Рішення № 37770396, 17.03.2014, Господарський суд Львівської області

Дата ухвалення
17.03.2014
Номер справи
914/1988/13
Номер документу
37770396
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17.03.2014 р. Справа № 914/1988/13

За позовною заявою: Прокурора м.Борислава в інтересах держави в особі Бориславської міської ради, м.Борислав Львівської області. до відповідача: Публічного акціонерного товариства "Укрнафта", м.Київ. про: внесення змін до договору оренди землі від 04 жовтня 2010 року №04.10.439.00098. Суддя М.М. Синчук при секретарі Гринчишин О.О.За участю представників:прокурор:Лука Г.В. - прокурор прокуратури.позивача:Мельничок В.М. - довіреність №3-21/881 від 27.03.2013 р. відповідача: Луканюк Н.П. - довіреність №юр-706/д від 05.12.2013 р. Представникам сторін та прокурору роз'яснено права та обов'язки передбачені ст.ст. 20, 22 ГПК України. Заяв про відвід судді не подавалось. Клопотань про технічну фіксацію судового процесу не поступало.

На розгляд господарського суду Львівської області поступив позов Прокурора м.Борислава в інтересах держави в особі Бориславської міської ради, м.Борислав Львівської області до відповідача: Публічного акціонерного товариства "Укрнафта", м.Київ про внесення змін до договору оренди землі від 04 жовтня 2010 року №04.10.439.00098.

Ухвалою господарського суду від 27.05.2013р. (суддя Станько Л.Л.) порушено провадження у справі та її розгляд призначено на 18.06.2013р.

Позивач звернувся до суду з позовними вимогами: 1) Внести зміни до договору оренди землі від 04 жовтня 2010 року, який зареєстровано у Бориславському міському відділі Львівської регіональної філії Центр державного земельного кадастру за №04.10.439.00098 та укладений між Бориславською міською радою та Відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" від імені якого діє структурна одиниця Нафтогазовидобувне управління "Бориславнафтогаз", шляхом викладення п. 5 Договору у наступній редакції: «Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 34 232,30 грн., відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Управлінням Держкомзему у м. Борислав Львівської області від 14.02.2012 р. №680»;

2) Внести зміни до договору оренди землі від 04 жовтня 2010 року, який зареєстровано у Бориславському міському відділі Львівської регіональної філії Центр державного земельного кадастру за №04.10.439.00098 та укладений між Бориславською міською радою та Відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" від імені якого діє структурна одиниця Нафтогазовидобувне управління "Бориславнафтогаз", шляхом викладення п. 9 Договору у наступній редакції: «Орендна плата згідно рішення Бориславської міської ради від 17.11.2011 р. №420 становить 12% становить 12 відсотків від нормативної грошової оцінки і вноситься орендарем у грошовій формі, що складає 4 107,88 грн. в рік, або 342,32 грн. в місяць, щомісячними платежами на на р/р №33210812700012 в УДКСУ у м. Бориславі Львівської області, код ЗКПО 37942974, отримувач: Бориславська міська рада.»

Ухвалою суду від 18.06.2013р. провадження у справі 914/1988/13 зупинено до вирішення по суті Бориславським районним судом Львівської області справи №438/769/13-а.

У зв'язку з закінченням повноважень судді Станька Л.Л., розпорядженням керівника апарату господарського суду Львівської області було призначено повторний автоматизоваий розподіл справи №914/1988/13. Внаслідок чого, суддею у справі призначено Синчука М.М. Інформацію про заміну судді внесено до системи автоматизованого розподілу.

05.03.2014р. на адресу суду надійшов лист від позивача, в якому повідомлено, що ухвала Бориславського міського суду Львівської області від 02.09.2013р. по №438/769/13-а набрала законної сили.

Ухвалою господарського суду Львівської області від 06.03.2014 р. провадження у справі поновлено, розгляд справи призначено на 17.03.2014 р.

В судове засідання 17.03.2014 р. прокурор з'явився, позовні вимоги підтримав в повному обсязі.

