УХВАЛА
"14" липня 2011 р.
справа № 2а-8049/09/0470
Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Мельник В.В.
розглянувши апеляційну скаргу Комунального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс –3»на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 03.11.2010р. у справі № 2а-8049/09/0470 за позовом Державної інспекції з контролю за цінами в Дніпропетровській області до Комунального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс –3»про стягнення економічних санкцій, -
в с т а н о в и в:
Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 03.11.2010р. у справі № 2а-8049/09/0470 (суддя Чабаненко С.В.). позов задоволено, стягнуто з комунального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс –3»економічні санкції в сумі 79524,93 грн. в дохід державного бюджету.
Відповідач –не погодившись з вищезазначеною постановою суду, подав апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга не може бути призначена до розгляду, виходячи з наступного.
Відповідно до вимог ч.6 ст.187 КАС України, до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
В матеріалах апеляційного оскарження такий документ відсутній.
Згідно з п.1 ч.3 розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення»КАС України, до набрання чинності законом, який регулює порядок сплати і розміри судового збору, судовий збір сплачується у порядку, встановленому законодавством для державного мита, яким на момент розгляду апеляційної скарги відповідача є Декрет Кабінету Міністрів України «Про державне мито»№ 7-93 від 21.01.1993р..
Згідно з п/п «з»п.1 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито»№ 7-93 від 21.01.1993р., ставка державного мита при поданні апеляційної скарги складає 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви й скарги, а з майнових спорів ставки, обчислювані виходячи з оспорюваної суми, але не більше 1 700, 00 грн..
Аналізуючи матеріали справи вбачається, що даний спір виник з приводу стягнення з комінального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс –3»економічні санкції в сумі 79524,93 грн. в дохід державного бюджету, а отже, даний спір відноситься до категорії майнових спорів.
Відповідно до п/п «з» п.1 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито»№ 7-93 від 21.01.1993р., сума судового збору за подання апеляційної скарги в даному випадку повинна складати 397 грн. 63 коп..
Згідно з ч.5 статті 189 КАС України суддя, встановивши, що апеляційну скаргу подано без додержання вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення апеляційної скарги без руху.
З огляду на вищевикладене, у строк до 19.09.2011р. відповідачу необхідно привести у відповідність до ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу.
Керуючись ст.ст. 108, 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Комунального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс –3»на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 03.11.2010р. у справі № 2а-8049/09/0470 - залишити без руху.
Відповідачу в строк до 19 вересня 2011 р. розглянувши апеляційну скаргу Комунального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс –3»на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 03.11.2010р. у справі № 2а-8049/09/0470 за позовом Державної інспекції з контролю за цінами в Дніпропетровській області до Комунального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс –3»про стягнення економічних санкцій, -
в с т а н о в и в:
Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 03.11.2010р. у справі № 2а-8049/09/0470 (суддя Чабаненко С.В.). позов задоволено, стягнуто з комунального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс –3»економічні санкції в сумі 79524,93 грн. в дохід державного бюджету.
Відповідач –не погодившись з вищезазначеною постановою суду, подав апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга не може бути призначена до розгляду, виходячи з наступного.
Відповідно до вимог ч.6 ст.187 КАС України, до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
В матеріалах апеляційного оскарження такий документ відсутній.
Згідно з п.1 ч.3 розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення»КАС України, до набрання чинності законом, який регулює порядок сплати і розміри судового збору, судовий збір сплачується у порядку, встановленому законодавством для державного мита, яким на момент розгляду апеляційної скарги відповідача є Декрет Кабінету Міністрів України «Про державне мито»№ 7-93 від 21.01.1993р..
Згідно з п/п «з»п.1 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито»№ 7-93 від 21.01.1993р., ставка державного мита при поданні апеляційної скарги складає 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви й скарги, а з майнових спорів ставки, обчислювані виходячи з оспорюваної суми, але не більше 1 700, 00 грн..
Аналізуючи матеріали справи вбачається, що даний спір виник з приводу стягнення з комінального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс –3»економічні санкції в сумі 79524,93 грн. в дохід державного бюджету, а отже, даний спір відноситься до категорії майнових спорів.
Відповідно до п/п «з» п.1 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито»№ 7-93 від 21.01.1993р., сума судового збору за подання апеляційної скарги в даному випадку повинна складати 397 грн. 63 коп..
Згідно з ч.5 статті 189 КАС України суддя, встановивши, що апеляційну скаргу подано без додержання вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення апеляційної скарги без руху.
З огляду на вищевикладене, у строк до 19.09.2011р. відповідачу необхідно привести у відповідність до ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу.
Керуючись ст.ст. 108, 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Комунального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс –3»на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 03.11.2010р. у справі № 2а-8049/09/0470 - залишити без руху.
Відповідачу в строк до 19.09.2011р. необхідно надати до суду:
1. Оригінал платіжного документу про сплату судового збору в установленому розмірі, а саме - 397 грн. 63 коп.. (банківські реквізити на оплату судового збору (державного мита) за подання апеляційної скарги: за розгляд адміністративних справ (які раніше належали до господарської юрисдикції ) - одержувач УДК в Бабушкінському районі м. Дніпропетровська, ЄРДПОУ 24245686, р/р 31119095700004, МФО 805012, Банк:УДКУ у Дніпропетровській області код 22090200).
Відповідно до ч. 2 ст. 108 КАС України, якщо скаржник усунув недоліки у строк, встановлений судом, апеляційна скарга вважається поданою у день її первинного подання до апеляційного суду.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала набирає законної сили у відповідності зі ст. 254 КАС України.
Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядку ст. 212 КАС України.
Суддя: В.В. Мельник