копія ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 квітня 2014 р. Справа № 804/2983/14 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Ільков В.В. розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Криворізької південної міжрайонної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості зі сплати податку на додану вартість у сумі 61533,90 грн., податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у сумі 61047,51 грн., податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податків у вигляді заробітної плати у сумі 7203,23 грн., адміністративних штрафів та інших санкцій у сумі 510,00 грн., -
ВСТАНОВИВ:
Криворізька південна міжрайонна державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області звернулася до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості зі сплати податку на додану вартість у сумі 61533,90 грн., податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у сумі 61047,51 грн., податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податків у вигляді заробітної плати у сумі 7203,23 грн., адміністративних штрафів та інших санкцій у сумі 510,00 гривень.
У обґрунтування позову зазначено, що відповідачем в порушення вимог ст. 67 Конституції України, Податкового кодексу України не сплачено податкове зобов'язання з податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування, податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податків у вигляді заробітної плати, адміністративних штрафів та інших санкцій, що підлягає сплаті до державного бюджету у встановлені законом строки. У добровільному порядку суму податкового боргу відповідач не сплачує, що стало підставою для звернення до суду з цим позовом.
Позивач в судове засідання не з'явився, про день, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином відповідно до вимог КАС України, надав до суду заяву про розгляд справи без його участі.
Відповідач в судове засідання не з'явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином відповідно до вимог КАС України, що підтверджується матеріалами справи. Жодних заяв, клопотань та заперечень проти позову до суду від відповідача не надходило.
За таких обставин суд, керуючись положеннями ст.128 КАС України, вважає за можливе розглянути справу за відсутності сторін в порядку письмового провадження.
Дослідивши матеріали справи, дослідивши подані до суду докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному та об'єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи, суд встановив таке.
Відповідач - фізична особа-підприємець ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника НОМЕР_1) перебуває на обліку в Криворізькій південній міжрайонній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області, як платник окремих видів податків.
Відповідно до п. 54.1 ст. 54 ПК України, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.
Фізичною особою-підприємцем ОСОБА_1 було подано до Криворізької південної міжрайонної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області декларації з податку на додану вартість:
- № 9011030383 від 15.11.2011р. на суму 2707,00 грн.;
- № 9012610702 від 19.12.2011р. на суму 12928,00 грн.;
- № 9014113525 від 20.012012р. на суму 118,00 грн.;
- № 9006253885 від 17.02.2012р. на суму 2558,00 грн.;
- № 9012773413 від 19.02.2012р. на суму 442,00 грн.;
- № 9027503976 від 18.05.2012р. на суму 2649,00 грн.;
- № 9035065350 від 20.06.2012р. на суму 38,00 грн.;
- № 9041941305 від 20.07.2012р. на суму 200,00 грн.;
- № 9056980039 від 19.09.2012р. на суму 1667,00 грн.;
- № 9073090768 від 20.11.2012р. на суму 3333,00 грн.;
- № 9079643683 від 01.07.2012р. на суму 791,00 грн.;
- № 9079648662 від 18.12.2012р. на суму 2000,00 грн.;
- № 9014805044 від 20.03.2013р. на суму 20,00 грн.;
- № 9022280425 від 19.04.2013р. на суму 1483,00 грн.;
- № 9029118133 від 20.05.2013р. на суму 4000,00 грн.;
- № 9036030063 від 18.06.2013р. на суму 316,00 грн.;
- № 9042946353 від 17.07.2013р. на суму 467,00 грн.;
- № 9051546114 від 19.08.2013р. на суму 600,00 гривень.
Відповідно до положень ст. 50 ПК України у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявлені.
Платник податків, який самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний, за винятком випадків, установлених пунктом 50.2 цієї статті:
а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку;
б) або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п'яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов'язання з цього податку.
У зв'язку із виявленням та виправленням допущених у податковій звітності з ПДВ помилок, відповідачем подано до Криворізької південної міжрайонної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області уточнюючі розрахунки із самостійним нарахуванням штрафних санкцій:
- № 9049784924 від 01.06.2012р. на суму 27,00 грн.;
- № 9079643683 від 01.07.2012р. на суму 24,00 гривень.
Крім того, відповідачем було подано до Криворізької південної міжрайонної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області декларація з податку на доходи фізичних осіб, що сплачується за результатами річного декларування від 26.10.2012р. за № 92625 на суму 1456,45 грн., по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податків у вигляді заробітної плати від 01.03.2011р. за № 9001416537 на суму 1306,18 гривень. Також по заначеним податкам було нараховано штрафні санкції у сумі 58182,44 грн. та 5114,09 грн. відповідно та пеня у сімі 1408,62 грн. та 782,96 грн. відповідно.
