Постанова № 37740060, 19.02.2014, Запорізький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
19.02.2014
Номер справи
808/969/14
Номер документу
37740060
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 лютого 2014 року (11 год. 15 хв.) Справа № 808/969/14 м.Запоріжжя

Запорізький окружний адміністративний суд у складі

головуючого судді Максименко Л.Я.

розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу

за позовною заявою: Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в особі Виконавчої дирекції, м. Запоріжжя

до: Комунальної установи «Міська клінічна лікарня № 2», м. Запоріжжя

про: стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

Запорізьке обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в особі Виконавчої дирекції (далі - позивач або ЗОВ ВД ФСС з ТВП) звернулось із адміністративним позовом до Комунальної установи «Міська клінічна лікарня № 2» (далі - відповідач або КУ «Міська клінічна лікарня № 2»), в якому позивач просить суд стягнути з відповідача заборгованість по сплаті суми фінансових санкцій у розмірі 720,01 грн.

В обгрунтування позовних вимог посилається на положення Закону України «Про загольнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 № 2240-ІІІ (у редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин, далі - Закон України № 2240-ІІІ), Постанову правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 22.12.2010 № 29 «Про затвердження Інструкції про порядок проведення перевірок страхувальників по коштах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, прийняття рішень за їх результатами та процедуру оскарження» та зазначає, що КУ «Міська клінічна лікарня № 2» має найману робочу силу, зареєстрована, як платник страхових внесків на обов'язкове соціальне страхування у Запорізькій міській виконавчій дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності під № 230057005021. В результаті проведеної перевірки були виявлені порушення КУ «Міська клінічна лікарня № 2» законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, які відображено в Акті від 30.09.2013 № 495/366, на підставі якого винесено рішення від 02.10.2013 № 302 про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій на загальну суму 6 101,76 грн. Стверджує, що дане рішення відповідачем визнано повністю та не оскаржувалось у встановленому законодавством порядку. Проте, у зв'язку з невиконанням в повному обсязі вищезазначеного рішення, до відповідача згідно рішення від 08.11.2013 № 686 застосовано фінансові санкції за несвоєчасне повернення або повернення не в повному обсязі коштів Фонду на загальну суму 720,01 грн. Зазначає, що вказане рішення також не оскаржувалось КУ «Міська клінічна лікарня № 2», а тому нараховані фінансові санкції підлягають сплаті відповідачем.

Ухвалою Запорізького окружного адміністративного суду від 06.02.2014 було відкрито провадження в адміністративній справі та призначено справу до розгляду у судовому засіданні на 19.02.2014.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, 19.02.2014 подав до суду клопотання (вх. № 6890) про розгляд справи за відсутності представника ЗОВ ВД ФСС з ТВП. Позовні вимоги підтримує в повному обсязі.

Представник відповідача в судове засідання також не з'явився. 18.02.2014 від відповідача надійшли письмові заперечення проти адміністративного позову (вх. № 6592), в яких зазначає, що за результатами проведеної з 01.07.11 по 01.07.13 позивачем ревізії, в діяльності відповідача були виявлені порушення Закону України № 2240-ІІІ. Тому позивачем щодо відповідача було винесено рішення № 302 від 02.10.2013 про повернення коштів позивачеві та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності на загальну суму 6 101,76 грн. з граничним терміном сплати 21.10.2013. Це рішення відповідачем було визнано в повному обсязі і не оскаржувалось. У зв'язку з тим, що у зазначений термін на рахунок позивача вказані кошти не були перераховані з вини Управління Державної казначейської служби України у Шевченківському районі м. Запоріжжя (далі - УДКСУ), позивачем 05.12.2013 щодо керівника КУ «Міська клінічна лікарня № 2» головного лікаря ОСОБА_7 було складено протокол від 05.12.2013 № 420 про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 165(5) ч. 2 КУпАП. Вказує, що 10.12.2013 заборгованість відповідача згідно рішення № 302 від 02.10.2013 в розмірі 6 101,76 грн. була погашена УДКСУ. Не заперечуючи очевидної і правильної тези про несвоєчасне повернення зазначених коштів позивачеві, зазначає, що на виконання рішення позивача № 302, КУ «Міська клінічна лікарня № 2» своєчасно листом від 17.10.2013 № 02-1/373 начальнику УДКСУ у Шевченківському районі м. Запоріжжя були надіслані наступні документи: реєстр бюджетних зобов'язань № 151 та платіжне доручення № 18 від 15.10.2013 з призначенням платежу - оплата 6 101,76 грн. на рахунок Фонду з проханням про термінову оплату. Таким чином, відповідачем були виконані всі можливі дії щодо виконання рішення про повернення коштів позивачу, які від відповідача залежали. УДКСУ у Шевченківському районі м. Запоріжжя своїм листом за вих. № 03-08.811145-2327 від 19.11.2013 було надано відповідь про те, що сума наданих КУ «Міська клінічна лікарня № 2» платіжних доручень включена до інформації на отримання грошового підкріплення від ДКСУ та буде оплачена по мірі надходження відповідного підкріплення. Стверджує, що оскільки КУ «Міська клінічна лікарня № 2» не взмозі впливати на рішення органів ДКСУ, а також не має права та можливості самостійно проводити грошові розрахунки, вини відповідача в затримці виконання рішення про повернення коштів позивачеві немає. Також, відповідачем 19.02.2014 подано клопотання (вх. № 6891), в якому просить суд розглянути справу за відсутності представника КУ «Міська клінічна лікарня № 2». Позовні вимоги не визнає в повному обсязі.

Відповідно до ч. 4 ст. 122 КАС України, особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

За таких обставин, суд дійшов висновку щодо можливості розгляду справи за відсутності представників сторін, на підставі наявних у справі доказів, в порядку письмового провадження.

У зв'язку з неявкою у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі та з урахуванням положень ч. 1 ст. 41 КАС України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Розглянувши матеріали та з'ясувавши всі обставини адміністративної справи, які мають значення для розгляду та вирішення спору по суті, суд встановив наявність достатніх підстав для задоволення позову виходячи з наступного.

Комунальна установа «Міська клінічна лікарня № 2» (код ЄДРПОУ 05498648) зареєстрована як юридична особа 19.06.1997, номер запису - 1 103 120 0000 001605, за адресою: 69068, Запорізька область, м. Запоріжжя, Шевченківський район, вул. Брюллова, буд. 6, про що свідчить наявна у справі копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 06.12.2013.

Згідно ст. 1 Закону України № 2240-ІІІ, загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, передбачає матеріальне забезпечення громадян у зв'язку з втратою заробітної плати (доходу) внаслідок тимчасової втрати працездатності (включаючи догляд за хворою дитиною, дитиною-інвалідом, хворим членом сім'ї), вагітності та пологів, часткову компенсацію витрат, пов'язаних із смертю застрахованої особи або членів її сім'ї, а також надання соціальних послуг за рахунок бюджету Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, що формується шляхом сплати страхових внесків роботодавцем, громадянами, а також за рахунок інших джерел, передбачених цим Законом.

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд) є органом, який здійснює керівництво та управління загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, провадить акумуляцію страхових внесків та інших коштів, призначених для фінансування матеріального забезпечення та соціальних послуг, види яких передбачені статтею 34 цього Закону, та забезпечує їх надання, а також здійснює контроль за використанням цих коштів. Фонд належить до цільових позабюджетних страхових фондів (ч. 1 ст. 9 Закону України № 2240-ІІІ).

Відповідно до ч. 1 ст. 30 Закону України № 2240-ІІІ, страхувальники та інші отримувачі страхових коштів у разі порушення порядку використання страхових коштів відшкодовують Фонду в повному обсязі неправомірно витрачену суму страхових коштів та/або вартість наданих соціальних послуг і сплачують штраф у розмірі 50 відсотків такої суми.

За несвоєчасне повернення або повернення не в повному обсязі страхових коштів відповідно до частини першої статті 21 та статті 22 цього Закону на страхувальників та інших отримувачів коштів Фонду накладається штраф у розмірі 10 відсотків несвоєчасно повернутих або повернутих не в повному обсязі страхових коштів.

Одночасно на суми несвоєчасно повернутих або повернутих не в повному обсязі страхових коштів і штрафних санкцій нараховується пеня в розмірі 0,1 відсотка зазначених сум коштів, розрахована за кожний день прострочення платежу.

