ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
05 травня 2014 року м. Київ В/800/1922/14
Суддя Вищого адміністративного суду України Олендер І.Я., перевіривши на відповідність вимогам статей 239 і 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України заяви Головного управління Міндоходів у Чернігівській області - правонаступника Державної податкової служби у Чернігівської області про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 8 квітня 2014 року (К/800/55720/13) у справі за позовом ОСОБА_1 до Державної податкової служби у Чернігівській області про визнання неправомірним, скасування наказу, поновлення на посаді та стягнення грошового забезпечення за час вимушеного прогулу, -
в с т а н о в и в:
29 квітня 2014 року ОСОБА_1 подала до Вищого адміністративного суду України заяву про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 8 квітня 2014 року з підстави неоднакового застосування судом норм матеріального права.
Згідно із статтею 235 Кодексу адміністративного судочинства України Верховний Суд України переглядає судові рішення в адміністративних справах виключно з підстав і в порядку, встановлених цим Кодексом.
Частиною 1 статті 236 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що сторони та інші особи, які беруть участь у справі, мають право подати заяву про перегляд судових рішень в адміністративних справах після їх перегляду в касаційному порядку.
Відповідно до положень статті 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України заява про перегляд судових рішень подається до Верховного Суду України через Вищий адміністративний суд України, який за змістом статей 239-2 та 240 Кодексу адміністративного судочинства України перевіряє відповідність заяви вимогам цього Кодексу та вирішує питання про допуск справи до провадження.
Статтями 239 і 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України встановлені вимоги до заяви про перегляд судових рішень.
Подана заява не відповідає наведеним нормам Кодексу, оскільки заявник не додав належно оформлену копію оскаржуваного судового рішення.
Зокрема, копія судового рішення про перегляд якого ставиться питання, повинна бути належним чином завірена.
Таким чином, суддею встановлено, що заява подана без додержання зазначених вище вимог статей 239 та 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України, у зв'язку з чим заявник має усунути вказані вище недоліки у встановлений суддею строк та надати Вищому адміністративному суду України: належним чином завірену копію судового рішення про перегляд якого ставиться питання, оскільки рішення видрукувані з Єдиного державного реєстру судових рішень такими вважатись не можуть.
Керуючись статтями 235-240 Кодексу адміністративного судочинства України,
у х в а л и в:
Повідомити Головне управління Міндоходів у Чернігівській області - правонаступника Державної податкової служби у Чернігівської області про те, що вказані в даній ухвалі недоліки заяви про перегляд судового рішення Верховним Судом України мають бути усунуті до 2 червня 2014 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Вищого адміністративного суду України І.Я. Олендер