В судове засідання 17.03.2014 р. представник позивача з'явився, позовні вимоги підтримав в повному обсязі з підстав наведених у позовній заяві.

В судове засідання 17.03.2014 р. представник відповідача з'явився, щодо заявлених позовних вимог заперечив в повному обсязі. Просить суд в задоволенні позову відмовити.

В судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Вислухавши прокурора та представників сторін, проаналізувавши матеріали справи, суд встановив наступне.

Між Бориславською міською радою (позивач у справі) та Відкритим акціонерним товариством "УКРНАФТА" (назву змінено на Публічне акціонерне товариство "Укрнафта"), від імені якого діє структурна одиниця нафтогазовидобувне управління «Бориславнафтогаз» (відповідач у справі) укладено договір оренди землі від 04 жовтня 2010 року (надалі по тексту рішення - Договір), на підставі якого позивач (орендодавець), на підставі Рішення сесії Бориславської міської ради Львівської області від 25.02.2010 року за №1107 надав, а відповідач (орендар) прийняв в строкове платне користування земельну ділянку для обслуговування свердловини №303 НГВУ «Бориславнафтогаз» ВАТ «Укрнафта», яка знаходиться на території Бориславської міської ради Львівської області. Договір зареєстровано у Бориславському міському відділі Львівської регіональної філії Центр державного земельного кадастру 24.12.2010р. за №04.10.439.00098. (а.с. 9-11)

Відповідно до п. 2 Договору в оренду передається земельна ділянка загальною площею 0,0351 га земель промислового призначення.

04.10.2010 р. між сторонами було складено акт приймання-передачі об'єкта оренди за яким орендодавець передав, а орендар прийняв в строкове платне користування земельну ділянку загальною площею 0,0351 га для обслуговування свердловини №303 НГВУ«Бориславнафтогаз» ВАТ «Укрнафта», яка знаходиться на території Бориславської міської ради Львівської області. (а.с. 12)

Відповідно до п. 5 договору, нормативна грошова оцінка земельної ділянки становила 17 232 грн. 43 коп.

Договір укладено терміном на 25 (двадцять п'ять) років (п. 8 Договору).

Пунктом 9 Договору визначено, що орендна плата згідно рішення Бориславської міської ради від 06.03.2008 року №568 становила 3% (три відсотки) від нормативно-грошової оцінки і вноситься орендарем у формі та розмірі 43,08 грн. щомісячними платежами на розрахунковий рахунок 37210812700012 в УДК у Львівській області, код ЗКПО 22402093, отримувач Бориславська міська рада, код платежу 13050200.

Відповідно до витягу з технічної документації №680 від 14.02.2012 р. нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 0,0351 га, яка знаходиться на території Бориславської міської ради Львівської області, станом на 31.01.2012 р. складає 34 232,30 грн. (а.с. 14)

Рішенням Бориславської міської ради №373 від 23.09.2011 року затверджено грошову оцінку земель м. Борислава, яка була введена в дію з 01.01.2012 р. (а.с. 21)

17.11.2012 р. Бориславською міською радою прийнято рішення №420 внесено доповнення до Положення про порядок визначення та справляння орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення в м. Бориславі. (а.с. 20) Даним Положенням врегульовані ставки орендної плати в залежності від категорії земельних ділянок, які здаються в оренду. Зокрема, п.п. 2.4. п. 2 зазначеного Положення встановлено ставку орендної плати за земельні ділянки у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки за земельні ділянки для обслуговування: свердловини з видобутку нафти та газу, об'єктів інфраструктури, які належать до нафтової галузі.