Так, ч. 2 ст. 22 Закону України № 2240-ІІІ передбачено, що страхувальники, інші отримувачі коштів Фонду зобов'язані у десятиденний строк після отримання рішення органу Фонду про повернення коштів перерахувати страхові кошти, використані з порушенням встановленого порядку використання, а також фінансові санкції, визначені у статті 30 цього Закону.

З матеріалів справи судом встановлено, що на підставі направлення від 23.09.2013 № 06/671-р, відповідно до наказу від 17.06.2013 № 187, головним спеціалістом контрольно-ревізійного відділу Виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ОСОБА_4 з 24.09.2013 по 30.09.2013 проведено планову документальну перевірку дотримання порядку використання та своєчасності і повноти повернення невикористаних страхових коштів у Комунальній установі «Міська клінічна лікарня № 2» за період з 01.07.2011 по 01.07.2013. В ході перевірки правильності призначення та виплати матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності встановлено порушення відповідачем Закону України № 2240-ІІІ (із змінами та доповненнями), зокрема:

1) абзацу 1 частини 2 статті 35 - допомога по тимчасовій непрацездатності призначена та сплачена після встановлення МСЕК групи інвалідності. Сума переплати допомоги становить 262,73 грн. (2 л/н);

2) статті 53 та Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням», затвердженого постановою КМУ від 26 вересня 2001 року № 1266 (із змінами та доповненнями), а саме:

- пункту 4 - при продовженні страхового випадку невірно визначено розрахунковий період. Сума переплати допомоги становить 515,25 грн. (3 л/н);

- пункту 7 - при розрахунку середньоденної заробітної плати для нарахування допомоги по вагітності та пологах в розрахунковому періоді невірно визначено суму нарахованої заробітної плати (враховано суму допомоги по тимчасовій непрацездатності). Сума переплати допомоги становить 647,64 грн. (1 л/н);

- пункту 7, абзацу 3 пункту 14 - при розрахунку середньоденної заробітної плати для нарахування допомоги по вагітності та пологах в розрахунковому періоді невірно визначено суму нарахованої заробітної плати (враховано суму допомоги по тимчасовій непрацездатності); невірно визначено кількість календарних днів. Сума переплати допомоги становить 2642,22 грн. (1 л/н).

Загальна сума допомоги, наданої з порушенням чинного законодавства України становить переплата у розмірі 4067,84 грн. (7 л/н).

Крім того, КУ «Міська клінічна лікарня № 2» самостійно було виявлено помилку при нарахуванні допомоги по вагітності та пологах за 2012 рік у сумі 2993,76 грн. Відповідно до п. 7.7 Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 18.01.2011 № 4, страхувальником виправлено помилку в частині зайвонарахованих витрат до початку перевірки та перераховано у повному обсязі.

Виявлені порушення відображені в Акті перевірки дотримання порядку використання та своєчасності і повноти повернення невикористаних страхових коштів у КУ «Міська клінічна лікарня № 2» від 30.09.2013 № 495/366, який підписано уповноваженими особами відповідача та отримано безпосередньо в.о. головного лікаря КУ «Міська клінічна лікарня №2» ОСОБА_5, про що в Акті перевірки міститься відповідна відмітка даної особи.

Якщо акт підписано без заперечень або впродовж передбаченого терміну заперечення не надійшли або надіслані з порушенням зазначеного терміну, акт перевірки вважається узгодженим (п.п. 3.13.4 п. 3.13 Розділу ІІІ Інструкції про порядок проведення перевірок страхувальників по коштах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, прийняття рішень за їх результатами та процедуру оскарження, затвердженої постановою Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 22.12.2010 № 29, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 25.03.2011 за № 393/19131, далі - Інструкція № 29).

Пунктом 6 ч. 1 ст. 28 Закону України № 2240-ІІІ закріплено право страхувальника накладати фінансові санкції та адміністративні штрафи, передбачені цим Законом та іншими актами законодавства.