Статтею 67 Конституції України встановлено, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відповідно до п. 57.1 ст. 57 ПК України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Однак, підприємством не сплачено у повному обсязі суму визначених у відповідних деклараціях та уточнюючих розрахунках податкових зобов'язань у встановлені законом строки.
Відповідно до п.п.п. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 ПК України органи державної податкової служби мають право проводити перевірки платників податків (крім Національного банку України) в порядку, встановленому цим Кодексом.
Згідно із п. 75.1 ст. 75 ПК України органи державної податкової служби мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. Камеральні та документальні перевірки проводяться органами державної податкової служби в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом, а фактичні перевірки - цим Кодексом та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на органи державної податкової служби.
05.04.2013р. уповноваженою особою Криворізької південної міжрайонної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області була проведена документальна планова виїзна перевірка дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства фізичною особою-підприємцем ОСОБА_1 за період з 01.04.2010р. по 31.12.2012р. За результатами даної перевірки складено акт за №463/172/НОМЕР_1.
10.07.2012р. уповноваженою особою Криворізької південної міжрайонної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області була проведена камеральна перевірка фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 з питання дотримання граничних строків сплати ПДВ за період з 13.07.2010р. по 02.08.2010 року. За результатами даної перевірки складено акт за №0015101702/172/НОМЕР_1.
10.07.2012р. уповноваженою особою Криворізької південної міжрайонної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області була проведена камеральна перевірка фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 з питання дотримання граничних строків сплати ПДВ за період з 19.09.2008р. по 23.07.2010 року. За результатами даної перевірки складено акт за №0015201702/172/НОМЕР_1.
10.07.2012р. уповноваженою особою Криворізької південної міжрайонної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області була проведена камеральна перевірка фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 з питання дотримання граничних строків сплати ПДВ за період з 17.12.2010р. по 20.01.2011 року. За результатами даної перевірки складено акт за №0015081702/172/НОМЕР_1.
10.07.2012р. уповноваженою особою Криворізької південної міжрайонної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області була проведена камеральна перевірка фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 з питання дотримання граничних строків сплати ПДВ за період з 20.08.2010р. по 17.12.2010 року. За результатами даної перевірки складено акт за №0015091702/172/НОМЕР_1.
Згідно із п. 86.8 ст. 86 ПК України податкове повідомлення-рішення приймається керівником податкового органу (його заступником) протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем вручення платнику податків акта перевірки у порядку, передбаченому статтею 58 цього Кодексу, для надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень, а за наявності заперечень посадових осіб платника податків до акта перевірки приймається з урахуванням висновку про результати розгляду заперечень до акта перевірки - протягом трьох робочих днів, наступних за днем розгляду заперечень і надання (надсилання) письмової відповіді платнику податків.
Відповідно до п. 58.1 ст. 58 ПК України у разі коли сума грошового зобов'язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 цього Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян), або у разі коли за результатами перевірки контролюючий орган встановлює факт невідповідності суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації, або зменшує розмір задекларованого від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість, розрахованого платником податків відповідно до розділу V цього Кодексу, такий контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення.
Податкове повідомлення-рішення містить підставу для такого нарахування (зменшення) податкового зобов'язання та/або зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість; посилання на норму цього Кодексу та/або іншого закону, контроль за виконанням якого покладено на контролюючі органи, відповідно до якої був зроблений розрахунок або перерахунок грошових зобов'язань платника податків; суму грошового зобов'язання, що повинен сплатити платник податку; суму зменшеного (збільшеного) бюджетного відшкодування та/або зменшення від'ємного значення результатів господарської діяльності або від'ємного значення суми податку на додану вартість; граничні строки сплати грошового зобов'язання та/або строки виправлення платником податків показників податкової звітності; попередження про наслідки несплати грошового зобов'язання або внесення виправлень до показників податкової звітності в установлений строк; граничні строки, передбачені цим Кодексом для оскарження податкового повідомлення-рішення.
Пунктом 58.3 ст. 58 ПК України встановлено, що податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) юридичній особі, якщо його передано посадовій особі такої юридичної особи під розписку або надіслано листом з повідомленням про вручення.