Листом №3-21/1877 від 31.07.2012 р. та лисом №3-18/2934 від 13.11.2012 р. позивач направив відповідачу повідомлення про зміну річної суми податкового зобов'язання по земельному податку та орендній платі за земельні ділянки комунальної власності та пропозицією укласти Додаткову угоду до Договору. (а.с. 15, 16)

У відповіді на наведену пропозицію укласти Додаткову угоду Бориславська міська рада отримала лист №04-146 від 07.12.2012 р., в якому йшлося про надання згоди на укладення Додаткової угоди до Договору за умови, що річний розмір орендної плати за земельну ділянку становитиме 3%. (а.с.17)

Листом №3-18/3255 від 14.12.2012 р. Бориславська міська рада у прийнятті вказаних умов відмовлено та повторно направлено пропозицію укласти Додаткову угоду до Договору на попередніх умовах. (а.с. 18)

29.05.2013 року ПАТ "Укрнафта" звернулась з адміністративним позовом до Бориславського міського суду Львівської області про визнання протиправним та скасування рішення Бориславської міської ради №420 "Про доповнення до рішення міської ради від 06.03.2008 року №568 "Про внесення змін в рішення міської ради від 28.02.2003 року №109 "Про затвердження Положення про порядок визначення і справляння орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення в м. Бориславі", яким було доповнено Положення про порядок визначення і справляння орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення в м. Борислав встановивши, що річний розмір орендної плати за земельні ділянки для обслуговування свердловин з видобутку нафти та газу, об'єктів інфраструктури, які належать до нафтової галузі (ПАТ "Укрнафта") становить 12% від нормативної грошової оцінки землі.

Ухвалою Бориславського міського суду Львівської області від 02.09.2013 р. залишено без розгляду позовні вимоги ПАТ "Укрнафта" у справі №438/769/13-а.

Ухвалою апеляційного адміністративного суду від 30.01.2014 р. ухвалу Бориславського міського суду Львівської області від 02.09.2013 р. про залишення без розгляду позовних вимог ПАТ "Укрнафта" у справі №438/769/13-а без змін.

При винесенні рішення суд виходив з наступного.

Згідно з ч.1 ст.36-1 Закону України "Про прокуратуру" представництво прокуратурою інтересів громадянина або держави в суді полягає у здійсненні прокурорами від імені держави процесуальних та інших дій, спрямованих на захист у суді інтересів громадянина або держави у випадках, передбачених законом. Підставою представництва в суді інтересів держави є наявність порушень або загрози порушень інтересів держави (ч.3 ст.36-1 Закону України "Про прокуратуру").

Формами представництва є звернення до суду з позовами або заявами про захист прав і свобод іншої особи, невизначеного кола осіб, прав юридичних осіб, коли порушуються інтереси держави, або про визнання незаконними правових актів, дій чи рішень органів і посадових осіб (ч.2 ст.36-1 Закону України "Про прокуратуру").

Відповідно до рішення Конституційного Суду України від 08.04.1999р. у справі № 1-1/99 з урахуванням того, що "інтереси держави" є оціночним поняттям, прокурор у кожному конкретному випадку самостійно визначає з посиланням на законодавство, на підставі якого подається позов, в чому саме відбулося чи може відбутися порушення матеріальних або інших інтересів держави, обґрунтовує у позовній заяві необхідність їх захисту та зазначає орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносин. Державні інтереси закріплюються як нормами Конституції України, так і нормами інших правових актів. Інтереси держави відрізняються від інтересів інших учасників суспільних відносин. В основі перших завжди є потреба у здійсненні загальнодержавних (політичних, економічних, соціальних та інших) дій, програм, спрямованих на захист суверенітету, територіальної цілісності, державного кордону, гарантування державної, економічної, інформаційної, екологічної безпеки, охорону землі як національного багатства, захист прав усіх суб'єктів права власності та господарювання тощо.

Даний позов заявлено прокурором м. Борислава Львівської області в межах наданих йому законодавством повноважень в інтересах держави в особі Бориславської міської ради для захисту її прав, передбачених Законом України "Про місцеве самоврядування" та Податковим кодексом України, а тому суд вважає, що прокурором доведено підставність звернення з відповідним позовом.

Відповідно до ч. 7 ст. 16 ГПК України справи у спорах, передбачених пунктом 6 частини першої статті 12 цього Кодексу, розглядаються господарським судом за місцезнаходженням об'єктів земельних відносин або основної їх частини, за винятком справ, передбачених частиною четвертою цієї статті.

