Ухвала суду № 37868584, 21.03.2014, Господарський суд Житомирської області

Дата ухвалення
21.03.2014
Номер справи
1/94"б"
Номер документу
37868584
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

____________________

10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65

УХВАЛА

Від "21" березня 2014 р. Справа № 1/94"Б"

За заявою Державної податкової інспекції у м.Житомирі (м. Житомир)

До боржника Відкритого акціонерного товариства "Житомирський завод "Автозапчастина" (м.Житомир)

про визнання банкрутом

Суддя Костриця О.О.

В засіданні суду прийняли участь:

- від кредиторів: Приведьон І.А.- представник ПАТ "ЕК"Житомиробленерго", дов. №08/18124-007040 від 26.12.2013р.; Мельничук А.І. - представник УПФУ в м.Житомирі Житомирської області, дов. №21359/07 від 05.08.2013р.; Докиль Н.Б. - представник Житомирського міського центру зайнятості, згідно довіреності; Коваленко Т.М. - представник Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Житомирі, дов. №01-1246 від 16.12.2013р.; Бучинська І.В. - представник Житомирської ОДПІ Головного управління Міндоходів в Житомирській області, дов. №6635/9/06-25 від 11.03.2014р.

- від боржника: Черниш О.М. - ліквідатор

В провадженні господарського суду Житомирської області знаходиться справа №1/94"Б" про банкрутство Відкритого акціонерного товариства "Житомирський завод "Автозапчастина" (м. Житомир), порушена за правилами ст.ст. 8, 11-13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Постановою господарського суду від 23.05.2013р. було визнано банкрутом Відкрите акціонерне товариство "Житомирський завод "Автозапчастина", відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців до 23 травня 2014р. включно.

Ухвалою суду від 04.03.2014р. прийнято та призначено до розгляду заяву УПФУ в місті Житомир №4267/07 від 24.02.2014р. про визнання поточних кредиторських вимог до банкрута на суму 118038,69грн. заборгованості по фактичних витратах на виплату та доставку пенсій призначених на пільгових умовах за грудень 2013р. та січень 2014р.; відкладено розгляд справи.

Окрім того, 04.03.2014р. до прокуратури м.Житомира було направлено повідомлення в порядку ст.90 ГПК України.

Суд переходить до розгляду справи по суті.

При розгляді судом даної справи застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції Закону України від 22.12.2011р. №4212-VI, що регулюють ліквідаційну процедуру.

В силу ст.1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", кредитор - юридична або фізична особа, а також органи доходів і зборів та інші державні органи, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; грошове зобов'язання - зобов'язання боржника заплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового договору та на інших підставах, передбачених цивільним законодавством України.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство.

Отже, поточними кредиторами слід вважати тих кредиторів, термін виконання вимог яких до боржника настав після порушення справи про банкрутство.

Пунктом 8 частини першої ст. 38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено, що вимоги за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, можуть пред'являтися тільки в межах ліквідаційної процедури протягом двох місяців з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Таким чином, включення поточних вимог в реєстр кредиторів відбувається в процедурі ліквідації в порядку статті 38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

На підставі положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у справі про банкрутство спір не вирішується по суті, а лише встановлюються грошові вимоги кредиторів на підставі поданих документів.

За загальним правилом, визначеним ст.ст. 33, 34 ГПК України, кожна сторона належними засобами доказування повинна довести підстави своїх вимог.

Незважаючи на визнання боржником грошових вимог кредитора, суд самостійно розглядає кожну заявлену грошову вимогу, перевіряє її відповідність чинному законодавству та за результатами такого розгляду визнає або відхиляє частково чи повністю грошові вимоги кредитора.

Отже, виходячи з системного аналізу положень чинного законодавства, заявлені у справі про банкрутство грошові вимоги можуть підтверджуватися або первинними документами (угодами, накладними, рахунками, актами виконаних робіт, тощо), що свідчать про цивільно-правові відносини сторін та підтверджують заборгованість боржника перед кредитором, або рішенням юрисдикційного органу, до компетенції якого віднесено вирішення такого спору.

Відповідно до ст.43 ГПК України господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом.

