Постанова № 38934697, 22.05.2014, Одеський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
22.05.2014
Номер справи
815/2851/14
Номер документу
38934697
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 815/2851/14

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 травня 2014 року м.Одеса

У залі судових засідань №29

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

Судді Харченко Ю.В.

При секретарі Кипаренко Н.Ю.

За участю представників сторін:

Від позивача: Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси не з'явився. Надіслав до суду клопотання (вхід.№ФП/898/14 від 22.05.2013р.) про розгляд справи за відсутності представника Управління в порядку письмового провадження.

Від відповідача: Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» Кононенко К.Є. - за довіреністю від 10.06.2013р. б/н.

Розглянувши в порядку письмового провадження справу за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси до Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» про стягнення заборгованості по відшкодуванню виплати різниці між сумою пенсії призначеної науковим працівникам у розмірі 1201,40грн.,-

ВСТАНОВИВ:

Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси звернулось до Одеського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить суд стягнути з Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» заборгованість по відшкодуванню виплати різниці між сумою пенсії призначеної науковим працівникам у розмірі 1201,40грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що Публічне акціонерне товариство «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси як платник страхових внесків за №4163 з 08.08.2003року та відповідно до ст.24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" зобов'язане сплачувати різницю між сумою пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" та сумою пенсії, обчисленої відповідно до законодавчих актів, на яку має право особа. Розмір сум відшкодування зазначених коштів до пенсійного фонду визначено в повідомленнях про суму витрат на фінансування різниці між науковою пенсією та пенсією, обчисленою згідно з іншими законодавчими актами, котрі надсилались Управлінням Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси на адресу Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування». Позивач також зазначає, що ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 пенсія призначалася відповідно до довідок про наукову та науково-технічну діяльність, наданих управлінню пенсійного фонду України у Малиновському районі м.Одеси, та оскільки Публічне акціонерне товариство «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» не є бюджетною установою, відповідно повинно проводити відшкодування різниці між пенсіями за рахунок власних коштів.

Відповідач - Публічне акціонерне товариство «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» з позовними вимогами не погоджується та вважає їх необґрунтованими з підстав, викладених у письмових запереченнях на адміністративний позов (від 22.05.2014р. вхід.№13099/14), наголошуючи, зокрема, що Управлінням Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси пропущено законодавчо визначений строк звернення до суду за захистом прав, свобод, та охоронюваних законом інтересів з даним адміністративним позовом. До того ж, на час роботи ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5, Публічне акціонерне товариство «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» було державним підприємством, тому необхідно керуватися п.2 ч.9 ст.24 Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність" та п.п.2,4 Порядку фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної науковим (науково-педагогічним) працівникам державних небюджетних підприємств, установ, організацій та вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації згідно із Законом України "Про наукову і науково-технічну діяльність", та сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, на яку мають право зазначені особи, у зв'язку з чим різниця між сумою пенсії виплаченої ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 за Законом України "Про наукову та науково-технічну діяльність" та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів для наукових (науково-педагогічних) працівників інших державних підприємств повинна фінансуватись у співвідношенні: за рахунок коштів державного бюджету в розмірі 50 відсотків різниці у розмірі пенсії; за рахунок коштів цих підприємств в розмірі 50 відсотків різниці у розмірі пенсії".

Відповідно до ч.6 ст.128 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Дослідивши наявні у матеріалах справи письмові докази в сукупності та проаналізувавши вимоги чинного законодавства, суд встановив наступне.

Як встановлено судом та вбачається з матеріалів справи, Публічне акціонерне товариство «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування», як платник внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", починаючи з 08.05.2003р. перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси за №4163.

Судом також з»ясовано, що суми витрат органів ПФУ на виплату пенсій, що становлять різницю між сумою пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", та сумою пенсії обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, станом на 01.04.2012року, та станом на 01.10.2012року, становлять 1201,40грн., про що свідчать наявні у матеріалах справи відповідні Акти звірки, у яких зазначено, що для перевірки Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» використовувалися повідомлення про суми витрат на фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" і сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, платіжні доручення за період з 01.09.2011р. по 31.03.2012р., та за період з 01.07.2012р. по 31.10.2012р.