02.10.2013 за результатами розгляду матеріалів планової перевірки КУ «Міська клінічна лікарня № 2» та керуючись ч. 1 ст. 21, ст. 22, п. 6 ч. 1 ст. 28, ст. 30 Закону України № 2240-ІІІ, директором Виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ОСОБА_3 прийнято рішення № 302 про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності. Даним рішенням до КУ «Міська клінічна лікарня № 2» застосовані фінансові санкції в таких розмірах: неправомірно витрачені страхові кошти в сумі 4 067,84 грн., штраф у розмірі 50% суми неправомірно витрачених страхових коштів складає 2 033,92 грн. Загальна сума страхових коштів, які в десятиденний термін від дня отримання рішення підлягають перерахуванню КУ «Міська клінічна лікарня № 2» до Запорізької міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності становить 6 101,76 грн. З матеріалів справи вбачається, що рішення від 02.10.2013 № 302 отримано уповноваженою особою відповідача 09.10.2013, що підтверджується особистим підписом даної особи про отримання примірника вищезазначеного рішення.

Як з'ясовано судом та не заперечується відповідачем, про що зазначено у письмових запереченнях (вх. № 6592), рішення від 02.10.2013 № 302 було визнано КУ «Міська клінічна лікарня № 2» в повному обсязі та не оскаржувалось останнім в порядку, передбаченому нормами чинного законодавства.

Згідно п. 4.2 Розділу ІV Інструкції № 29, у разі несвоєчасного виконання страхувальником рішення про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій щодо повернення коштів Фонду та сплати фінансових санкцій або виконання його не в повному обсязі на страхувальників накладається штраф та нараховується пеня відповідно до статті 30 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням». Суми цих санкцій сплачуються страхувальниками за рахунок власних коштів.

Розрахунок фінансових санкцій здійснюється після закінчення строку виконання рішення про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій на підставі копій платіжних документів про перерахування зазначених коштів, виписок банку про надходження коштів на рахунки органів Фонду, які є підставою для прийняття рішення про застосування фінансових санкцій за несвоєчасне повернення або повернення не в повному обсязі коштів Фонду, за формою, наведеною у додатку 4 до цієї Інструкції.

Рішення про застосування фінансових санкцій за несвоєчасне повернення або повернення не в повному обсязі коштів Фонду приймається та надсилається страхувальнику протягом 20 календарних днів з дня закінчення строку, встановленого для виконання рішення про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій.

Зокрема, у рішеннях зазначаються суми коштів Фонду, що підлягають поверненню органу Фонду, суми фінансових санкцій, які належить перерахувати до Фонду та в подальшому відобразити у звіті страхувальника по коштах Фонду, строк для виконання рішення та строк, передбачений законодавством для звернення страхувальника зі скаргою про перегляд цього рішення (п. 4.3 Розділу ІV Інструкції № 29).

Відповідно до довідки від 08.11.2013 № 41, складеної головним спеціалістом відділу соціальних виплат і перевірок страхувальників Сорівко Л.Й., в ході перевірки виписок банку про надходження коштів на рахунок Запорізької міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності встановлено, що станом на 08.11.2013 фінансові санкції в сумі 6 101,76 грн. згідно рішення від 02.10.2013 № 302 не сплачені (граничний термін перерахування КУ «Міська клінічна лікарня № 2» фінансових санкцій становив 21.10.2013). До довідки також додається розрахунок накладення суми штрафу за несвоєчасне повернення або повернення не в повному обсязі отриманих страхових коштів, які перевищують фактичні витрати, згідно якого кількість днів простроченого платежу сягає 18 календарних днів.

У зв'язку з несвоєчасним поверненням відповідачем страхових коштів та фінансових санкцій згідно рішення від 02.10.2013 № 302, директором Запорізької міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності винесено рішення від 08.11.2013 № 686 про застосування фінансових санкцій за несвоєчасне повернення або повернення не в повному обсязі коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Згідно рішення від 08.11.2013 № 686 до КУ «Міська клінічна лікарня № 2» застосовано наступні фінансові санкції, а саме: пеня у розмірі 01% несвоєчасно повернутих страхових коштів за кожний день простроченого платежу складає 109,83 грн. та штраф у розмірі 10% несвоєчасно повернутих страхових коштів становить 610,18 грн. Отже, загальна сума коштів, яка в десятиденний термін від дня отримання вказаного рішення підлягає перерахуванню до Запорізької міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності становить 720,01 грн.