В судовому засіданні розглядалась заява УПФУ в місті Житомир №4267/07 від 24.02.2014р. про визнання поточних кредиторських вимог до банкрута на суму 118038,69грн. заборгованості по фактичних витратах на виплату та доставку пенсій призначених на пільгових умовах за грудень 2013р. та січень 2014р.

Представник кредитора в засіданні суду вимоги викладені у вищезазначеній заяві підтримав у повному обсязі.

Ліквідатор боржника письмовий відзив на заяву УПФУ в місті Житомир №4267/07 від 24.02.2014р. не надав. Разом з тим, в усних поясненнях в судовому засіданні ліквідатор зазначив, що заявлені УПФУ в місті Житомир вимоги не підлягають задоволенню, з посиланням на те, що після визнання боржника банкрутом, в останнього не виникає додаткових зобов'язань.

Суд, заслухавши учасників судового процесу, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку відмовити в задоволенні заяви УПФУ в місті Житомирі №4267/07 від 24.02.2014р. про визнання поточних кредиторських вимог до банкрута на суму 118038,69грн., з огляду на наступне.

Матеріали справи свідчать, що 27.02.2014р. на адресу господарського суду від УПФУ в м.Житомирі надійшла заява №4267/07 від 24.02.2014р. про визнання поточних кредиторських вимог до банкрута на суму 118038,69грн.

Ухвалою суду від 04.03.2014р. було прийнято та призначено до розгляду заяву УПФУ в м.Житомирі з грошовими вимогами до банкрута на суму 118038,69 грн.

Управління Пенсійного фонду в місті Житомирі звернулося до господарського суду із заявою про визнання кредиторських вимог до боржника на суму 118038,69 грн. заборгованості по фактичних витратах на виплату та доставку пенсій призначених на пільгових умовах за грудень 2013р. та січень 2014р.

Свою заяву кредитор обгрунтовує посиланням на розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених, відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів "а", "б"- "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" ВАТ "Житомирський завод" Автозапчастина" (а.с.147-168 том 22).

Таким чином, як зазначає кредитор, боржник має заборгованість в сумі 118038,69 грн. - заборгованості по фактичних витратах на виплату та доставку пенсій призначених на пільгових умовах за грудень 2013р. та січень 2014р.

Як свідчать матеріали справи, постановою господарського суду від 23.05.2013р. було визнано банкрутом Відкрите акціонерне товариство "Житомирський завод "Автозапчастина", відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців до 23 травня 2014р. включно.

В п.4 резолютивної частини постанови господарського суду від 23.05.2013р. було зазначено, що строк виконання всіх грошових зобов'язань банкрута та зобов'язань щодо сплати податків та зборів (обов'язкових платежів) вважається таким, що настав (23.05.2013р.).

Відповідно до ст.38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури у банкрута не виникає жодних додаткових зобов'язань (у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)), крім витрат, безпосередньо пов'язаних із здійсненням ліквідаційної процедури.

З аналізу наведеної норми вбачається, що в ліквідаційній процедурі нові зобов'язання у банкрута можуть виникнути виключно у випадках, прямо передбачених у цьому Законі, і порядок їх виконання визначений спеціальним Законом про банкрутство.

Окрім того, п. 29 Інформаційного листа ВГСУ від 28.03.2013 року № 01-06/606/2013 "Про ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", передбачено, що з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом у останнього не може виникати додаткових зобов'язань (у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов'язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; строк виконання всіх грошових зобов'язань вважається таким, що настав.

Також, відповідно до положень вищезазначеного Інформаційного листа ВГСУ (пункт 29), у ліквідаційній процедурі у встановлений Законом строк можуть бути заявлені лише ті вимоги щодо витрат на виплату і доставку відповідних пенсій, які виникли в процедурах розпорядження майном та санації, оскільки після визнання боржника банкрутом, відповідні зобов'язання не виникають. Капіталізація витрат на виплату і доставку відповідних пенсій, чинним законодавством не передбачена.

Розгляд грошових вимог кредиторів у ліквідаційній процедурі здійснюється господарським судом в тому ж порядку, що і грошових вимог, заявлених на підставі ст.23 Закону.