Зазначена заборгованість виникла відповідно до направлених Управлінням Пенсійного Фонду України в Малиновському районі м.Одеси на адресу Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» повідомлень про суми витрат на фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" і сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, про що свідчать наявні в матеріалах справи належним чином засвідчені копії повідомлень, зокрема, з січня 2011р. №34, за 2010р. №33 (вихід.№01351/02 від 18.02.2011р.), з 01.01.2011р. №24, №23, з 01.12.2010р. №23, №341 (вихід.№00488/02 від 21.01.2011р.), з 01.02.2012р. №72, з 01.04.2012р. №73, з 01.05.2012р. №74 (вихід.№8318/02 від 24.09.2012р.), з 01.12.2012р. №154 (вихід.№10633/02 від 17.12.2012р.), котрі були отримані Товариством, про що свідчать наявні у матеріалах справи належним чином засвідчені копії рекомендованих повідомлень про вручення поштових відправлень.

Зокрема, судом встановлено, що з урахуванням означених повідомлень, сума заборгованості Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» по відшкодуванню виплати різниці між сумою пенсії, призначеної науковим працівникам, щодо пенсіонерів: ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, загалом склала 1201,40грн.

Згідно з приписами ч.ч.1,2 ст.1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» від 26 червня 1997 року №400/97-ВР (із змінами та доповненнями), платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є, у тому числі, суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників; філії, відділення та інші відокремлені підрозділи платників податку, зазначених у пункті 1 цієї статті, що не мають статусу юридичної особи, розташовані на території іншої, ніж платник зборів, територіальної громади.

Абзацом 2 пункту 13 розділу XV "Прикінцевих положень" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" №1058-ІV від 09.07.2003р. (зі змінами та доповненнями) встановлено, що у разі якщо особа має право на отримання пенсії відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" та цього Закону, призначається одна пенсія за її вибором. При цьому різниця між розміром пенсії, на який має право особа відповідно до зазначеного Закону, та розміром пенсії із солідарної системи відповідно до цього Закону фінансується відповідно до умов, передбачених Законом України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

Відповідно до положень ст.24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" від 13 грудня 1991року №1977-XII (зі змінами та доповненнями) держава встановлює для наукових (науково-педагогічних) працівників, які мають необхідний стаж наукової роботи, пенсії на рівні, що забезпечує престижність наукової праці та стимулює систематичне оновлення наукових кадрів.

Різниця між сумою пенсії, призначеної за цим Законом, та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право науковий працівник, фінансується: для наукових (науково-педагогічних) працівників державних бюджетних наукових установ, організацій та вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації - за рахунок коштів державного бюджету; для наукових (науково-педагогічних) працівників інших державних підприємств, установ, організацій та вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації - за рахунок коштів цих підприємств, установ, організацій та закладів, а також коштів державного бюджету в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. При цьому за рахунок коштів державного бюджету науковим (науково-педагогічним) працівникам оплачується з розрахунку на одну особу 50 відсотків різниці пенсії, призначеної за цим Законом; для наукових (науково-педагогічних) працівників недержавних наукових установ, організацій та вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації - за рахунок коштів цих установ, організацій та закладів.

Як встановлено судом та вбачається з наявних у матеріалах справи документів, розмір сум витрат на фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" і сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів між УПФУ в Малиновському районі м.Одеси та Публічним акціонерним товариством «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» визначено у відповідних повідомленнях.

Згідно з п.3 Порядку фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної науковим (науково-педагогічним) працівникам державних небюджетних підприємств, установ, організацій та вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації згідно із Законом України "Про наукову і науково-технічну діяльність", та сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, на яку мають право зазначені особи, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004р. №372 (зі змінами та доповненнями) фінансування різниці у розмірі пенсії осіб, які мають науковий стаж роботи на кількох підприємствах, в установах, організаціях та вищих навчальних закладах III - IV рівнів акредитації незалежно від форми власності та фінансування, здійснюється пропорційно зарахованому для призначення пенсії науковому стажу роботи за рахунок джерел фінансування, визначених законодавством для відповідних підприємств, установ, організацій та вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації. Наприклад: особі для призначення пенсії як науковому (науково-педагогічному) працівнику необхідно мати стаж наукової роботи не менше ніж 20 років. Фактично вона має стаж наукової роботи 30 років 14 днів, з яких: у державній бюджетній установі - 5 років 5 місяців 14 днів, на іншому державному підприємстві - 9 років 11 місяців 20 днів, у недержавній науковій установі - 14 років 7 місяців 10 днів. Для визначення частки та джерел фінансування різниці у розмірі пенсії враховується стаж роботи на зазначених підприємствах та в установах: у державній бюджетній установі - 18,06 відсотка за рахунок коштів державного бюджету; на іншому державному підприємстві - 33,33 відсотка, з яких 50 відсотків фінансується за рахунок коштів цього підприємства, 50 відсотків - за рахунок коштів державного бюджету; у недержавній науковій установі - 48,61 відсотка за рахунок коштів цієї установи.

