у.н. 415/1838/14-а
н.п. 2-а/415/59/14
У Х В А Л А
14.04.2014 р. м. Лисичанськ
Суддя Лисичанського міського суду Луганської області Фастовець В.М., розглянувши адміністративну позовну заяву ОСОБА_1 до ВДАІ Лисичанського МВ ГУМВСУ про скасування постанови про адміністративне правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просив скасувати постанову і закрити справу про адміністративне правопорушення серія ПСІ № 332457.
Провадження у справі не може бути відкрите, оскільки адміністративний позов не відповідає вимогам ст.106 КАС України.
Як вбачається з позову та доданих до нього документів, позивачем сплачено судовий збір не в повному обсязі.
Відповідно до ЗУ «Про судовий збір» за подання адміністративного позову майнового характеру сплачується 10% розміру ставки судового збору, тобто 182,7 грн., решта суми судового збору стягується з позивача або відповідача пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимоги.
Тому, позивачу слід доплатити судовий збір в розмірі 109,62 грн. за такими реквізитами: код ЄДРПОУ суду 05381343, код класифікації доходів бюджету 22030001, отримувач коштів УДКСУ у м. Лисичанську Луганської області, № рахунку щодо сплати судового збору 31219206700051, код ОКПО отримувача 37800278, МФО 804013, банк отримувача коштів ГУ ДКСУ у Луганській області.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 106 КАС України в позовній заяві зазначається ім'я відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є.
Як вбачається з позову, зазначено лише місце служби посадової особи, а посаду та повне ім'я відповідача позивач не зазначив.
Згідно з п.1 ч. 4 ст. 105 КАС України адміністративний позов може містити вимоги про скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень.
Зі змісту позовної заяви вбачається, що позивач звернувся з позовом про визнання дій протиправними та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.
Проте, зміст позовних вимог в даній позовній заяві не містить в собі вимогу щодо визнання дій посадової особи ВДАІ Лисичанського МВ ГУМВСУ протиправними.
Таким чином, позовну заяву слід залишити без руху, надати позивачу строк для усунення недоліків.
Керуючись ст. 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В:
Адміністративну позовну заяву ОСОБА_1 до ВДАІ Лисичанського МВ ГУМВСУ про скасування постанови про адміністративне правопорушення залишити без руху, позивачу в 5-ти денний строк з дня отримання ухвали усунути недоліки, інакше позов вважатиметься неподаним та буде повернутий позивачу.
Ухвала може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду шляхом подання через Лисичанській міський суд апеляційної скарги протягом 5-ти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: