позовної заяві не додано документ про сплату судового збору, розмір якого відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 1 Закону України «Про судовий збір» ставка судового збору за подання до суду адміністративного позову немайнового характеру складає 0,06 розміру мінімальної заробітної плати - 73 грн. 08 коп.
Відповідно до ст.ст.106-108 КАС України, ці недоліки є підставою для залишення адміністративного позову без руху та надання часу для їх усунення.
Керуючись ст.106-108 КАС України,
ухвалив:
Адміністративний позов про скасування постанови про адміністративне правопорушення , позивач - ОСОБА_1 , відповідач - Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївській обл.(справа № 2-а/489/220/14) залишити без руху до 13 червня 2014 року .
До вказаного строку позивачу необхідно надати суду документ, що підтверджує сплату судового збору в розмірі 73,08 грн.
В разі невиконання цих вимог у визначений строк, адміністративний позов вважається неподаним та підлягає поверненню.
Ухвала про залишення позовної заяви без руху може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду через Ленінський районний суд м. Миколаєва протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Суддя В. В. Кокорєв