З наведених норм вбачається, що поточні кредитори можуть звернутися в ліквідаційну процедуру з грошовими вимогами до банкрута, які виникли за період після порушення провадження у справі і до дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом.

Законами України врегульовано порядок покриття витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, шляхом введення окремого виду збору на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Відповідно до ст.ст. 1, 2 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників.

Статтею 4 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" встановлена ставка збору на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Проте, при здійсненні процедури банкрутства боржника (підприємства, установи, організації) до правовідносин, які виникли між ним та іншими господарюючими суб'єктами, юридичними або фізичними особами, а також органами доходів і зборів та іншими державними органами, застосовується Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", який є спеціальним Законом та має перевагу серед інших нормативно-правових актів, в тому числі, пов'язаних із застосуванням норм податків і зборів.

Як вбачається із вищезазначених заяв кредитора, заборгованість по кредиторським вимогам виникла за період з грудня 2013р. по січень 2014р., тобто після винесення судом постанови про визнання боржника банкрутом.

Таким чином, дослідивши вищезазначені вимоги, суд приходить до висновку, що дані вимоги не мають характеру поточних, оскільки виникли після винесення постанови про визнання боржника банкрутом.

Відповідно до ч.8 ст.41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", кошти, які надходять при проведенні ліквідаційної процедури, зараховуються на основний рахунок боржника, з якого здійснюються виплати кредиторам, у порядку, передбаченому ст. 45 Закону, з основного рахунку проводяться такі виплати: поточні платежі та витрати, пов'язані із здійсненням ліквідаційної процедури.

В статті 42 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" зазначено склад витрат, пов'язаних із здійсненням ліквідаційної процедури, яка також не передбачає сплату фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій та внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, в зв'язку з чим, суд вважає, що вимоги заявника не є ані витратами четвертої черги, ані поточними зобов'язаннями, виходячи зі змісту спеціального Закону.

Отже, у задоволенні заяви УПФУ в м.Житомирі №4267/07 від 24.02.2014р. про визнання поточних кредиторських вимог до банкрута на суму 118038,69грн., суд вважає за необхідне відмовити.

Аналогічна позиція викладена в постанові Верховного суду України від 18.03.2014р. про перегляд постанови Вищого господарського суду України від 23.10.2013р. у справі №6/108-09.

Ліквідатор боржника в засіданні суду надав відкоригований реєстр вимог кредиторів боржника приведений у відповідність до вимог ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Розглянувши приведений ліквідатором боржника реєстр вимог кредиторів Відкритого акціонерного товариства "Житомирський завод "Автозапчастина" (м.Житомир) у відповідність до вимог ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд вирішив його затвердити, з огляду на наступне.

