ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
05 березня 2014 рокуЛуганськ№ 812/1541/14
Суддя Луганського окружного адміністративного суду м. Луганська Широка К.Ю. перевіривши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Старобільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у луганській області, Реєстраційної служби Старобільського районного управління юстиції про визнання незаконними дії щодо складання податкового повідомлення-рішення від 14.01.2014 №0000011700,-
ВСТАНОВИВ:
03 березня 2014 року ОСОБА_1 звернулось до Луганського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Старобільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у луганській області, Реєстраційної служби Старобільського районного управління юстиції про визнання незаконними дії щодо складання податкового повідомлення-рішення від 14.01.2014 №0000011700.
Розглянувши матеріали позовної заяви, суд дійшов наступного.
Відповідно до частини 1 статті 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи: 1) подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність; 2) має представник належні повноваження (якщо позовну заяву подано представником);3) відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу;4) належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства;5) подано адміністративний позов у строк, установлений законом (якщо адміністративний позов подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до суду, то чи достатньо підстав для визнання причин пропуску строку звернення до суду поважними);6) немає інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви зясовує, зокрема, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
З позовної заяви вбачається, що позивач просить суд визнати незаконними дії Старобільської ОДПІ Голвного управління Міндоходів у Луганській області щодо складання податкового повідомлення-рішення від 14.01.2014 №0000011700у, скасувати державну реєстрацію особи з назвою " Старобільської ОДПІ Голвного управління Міндоходів у Луганській області ", у даному позові позивачем заявлено немайнові вимоги.
Відповідно до ч.3 ст.106 КАС України до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Пільги щодо сплати судового збору встановлені статтею 5 Закону України "Про судовий збір". З аналізу даної статті вбачається, що позивачі від сплати судового збору не звільнений.
Згідно з ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру сплачується судовий збір у розмірі 0,06 розміру мінімальної заробітної плати.
Статтею 8 Закону України "Про Державний бюджет на 2014 рік" розмір мінімальної заробітної плати на січень 2014 року встановлений у сумі 1218,00 грн.
Перевіривши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Старобільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у луганській області, Реєстраційної служби Старобільського районного управління юстиції про визнання незаконними дії щодо складання податкового повідомлення-рішення від 14.01.2014 №0000011700, судом встановлено, що позивачами не надано оригіналів документів про сплату судового збору.
У зв'язку з вищевикладеним суд приходить до висновку, що позовна заява ОСОБА_1 не відповідає вимогам статті 106 КАС України.
Згідно зі статтею 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Старобільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у луганській області, Реєстраційної служби Старобільського районного управління юстиції про визнання незаконними дії щодо складання податкового повідомлення-рішення від 14.01.2014 №0000011700, залишити без руху.
Запропонувати позивачам у 5-ти денний строк з моменту отримання даної ухвали, усунути недоліки позовної заяви, шляхом надання до суду оригіналу документа про сплату судового збору за заявлені немайнові вимоги, за реквізитами:
Отримувач УДКСУ у м. Луганську
Код ОКПО 37991503
МФО 804013
Банк одержувача ГУДКСУ у Луганській області
Рахунок 31213206784006
Код класифікації доходів (ККД) 22030001
Символ звiтностi банку 206
Назва Судовий збір (Державна судова адміністрація, 050).
У разі неусунення недоліків у зазначений строк адміністративний позов буде вважатися неподаним та буде повернутий позивачеві.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня з дня отримання копії ухвали.
СуддяК.Ю. Широка