На підставі акту від 05.04.2013р. за № 463/172/НОМЕР_1:
- за порушення положень п. 198.1, п.198.6, п.201.1, п. 201.11 ст. 201, п. 123.1 ст. 123 ПК України прийнято податкове повідомлення рішення від 31.05.2013р. за № 0006111720, яким збільшено податкове зобов'язання з ПДВ на суму 630,00 грн. та нараховано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 157,50 гривень;
- податкове повідомлення рішення від 31.05.2013р. за № 0006121720, яким на підставі положень ст. ст. 31. 203, 126 ПК України нараховано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 20% (212,17 гривень) за затримку на 331 календарних днів сплати суми грошового зобов'язання у розмірі 1100,85 грн.;
- податкове повідомлення рішення від 31.05.2013р. за № 0006161720, яким за порушення п. 51.1. ст. 51, абз. «б» п. 176.2 ст. 176, ст. 168, п.127.1 ст. 127, п. 119.2 ст. 119 ПК України збільшено податкове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку на суму 3683,27 грн. та нараховано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 1430,82 гривень;
- податкове повідомлення рішення від 31.05.2013р. за № 0006171720, яким за порушення п.44.1, п.44.6 ст. 44, п. 85.2 ст. 85, п.121.1 ст. 121 ПК України нараховано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 510,00 гривень;
- податкове повідомлення рішення від 31.05.2013р. за № 0006151720, яким за порушення ст. 31, п.177.5 ст.177, п.126.1 ст 126 ПК України нараховано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 10 % (17,00 гривень) за затримку на 13 календарних днів сплати суми грошового зобов'язання у розмірі 170,00 грн. за платежем податок на доходи фізичних осіб,що сплачується за результатами річного декларування;
- податкове повідомлення рішення від 31.05.2013р. за № 0006131720, яким за порушення ст. 31, п.177.5 ст.177, п.126.1 ст 126 ПК України нараховано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 20 % (83,57 гривень) за затримку на 79 календарних днів сплати суми грошового зобов'язання у розмірі 417,85 грн. за платежем податок на доходи фізичних осіб,що сплачується за результатами річного декларування;
- податкове повідомлення рішення від 31.05.2013р. за № 0006141720, яким за порушення п. 49.18.5 п.49.18 ст. 49, п. 177.2, п.177.5 ст. 177, п.123.1 ст 123 ПК України, ст. 13 декрету КМ України «Про прибутковий податок з громадян» збільшено податкове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб,що сплачується за результатами річного декларування на суму 47243,67 грн. та нараховано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 10838,20 гривень.
Зазначені податкові повідомлення-рішення направлялись 31.05.2013р. на адресу відповідача, проте, поштове відправлення через неможливість вручення адресату (за закінченням терміну зберігання) - повернулось на адресу податкового органу.
На підставі акту від 10.07.2012р. за №0015101702/172/НОМЕР_1 за порушення положень п. 57.1 ст. 57 ПК України прийнято податкове повідомлення рішення від 10.07.2012р. за № 0015101702, яким нараховано штрафні (фінансові) санкції з ПДВ у розмірі 1448,56 гривень, яке було вручено відповідачу під підпис.
На підставі акту від 10.07.2012р. за №0015201702/172/НОМЕР_1 за порушення положень п. 57.1 ст. 57 ПК України прийнято податкове повідомлення рішення від 10.07.2012р. за № 0015201702, яким нараховано штрафні (фінансові) санкції з ПДВ у розмірі 1340,00 гривень, яке було вручено відповідачу під підпис.
На підставі акту від 10.07.2012р. за №0015081702/172/НОМЕР_1 за порушення положень п. 57.1 ст. 57 ПК України прийнято податкове повідомлення рішення від 10.07.2012р. за № 0015081702, яким нараховано штрафні (фінансові) санкції з ПДВ у розмірі 5679,70 гривень, яке було вручено відповідачу під підпис.
На підставі акту від 10.07.2012р. за №0015091702/172/НОМЕР_1 за порушення положень п. 57.1 ст. 57 ПК України прийнято податкове повідомлення рішення від 10.07.2012р. за № 0015091702, яким нараховано штрафні (фінансові) санкції з ПДВ у розмірі 7301,19 гривень, яке було вручено відповідачу під підпис.
У встановлені законодавством граничні строки вищезазначені податкові зобов'язання відповідачем у добровільному порядку сплачені не були.
Відповідно до п.п. 14.1.175. п. 14.1. ст. 14 Податкового кодексу України податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.
Таким чином, сума податкового зобов'язання з податку на прибуток, податку на додану вартість та частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями набула статусу податкового боргу платника податків.
Відповідно до пункту «а» пп. 6.2.3 пункту 6.2 ст. 6 закону України № 2181 (був чинним на момент виникнення спірних правовідносин), перша податкова вимога надсилається платнику податків контролюючим органом не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобов'язання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк.
Друга податкова вимога, у відповідності до пункту "б" пп. 6.2.3 пункту 6.2 ст. 6 Закону України № 2181 (був чинним на момент виникнення спірних правовідносин), направляється платнику податків не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) йому першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.