Ухвалою господарського суду від 19.05.2011р. було зокрема, затверджено реєстр вимог кредиторів у складі включених розпорядником майна Шишкіним Л.Я. вимог конкурсних кредиторів, і зокрема: Вимоги Управління Пенсійного фонду України в Богунському районі м. Житомира на суму 1193260,04 грн. основного боргу віднесено до другої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги Виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (м. Житомир) на суму 45250,26 грн. основного боргу віднесено до другої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Житомирі на суму 17082,26 грн. основного боргу віднесено до другої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги Житомирського міського центру зайнятості на суму 96686,77 грн. основного боргу віднесено до другої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги Державної податкової інспекції у м.Житомирі на суму 356214,01 грн. основного боргу віднесено до третьої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги Державного комітету України з державного матеріального резерву (м. Київ) на суму 1 986627,22 грн. основного боргу віднесено до третьої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги Орендного підприємства теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго" на суму 151006, 59 грн. основного боргу віднесено до четвертої черги задоволення вимог кредиторів, 158,00грн. судових витрат - до першої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги Комунального підприємства "Житомирводоканал" Житомирської міської ради на суму 139389, 15 грн. основного боргу віднесено до четвертої черги задоволення вимог кредиторів, 125,00 грн. судових витрат - до першої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги Дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на суму 7250,28 грн. основного боргу віднесено до четвертої черги задоволення вимог кредиторів, 125,00 грн. судових витрат - віднесено до першої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги Закритого акціонерного товариства "Трансферт" (м. Житомир) на суму 1359,82 грн. основного боргу віднесено до четвертої черги задоволення вимог кредиторів, 125, 00 грн. судових витрат - до першої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги Публічного акціонерного товариства "ЕК "Житомиробленерго" на суму 910324,96грн. основного боргу віднесено до четвертої черги задоволення вимог кредиторів, 125,00 грн. судових витрат - до першої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги кредиторів щодо виплати заборгованості із заробітної плати за три місяці роботи, що передували порушенню справи про банкрутство чи припиненню трудових відносин у разі звільнення працівника до порушення зазначеної справи на суму 123908,00 грн. віднесено до першої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги кредиторів щодо виплати заборгованості із заробітної плати, що виникли за період процедури розпорядження майном з 04.01.2005р. по 19.05.2011р. на суму 65100,00 грн. віднесено до першої черги задоволення вимог кредиторів. Вимоги кредиторів щодо виплати заборгованості із заробітної плати, які виникли пізніше, ніж за три місяці роботи, що передували порушенню справи про банкрутство чи припиненню трудових відносин у разі звільнення працівника до порушення зазначеної справи на суму 308792, 00 грн. віднесено до другої черги задоволення вимог кредиторів. Включено в реєстр вимог кредиторів окремим рядком неустойку (штраф, пеню), що підлягають задоволенню у шосту чергу задоволення вимог наступних конкурсних кредиторів: - УПФУ в Богунському районі м.Житомира на суму 17479,06 грн.; ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України" на суму 3182,05грн.; ЗАТ "Трансферт" (м. Житомир) на суму 356,78 грн.; ПАТ "ЕК"Житомиробленерго" (м. Житомир) на суму 39 411, 39 грн.; Житомирського міського центру зайнятості на суму 20 517, 85 грн.; Державного комітету України з державного матеріального резерву на суму 12541, 45 грн.

Як зазначалось вище, на момент розгляду справи, а саме, 19.01.2013р. набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011 р. №4212-VI відповідно до п. 1-1 Прикінцевих та перехідних положень якого "Положення цього Закону, що регулюють ліквідаційну процедуру, застосовуються господарськими судами під час розгляду справ про банкрутство, провадження у яких порушено до набрання чинності цим Законом, якщо на момент набрання ним чинності господарським судом не було прийнято постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури".

Постановою господарського суду від 23.05.2013р. було визнано банкрутом Відкрите акціонерне товариство "Житомирський завод "Автозапчастина", відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців до 23 травня 2014р. включно.

За таких обставин, при розгляді судом даної справи застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції Закону України від 22.12.2011р. №4212-VI, що регулюють ліквідаційну процедуру.

Відповідно до п. 40 Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 28.03.2013 р. № 01-06/606/2013 "Про Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у зв'язку із здійсненням переходу до застосування нової редакції Закону (з 19.01.2013р.) необхідно привести реєстр вимог кредиторів у відповідність до вимог ст. 45 Закону в новій редакції і з урахуванням його вимог вирішити питання щодо переобрання представницьких органів кредиторів (зборів кредиторів та комітету кредиторів).

З урахуванням зазначеного, ліквідатором боржника було надано суду відкоригований реєстр вимог кредиторів боржника приведений у відповідність до вимог ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", який на відміну від затвердженого ухвалою від 19.05.2011р. реєстру вимог конкурсних кредиторів містить поточні вимоги кредиторів.

Враховуючи вищевикладене, суд прийшов до висновку, що поданий ліквідатором Відкритого акціонерного товариства "Житомирський завод "Автозапчастина" відкоригований реєстр вимог кредиторів боржника приведений у відповідність до вимог ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" підлягає затвердженню.

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.

Керуючись ст.ст.86,77 ГПК України, ст.ст.37-48 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Відмовити в задоволенні заяви УПФУ в м.Житомирі №4267/07 від 24.02.2014р. про визнання поточних кредиторських вимог до банкрута на суму 118038,69грн.