Дане рішення отримано уповноваженою особою відповідача 11.11.2013, що підтверджується наданою позивачем копією рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, що міститься в матеріалах справи та не було оскаржене відповідачем у визначеному законодавством порядку.

Із наданої позивачем копії реєстру обігу засобів судом встановлено, що заборгованість КУ «Міська клінічна лікарня № 2» згідно рішення від 02.10.2013 № 302 в сумі 6 101,76 грн. було перераховано відповідачем лише 10.12.2013.

До того ж, факт несвоєчасного повернення зазначених коштів не заперечується відповідачем, який у своїх письмових запереченнях (вх. № 6592) також вказує на те, що заборгованість КУ «Міська клінічна лікарня № 2» в сумі 6 101,76 грн. згідно рішення від 02.10.2013 № 302 була погашена тільки 10.12.2013.

Отже, насьогодні за відповідачем рахується заборгованість по сплаті фінансових санкцій відповідно до рішення від 08.11.2013 № 686 на загальну суму 720,01 грн. Оскільки дана заборгованість не сплачена відповідачем у визначені законом терміни, позивач просить стягнути її в судовому порядку.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно зі ст. 11 КАС України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Посилання відповідача на відсутність вини КУ «Міська клінічна лікарня № 2» у затримці виконання рішення від 02.10.2013 № 302 про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та доводи стосовно прийняття відповідачем всіх можливих заходів щодо своєчасного погашення суми фінансових санкцій згідно даного рішення судом сприймаються критично та не приймаються до уваги, виходячи з наступного.

За приписами п. 1.5 Розділу І Інструкції № 29 рішення про застосування фінансових санкцій за несвоєчасне повернення або повернення не в повному обсязі коштів Фонду - обов'язковий для виконання письмовий документ за підписом керівника органу Фонду (його заступника), що фіксує факт несвоєчасного повернення коштів Фонду і фінансових санкцій або повернення їх не в повному обсязі, із відповідним розрахунком та відповідно до вимог чинного законодавства. Факт несвоєчасного повернення коштів Фонду і фінансових санкцій згідно рішення від 02.10.2013 № 302 в сумі 6 101,76 грн. підтверджується, з одного боку, доказами наданими позивачем та наявними в матеріалах справи, а з іншого не заперечується самим відповідачем, що вбачається із письмових заперечень.

Крім того, суд зауважує, що рішення Запорізької міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 08.11.2013 № 686, яким до КУ «Міська клінічна лікарня № 2» застосовано фінансові санкції у розмірі 720,01 грн. за несвоєчасне повернення або повернення не в повному обсязі коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності не було оскаржено відповідачем у порядку, визначеному нормами чинного законодавства. Тобто, у відповідача була можливість у разі незгоди із прийнятим рішенням оскаржити його, однак оскільки останній не скористатися зазначеним правом, дане рішення вважається узгодженим та підлягає виконанню у передбачені законом терміни.

З огляду на те, що на момент розгляду справи в суді відповідачем не надано платіжних документів, які б підтверджували повну або часткову сплату фінансових санкцій, то заборгованість КУ «Міська клінічна лікарня № 2» в сумі 720,01 грн. залишається не погашеною.

На підставі викладеного та враховуючи, що відповідачем не надано доказів, які б спростовували доводи позивача, суд вважає позовні вимоги Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в особі Виконавчої дирекції доведеними, обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню повністю.

Відповідно до приписів п. 4 ст. 94 КАС України, у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем - фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.

Враховуючи вищезазначене, та керуючись ст.ст. 11, 71, 86, 94, 122, 158-163, КАС України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в особі Виконавчої дирекції до Комунальної установи «Міська клінічна лікарня № 2» про стягнення заборгованості - задовольнити повністю.

Стягнути з Комунальної установи «Міська клінічна лікарня № 2» (69068, м. Запоріжжя, вул. Брюллова, буд. 6, код ЄДРПОУ 05498648) на користь Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в особі Виконавчої дирекції (р/р 37179200900001 в ГУДКСУ в Запорізькій області, МФО 813015, код ЄДРПОУ 20485413) заборгованість по сплаті суми фінансових санкцій у розмірі 720,01 (сімсот двадцять гривень 01 копійок) грн.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України, або прийняття постанови у письмовому провадженні - з дня отримання копії постанови, апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя Л.Я. Максименко