Позивачем були сформовані, вручені відповідачу податкові вимога: за №1/480 від 05.08.2008 року, яка вручена відповідачу 05.08.2008 року, за №2/673 від 03.10.2008 року, яка вручена відповідачу 03.10.2008 року.
У зв'язку із тривалим формування податкового боргу інші вимоги не формувались та не направлялись відповідачу.
Податковий борг відповідачем сплачений не був. Про наявність податкового боргу свідчить довідка про стан розрахунків з бюджетом, яка міститься у матеріалах справи.
Відповідно до п. 95.2. ст. 95 Податкового кодексу України стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше, ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги.
Відповідно до п. 95.1. ст. 95 Податкового кодексу України орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Відповідно до п. 95.1 ст. 95 ПК України, орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Відповідно до п. 95.3 ст. 95 ПК України, стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Орган державної податкової служби звертається до суду щодо надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі.
Рішення суду щодо надання вказаного дозволу є підставою для прийняття органом державної податкової служби рішення про погашення усієї суми податкового боргу. Рішення органу державної податкової служби підписується його керівником та скріплюється гербовою печаткою органу державної податкової служби. Перелік відомостей, які зазначаються у такому рішенні, встановлюється центральним органом державної податкової служби.
Відповідно до п. 95.4 та 95.5 ПК України орган державної податкової служби на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Вилучені відповідно до цієї статті готівкові кошти вносяться посадовою особою органу державної податкової служби до банку в день їх стягнення для перерахування до відповідного бюджету чи державного цільового фонду в рахунок погашення податкового боргу платника податків. У разі неможливості внесення зазначених коштів протягом того самого дня їх необхідно внести в банк наступного робочого дня. Забезпечення збереження зазначених коштів до моменту їх внесення в банк здійснюється відповідним органом державної податкової служби.
Із зазначених норм випливає, що орган державної податкової служби насамперед здійснює заходи щодо погашення податкового боргу платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а потім, лише в разі недостатності коштів - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 17 КАС України, до юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори, зокрема, спори за зверненням суб'єкта владних повноважень у випадках, встановлених Конституцією та законами України.
З огляду на викладене, враховуючи те, що відповідач визнав позов, суд приходить до висновку про обґрунтованість позовних вимог та необхідність їх задоволення.
Відповідно до ч. 4 ст. 94 КАС України, у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем - фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.
Керуючись ст.ст. 70, 71, 86, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Криворізької південної міжрайонної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості зі сплати податку на додану вартість у сумі 61533,90 грн., податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами зі результатами річного декларування у сумі 61047,51 грн., податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податків у вигляді заробітної плати у сумі 7203,23 грн., адміністративних штрафів та інших санкцій у сумі 510,00 грн. - задовольнити.
Стягнути з платника податків до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 суму податкового боргу на користь бюджету у розмірі 130294 (сто тридцять тисяч двісті дев'яносто чотири) грн. 64 коп., у тому числі:
- по податку на додану вартість у розмірі 61533,90 грн. (р\р 3118029700026, одержувач: УДКС у Центрально-Міському районі м.Кривого Рогу, код ЄДРПОУ 38032222, банк одержувача: ГУДК у Дніпропетровській області, м.Дніпропетровськ, МФО 805012);
- по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у розмірі 61047,51 грн. (р/р 33215801700026, одержувач: УДКС у Центрально-Міському районі м.Кривого Рогу, код ЄДРПОУ 38032222, банк одержувача: ГУДК у Дніпропетровській області, м.Дніпропетровськ, МФО 805012);
- по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податків у вигляді заробітної плати у сумі 7203,23 грн. (р/р 33216800700026, одержувач: УДКС у Центрально-Міському районі м.Кривого Рогу, код ЄДРПОУ 38032222, банк одержувача: ГУДК у Дніпропетровській області, м.Дніпропетровськ, МФО 805012);
- по адміністративним штрафам та іншим санкціям у сумі 510,00 грн. (р/р 31413542700026, одержувач: УДКС у Центрально-Міському районі м.Кривого Рогу, код ЄДРПОУ 38032222, банк одержувача: ГУДК у Дніпропетровській області, м.Дніпропетровськ, МФО 805012).
Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Дніпропетровський окружний адміністративний суд з одночасним направленням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі складення постанови у повному обсязі, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна, скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
У разі якщо справа розглядалась судом за місцезнаходженням суб'єкта владних повноважень і він не був присутній у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, але його було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо у суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Постанова суду набирає законної сили відповідно до вимог ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя (підпис) Постанова не набрала законної сили на 28.04.2014р. Суддя З оригіналом згідно: Помічник судді В.В Ільков В.В. Ільков О.А. Вовчанська