2. Затвердити відкоригований реєстр вимог кредиторів боржника приведений у відповідність до вимог ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", і зокрема:

Вимоги УПФУ в м.Житомирі на суму 1193260,04 грн., які віднести до другої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 2173706,94 грн., які віднести до третьої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 376809,79 грн., які віднести до четвертої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 48422,20 грн., які віднести до шостої черги реєстру вимог кредиторів боржника.

Вимоги ДПІ у м.Житомирі на суму 356 214,01грн., які віднести до третьої черги реєстру вимог кредиторів боржника.

Вимоги ПАТ "ЕК"Житомиробленерго" на суму 980267,71грн., які віднести до четвертої черги реєстру вимог кредиторів боржника, 1272,00 грн., які віднести до першої черги реєстру вимог кредиторів боржника.

Вимоги Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на суму 45250,26 грн., які віднести до другої черги реєстру вимог кредиторів боржника, 14733,45 грн., які віднести до четвертої черги реєстру вимог кредиторів боржника.

Вимоги Житомирського міського центру зайнятості на суму 110484,60 грн., які віднести до другої черги реєстру вимог кредиторів боржника.

Вимоги Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м.Житомирі на суму 2 404 867,96 грн., які віднести до другої черги реєстру вимог кредиторів боржника.

Вимоги Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Радомишльському районі на суму 48047,04 грн., які віднести до другої черги задоволення вимог кредиторів боржника.

Вимоги Орендного підприємства теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго" на суму 151006,59 грн., які віднести до четвертої черги задоволення вимог кредиторів боржника, 158,00 грн., які віднести до першої черги задоволення вимог кредиторів боржника.

Вимоги Комунального підприємства "Житомирводоканал" Житомирської міської ради на суму 139389,15 грн., які віднести до четвертої черги задоволення вимог кредиторів боржника, 125,00 грн., які віднести до першої черги задоволення вимог кредиторів боржника.

Вимоги Дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на суму 7250,28 грн., які віднести до четвертої черги задоволення вимог кредиторів боржника, 125,00 грн., які віднести до першої черги задоволення вимог кредиторів боржника.

Вимоги Закритого акціонерного товариства "Трансферт" на суму 1359,82 грн., які віднести до четвертої черги задоволення вимог кредиторів боржника, 356,78 грн., які віднести до шостої черги задоволення вимог кредиторів боржника, 125,00 грн., які віднести до першої черги задоволення вимог кредиторів боржника.

Вимоги Державного агентства резерву України на суму 1986627,22 грн., які віднести до третьої черги задоволення вимог кредиторів боржника, 12541,45 грн., які віднести до шостої черги задоволення вимог кредиторів боржника.

Заборгованість по заробітній платі: на суму 189008,00 грн. віднести до першої черги задоволення вимог кредиторів боржника, 308792,00 грн. віднести до другої черги задоволення вимог кредиторів боржника.

У зв'язку із звільненням кредиторів: ДПІ у м. Житомирі, УПФУ в Богунському районі м. Житомира, Виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Житомирі, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Радомишльському районі, Житомирського міського центру зайнятості, Державного комітету України з державного матеріального резерву від сплати держмита за подачу заяв до господарського суду, підлягає сплаті боржником 9685,99 грн. судових витрат в доход Державного Бюджету України.

Крім того, боржником підлягає оплаті за внесення до Єдиної бази даних інформації щодо кредитора та його грошових вимог по справі про банкрутство №1/94"Б" на р/р 26000300036851, МФО 322948, Банк отримувача АКБ "Форум", м. Київ, ЄДРПОУ 34614292, отримувач ДП "Інформаційні судові системи" - УПФУ в Богунському районі м. Житомира, Виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Житомирі, Житомирського міського центру зайнятості, Державного комітету України з державного матеріального резерву - 200, 00 грн.

3. Відкласти розгляд справи.

4. Призначити наступне засідання суду на "10" квітня 2014 р. о 11:00 в приміщенні господарського суду Житомирської області, каб. 407.

5. Зобов'язати кредиторів боржника з урахуванням відкоригованого реєстру кредиторів боржника вирішити питання щодо переобрання представницьких органів кредиторів (зборів кредиторів та комітету кредиторів).