Згідно п. 6 ч. 1 ст. 12 ГК України господарським судам підвідомчі справи у спорах, що виникають із земельних відносин, в яких беруть участь суб'єкти господарської діяльності, за винятком тих, що віднесено до компетенції адміністративних судів.

Відповідно до ст.792 Цивільного кодексу України за договором найму (оренди) земельної ділянки наймодавець зобов'язується передати наймачеві земельну ділянку на встановлений строк у володіння та користування за плату. Відносини щодо найму (оренди) земельної ділянки регулюються законом.

Орендою землі є засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності (ст.1 Закону України "Про оренду землі").

Згідно з п.14.1.125 ст.14 Податкового кодексу України нормативна грошова оцінка земельних ділянок - це капіталізований рентний дохід із земельної ділянки, визначений відповідно до законодавства центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів.

Відповідно до ч.5 ст.5 Закону України "Про оцінку земель" нормативна грошова оцінка використовується при визначенні розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Згідно з п.2 ч.1 ст.13 Закону України "Про оцінку земель" нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться у разі визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до державних стандартів, норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться: щодо земельних ділянок розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення - не рідше ніж один раз на 5-7 років; розташованих за межами населених пунктів земельних ділянок сільськогосподарського призначення - не рідше ніж один раз на 5-7 років, а несільськогосподарського призначення - не рідше ніж один раз на 7-10 років (ст.18 Закону України "Про оцінку земель").

Відповідно до ч.2 ст.20 Закону України "Про оцінку земель" дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.

Розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться на території Бориславської міської ради Львівської області, що є об'єктом договору, внесення змін до якого є предметом позовних вимог позивача, становить 34 232,30 грн., що підтверджується витягом з технічної документації управління Держкомзему у м. Борислав Львівської області №680 від 14.02.2012 р.

Згідно з ч.1 ст.23 Закону України "Про оцінку земель" технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населених пунктів затверджується відповідною сільською, селищною, міською радою.

Відповідно до ч.4 ст.23 Закону України "Про оцінку земель" рішення рад щодо технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок набирають чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.1 статті 271 Податкового кодексу України.

Рішення рад щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом (п.271.1 ст.271 Податкового кодексу України).

Згідно з ст.3 Бюджетного кодексу України бюджетний період для всіх бюджетів, що складають бюджетну систему України, становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року. Неприйняття Верховною Радою України закону про Державний бюджет України до 1 січня відповідного року не є підставою для встановлення іншого бюджетного періоду.

Рішенням Бориславської міської ради № 373 від 23.09.2011 року затверджено грошову оцінку земель м. Борислава, яке у відповідності до п.271.1 ст.271 Податкового кодексу України набрало чинності та підлягає застосуванню до бюджетного періоду, в межах якого спір розглядається судом.

Відповідно до п.13 договору розмір орендної плати переглядається 1 (один) раз на рік у разі зміни умов господарювання, передбачених договором; зміни розмірів земельного податку, підвищення цін і тарифів, зміни коефіцієнтів і тарифів, зміни коефіцієнтів індексації, визначених законодавством; погіршення стану орендованої земельної ділянки не з вини орендаря, що підтверджено документами; в інших випадках, передбачених законом.

Зміна умов договору здійснюється у письмовій формі за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору спір розв'язується у судовому порядку (п.36 договору).

Згідно з ст.30 Закону України "Про оренду землі" зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується у судовому порядку.

Відповідно до ст.651 ЦК України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

Сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозиції про це другій стороні за договором. Сторона договору, яка одержала пропозицію про зміну чи розірвання договору, у двадцятиденний строк після одержання пропозиції повідомляє другу сторону про результати її розгляду. У разі якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору або у разі неодержання відповіді у встановлений строк з урахуванням часу поштового обігу, заінтересована сторона має право передати спір на вирішення суду (ст.188 ГК України).