Відповідно до ч.1 п.5 Порядку фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної науковим (науково-педагогічним) працівникам державних небюджетних підприємств, установ, організацій та вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації згідно із Законом України "Про наукову і науково-технічну діяльність", та сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, на яку мають право зазначені особи, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004р. №372, розмір витрат на фінансування різниці у розмірі пенсії за рахунок коштів державних небюджетних підприємств, установ, організацій та вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації визначається у розрахунку на рік органами Пенсійного фонду до 20 січня поточного року та протягом 10 днів з дня призначення пенсії відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", про що відповідному підприємству, установі, організації або закладу відразу надсилається повідомлення за зразком, що додається.

На виконання зазначеного припису Порядку, Управлінням Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеса згідно діючого законодавства на адресу Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» направлено повідомлення про суму витрат на фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", і сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів.

Особливий характер праці осіб, котрим пенсія призначена як науковим працівникам відповідно до Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність», підтверджується наявними у матеріалах справи належним чином засвідченими копіями відповідних Довідок, Розпоряджень, Заяв про призначення/перерахунок пенсії, Довідок про наукову та науково-технічну діяльність, Розрахунками стажу, Розпорядженнями, з яких вбачається, що роботи, котрі виконувались пенсіонерами - ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, відносяться до науково-технічної діяльності.

Судом встановлено, що у законодавчо визначені строки відповідачем - Публічним акціонерним товариством «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» не сплачено суму витрат на фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", і сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, у зв'язку з чим виникла заборгованість, сума якої за період з 01.09.2011року по 31.03.2012року, та з 01.07.2012року по 31.10.2012року, загалом склала 1201,40грн.

Відповідно до п.8 Порядку фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної науковим (науково-педагогічним) працівникам державних не бюджетних підприємств, установ, організацій та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації згідно із Законом України "Про наукову і науково-технічну діяльність", та сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, на яку мають право зазначені особи, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. №372, у разі порушення строку сплати коштів, які спрямовуються на фінансування різниці у розмірі пенсії, органи Пенсійного фонду стягують відповідні суми у порядку, визначеному законодавством.

Так, судом встановлено, що Постановою Одеського апеляційного адміністративного суду від 19.03.2014р., по справі №815/5744/13-а, апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» задоволено, скасовано Постанову Одеського окружного адміністративного суду від 05.09.2013р., та ухвалено нову постанову, якою позовні вимоги Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеса задоволено частково, присуджено до стягнення з Публічного акціонерного товариства «Одеське СКТБ Продмаш» на користь Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеса різницю між сумою пенсії, призначеної відповідно до Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність» та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів у розмірі 405,02грн.

Зокрема, в межах розгляду означеної адміністративної справи судом апеляційної інстанції встановлено, що на підставі Наказу Міністерства промислової політики України від 18.01.1994року №46 та Указу Президента України "Про корпоратизацію підприємств" від 15.04.1993року №210/93, Державне підприємство "Одеське СКТБ Продмаш" перетворено у Відкрите акціонерне товариство "Одеське спеціальне конструкторсько - технологічне бюро продовольчого машинобудування", у зв'язку з чим Одеське СКТБ Продмаш до 1993р. включно 100% фінансувалось за рахунок державного бюджету. 18.01.1994р. Одеське СКТБ Продмаш було корпоратизоване у Відкрите акціонерне товариство, за результатами якого відсоток бюджетного фінансування зменшився, але до 2005р. був більш як 70%. Таким чином, до моменту корпоратизації відповідач був бюджетною установою.

Також, у Постанові Одеського апеляційного адміністративного суду від 19.03.2014р. зазначено, що на час роботи ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5, ПАТ "Одеське СКТБ Продмаш" було державним підприємством, а тому необхідно керуватися п.2 ч.9 ст.24 Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність", та п.п.2,4 Порядку фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної науковим (науково-педагогічним) працівникам державних небюджетних підприємств, установ, організацій та вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації, згідно із Законом України "Про наукову і науково-технічну діяльність", та сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, на яку мають право зазначені особи, у зв'язку з чим різниця між сумою пенсії виплаченої ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 за Законом України "Про наукову та науково-технічну діяльність" та сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів для наукових (науково-педагогічних) працівників інших державних підприємств, повинна фінансуватись у співвідношенні: 50% за рахунок коштів державного бюджету; 50% за рахунок коштів Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування».