6.Зобов'язати ліквідатора Черниша О.М.:

- надати протокол зборів кредиторів та протокол засідання комітету кредиторів;

- виявити додаткові докази про наявність/відсутність у банкрута майна на праві власності/користування;

- здійснити інвентаризацію майнових активів та заборгованості банкрута;

- виявити документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню;

- закрити рахунки банкрута у банківських установах, виявлені при проведенні ліквідаційної процедури за винятком основного рахунку боржника;

- надати господарському суду проміжний звіт про хід ліквідаційної процедури банкрута, розглянутий та погоджений на засіданні комітету кредиторів боржника, протокол засідання надати суду;

- надати відповіді на направлені попереднім ліквідатором боржника Гусаром І.О. запити;

- надати письмову інформацію щодо вчинення дій пов'язаних з обігом цінних паперів (акцій) Відкритим акціонерним товариством "Житомирський завод "Автозапчастина" ;

- повідомити про справи, що виникли з корпоративних відносин у спорах між господарським товариством - банкрутом та його учасниками (засновником, акціонером, тощо);

- надати витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо наявності/відсутності записів про державну реєстрацію права власності або іншого речового права на нерухоме майно боржника; щодо наявності/відсутності записів про обтяження речових прав на нерухоме майно; щодо наявності/відсутності записів про обтяження іпотекою нерухомого майна;

- повідомити про вчинені дії при розгляді листа прокуратури м.Житомира на звернення ліквідатора Мельника В.О. відносно передачі до комунальної власності міста об'єктів житлової сфери;

- надати відповідь на лист попереднього ліквідатора Гусара І.О. до директора ПАТ "Завод нестандартного устаткування";

- надати належним чином завірену копію рішення Богунського районного суду м.Житомира від 21.03.2011р. по справі №2-572/11;

- надати інформацію про рух коштів на розрахункових рахунках боржника відкритих в банківських установах;

- звернутись до ДВС щодо отримання інформації про стан виконання всіх виконавчих листів про стягнення з банкрута на користь кредиторів заборгованості, які перебували на виконанні у відділі, відповідну інформацію надати суду;

- надати всі первинні бухгалтерські документи про надходження та витрачання коштів, які надійшли від громадян, що проживають в гуртожитках та перебувають на балансі боржника.

ДПІ у м.Житомирі вжити заходи, щодо заміни останнього процесуальним правонаступником.

В засідання суду викликати уповноважених представників кредиторів та ліквідатора боржника Черниша О.М.

Ухвала господарського суду набирає законної сили в установленому законом порядку.

У зв'язку із запровадженням автоматизованої системи документообігу у господарському суді будь-які заяви та клопотання у письмовому вигляді повинні бути зареєстровані в канцелярії суду до початку судового засідання.

Окрім того, учасникам судового процесу звернути увагу на необхідність належного оформлення документів (заяв, клопотань), що подаються до суду, з врахуванням того, що зміст об'єднуваних вимог у відповідній заяві чи клопотанні повинен мати однорідний характер, у випадку заявлення вимог, що мають різні підстави виникнення, то вказані вимоги слід розділяти та пред'являти до суду окремими оформленими документами.

Суддя Костриця О.О.

1 - в справу

2 -ліквідатору Чернишу О.М. (реком.)

3- Державному агентству резерву України (01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 28);

4 -УПФУ в м. Житомирі Житомирської області (м. Житомир, вул. Перемоги, 55) (реком.),

5 - ВД ЖОВ ФСС з ТВП (м. Житомир, вул. Перемоги, 7),

6 - ОПТМ "Житомиртеплокомуненерго" (м. Житомир, вул. Київська, 48),

7 - КП " Житомирводоканал" (м. Житомир, вул. Черняховського, 120),

8 - ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України" (04116, м. Київ, вул.Шолуденка,1),

9 - ПАТ "ЕК "Житомиробленерго" (м. Житомир, вул. Пушкінська, 32/8),

10 - ВВД ФССНВ та ПЗ України (м. Житомир, вул. Я.Гамарника, 6а) ,

11 - Житомирський міський центр зайнят. (м. Житомир, вул. Черняховського, 110).

12-ЗАТ "Трансферт" ( м. Житомир, Корольовський район, вул. Лук'яненко, буд. 5)

13- ДПІ у м.Житомирі