Позивач звертався до відповідача з листом №3-21/1877 від 31.07.2012 р., листом №3-18/2934 від 13.11.2012 р. та Листом №3-18/3255 від 14.12.2012 р., у яких повідомив про необхідність внесення відповідних змін до договору. Проте, у позасудовому порядку досягти згоди щодо зміни умов договору сторонам не вдалося.

Крім того, суд вважає за необхідне звернути увагу на наступне.

Згідно з рішенням Конституційного Суду України від 09.07.2002р. №15-рп-2002 (справа №1-2/2002 про досудове врегулювання спорів) право особи (громадянина України, іноземця, особи без громадянства, юридичної особи) на звернення до суду за вирішенням спору не може бути обмежене законом, іншими нормативно-правовими актами. Встановлення законом або договором досудового врегулювання спору за волевиявленням суб'єктів правовідносин не є обмеженням юрисдикції судів і права на судовий захист.

Верховний Суд України у постанові від 20.11.2012р. (справа №28/5005/640/2012) наголошує, що обрання певного засобу правового захисту, у тому числі і досудового врегулювання спору, є правом, а не обов'язком особи, яка добровільно, виходячи з власних інтересів, його використовує. Отже, надсилання відповідачу пропозицій про внесення змін до спірного договору оренди є виключно правом, а не обов'язком позивача, тому недотримання позивачем вимог ч.2 ст.188 ГК України щодо обов'язку надсилання іншій стороні пропозицій про зміну умов договору оренди земельної ділянки не позбавляє його права звернутися до суду з позовом до відповідача про зміну умов договору за наявності спору, тобто відсутності згоди на зміну умов договору.

Відповідно до ч.1 ст.111-28 Господарського процесуального кодексу України рішення Верховного Суду України, прийняте за наслідками розгляду заяви про перегляд судового рішення з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах, є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить зазначену норму права, та для всіх судів України. Суди зобов'язані привести свою судову практику у відповідність із рішенням Верховного Суду України.

Аналогічна правова позиція про те, що недотримання позивачем вимог ч.2 ст.188 ГК України не позбавляє його права звернутися до суду з позовом до відповідача та вирішити спір в судовому порядку, викладено у постанові Вищого господарського суду України від 12 червня 2012 року у справі №17/5005/8502/2011.

Згідно з приписами статті 144 Конституції України органи місцевого самоврядування, в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території, а тому в разі прийняття відповідним органом рішення про внесення змін щодо ставок орендної плати за земельні ділянки та затвердження нових коефіцієнтів, які застосовуються в розрахунку орендної плати за земельні ділянки, ці обставини можуть бути не взяті судом до уваги лише у разі скасування такого рішення органу місцевого самоврядування в установленому законом порядку.

Отже, установивши, що законодавче змінено розмір орендної плати за землю, про що орендар був повідомлений, але ухилявся від вчинення дій, спрямованих на внесення відповідних змін до договору оренду землі, суди повинні враховувати вказані нормативні акти при вирішенні спорів про внесення змін до договорів у частині зміни орендних ставок.

Враховуючи наведене та беручи до уваги, що рішення Бориславської міської ради №373 від 23.09.2011р. "Про затвердження грошової оцінки земель м. Борислава" набрало чинності та не скасовано, суд вважає за необхідне позовні вимоги прокурора задовольнити повністю, внести зміни до договору оренди землі від 04 жовтня 2010 року, який зареєстровано у Бориславському міському відділі Львівської регіональної філії Центр державного земельного кадастру за №04.10.439.00098

- шляхом: викладення п. 5 Договору у наступній редакції:

«Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 34 232,30 грн., відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Управлінням Держкомзему у м. Борислав Львівської області від 14.02.2012 р. №680»;

-шляхом викладення п. 9 Договору у наступній редакції:

«Орендна плата згідно рішення Бориславської міської ради від 17.11.2011 р. №420 становить 12% становить 12 відсотків від нормативної грошової оцінки і вноситься орендарем у грошовій формі, що складає 4 107,88 грн. в рік, або 342,32 грн. в місяць, щомісячними платежами на на р/р №33210812700012 в УДКСУ у м. Бориславі Львівської області, код ЗКПО 37942974, отримувач: Бориславська міська рада.»