Відтак, у Постанові від 19.03.2014р. Одеським апеляційним адміністративним судом повністю встановлено обставини по суті спору, надана їх відповідна правова оцінка, та, зокрема, встановлено, що ПАТ "Одеське СКТБ Продмаш" повинно відшкодовувати не 100% різниці між сумою пенсії за Законом України "Про наукову та науково-технічну діяльність" та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів для наукових (науково-педагогічних) працівників, а лише 50% вказаної різниці.

Згідно з приписами ч.1 ст.72 КАС України обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Згідно з ч.ч.2,3 ст.14 КАС України постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання на всій території України, а невиконання судових рішень тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Відповідно до ст.255 КАС України постанова або ухвала суду, яка набрала законної сили, є обов'язковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України. Обставини, які були встановлені постановою, що набрала законної сили, в одній адміністративній справі не можуть оспорюватися в іншій судовій справі за участю тих самих сторін.

Відповідно до ч.5 ст.124 Конституції України судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов'язковими до виконання на всій території України.

Частиною 2 статті 13 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 07.07.2010р. № 2453-VI (зі змінами та доповненнями) встановлено, що судові рішення, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання усіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об'єднаннями на всій території України. Обов'язковість урахування (преюдиційність) судових рішень для інших судів визначається процесуальним законом.

Таким чином, з урахуванням наведеного, судом встановлено, що заборгованість Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» по відшкодуванню виплати різниці між сумою пенсії за Законом України «Про наукову та науково-технічну діяльність» та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів для наукових (науково-педагогічних) працівників інших державних підприємств повинна фінансуватись у співвідношенні: 50% - за рахунок коштів державного бюджету; 50% - за рахунок коштів ПАТ «Одеське СКТБ Продмаш».

При цьому, судом відхиляються та не приймаються до уваги посилання відповідача - Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» на пропуск Управлінням Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси законодавчо визначеного строку звернення до суду з даним адміністративним позовом, за захистом прав, свобод, та охоронюваних законом інтересів, оскільки заборгованість Товариства з відшкодування на користь Пенсійного Фонду України виплат різниці між сумою пенсії призначеної науковим працівникам, у розумінні приписів п.15 ст.106 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», є недоїмкою, водночас строк давності щодо стягнення недоїмки не застосовується.

Таким чином, з урахуванням вищевикладеного судом встановлено, що позовні вимоги Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси до Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» про стягнення заборгованості по відшкодуванню виплати різниці між сумою пенсії призначеної науковим працівникам у розмірі 1201,40грн., підлягають частковому задоволенню, з вищенаведених підстав.

Частиною 1 ст.71 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Згідно ч.1 ст.69 Кодексу адміністративного судочинства України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

Відтак, беручи до уваги наведене, оцінюючи наявні у матеріалах справи письмові докази в сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси обґрунтовані, документально підтверджені, ґрунтуються на положеннях чинного законодавства, отже підлягають частковому задоволенню зі стягненням з Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» заборгованості по відшкодуванню виплати різниці між сумою пенсії призначеної науковим працівникам у розмірі 600,70грн.

Керуючись ст.ст.2, 4, 7-9, 11, 12, 69, 71, 94, ч.6 ст.128, ст.ст.158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

1. Адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси до Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» про стягнення заборгованості по відшкодуванню виплати різниці між сумою пенсії призначеної науковим працівникам у розмірі 1201,40грн., задовольнити частково.

2. Стягнути з Публічного акціонерного товариства «Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування» (65005, м.Одеса, вул.Михайлівська,25, код ЄДРПОУ 14308204, р/р 26001311317901, МФО 328209 АБ «Південний») на користь Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м.Одеси (65007, м.Одеса, вул.Прохоровська,3, код ЄДРПОУ 26302750, р/р 256073133706 в ВАТ «Державний ощадний банк України», МФО 328845) заборгованість по відшкодуванню виплати різниці між сумою пенсії призначеної науковим працівникам у розмірі 600 (шістсот)грн. 70коп.

Виконавчий лист видати після набрання постановою законної сили у разі надходження заяви особи, на користь якої ухвалено судове рішення.

Постанова може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Постанова набирає законної сили в порядку, передбаченому приписами ст.254 КАС України.

Суддя Харченко Ю.В.