Частиною 2 ст.34 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування. Згідно з ст.33 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Відповідно до ч.1 ст.49 Господарського процесуального кодексу України судовий збір у спорах, що виникають при укладенні, зміні та розірванні договорів покладаються на сторону, яка безпідставно ухиляється від прийняття пропозицій іншої сторони, або на обидві сторони, якщо господарським судом відхилено частину пропозицій кожної із сторін.

Оскільки Прокуратура м. Борислава Львівської області звільнена від сплати судових витрат та враховуючи те, що спір виник з вини відповідача, то судові витрати стягуються з останнього в дохід Державного бюджету України.

На підставі викладеного та керуючись ст.36-1 Закону України "Про прокуратуру", ст.ст.13,18,20,23 Закону України "Про оцінку земель", ст.ст.1,21, 30 Закону України "Про оренду землі", ст.3 Бюджетного кодексу України, ст.ст.651,792 Цивільного кодексу України, ст.188 Господарського кодексу України, п.14.1.136 ст.14, п.271.1 ст.271, п.288.1 ст.288, п.288.5.2 ст.288 Податкового кодексу України та ст.ст.3,12,16,33,34,44,49,82- 85,111-28 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

1. Позов задоволити повністю

2. Внести зміни до договору оренди землі від 04 жовтня 2010 року, який зареєстровано у Бориславському міському відділі Львівської регіональної філії Центр державного земельного кадастру за №04.10.439.00098 та укладений між Бориславською міською радою (адреса: 82300, Львівська область, м. Борислав, вул. Шевченка, б. 42, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 26181298) та Відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" (адреса: 04053, м. Київ, пров. Несторівський, буд. 3-5, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 00135390) від імені якого діє структурна одиниця Нафтогазовидобувне управління "Бориславнафтогаз", шляхом викладення п. 5 Договору у наступній редакції:

«Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 34 232,30 грн., відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Управлінням Держкомзему у м. Борислав Львівської області від 14.02.2012 р. №680».

3. Внести зміни до договору оренди землі від 04 жовтня 2010 року, який зареєстровано у Бориславському міському відділі Львівської регіональної філії Центр державного земельного кадастру за №04.10.439.00098 та укладений між Бориславською міською радою (адреса: 82300, Львівська область, м. Борислав, вул. Шевченка, б. 42, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 26181298) та Відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" (адреса: 04053, м. Київ, пров. Несторівський, буд. 3-5, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 00135390) від імені якого діє структурна одиниця Нафтогазовидобувне управління "Бориславнафтогаз", шляхом викладення п. 9 Договору у наступній редакції:

«Орендна плата згідно рішення Бориславської міської ради від 17.11.2011 р. №420 становить 12% становить (дванадцять) від нормативної грошової оцінки і вноситься орендарем у грошовій формі, що складає 4 107,88 грн. в рік, або 342,32 грн. в місяць, щомісячними платежами на на р/р №33210812700012 в УДКСУ у м. Бориславі Львівської області, код ЗКПО 37942974, код платежу 13050200, отримувач: Бориславська міська рада.»

4. Стягнути з Публічного акціонерного товариства "Укрнафта" (04053, м. Київ, пров. Несторівський, буд. 3-5, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 00135390) в дохід Державного бюджету України 1 218,00 грн. судового збору.

5. Наказ видати відповідно до статті 116 Господарського процесуального кодексу України.

Рішення набирає законної сили відповідно до статті 85 Господарського процесуального кодексу України, може бути оскаржене до Львівського апеляційного господарського суду в порядку і строки, передбачені ст. ст. 91- 93 Господарського процесуального кодексу України.

Повний текст рішення виготовлено та підписано 20.03.2014 р.

Суддя Синчук М.М.